Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

nu žinai, ką, jei čia ne wow, tai man belieka pogrindy tupėti wub.gif spalva labai graži, o jau gulbės??? su formelėmis darei, ar lipdei???
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 14:56)
nu žinai, ką, jei čia ne wow, tai man belieka pogrindy tupėti wub.gif spalva labai graži, o jau gulbės??? su formelėmis darei, ar lipdei???


Ačiū saulele friends.gif neturiu aš tokių mandrų formelių, nors ir norėčiau blush2.gif rankytėm viską lipdžiau ax.gif truputį trupėjo man tas pastiliažas lipdymui g.gif nors ir įdėjau gum tralia lia mastau.gif po to kelios "plunksnytės" bededant gulbes ant torto nulūžo, bet bendro vaizdo nepagadino ax.gif pirmas kartas buvo kai lipdžiau gulbes, bet labai norėjau vyro tėvams būtent gulbes nulipdyti, tokias didingas, grakščias, nuostabias kaip tas visas bendras kartu nugyventas jų gyvenimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 28 spalio 2011 - 14:11
mamytes, nesipykit, ir as matau daug graziu tortu, bet ne visada pagiriu, nes manau, kad mano kaip naujokes nuomone neidomi. 4u.gif ir man skaudu budavo kai mano tortas likdavo nepastebetas, bet dbr jau nepergyvenu, reiskias - yra kur tobuleti, pati dalyvauju kitame forume, kur mergytes nuo pat pirmo zingsnio mokosi, ir pati pastebiu kaip pamaciusi - nieko gero, nieko nekomentuoju, taip ir cia, profem musu paprastuciai atrodo - nieko gero smile.gif bet siaip dedu cia viska ir su nekantrumu laukiu, kad ir pacios baisiausios kritikos, nes man jusu nuomone pati svarbiausia, nes namiskiams ar draugams tie tortai visada geri..o man idomesne jusu mamytes nuomone 4u.gif visoms po balioniuka ir nesipykim wink.gif
Atsakyti
sveikos,

Jūsų tortai kaip visada nuostabūs. Ateinu su klausimu, noriu iškepti tortuką - gėlytę iį penkių atskirų žiedlapių. Kepsiu iš medučio, tik niekaip neapsisprendžiu ar sutepus- padalinti į tuos penkis atskirus žiedlapius. ar medučio blynus nesuteptus dalinti, ir atskirai sutepti. tik ar tada nesusikreivos. Gal kuri man galėtumėte patarti? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Fortuncike @ 2011 10 28, 14:28)
sveikos,

Jūsų tortai kaip visada nuostabūs. Ateinu su klausimu, noriu iškepti tortuką - gėlytę iį penkių atskirų žiedlapių. Kepsiu iš medučio, tik niekaip neapsisprendžiu ar sutepus- padalinti į tuos penkis atskirus žiedlapius. ar medučio blynus nesuteptus dalinti, ir atskirai sutepti. tik ar tada nesusikreivos. Gal kuri man galėtumėte patarti?  g.gif


Aš iš storesnio popieriaus kirpčiau norimos gėlytės šablona ir jau patį blyną kepčiau kaip gėlytę, jei pjaustysi jau iškeptus ir atšalusius blynus jie lūš ir trupės, o suteptą tortą pjaustyti manau neekonomiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 10 27, 16:14)
Atneščiau driežų, varlių, šiknosparnių

taigi dar prieš kelis psl buvo rašyta kad viskas ant torto turi būt valgoma doh.gif o čia pirmetė plastmasiukų ir maivosi doh.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 27, 18:30)


faina spalva wub.gif
Papildyta:
QUOTE(tikakva @ 2011 10 28, 13:39)


kokie smagūs vaiduokliukai wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 14:32)


gėlių kompozicija puiki wub.gif

QUOTE(*monikute* @ 2011 10 28, 14:51)


nu jau nuoooooootraukų grožis swoon.gif
Papildyta:
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 10 28, 08:37)
Jūs klijuojate su degtine, aisingu, klijais?

paskui ištraukėt, o kaip paskui maskavot skylę?

man net meškučio rankelės be krapštuko nesulimpa, čiuožia žemyn  g.gif

kokio skersmens formoj kepėt savąjį arbatinuką?

kokio aukščio tepėt?

paskui kai sustingo pjaustėt ir formavot?

kartais su vandeniu kartais su degtine, dar išbandziau Naito patarimą klijuot su baltymu... su degtine patinka labiausiai biggrin.gif

nemaskavau.. kai dažiau ant viršaus užsidažė smile.gif

tai gal pašlapinat labai biggrin.gif

išsikepiau rabaelo biskvitą is 8kiaušinių orkaitės blekoj ir prisipjausciau skrituliukų visokių dydžių biggrin.gif tad susitpiau ir tiktai nematavau aukščių biggrin.gif paskui sustengus apipjausčiau ir palyginau suteikdama galutinę formą biggrin.gif gavos du mazi tortukai.. vienas lygiai kilas buvo, kitas 1,3kg 4u.gif

sėkmės darant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 05:51)
dzokada, va kad būtų mixas šių rinkinių tarpusavy, tai būtų tobula, o kol kas aš atiduodu savo balsą už pirmąjį 4u.gif


labai dekoju notworthy.gif as irgi link pirmojo linkstu smile.gif

QUOTE(nimfaeri @ 2011 10 28, 11:14)
Sveikos, atsiprasau uz  poster_offtopic.gif bet daugiau nezinau ko paklausti

sitas normalus daiktas?

http://www.ebay.co.u...=item43a90b9995

ar sitas  blush2.gif

http://www.ebay.co.u...=item2a1176ed72

aciu kas nepatingesit paziureti ir atsakyti  4u.gif


turiu pirmaji rinkini! thumbup.gif ten yra pagrindiniai antgaliukai,o jeigu kazko uzsimanytum,visada gali nusipirkti tik kitoki galiuka,bet naudoju jau metai,ir kolkas neprireike kitokiu 4u.gif

QUOTE(naitas @ 2011 10 28, 11:25)


geras postas, geras lotuliukas.gif thumbup.gif

Tikakva patiko man sitas, tie buibokiukai geri lotuliukas.gif

Olesta kazkur matytas tas papuosimas,manau kad tau pavyko! labai graziai pereina orandzine i balta wub.gif

*monikute* o cia tai JOOO! wub.gif wub.gif wub.gif
Del gum tra lia lia,tai man irgi trupejo,paskui kitus kartus ivarau gum tra lia lia daug daugiau ir viskas laikesi superiskai,tik reikia nepagaileti thumbup.gif
Be to cia anglai pas mus, labiau naudoja Gum Powder taip vadinasi nei ta tra lia lia,sako kad jis daug pigesnis o efektas toks pats rolleyes.gif as ji irgi naudoju.

Del tu pykciu,tai ryskiai kazkam demesio trukumas cool.gif
Atsakyti
@drij@ suknele tai..... neturiu zodziu norejau kazkaip graziai pagirti bet ne neisivaizduoju kaip, tiesiog tikiuosi dar ateityje pamatyti jusu tapybos darbu, nes ta suknele....... noriu as tokios tikros 4u.gif

Olesta labai grazus man tas spalvu perejimas puikus darbas ir laaabai grazi puokste viskas taip tarpusavyje suderinta

Monikute tavo rankytes auksines sitokias gulbias dailias taikrai manaiu kad turi formeles puikiai atrodo, ne tik tortas bet ir nuotraukos jabai meniskai super.
Atsakyti
Labutis. Greitas klausimas: dariau slapia beze (gavosi puikiai thumbup.gif ) Ale puosimo objekto dar neturiu. Ji gali pastoveti, ar geriau orinukus issikepti? smile.gif Labai aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vrum-vrum: 28 spalio 2011 - 17:21
QUOTE(vrum-vrum @ 2011 10 28, 16:20)
Labutis. Greitas klausimas: dariau slapia beze (gavosi puikiai thumbup.gif ) Ale puosimo objekto dar neturiu. Ji gali pastoveti, ar geriau orinukus issikepti? smile.gif Labai aciu.


Kiek zinau rekomenduojama puosti iskarto....niekada nelaikiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 10 28, 18:31)
Kiek zinau rekomenduojama puosti iskarto....niekada nelaikiau  g.gif


Aciu uz atsakyma drinks_cheers.gif Reiskias bus puikiu orinuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vrum-vrum @ 2011 10 28, 18:20)
Labutis. Greitas klausimas: dariau slapia beze (gavosi puikiai thumbup.gif ) Ale puosimo objekto dar neturiu. Ji gali pastoveti, ar geriau orinukus issikepti? smile.gif Labai aciu.

jei lieka baltos bezes,as visada saldiklyje pasilaikau.tinka tortuko apacios apdzibavimui,ar gelyciu viduriukam. zolyte jau sunkiau spaudziasi is susaldyto beziuko
Atsakyti