Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

nu a Jūs mergos pablūdę tikrai esat, visko pilna LT, tai Jūs vis tiek siunčiatės...

net su 50 % nuolaida

kas čia kaip manot???

ir čia dar

čia dar iš bėdos

gal dar kur ko nežinau, kažkada

spalvų nėra, pasirinkimo nėra, ar kainos mažesnės e-bay??? yra e-bay ir formelių, ir dažų, ir kočėlų, įspaudų, kepimo formų, ko tik norit...
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 11 01, 10:57)
Mergaitės.o ebay yra dažų? Gal kas galit nuorodą.Dabar planuose bačkutės darymas blush2.gif

ęia pasižiurinek dažų http://www.ebay.co.u...e_Decorating_MJ
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 11 01, 12:01)
paskutiniosios labai mažos, kol Tu jas iškrapštysi doh.gif žiūrėk į aukščius pirmų dviejų, ir tada rinkis 4u.gif

beje, mergaitei kur rinkinį pirko turbūt niekas neatsakė, ką veikia ta dulis, kurios jinai nežinojo kur panaudoti, tai ta dalis daro bumbuliukų juosteles torto apačiai 4u.gif

Atsakė atsakė, merginos paaiškino, didis dėkui joms. Dar laukiu švenčių, labai jau norisi viską išbandyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2011 11 01, 13:14)
nu a Jūs mergos pablūdę tikrai esat, visko pilna LT, tai Jūs vis tiek siunčiatės...

net su 50 % nuolaida

kas čia kaip manot???

ir čia dar

čia dar iš bėdos

gal dar kur ko nežinau, kažkada

spalvų nėra, pasirinkimo nėra, ar kainos mažesnės e-bay??? yra e-bay ir formelių, ir dažų, ir kočėlų, įspaudų, kepimo formų, ko tik norit...

Na aš e-bay pirkau rinkinį,112 lt o cake-deco rinkinio tokio nėr,atskirai viskas apie 200 lt gautūsi.
Atsakyti
O man va reikia labai šito daikto ax.gif LT jo be 60 Lt apskritai niekur nemačiau, o atsisiūsiu (su kitu mergaičiu pagalba) tik už ~30-35 Lt mirksiukas.gif Pvz. gražių popierinių formelų keksiukams niekur LT nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ram-une @ 2011 11 01, 10:37)
Labukas, keletas Barbiu smile.gif


Sakyciau beveik pavyko super! Tik dar liemeni reiketu geriau atitaikyti,nes truputi pagal mane per zemai sijonukai,ta antroji man labai patiko 4u.gif

QUOTE(Evelinčiksa @ 2011 11 01, 10:52)
O kokias turi , aš va tokias dabar užsisakius http://www.amazon.co...e...7&sr=1-2182 , o kitos čia pas mus wiltono pigiau kainuoja apie 100 lt alfabetas visas . Tai nereik siustis.


As i sias taip apt ziurejau,bet kazin jos ne per dideles? g.gif Man raidziu irgi reikia,bet pasimeciau ir nezinau kokios geresnes doh.gif

QUOTE(leila10 @ 2011 11 01, 11:37)
Na aš e-bay pirkau rinkinį,112 lt o cake-deco rinkinio tokio nėr,atskirai viskas apie 200 lt gautūsi.


Baisu pasidaro kai parasot tokias sumas, na litais baisiau skamba nes atrodo kad daugiau biggrin.gif doh.gif

PROFES na davai parodykit kokias raides JUS naudojate, nes nesinori nusipirkti kokio sudo ax.gif
Atsakyti
Ram-une, puikios barbes 4u.gif Tik man pirmosios sijonas, kazkoks ne toks g.gif

QUOTE(Bijuna @ 2011 11 01, 12:55)
O man va reikia labai šito daikto  ax.gif  LT jo be 60 Lt apskritai niekur nemačiau, o atsisiūsiu (su kitu mergaičiu pagalba) tik už ~30-35 Lt  mirksiukas.gif Pvz. gražių popierinių formelų keksiukams niekur LT nėra  g.gif

sito daikto ir man kaip reiktu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 11 01, 14:03)
Ram-une, puikios barbes 4u.gif  Tik man pirmosios sijonas, kazkoks ne toks g.gif



Tai va kad pirmi blynai biggrin.gif
tos su braskem paskutiniu momentu lele keista...teko kombinuoti biggrin.gif ir gavosi laiko ir medziagos trukumas, realiai nedidukas linkis buvo,bet foto viskas isryskeja.... jau su raudona barbe pradejau jausti proporcijas biggrin.gif biggrin.gif

o ant padeklu man dailiausia atrodo, bet kai atnesa lekste ir praso joje pagamint... darai kaip jie nori, o ne pati ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ram-une: 01 lapkričio 2011 - 13:10
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 01, 11:55)
O man va reikia labai šito daikto  ax.gif  LT jo be 60 Lt apskritai niekur nemačiau, o atsisiūsiu (su kitu mergaičiu pagalba) tik už ~30-35 Lt  mirksiukas.gif Pvz. gražių popierinių formelų keksiukams niekur LT nėra  g.gif


60 lt uz toki shhh??? doh.gif doh.gif doh.gif pasiklausius kainu praeina noras i Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 11 01, 13:10)
60 lt uz toki shhh???  doh.gif  doh.gif  doh.gif pasiklausius kainu praeina noras i Lt  lotuliukas.gif

shhh, bet reikalingas darant tortus smile.gif
Todėl ir perkame iš užsienio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bijuna: 01 lapkričio 2011 - 13:14
Kalbejote apie kazkokia glazura,kadangi rusiskai ne bum bum tai jeigu ten kazkas idomesnio,bukit geros pasidalinkit blush2.gif As irgi ziurejau ziurejau i to David tortus,ir nesupratau kuom jis puosia,galvojau gal bezu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 01 lapkričio 2011 - 13:18
...Pikciurniene..., atrasykit jei galit, laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 01, 14:13)
shhh, bet reikalingas darant tortus  smile.gif
Todėl ir perkame iš užsienio  mirksiukas.gif

Toks daiktas UK eilinej parduotuvej kainuoja 3svarus, pati toki turiu, bet uz 60lt pirkt tai apiplesimas. doh.gif
Atsakyti