Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(Zosse @ 2015 09 11, 15:43)
Atsiprašau už savo dundulizmą- kas yra dekolės?  g.gif

Spec piešiniai ar foto, kurie degimo metu ,, prikimba" prie keramikos darbo :-)
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2015 09 11, 16:45)
Spec piešiniai ar foto,  kurie degimo metu ,, prikimba" prie keramikos darbo :-)

AČIŪ, gyveni ir mokais. smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali atsakyti, kur galima nusipirkt Fimo polimerinio molio ne internetu.
Atsakyti
QUOTE(lutute333 @ 2015 09 21, 13:05)
Gal kas gali atsakyti, kur galima nusipirkt Fimo polimerinio molio ne internetu.

Kuriam mieste? Jei Vilniuje ir kalba apie parduotuve, pigiausi, kiek esu radusi yra Pilies gatveje, Akmeneliuose.
Atsakyti
QUOTE(dziugintele @ 2015 09 21, 21:31)
Kuriam mieste? Jei Vilniuje ir kalba apie parduotuve, pigiausi, kiek esu radusi yra Pilies gatveje, Akmeneliuose.



Ačiū
Atsakyti
Kur Vilniuje galima pasimokyti lipdyti vazonėlius? Ir nebraniai išdeginti juos ax.gif
Atsakyti
Yra daug studijų: keramikasau.lt, Gvido Raudoniaus, Šilko keramikos, Vaikų ir jaunimo centre, Stauskaitės ir t.t. ir t.p. Pagooglinkit smile.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif turiu tokį klausimėlį. Labai atsiprašau jei pasikartosiu... tačiau, kur Kaune galima išsidekt molinukus? Esu naujas šiame dalyke, tad dar kyla vis kokiu klausimėlių smile.gif Oj ir dar toks vienas neapibrėštas klausimas. Kiek reik apytiksliai vidutiniškai glazuros, norint padenkt vieną kvadratinį metra gaminio? smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Noriu is keramikos nusilipdyti karolius, taciau pries juos kisant i krosni reikia susiverti ant strypelio. Gal zinote, kur tu strypeliu galima isigyti ir kaip jie vadinasi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2015 10 16, 11:42)
Sveikos:)
Noriu is keramikos nusilipdyti karolius, taciau pries juos kisant i krosni reikia susiverti ant strypelio. Gal zinote, kur tu strypeliu galima isigyti ir kaip jie vadinasi?smile.gif

keramikams.lt yra
Atsakyti
QUOTE(1knysliukas1 @ 2015 10 15, 23:09)
. Kiek reik apytiksliai vidutiniškai glazuros, norint padenkt vieną kvadratinį metra gaminio? smile.gif


Priklauso nuo to kokia glazūra. Purškiant turėtų užtekti litro ar pusantro.
Atsakyti
labas smile.gif
Atsiprasau jei kartosiuosi, gal zinote kur Vilniuje galima tik isideginti molinukus?smile.gif
Atsakyti