Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

QUOTE(dzokada @ 2011 10 30, 12:43)
va cia tai tikra teisybe,nepagalvojau  doh.gif tikrai visur naudoja arba sidabrinius arba auksinius (spalvos biggrin.gif) arba isnuomoja normalu padekla.
As todel ir uzklausiau del tu padeklu ar sveriat su jais,nes pvz tas kur sakiau 500gr svere padeklas,tai paskaiciavus pagal kilo kaina tai tiek ir gautusi kad as nuo klijento gauciau uz padekla kiek ir sumokejau uz ji.

As dabar paskutiniam pirkau stora dideli padekliuka is vietines parduotuveles-kepyklos,jis is ilgio netilpo i saldytuva ciut ilgesnis,tai kainavo £8 be keliu centu  doh.gif


Na, tikrai, geriau pirkt gal ir toliau padeklus, nes paciai nereiks vargti ir klientams bus smagu gauti grazu, iprastini padekla ax.gif
O sverti niekada su padeklu nesveriu, cia man kaip ir apgaudinejimas butu kliento unsure.gif Va, darysiu greit vestuvini su keramikine figurele, tai tada irgi tureciau sverti viska kartu, bet tikrai nesversiu, nes figurele klientai patys nusipirks ir pristatys, be to, ji nera valgoma ir nera mano daryta. Na, cia as taip manau rolleyes.gif
O tas padeklas idomu kokio dydzio kur 8 mokejai blink.gif Nes as kaip tik vakar pirkau tikrai dideli padekla, 60*35 cm, stora, mokejau 5 svarus ax.gif Manau visai neblogai, tik gaila, kad dezes tokio dydzio nera, tai reikes kazka galvoti, visgi vestuvini torta nes ant jo, o jei lis ar ka unsure.gif (o kai rinkausi padekla, maciau buvo uz 8 irgi, storas, bet dydis jo jau 75*40 cm ) Ir siaip, as kazkaip padeklus iskaiciuoju i bendras islaidas torto gamybai, dazniausiai naudoju 11 inch padeklus ir dezutes, tai man uz juos gaunasi apie 2 svarus. Nemanau, kad labai daug. Na, o jei pas tave brangesni jie, tai gal tada padidink kg kaina pvz. 1 svaru, ir atsipirks tau tie padeklai. Tiesa, as visada perku tuos plonus padeklus, storus tik sunkiems tortams. Tie ploni islaiko tikrai iki 3 kg torta, tad nematau reikalo pirkti storus ir brangesnius mirksiukas.gif
Atsakyti
ooooo, čia pasirodo joooomajooooo diena wub.gif wub.gif wub.gif jau kokie tortai gražūs wub.gif

labai man įstrigo Rasa-zyk tortukas, tas 5-as iš eilės ax.gif las patiko??? o gi tas švelnus dangaus spalvų perėjimas, lygus apdenimas, ir apskritai bendras vaizdas, labai gražu 4u.gif Rasyt, dėl dėžių parašysiu į az 4u.gif

dėl @Adrij@ tortų galima tik padūsauti ir paaikčioti, gražūs, išbaigti, gaila pjauti wub.gif wub.gif wub.gif

Irme, puiki dzibavimo technologija thumbup.gif

šiandien turėjau progą grįžti prie dzibavimo grietinėle...kriaušinis karamelinis tortas, pastilažo rožės, plikyti lapukai...

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras kepėjėlės smile.gif
Atėjau palinkėti jums linksmo helowyno (nors pati nešvenčiu,šitos šventės rolleyes.gif )
Sesės vakarėliui,snikersas.
user posted image
Snikersas lauktuvių-gerą darbą dirbančioms moteriškėms,tad nenorėjau,kad būtų labai atgrasus.Saldainių masė,aisingas,minorijos masė.
user posted image

Taippat sesės,sesės vakarėliui ,dėžutė už šuniuko biggrin.gif -tortas ,pagal Olestą,rafaelo bikvitai su kakava,grietinėlė su vyšniomis ir rududu,dar apliejau visą šokoladu (po trupiniais)
user posted image

Iš arčiau,dukrytė sakė,o kam tą š... čia darai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
MANO DUKRA IRGI TO PATIES PAKLAUSĖ blink.gif blink.gif blink.gif buvau skaniai pavalgius, niu dabar nežinau kaip suvirškint, vaizdai šokiruojantys thumbup.gif
Atsakyti
WOW joooomajooooo siandien diena doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif


noriu paklausti @adrij@os ir kitu kepejeliu, ar tvirtinat triju aukstu tortukus ???
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 10 30, 20:14)
ai, tai čia buvo savaitgalinis nuėjimas į kairę irnesakyk.gif

o, kokia ta keno velnio žinutė. Jos numeris 666 laugh.gif

kuokia pastabi laugh.gif net as nepastebejau laugh.gif
Atsakyti
aš tvirtinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vaidosee tortai pritrenkentys, nuostabus blink.gif thumbup.gif nors as ju nenoreciau valgyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2011 10 30, 23:36)
Labas vakaras kepėjėlės  smile.gif


o jėzaumarijajuozapaišventas, kaip šlykštu, bjauru, šlykštu, viau.. tfu tfu tfu.. brrrrrrrrr.. duokit užsigert brendžio.. viau...

nu super darbai wub.gif

o jetau.. išgėriau brendžiuko, bet vistiek ne geriau.. atpilsiu tuoj... nu kas per pataloganatomo tortai.. viauuuu .. kalatojuos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 30 spalio 2011 - 22:41
Vaidosee nu cia pavareeeeiiii blink.gif net vyras prisoko paziuret lotuliukas.gif

Olesta, jetau kaip graziai jum ta grietinele iseina,negaliu,as jauciu blogai ja isplaku (gal per mazai cukraus) kad as kai dzibuoju grietinele ji tokia nelygi,skilinejanti gaunasi,trapi,o pas jus lygi grazi i beze biskiuka panasesne....maciau virsutineje temoje yra cipciuko aprasymas kaip teisingai isplakti,turbut reiketu pabandyti pagal ta receptuka,nes niekad nesu plakusi grietineles pagal nurodymus ax.gif
Atsakyti
Ačiū už pastebėjimą ir komentarus,atsiprašau Olestos už sugadintą apetitą 4u.gif ,o naito brendžiukas,tikiuosiu neišlipo lauk,tortų pažiūrėti biggrin.gif
Merginos,taip nuotaiką pakėlėt,sunki diena buvo,kiek nedaug reikia iki laimės,poros šlykščių žodžių ir atsisakymų valgyti tortą biggrin.gif
dzokada,ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vaidose , super - duper šlykštukai thumbup.gif , nors vemk ir tuo pat metu triesk , puiku , nuostabu , tik vis dar kaip mano meilę - naitą wub.gif ...taaaaaaaaaaaaasoooooooooooooooo .user posted image

Aš netvirtinu 4u.gif ...tik kolonas .

Ačiū merginos už gerus atsiliepimus mano kleckams aciuks.gif

Irme , be galo kruopštus , tvarkingas , darbas su beze user posted image .

naitas , kokio bieso , apie nukrypimus čia rėkauji ant viso forumo , sarmatą darai user posted image

Tiesa Vaidose , norėjau paklausti , tu ką čia išmėsinėjai ....neištikimą vyrą , meilužį , ar kaimyną kuris vagia elektrą iš tavo buto ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 30 spalio 2011 - 23:47