Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

Serialas, pastatytas pagal Roberto Kirkmano komiksus, pasakoja apie žmonės bandančius išgyventi po pasaulį ištikusios apokalipsės, kurios metu didžioji žmonijos dalis virto zombiais.

Įvadinė serialo serija buvo parodyta per Helovyną ir surinko 5,3 mln. žiūrovų auditoriją. Tai buvo geriausias rezultatas kabelinio kanalo AMC istorijoje.

Be to Walking dead premjera tapo geriausiu 2010 metų debiutu tarp visų kabelinių kanalų.

Šiuo metu jau rodomas antras sezonas, kuris toliau muša visus populiarumo rekordus.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyLina: 24 spalio 2011 - 19:40
Praeitais metais ziurejau, visai patiko smile.gif Siais dar nemaciau. O nezinot siais ir bus tik kelios serijos? g.gif
Atsakyti
yeap 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eryte @ 2011 10 24, 21:38)
Praeitais metais ziurejau, visai patiko  smile.gif  Siais dar nemaciau. O nezinot siais ir bus tik kelios serijos? g.gif


2 sezone bus 13 serijų (2 jau išėjusios), bet berods po Naujų metų 3 sezonas jau pasirodys. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-simona- @ 2011 10 24, 21:44)


Jau žiūrėjot antro sezono naują seriją? Įdomu padiskutuot būtu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 10 24, 23:05)
2 sezone bus 13 serijų (2 jau išėjusios), bet berods po Naujų metų 3 sezonas jau pasirodys.  4u.gif
Papildyta:
Jau žiūrėjot antro sezono naują seriją? Įdomu padiskutuot būtu.  bigsmile.gif

perziurejau anglu kalba, bet kadangi ne viska suprantu tai laukiu LT arba RUS vertimo smile.gif
Atsakyti
rus.vertimas
http://sakladka.net/...011-10-24-14077
Atsakyti
aciu, reikes pasiziureti! tik gaila kad online, nes as megstu atsisiusti, isirasyti ir kai jau visa seimyna miega-pasiziureti. tada labiau issijauciu i filma smile.gif
Atsakyti
Aš aš aš žiūriu! Mėgstamiausias serialas, visas pirmas sezonas jau senovėj peržiūrėtas (tas jau aišku čia), o dabar su dideliausiu nekantrumu laukiu kiekvieno pirmadienio, kai jau internete būna pasirodžiusios antrojo sezono serijos. :}
Atsakyti
Tai padiskutuokim, moterys. thumbup.gif

Vakar peržiūrėjau abi laidas "The Talking Dead" (jose diskutuojama apie tos dienos seriją, atsakomi žiūrovų klausimai) - tai pirmoje laidoje buvo apklausa: ar eitumėte ieškoti svetimo vaiko - absoliuti dauguma (99proc) atsakė, kad neitų. biggrin.gif O jei rimtai, tai manot, kad dar atsiras ta mergaitė? g.gif Mane tai jau pradeda erzinti jos verklšlenanti mama...

O serija pabaigos kokia. doh.gif Bet aišku neabėjoju kad jiems pavyks išsisukti kaip nors. biggrin.gif

Daryl - mano mėgstamiausias veikėjas, kiekvieną seriją vis labaiu patinka. wub.gif Geriausia antros serijos vieta buvo kai jis liepė zombiui užsičiaupti. biggrin.gif
Čia trumputė ištraukėlė iš kitos savaitės epizodo:
http://youtu.be/buUWlM6Js0Y
Pabaigoj - pasikoręs zombis. blink.gif g.gif Taip galvoju, kad gal įkando kokiam žmoguj ir nusprendė pasikart, kad nevirstų zombiu. g.gif
Atsakyti
Šiaip, man atrodo, kad atsiras Sophia, suzombėjusi ar ne : D Jos mamutė (vardo nepamenu), tai apskritai man nepatiko nei šiam, nei pirmam sezone (gerai atsimenu tą epizodą, kai jos vyrą apdaužė gerokai, o ta puolė ten verkšlendama atsiprašinėt. Lepšelė tokia: D) Man Carl'o labiau gaila, nei tos mergaitės dingusios.

QUOTE(LadyLina @ 2011 10 25, 16:15)
Daryl - mano mėgstamiausias veikėjas, kiekvieną seriją vis labaiu patinka.  wub.gif Geriausia antros serijos vieta buvo kai jis liepė zombiui užsičiaupti. biggrin.gif

šitas ir man patinka toks blogiukiškas gerietis : D

QUOTE(LadyLina @ 2011 10 25, 16:15)
Čia trumputė ištraukėlė iš kitos savaitės epizodo:
http://youtu.be/buUWlM6Js0Y
Pabaigoj - pasikoręs zombis.  blink.gif  g.gif  Taip galvoju, kad gal įkando kokiam žmoguj ir nusprendė pasikart, kad nevirstų zombiu.  g.gif

jėtus, kaip laukiu;o
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 10 25, 17:15)
Tai padiskutuokim, moterys.  thumbup.gif

Vakar peržiūrėjau abi laidas "The Talking Dead" (jose diskutuojama apie tos dienos seriją, atsakomi žiūrovų klausimai) - tai pirmoje laidoje buvo apklausa: ar eitumėte ieškoti svetimo vaiko - absoliuti dauguma (99proc) atsakė, kad neitų. biggrin.gif O jei rimtai, tai manot, kad dar atsiras ta mergaitė?  g.gif  Mane tai jau pradeda erzinti jos verklšlenanti mama...

O serija pabaigos kokia.  doh.gif  Bet aišku neabėjoju kad jiems pavyks išsisukti kaip nors. biggrin.gif

Daryl - mano mėgstamiausias veikėjas, kiekvieną seriją vis labaiu patinka.  wub.gif Geriausia antros serijos vieta buvo kai jis liepė zombiui užsičiaupti. biggrin.gif
Čia trumputė ištraukėlė iš kitos savaitės epizodo:
http://youtu.be/buUWlM6Js0Y
Pabaigoj - pasikoręs zombis.  blink.gif  g.gif  Taip galvoju, kad gal įkando kokiam žmoguj ir nusprendė pasikart, kad nevirstų zombiu.  g.gif

na zinokit nezinau ar man uztektu drasos eiti ieskoti svetimo vaiko blush2.gif , bet motinos vietoje as tikrai negaleciau sedeti vienoje vietoje. eiciau jei reiktu viena ir ieskociau savo vaiko. man net keista buvo kai vaikai pasislepe po viena masina o motinos po kita, tai bandziau isivaizduoti save tokioje situacijoje, tai sunku man butu atskirai nuo vaiko sleptis. aisku ten turbut nebuvo kito pasirinkimo. isproteciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 10 25, 17:43)
Man Carl'o labiau gaila, nei tos mergaitės dingusios.



O kalbant apie Carl'ą, tai toj laidoj "The Talking Dead" parodė irgi trumpą klipuką su juo iš trečios serijos:
http://youtu.be/3XS0L1oSkfU (žiūrėti nuo 5:00min) blink.gif atrodo lyg numirė, bet kita vertus jei rimtai numirtų tai jaučiu nerodytų šio epizodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(liud @ 2011 10 25, 18:13)
na zinokit nezinau ar man uztektu drasos eiti ieskoti svetimo vaiko blush2.gif , bet motinos vietoje as tikrai negaleciau sedeti vienoje vietoje. eiciau jei reiktu viena ir ieskociau savo vaiko. man net keista buvo kai vaikai pasislepe po viena masina o motinos po kita, tai bandziau isivaizduoti save tokioje situacijoje, tai sunku man butu atskirai nuo vaiko sleptis. aisku ten turbut nebuvo kito pasirinkimo. isproteciau doh.gif


Mane tai ypač erzino kai tos mergaitės motina kaltino Rick'ą, kad matai jos vaiką pradangino. Nors iš vis jis vienintelis iš visų tą mergaitę puolė gelbėt. doh.gif
Atsakyti