Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

user posted image


Aš tik vieno nesuvokiu, kaip jūs žinote ko norite??????? Aš noriu, kad būtų gražu.... Mano pieštas planelis yra visiškai tikslus, ką jame pažymėjau tai tik tiek ir yra. Šiaip galvoju, kad reikia aplink terasą gėlių, prie įėjimo į namą kairėje ir gal gėlyno dešinėje pusėje vejos pradžioje..... Viskas ką neša galvelė... o nieko manau ji gero neneša....
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 19:24)
Aš tik vieno nesuvokiu, kaip jūs žinote ko norite??????? Aš noriu, kad būtų gražu.... Mano pieštas planelis yra visiškai tikslus, ką jame pažymėjau tai tik tiek ir yra.  Šiaip galvoju, kad reikia aplink terasą gėlių, prie įėjimo į namą kairėje ir gal gėlyno dešinėje pusėje vejos pradžioje..... Viskas ką neša galvelė... o nieko manau ji gero neneša....

Na negali zinoti, jei net kazko panasaus kazkur neesi mates. Nemanau, kad kuri nors cia dvirati isrado ar bando israsti. Taip, kazka savo bandai padaryti, bet vistik dazniausiai jau kazkas panasaus jau yra matyta.

Tai as kiek suprantu nelabai ruosiates perziureti tuos paveiksliukus musu temose ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 18:24)
Aš tik vieno nesuvokiu, kaip jūs žinote ko norite??????? Aš noriu, kad būtų gražu....


Tiesiog pirmiausia sau atsakykit koks stilius jums yra gražus, nes jų yra laaaaaaaaaaabai kardinaliai skirtingų, o juk save pažindama tikrai žinot į kurią pusę krypsta dūšelė. Ir tik kai suprasit ne konkrečiai kur kokio augalo reikia, o kokia iš vis koncepcija priimtina jums (galų gale koks jūsų namo stilius, koks garažas, kokia kaimyninė aplinka), tada jau ir galėsit po truputį dėliotis, planuotis ir tikrai merginos patars.

Ir jei tikrai jūs savo norimą aplinką "matot" kaip klasikinę, tai tada pirmyn. Jei ne, tai vissi patarimai bus ne į tą pusę - jums vis siūlys, o viskas netiks ir psio. Tikrai pirmiausia perskaitykit visą temutę, nes daug buvo rašyta, prirašyta, pavyzdžių prirodyta - merginos daug darbo įdėjo viso to ieškodamos ir pateikdamos, tai būtų labai smagu tą darbą ir įvertint - tereikia tik pasiskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 01 26, 18:35)
Tiesiog pirmiausia sau atsakykit koks stilius jums yra gražus, nes jų yra laaaaaaaaaaabai kardinaliai skirtingų, o juk save pažindama tikrai žinot į kurią pusę krypsta dūšelė. Ir tik kai suprasit ne konkrečiai kur kokio augalo reikia, o kokia iš vis koncepcija priimtina jums (galų gale koks jūsų namo stilius, koks garažas, kokia kaimyninė aplinka), tada jau ir galėsit po truputį dėliotis, planuotis ir tikrai merginos patars.

Ir jei tikrai jūs savo norimą aplinką "matot" kaip klasikinę, tai tada pirmyn. Jei ne, tai vissi patarimai bus ne į tą pusę - jums vis siūlys, o viskas netiks ir psio. Tikrai pirmiausia perskaitykit visą temutę, nes daug buvo rašyta, prirašyta, pavyzdžių prirodyta - merginos daug darbo įdėjo viso to ieškodamos ir pateikdamos, tai būtų labai smagu tą darbą ir įvertint - tereikia tik pasiskaityt mirksiukas.gif

Bent jau SM visos temos ta linkme senai ir ne po kartą perskaitytos..... Aš vyrui sakau, blyn reikia antrąjį aukštajį studijuoti norint aplinką susitvarkyti smile.gif Tik vieno žinau, kad nenoriu, kai būna viename sklype be proto daug ir įvairiaspalvių tiek augalų tiek gėlių, tai yra kai prisodina taip tirštai ir tiek daug, kad... košmaras.
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 21:26)
Bent jau SM visos temos ta linkme senai ir ne po kartą perskaitytos..... Aš vyrui sakau, blyn reikia antrąjį aukštajį studijuoti norint aplinką susitvarkyti smile.gif.

norint nama pasistatyti taip pat reikia aukstaji studijuoti, bet ne visi studijuoja, kaip ir ne visi patys statosi, tai kodel su aplinka turetu buti kitaip smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 21:26)
Bent jau SM visos temos ta linkme senai ir ne po kartą perskaitytos..... Aš vyrui sakau, blyn reikia antrąjį aukštajį studijuoti norint aplinką susitvarkyti smile.gif Tik vieno žinau, kad nenoriu, kai būna viename sklype be proto daug ir įvairiaspalvių tiek augalų tiek gėlių, tai yra kai prisodina taip tirštai ir tiek daug, kad... košmaras.


Na va, matot, smile.gif o man patinka tas "košmaras" smile.gif Tik ne įvairiaspalvis, bet tirštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 23:26)
Bent jau SM visos temos ta linkme senai ir ne po kartą perskaitytos.....


O musu? g.gif
Tai vistiek neeinat paveiksliuku pastudijuoti doh.gif

Man atrodo, kad jus net sios musu temos neskaiciusi g.gif

Jums tada ne kazin kas lieka is musu aptarinejamu stiliu, tik formalus. Bet jusu takeliai tam visai netinkami, namo stilius neaiskus visai. Aisku, viska galima apzaisti, gal ir visai neblogu sprendimu rasti, netiketu, taciau ir velgi, kam patarineti, jei net neaisku, ar jums tai patinka g.gif

Dar karta siulau perziureti visas musu temas, nes dabar tik pilstymas is tuscio i kiaura gaunasi.
Arba paieskokite padoriu dizaineriu, tikrai manau jog tokiu irgi esama, tiesiog jie ir kainuos kiek daugiau, nei neaiskios kilmes asmenybes be rekomendaciju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 sausio 2012 - 22:16
QUOTE(giletaite @ 2012 01 26, 13:57)
Nesupykite, taip ėdėjau į tris temas postą, jei patars kas alpinariumą kurioje nors vietoje įrengti-padarysiu 4u.gif  Juk minėjau-esu atvira įvairiausiems pasiūlymams. Nes kai dievas dalino fantaziją-manęs ten nebuvo...
Papildyta:

Kadangi buvau sutarusi su dviejomis apželdintojomis, kad padėtų tai padaryti, o iš jų sulaukiau tik iš interneto nukopintų vizualizacijų ar foto, tai tikrai dabar noriu viską darytis pati, palengva ir su jūsų pagalba, manau turėtų pavykti.
Kas dėl apželdintojų, beje abi iš Vilniaus ir abi pasirodė mokslo baigimo dokumentus. Bet man kilo įtarimas, kad siūlomi variantai ne jų darbas, o pasiknaisiojusi nete radau jų neva "pasiūlymus" tai ir atsisveikinome....
augalai visai neatitiko mūsų sklypo "apšvietimo", vnz bet kas, bet kur ir bet kaip bet už pinigus...

Nemanau ,kad gerai ieškojote ax.gif .Dvi ,tai nėra daug.Namą statan taip pat tenka daug ieškoti,bet gi nenumoji renka ieškai toliau...Čia randu labai daug patarimų ir jeigu reiktų apželdintojos,tai rasčiau šioje temoje ją tikrai.Rašykite šviesiai tiesiai,kad jūs norite pati tai daryti,nes neradimas ,kažkaip keistai skamba:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 27 sausio 2012 - 07:52
Giletaite nu negalima taip savo smegenine nuvertinti. Ne sioje temoje cia aisku reiktu apie tai aiskinti, o kokioje nors "pozityvaus mastymo mokymas", bet po keliu perskaitytu pasisakymu, ......... wink.gif

Man pvz "šimšynas" ar "košmaras" sukuria jaukumo įspūdį, o ir priežiūra jo lengvesnė nei ravėti daug reikia, nei laistyti. Augalai patys susikuria sau mikroklimatą ir sėkmingai bujoja.
Kitais metais vėl planuoju savo gėlynuose naujus bandymus. Bandysiu šalia raganių pasodinti kelis briuselinius kopūstus. Vėl visa eilė kaimynų juoksis, bet man smalsu kaip tai atrodys smile.gif
Pridedu nuotrauka iš čelsio parodos, kur bordalapiai kopūstai auga šalia rožių, bordinių šalavijų,..[attachmentid=219289]
Atsakyti
Sveikos visos,
Na matote gyvenu ne Vilniuje, tai ir apželdintojų paieška apsisunkina, nes nelabai jos nori važiuoti į vietą...Nu gal man taip pasitaikė. Puikios apželdintojos darbo sočiai turi ir didmiesčiuose, tai kam jom trenktis į provincijas, o tos kurios atvažiuoja-man pasitaikė nekokios.... Na gal nebegrįžkim prie to....
Skaitau jūsų pasisakymus ir randu begalę nesuprantamų man dalykų, tokių kaip -
(Augalai patys susikuria sau mikroklimatą ). Nesuprantu, kurie augalai tinkami į saulėtą vietą, kuriems gerai pavėnyje... Ir tas mūsų sklypas toks labai specifinis....
Nu tiek metų tinkamai nepželdinau, tiksliau visai neapželdinau, pastovės ir dar tiek.....Kažkurioje temoje jau rašiau, klaiku žiūrėti, kai pas kaimynus padaryti a la alpinariumai-kažkokie blynai primėtyti bet ko ir bet kaip... nu tik laikas ir pinigai už augalus išmesti... nemoku pati gerai, tai bet ko ir nedarau.....
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 27, 13:00)

Nesuprantu, kurie augalai tinkami į saulėtą vietą, kuriems gerai pavėnyje... Ir tas mūsų sklypas toks labai specifinis....
Nu tiek metų tinkamai nepželdinau, tiksliau visai neapželdinau, pastovės ir dar tiek.....Kažkurioje temoje jau rašiau, klaiku žiūrėti, kai pas kaimynus padaryti a la alpinariumai-kažkokie blynai primėtyti bet ko ir bet kaip... nu tik laikas ir pinigai už augalus išmesti... nemoku pati gerai, tai bet ko ir nedarau.....


iš patirties : kol ''planuoju'' kiemą tik teoriškai(tai irgi reikalinga smile.gif ) dažnai viskas atrodo visai kitaip, nei nusileidus iki žemės lygio. gyvenu sklype jau 4 metai, ir kasmet vaizdas keičiasi, kardinaliai smile.gif. nu niekaip kitaip nei per praktiką nepažinsi augalų, kaip jie auga, kada pabunda po žiemos miego, kada žydi, su kuo kartu žydi, kaip sparčiai plečiasi. nežinau, gal kitiems ir teorijos pakanka iškart gerai susikomponuot, bet aš per praktiką matau, realiai pajujunti augalo apimtis, ir vaizdą. tada matai ką norisi taisyt, kas sėkmingai pavyko. be abejo, skaityti iškoti internete pavyzdžių, augalų būtina. jei nepažįsti augalų, tai į google įvedus pavėsio augalai, šviesomėgiai augalai, rasi gėlininkų katalogus, taip galima susipažinti su augalais. nieko nedarant nieko ir nesidaro smile.gif. čia amžinas procesas, jei patinka augalai, nes grožio samprata labai kinta priklausomai nuo kiek intensyviai į šią sritį giliniesi.
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2012 01 27, 13:00)
Kažkurioje temoje jau rašiau, klaiku žiūrėti, kai pas kaimynus padaryti a la alpinariumai-kažkokie blynai primėtyti bet ko ir bet kaip... nu tik laikas ir pinigai už augalus išmesti... nemoku pati gerai, tai bet ko ir nedarau.....


O Jus galvojate gauti brezinuka, kur centimetrais bus net gelytes sudeliotos?
As jau dabar tiksliai zinau, kad apzeldinimas visiskai ne mano arkliukas.. Net turedama brezinius as sugebu vistiek kazkaip ne taip sudelioti augalus.. Tad, esu isitikinusi - jei nemoki, nesugebi - geriau nedaryk... Tiek pinigu ismecia savo bandymams.. Pernai vistiek samdem zmogeliukus, kad jie susodintu i vietas augaliukus (viena brezinio dali igyvendinome, viska is karto butu per brangu..).

Lankausi siame forume tik tam, kad paziureciau "kaip buna", "kai gali buti".
Atsakyti