Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(nmante @ 2014 12 08, 10:44)


Pečių būtina kartas nuo karto išsiurbti, negali būti jokių molio gabalėlių prisiglaudusių prie spiralių. Kiekviena prisiglaudusi šiukšlytė gadina ją ir toje vietoje spiralė gali nudegti. Nuotraukose matau pečius nevalytas jau senokai, reikėtu išsiurbti. Tik siurbiant nelieskite spiralių. Kiekvienas prisilietimas galį pažeisti ją.
Atsakyti
tas tai taip:(((sutinku,,o kaip jas sukist atgal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 08 gruodžio 2014 - 15:09
QUOTE(nmante @ 2014 12 08, 16:08)
tas tai taip:(((sutinku,,o kaip jas sukist atgal?


Galima pabandyti pakaitinti ir karštas pratampyti truputi, kad sugultu į griovelį, jeigu per trumpa. Jeigu per ilga, tuomet bandyti suspausti truputi ir suguldžius į griovelį, pritvirtinti su U formos vielutėmis.
Bet čia tik laikinas sprendimas.

Koks čia pečius? Grioveliai labai negylus, kiek matosi iš nuotraukų.
Atsakyti
gal kas galit patarti kaip reikia krosnyje isdegineti smulkias detales papuosalams? Pvz karoliukai ir pan. is molio? Kol neglazuruota tai kaip suprantu sudejus paprastai i moline lekstele, o glazuruotus? Kazkaip kabint, suvert ar yra kazkokiu teisingu metodu? Aciu.
esu gavus patarima del vieliniu kojeliu, bet kazkaip nesitiki, kad keliems simtams mazyciu karoliuku reiketu gamintis "vielytes"..
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2014 12 08, 18:44)
gal kas galit patarti kaip reikia krosnyje isdegineti smulkias detales papuosalams? Pvz karoliukai ir pan. is molio? Kol neglazuruota tai kaip suprantu sudejus paprastai i moline lekstele, o glazuruotus? Kazkaip kabint, suvert ar yra kazkokiu teisingu metodu? Aciu.
esu gavus patarima del vieliniu kojeliu, bet kazkaip nesitiki, kad keliems simtams mazyciu karoliuku reiketu gamintis "vielytes"..

Veriama ant nichrominiu vieluciu.

Mano peciys Nabertherm eci 60,0 kaip ten apacioj ir su kuo pakaitint,man jos viwnue ikisu,kitur isuslenda.
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2014 12 08, 10:44)


Pirmiausia tai sakė reikia pečių išsiurbti smile.gif
O šiaip vyras irgi turi apvalią krosnį vieną, tai sakė U formos vielutėm tokiom pat kaip spiralės metalas (greičiausiai pas jus kantalo viela) sukabint, tik vielutės turi būti ganėtinai ilgos, ir durti reikia ne stačiai, o skersai taip. Jei nelaiko, galima pabandyt sutvirtint klijais (t.y. patept vielos "kojeles" tik klausimas kokiom temperatūrom degat, nes Baltaxia turi kliju 1050 laipsnių berods galima degt. Šaltų spiralių tempt negalima, o atkaitint tai tik su svarke galima realiai, kad kažką padaryt.

QUOTE(Dusele @ 2014 12 08, 18:44)
gal kas galit patarti kaip reikia krosnyje isdegineti smulkias detales papuosalams? Pvz karoliukai ir pan. is molio? Kol neglazuruota tai kaip suprantu sudejus paprastai i moline lekstele, o glazuruotus? Kazkaip kabint, suvert ar yra kazkokiu teisingu metodu? Aciu.
esu gavus patarima del vieliniu kojeliu, bet kazkaip nesitiki, kad keliems simtams mazyciu karoliuku reiketu gamintis "vielytes"..


Stovą nusilipdot iš molio taip, kad strypeliai eitu horizontaliai, o strypelių galite rasti parduotuvėse skirtose keramikams (aišku kaina gali pasikandžioti). Jei reikia stambesniu karoliukų pirkit storesnius strypelius, nes ant plonesnių gali sulinkti daugiau suverus. be to nuglazūravus karoliukus nepamirškit labai gerai išvalyti glazūros iš skylučiu (su šepetėliu).
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2014 12 08, 20:18)
Veriama ant nichrominiu vieluciu.




QUOTE(Cioperiuke @ 2014 12 09, 00:01)
Stovą nusilipdot iš molio taip, kad strypeliai eitu horizontaliai, o strypelių galite rasti parduotuvėse skirtose keramikams (aišku kaina gali pasikandžioti). Jei reikia stambesniu karoliukų pirkit storesnius strypelius, nes ant plonesnių gali sulinkti daugiau suverus. be to nuglazūravus karoliukus nepamirškit labai gerai išvalyti glazūros iš skylučiu (su šepetėliu).


aciu 4u.gif
Atsakyti


Kodel spirales isvirsta?
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2014 12 09, 07:34)
Kodel spirales isvirsta?


Greičiausiai laiku nepastebėjote, kada iškrito U formos laikiklis, laiku neįstatėte, nesutvirtinote spiralės.
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi klausimu, nežinau ar labai į temą. Gal žinote Vilniuje kokią gerą studiją, kur būtų galima išmokti dirbti su keramika? biggrin.gif biggrin.gif Aišku, už žmonišką kainą. 4u.gif
Atsakyti
Ar esate kada susidūrusios, kad krosnies tenai palieka nuodegulius? Pas mane tenai dažnai palieka smulkių juodų dalelių ir jos nusėda ant glazūrų taip sugadindamos darbus. Nuolatinis krosnies valymas nepadeda... Gal turite kokių patarimų kaip to išvengti?
Atsakyti
QUOTE(rara @ 2015 01 22, 18:11)
Ar esate kada susidūrusios, kad krosnies tenai palieka nuodegulius? Pas mane tenai dažnai palieka smulkių juodų dalelių ir jos nusėda ant glazūrų taip sugadindamos darbus. Nuolatinis krosnies valymas nepadeda... Gal turite kokių patarimų kaip to išvengti?

Oho kaip įdomiai. Pas mane nieko panašaus.
Atsakyti