Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

O mes labai linsktam prie www.linosfoto.lt ax.gif Peržiūrėjom daugybę fotografų. Mums kažkaip jų kainos ir kokybės santykis atrodo tikrai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerepliuke @ 2012 01 11, 14:40)
O mes labai linsktam prie www.linosfoto.lt  ax.gif  Peržiūrėjom daugybę fotografų. Mums kažkaip jų kainos ir kokybės santykis atrodo tikrai geras  smile.gif


Mes jį užsisakėm smile.gif Pasirodo dar ir mūsų kraštietis jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruzyte @ 2012 01 11, 14:05)
Mes jį užsisakėm  smile.gif Pasirodo dar ir mūsų kraštietis jis  thumbup.gif


O is kur jis yra? smile.gif kazkaip neuzskaiciau sito...

Atsiprasau jau pamaciau is Kauno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesta123: 11 sausio 2012 - 14:08
QUOTE(bronele @ 2012 01 11, 11:52)
Musu vestuves fotografuos Mazi Stebuklai  thumbup.gif

Musu pries vestuvine fotosesija:

Mazi Stebuklai: Aiga+Sami  wub.gif

facebook

Labai patiko, rekomenduoju!!!!! bigsmile.gif


Grožis wub.gif
Atsakyti
mes uzsisakeme http://www.zavifoto.lt/ labai siltas zmogus,tikrai zinau,kad jam fotografuojant busiu atsipalaidavusi rolleyes.gif , o daugiau pakomentuoti galesiu tik po vestuviu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2012 01 09, 14:58)
http://www.fotopaste...CFY1YmAodvk6r-w noreciau kazko panasaus. Is fotografu, tačiau sie per brangus, gal galite rekomenduoti ka nors panasiams stiliuje? Man patinka zaismingi, isradingi, meniski, i kiekviena pora ziurintys kurybiskai, o ne fotografuojantys stampus. Gal galite ka rekomenduoti, buciau dekinga. smile.gif

Mes pasirinkome fotografa is Klaipedos, jo nuotraukas galite paziureti www.fasia.lt, mums patiko 4u.gif jis daznai buna Vilniuje, tai per susitikima rode vestuviu fotoknyga, tai kazkas nerealaus, nerealiai patiko. Tik kaina nemaza. Pries tai mateme pas pazistamus triju vestuviu fotoalbumus, tai net ner ka ligint. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marincik @ 2012 01 12, 05:57)
Mes pasirinkome fotografa is Klaipedos, jo nuotraukas galite paziureti www.fasia.lt, mums patiko 4u.gif jis daznai buna Vilniuje, tai per susitikima rode vestuviu fotoknyga, tai kazkas nerealaus, nerealiai patiko. Tik kaina nemaza.  Pries tai mateme pas pazistamus triju vestuviu fotoalbumus, tai  net ner ka ligint. 4u.gif  smile.gif


O kokia ta nemaža kaina?
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2012 01 12, 08:39)
O kokia ta nemaža kaina?

Dideles knygos kaina 800 Lt. Knyga padaryta labai kokybiskai, lapai stori, kartoniniai, tokie kaip laku padengti. Rode ir maza knyga, tokia dazniausiai uzsako tievai sau, tai jos kaina 300 Lt, 20*20 cm. Bet didesne ispudingiau atrodo. Galima knygu ir neuzsakyneti, tada gausime tik nuotraukas diske. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2012 01 13, 19:18)
grazus jaunieji,grazios foto wub.gif
tik man truputi per daug istemtas vestuviu fotofilmas ax.gif
P.S jaunikis labai jau charizmatiska asmenybe,nes jaunoji nublanko nuotraukose kur kartu :mirksiukas:nors priesvestuvineje fotosesijoje taip nera g.gif gal reikejo vestuviu diena ryskesnio makiazo g.gif
cia tik mano nuomone mirksiukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Jaunąjį, matosi, labai fotoobjektyvas myli blush2.gif
Priešvestuvinė fotosesija labai labai patiko wub.gif Labai gražu tas retro stiliukas 4u.gif Ir muzika tokia labai gražiai tinkanti parinkta 4u.gif
O va vestuvinis klipukas tikrai ilgokas ir SEL'o muzika man kaip vestuvėms tikrai nesiklauso... Norėtųsi kažko romantiškesnio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gytukas85: 13 sausio 2012 - 19:45
Labai grazi pries vestuvine fotosesija, bet man ji truputi dirbtina, nesijaucia ju jausmu, juk tai turetu buti fotosesija rodanti jausmus kazkoki artuma... Grazi fotosesija vestuviu zurnalams ir blogams, bet man norisi kazko intymesnio, naturalesnio ax.gif
Atsakyti
Jau priešvestuvinė fotosesija tai super!!! Tokia neeilinė, išskirtinė thumbup.gif Idėja gera, apranga, nuotraukos, nepakartojama thumbup.gif (tik pats filmo pastatymas nelabai patiko, kad po dvi nuotraukas įdėta ir gana mažas; muziką irgi parinkčiau kitą), bet šiaip viskas labai gerai 4u.gif
Atsakyti
sandralija, nesupykit, bet man jūsų šukuosena ir makiažas gražesnis buvo per priešvestuvinę fotosesiją, nei per vestuves. Žiūrint į vestuvių nuotraukas akys krypsta į jaunikį.
Atsakyti