Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(melynas dangus @ 2012 05 15, 15:20)
Oi, mama_gulbe, labai grazu  wub.gif  ir FB vis groziuosi tavo darbais, ypac istrigo man ta cukrine :Kakava"  wub.gif  kaip toks grazus margumas isgautas?


aciu

ir si taskuota melynai ir kakava yra su BOTZ glazura smile.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
mano daryti puodeliukai wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gražūs puodeliai smile.gif

Štai iš mano avelių kolekcijos "Juodos avys" smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rara: 27 gegužės 2012 - 08:46
wub.gif nuotaikingi aviukai
Atsakyti
Gal galite iš savo patirties ar kitų rolleyes.gif papasakoti apie Uternos universalią krosnelę keramikai.
Kokie trūkumai, ar verta dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 06 07, 13:46)
Gal galite iš savo patirties ar kitų rolleyes.gif  papasakoti apie Uternos universalią krosnelę keramikai.
Kokie trūkumai, ar verta dėmesio?


Aš turiu labai seną Utenos krosnelią, bet ji remontuota ir įstatyta termoreguliatorius smile.gif Tai ji man šauniai dirba. Kas man nepatinka, tai kad labai trapi jos sienelė ir maniškė porcelianui degt netinka.
Bet kokias naujas gamina Utenoj "Uterna" aš deja nieko nežinau ax.gif
Atsakyti
O jūsiškė apvali ar keturkampė? Girdėjau, kad jose (uternos) netolygiai pasiskirsto temperatūra...bet gal čia tik didesnėse g.gif , kokioj 50 litrų krosnelėj to nei nesijaučia...
Atsakyti
Maniškė keturkampė, o dėl temperatūros pasiskirstymo tai negaliu nieko pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 06 07, 13:46)
Gal galite iš savo patirties ar kitų rolleyes.gif  papasakoti apie Uternos universalią krosnelę keramikai.
Kokie trūkumai, ar verta dėmesio?

Man rudijo duru sieneles.Geriau istepti antikoroziniu tepalu.
Atsakyti
Dėl krosnelės tuomet aišku, kad didelių trūkumų "mėgėjui" turbūt nėra biggrin.gif
Chi rarathumbup.gif linksma kiaulytė su seiliniu, tokia gerai saulytėje pakaitus thumbup.gif
Atsakyti
Faina kiaulyte thumbup.gif (neisivaizduoju kaip tokius dalykus sumeistraujat) 4u.gif
o cia mano dezute (kitoj pusej su asmeniniu uzrasu)
user posted image
Atsakyti
[quote=nerine,2012 06 11, 22:39]
Dėl krosnelės tuomet aišku, kad didelių trūkumų "mėgėjui" turbūt nėra biggrin.gif

Išskyrus kainos ir kokybės santykį
Atsakyti