Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(dziugintele @ 2012 04 03, 12:10)
Galiu ir as isiterpti. blush2.gif
Kartais glazuros trukiai atsiranda tikrai ne del keramiko kaltes. Buna nusiperki is gamintojo tokia pat glazura. Viena karta (viska darant taip pat) su ja buna viskas gerai, kito pirkimo glazuros visi darbai trukineja. Tad nemanau, kad visa laika galima kaltinti tik darbo autoriu. Buna ir gamintojo klaidu, turiu omeny molio, glazuros gamintoja.

vat as irgi taip galvoju, nes kai ilgai dirbi su tuo paciu ir viskas ok buna, ir viena diena viskas ima trukineti panaudojus "ta pati" tik "nauja bonkute" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 04 03, 11:39)
o kokios gali but nesuderinamos medziagos?  mano praktikoje buvo vienas atvejis (tikiuosi vienintelis unsure.gif )  kad truko vienas puodelis po kurio laiko, tam puodeliui naudojau tikrai geras glazuras (skirtas indams, molis baltas)

gal gali but kad nedadziuvo iki galo ar dar kas?  g.gif


Galima pasirinkti glazūrą, kuri netinka šios rūšies moliui ar atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(keramikas @ 2012 04 03, 13:21)
Galima pasirinkti glazūrą, kuri netinka šios rūšies moliui ar atvirkščiai.

o kaip zinot kad netinka ? g.gif
indams naudoju tik Pd serijos glazuras
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 04 03, 13:25)
o kaip zinot kad netinka ?  g.gif 
indams naudoju tik Pd serijos glazuras


Pd serijos glazūra yra maistinė ir indu gamybai tinkama.

Jeigu sutampa molio ir glazūros plėtimosi koeficientas, tai molis glazūrai tinka ar atvirkščiai. Jeigu puodeliai nuo karščio, šalčio ar tiesiog stovėdamas cekuoja ar trunka, kaip kolegė minėjo, tai glazūros ir molio plėtimosi koeficientas ženkliai skiriasi. Jeigu puodelis lengvai dužta, tai buvo blogai iškeptas (sukeptas), technologiškai blogai pagamintas. Keramikos tvirtumui labai daug reiškę šukės sukepimas.
Asmeniškai aš pirkčiau puodelį degtą ne mažesnėje kaip 1100C temperatūroje, jis bus daug tvirtesnis nei degtas iki 1000C tem..
Atsakyti
1060 laipsniu jau per mazai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 04 03, 16:08)
1060 laipsniu jau per mazai?  biggrin.gif

[QUOTE]

Nemažai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 04 03, 11:39)
o kokios gali but nesuderinamos medziagos?  mano praktikoje buvo vienas atvejis (tikiuosi vienintelis unsure.gif )  kad truko vienas puodelis po kurio laiko, tam puodeliui naudojau tikrai geras glazuras (skirtas indams, molis baltas)

gal gali but kad nedadziuvo iki galo ar dar kas?  g.gif



o ar naudojai skirtingas glazūras išorei ir vidui glazūruoti? nes būna, kad pavyzdžiui nesutampa glazūrų traukimosi koeficientai.
Atsakyti
QUOTE(rara @ 2012 04 04, 00:27)
o ar naudojai skirtingas glazūras išorei ir vidui glazūruoti? nes būna, kad pavyzdžiui nesutampa glazūrų traukimosi koeficientai.

taip, tas atvejis buvo butent tas , vidus ir isore buvo ne is to pacio "tipo" glazuros, manau del to taip ir nutiko
Atsakyti
Bet man taip atsitiko su 4 meistru darbeliais doh.gif Ir is vieno esu pirkusi pies daugeli metu, tai iki siol sekmingai naudoju , o kur dabar nusipirkau sutruko puodeliai su balta glazura .
gaila, jei , kaip ir visur, taip suprastejo medziagu kokybe, kad negalima nieko ilgalaikio nusipirkti verysad.gif


Juk perkant neklausi, kokioje temperaturoje kepta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 04 balandžio 2012 - 20:51
Gal galit pasakyti, ar taip ir turi dengtis glazura (skaidri). Pilna tokiu "duobuciu"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 05 balandžio 2012 - 10:51
QUOTE(naca @ 2012 04 04, 21:49)
Bet man taip atsitiko su 4 meistru darbeliais  doh.gif  Ir is vieno esu pirkusi pies daugeli metu, tai iki siol sekmingai naudoju , o kur dabar nusipirkau sutruko puodeliai su balta glazura .
gaila, jei , kaip ir visur, taip suprastejo medziagu kokybe, kad negalima nieko ilgalaikio nusipirkti  verysad.gif
Juk perkant neklausi, kokioje temperaturoje kepta  biggrin.gif

gal tas senai senai isigytas puodelis yra nebutinai su maistui tinkama glazura, nes seniau tepe bet ka ...
bet realiai priezasciu gali buti daug ,,, idomu kaip jie truko, ar tiesiog savaime stovedami, o gal juso netycia kas patranke , gal nukrite buvo ne karta...


saulute85 - pas man kazkaip lygiai dengia, bet realiai net neatkreipiau demesio unsure.gif bet manau viskas ok
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2012 04 05, 11:51)
Gal galit pasakyti, ar taip ir turi dengtis glazura (skaidri). Pilna tokiu "duobuciu"
user posted image


Neturėtu taip būti. Glazūros padengimas gerokai per storas. Gal glazūra tirštoka, gal biskvitas nedakeptas. Dar gal merkiate į iškart užmaišyta glazūra ar maisote glazūrą su karštu vandeniu?
Atsakyti