Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

partizane,pas koki danijos karaliu cia buvai sveciuose,paveiksluota is pilies lozes.
Atsakyti
http://www.liveinter...f8c6288fa53fb73
Pasigrozekite Vilandri sodais smile.gif
karaliumi buti nereikia, visus ileidzia, tik laika reikia pataikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2011 12 11, 21:37)
partizane,pas koki danijos karaliu cia buvai sveciuose,paveiksluota is pilies lozes.

aš nesisvečiavau, paėmiau nuotrauką iš Kelionių fotoreportažų temos smile.gif
Atsakyti
a,as supratau kad cia is savu kelioniu rodot.as toki kiemeli maciau danijoj(nebezinau pavadinimo).pilies kieme iskarpyti tokie ornamentai,is aukstai gaunas karunos konturai.na cia sakau turbut 5sodininkai su zirklem kasdiena praeina ,kaip gi islaikyti tokius zalius konturus.va cia tai klasikinis kiemelis tai ne pas mus agrastu tvora.juoksites,taip as soda nuo fasadines dalies atkyriau agrastu tvora,man ir grazu ir skanu.
Atsakyti
Cobre, nebloga pergoles konstrukcija, ypac "koju" apdaila:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 12 17, 19:43)
Cobre, nebloga pergoles konstrukcija, ypac "koju" apdaila:
user posted image

nuuuuu g.gif gal g.gif gal reitu apacia ne taip sublyninti, o timpteleti i virsu g.gif ? Bet faktas, kad stulpo vientiso nedarysiu - bus is dvieju daliu ir apacia irgi bus kazkokia, ne taip, kad paprastai baigtusi ties pagrindu. Baldai grazus. Tokio tipo noreciau wub.gif Bet esu prisikrovusi sau visokiu pavyzdziu, tai sakau reiks atmetimo budu rinktis, nes kol kas tas durnas etapas, kai noriu ir to, ir ano doh.gif

Dar tokia mintis kilo. Kazkada parasiau, kad pergoles sijas va taip pakreipciau nuozulniai, kaip tavo pavyzdyje. Paskui vis masciau (kartais man taip buna, kad kol garsiai nepasakau, tai net negalvoju apie tai), gal daryti tas sijas tiesiai? g.gif na kazkaip sakau gal elegantiskiau atrodytu?
Atsakyti
Grazu wub.gif ( tame tarpe ir interjeras). Nuotraukos sone taip pat atsidaro:

http://www.inspiredh...dream-home.html
Atsakyti
Klasikinio sodo savo kieme nekuriu.Bent jau kol kas. smile.gif Bet sita temele nuosirdziai seku. 4u.gif

Kalbejot kazkada apie pergoles, terasos dengima.
Radau toki varianta.Tikriausia brangu ir vokiskai as nieko nesuprantu (gal Vida77 isvers 4u.gif ), bet atrodo visai neblogai. g.gif

variantas
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 12 19, 00:29)
Kalbejot kazkada apie pergoles, terasos dengima.
Radau toki varianta.Tikriausia brangu ir vokiskai as nieko nesuprantu (gal Vida77 isvers  4u.gif ), bet atrodo visai neblogai. g.gif

variantas

o kas domina, ka isversti?
Poliesterio bures terasos uzdengimui nuo saules.
Tik tu buriu ismatavimu nera, o ir kaina neaisku uz koki dydi g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 12 19, 02:29)
Klasikinio sodo savo kieme nekuriu.Bent jau kol kas. smile.gif Bet sita temele nuosirdziai seku. 4u.gif

Kalbejot kazkada apie pergoles, terasos dengima.
Radau toki varianta.Tikriausia brangu ir vokiskai as nieko nesuprantu (gal Vida77 isvers  4u.gif ), bet atrodo visai neblogai. g.gif

variantas

Jei slankioti reikia ta virsu, tada svarstytinas variantas, bet man atrodo, paprasciau tada "apipinti" sijas paprastu audeklu. Bent jau turetu buti pigiau, ir pakeisti reikalui esant nebutu finansiskai skausminga.

Kaip norisi jau tolyn judeti pavasari wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 19, 01:16)
Kaip norisi jau tolyn judeti pavasari  wub.gif

Cobre, ar pavyko ka is rudens pasisodinti naujo?

As prisipirkau gal 20 hortenziju (jos mano silpnybe blush2.gif ), prisisodinau svoguniniu i vazonus ir sunesiau viska i patalpa prie garazo pavasario laukti.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 12 19, 14:22)
Cobre, ar pavyko ka is rudens pasisodinti naujo?

As prisipirkau gal 20 hortenziju (jos mano silpnybe  blush2.gif ), prisisodinau svoguniniu i vazonus ir sunesiau viska i patalpa prie garazo pavasario laukti.

Ne, nesodinau. Tiesiog visur kur reiks sodinti, tai dar bus trypiama (matei kiek tos vietos pas mane tera doh.gif Uz namo buvau zeme jau beveik islyginusi, tai kai nepamaciau, tai meistriukas, kai kase zeme terasai, tai ta zeme supyke ant mano islygintos doh.gif Zado netekau, kai pamaciau, o pasirodo ten mano brangusis liepe pilti. Pasidziaugiau tik, kad nesusodinau ten tuju, o tai butu palaidotos doh.gif biggrin.gif Ikvepiau, iskvepiau ir ramiai sau laukiu pavasario, kitaip nebus juk biggrin.gif Svoguniniu irgi negaliu sodinti, nes kol tas kalniukas neapsodintas ir nera ten buksmedziu gyvatvores, tai suo istryps. Kad ir baru ir ji palyginti mazai nuostoliu pridaro, bet gyvis juk - pamirsta, kad ten vaikstineti negalima biggrin.gif
Pavydziu kaip tau blush2.gif As po to kai terasa padare, tai pasidairau vazonu, bet tinkamu nematau. Tai kada as juos turesiu ir sodinti galesiu, isvis neaisku. Bet kokiu vazonu nenoriu, reikia tinkamus isgimdyti biggrin.gif Nors bendrai tai viena toki pusiau tinkama turiu g.gif tik be skyles, reiktu kazkaip skyle jam suorganizuoti g.gif

tai kaip mastai del tu tiesiu siju? ar cia is tos serijos, kai mintis aplamai nepatinka, tai kokia ji bebutu vistiek rezultatas tau atrodo toks pat? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 19 gruodžio 2011 - 12:38