Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus 73 tema .
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dangiuk
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 20:12)
thumbup.gif ...jei jūs pamatytumėte , kokiose formelėse kepu keksiukus , apsisiūsiotumėte iš juoko  lotuliukas.gif , na niekur negavau pirkti norimos formos ( nenoriu , kad platėtų į viršų ) , slankiojau po butą , ir ieškojau ką galiu tam panaudoti ...radau  biggrin.gif .
*

Bijau ir pagalvot, kokiose doh.gif lotuliukas.gif
@adrij@
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 01, 20:18)
Bijau ir pagalvot, kokiose  doh.gif  lotuliukas.gif
*

blink.gif ... baik , tai skirta maisto produktui , tik jau panaudota buvo , be to nieko nekainavo tongue.gif .

Spėjam , spėjam bigsmile.gif iš ko padariau .

k.lapelyte sveikutė bye1.gif
Jurginė
QUOTE(dangiuk @ 2011 11 01, 20:03)
aš su tokiu lyginu viršų tortų (iš vyro nuknisau  blush2.gif ), šonams turiu irgi mažesnę špakliuotę (kaip sakoma, čem čiort ne šutit  doh.gif  lotuliukas.gif )...
*

žo, pirminis panaudojimas - sienoms, antrinis - tortams, trečias - krem.pudra riaukšlėm paakių užmaskuot... senstam, Dangiuk, senstam... cool.gif
dangiuk
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 20:25)
blink.gif ... baik , tai skirta maisto produktui , tik jau panaudota buvo , be to nieko nekainavo  tongue.gif .

*

Tada nebespėsiu, matyt, mano fantazija per daug pagedusi, kad padoriai spėčiau lotuliukas.gif

QUOTE(Jurginė @ 2011 11 01, 20:27)
žo, pirminis panaudojimas - sienoms, antrinis - tortams, trečias - krem.pudra riaukšlėm paakių užmaskuot... senstam, Dangiuk, senstam...  cool.gif
*

Tyčiokis, tyčiokis ax.gif bet mano špakliuotės sienoms nenaudojamos, o raukšlių špaklium slėpt irgi dar nėra reikalo tongue.gif
@adrij@
QUOTE(Jurginė @ 2011 11 01, 20:27)
žo, pirminis panaudojimas - sienoms, antrinis - tortams, trečias - krem.pudra riaukšlėm paakių užmaskuot... senstam, Dangiuk, senstam...  cool.gif
*

.... net klykiau iš juoko user posted image
anber
Imetu kelis.. ax.gif

Sokoladinis, pastilazas (labai laukiu pasiulymu, kaip galima butu nors kiek pagerinti bendra vaizda, man labai kazko truksta.. tik nesakykit, kad "lupk viska ir denk-formuok is naujo" smile.gif blush2.gif )

user posted image

Medaus, pastilazas

user posted image

.. ir einu paskaityti, ko ten tiek daug prirasyta smile.gif
naitas
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 22:25)
blink.gif ... baik , tai skirta maisto produktui , tik jau panaudota buvo , be to nieko n
*

duok penkis litus, arba pasakysiu dirol.gif

QUOTE(Jurginė @ 2011 11 01, 22:27)
*

laugh.gif

QUOTE(anber @ 2011 11 01, 22:38)
Imetu kelis.. ax.gif

*

jetau.. drambliukai wub.gif

dangiuk, Tavo tortai nuostabus. Sandrulyte 1975 - super wub.gif
k.lapelyte
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 21:25)
blink.gif ... baik , tai skirta maisto produktui , tik jau panaudota buvo , be to nieko nekainavo  tongue.gif .

Spėjam , spėjam  bigsmile.gif iš ko padariau .

k.lapelyte sveikutė  bye1.gif
*

bye1.gif
miskouoga
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 01, 12:55)
O man va reikia labai šito daikto  ax.gif  LT jo be 60 Lt apskritai niekur nemačiau, o atsisiūsiu (su kitu mergaičiu pagalba) tik už ~30-35 Lt  mirksiukas.gif Pvz. gražių popierinių formelų keksiukams niekur LT nėra  g.gif
*

Scilyje yra visokiu ilgiu, as pirkau uz 15 lt atrodo.
erikiuxxx
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 20:25)

Spėjam , spėjam  bigsmile.gif iš ko padariau .

k.lapelyte sveikutė  bye1.gif
*

speju kad is skardiniu nuo alaus ar kokio limonado, supjausciu reikiamo didzio ir aukscio, o i vidu idejot vienkartines formeles ax.gif ar atspejau ? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(anber @ 2011 11 01, 20:38)
Imetu kelis.. ax.gif

Sokoladinis, pastilazas (labai laukiu pasiulymu, kaip galima butu nors kiek pagerinti bendra vaizda, man labai kazko truksta.. tik nesakykit, kad "lupk viska ir denk-formuok is naujo"  smile.gif  blush2.gif )
*

Superiniai tortukai, wub.gif wub.gif wub.gif
tik drambliukus gal geriau butu daryti vienspalvius (zidrus ar baltus) bet vistiek labai grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 20:12)
na niekur negavau pirkti norimos formos ( nenoriu , kad platėtų į viršų ) , slankiojau po butą , ir ieškojau ką galiu tam panaudoti ...radau  biggrin.gif .
*

Lig IKI parduotuveja vakar maciau pirkti silikonini padekla su 6 keksiuku formomis (neplatejanciomis) mirksiukas.gif
anber
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 01, 21:01)
speju kad is skardiniu nuo alaus ar kokio limonado, supjausciu reikiamo didzio ir aukscio, o i vidu idejot vienkartines formeles ax.gif ar atspejau ? bigsmile.gif
Papildyta:

Superiniai tortukai,  wub.gif  wub.gif  wub.gif
tik drambliukus gal geriau butu daryti vienspalvius (zidrus ar baltus) bet vistiek labai grazu wub.gif
*

Aha, cia truputi su poteme buvo, ner kur dingt.. Buciau dariusi pilkus ar siek tiek rudesnius ir kitas spalvas emusi. Bet.. smile.gif

Adrija, man Jusu figureles nerealios... Iki smulkmenos... Pasaka.. wub.gif

Olesta, as labai pasiilgstu tokiu valgomu tortuku... Siaubingai.. 4u.gif

Asseni, net nera ko bepridurti... wub.gif

P.S. veltui praskaiciau tiek puslapiu. Kazkaip tas pats per ta pati. Lyg ir ne pilnatis siandien.. O gal.. smile.gif
akilezna
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 01, 20:47)
O jums gal jis trukineja, nes iskart i visa kieki pudros ir krakmolo supilat medaus-zelatinos-rugsteles skysti? Nes as viso kiekio tai nesunaudoju pudros ir krakmolo. Gaunasi elastinga mase.
*

na jo viska supilu ir kaip kai kurios rase, kad pila maziau vandens, pastebejau, kad ir man reikia, nes tada suejo zymiai daugiau pudros su krakmolu negu kiek recepte.
QUOTE(dzokada @ 2011 11 01, 21:02)
Niekada nededu visko iskarto,na bet vistiek jis manes nemegsta  verysad.gif dazniausiai pudros dvigubai sueina,o paskutini karta,kadangi nusipirkau svarstykes,viska tiksliai sveriau,tai visa iki gao nesuejo pudra,na bet jis kazkoks vistiek keistas man gaunasi,arba as dar nepripratau prie jo,nes pvz marshmellows mase,net i rankas gali paimti ir uzdeti ant torto,o va pastilazas skystesnis kazkoks,nezinau kaip paaiskinti  biggrin.gif  bet vistiek as uzsispyrus,susidraugausiu viena diena vistiek.
*

drinks_cheers.gif ir as uzsispirusi, bandysiu susidraugaut.
erikiuxxx
QUOTE(Erina @ 2011 11 01, 18:41)

Bet koks lygus tortukas ir masė kaip plonai iškočiota, SUPER wub.gif

*

ACIUKAS 4u.gif
rugiagele26
QUOTE(akilezna @ 2011 11 01, 21:15)
na jo viska supilu ir kaip kai kurios rase, kad pila maziau vandens, pastebejau, kad ir man reikia, nes tada suejo zymiai daugiau pudros su krakmolu negu kiek recepte.

drinks_cheers.gif ir as uzsispirusi, bandysiu susidraugaut.
*

Tiesa, as vandens i dengimo pastilaza pilu 4 saukstus. Nu nesvarbu kokio dydzio, su kaupu vistiek nepripilsim biggrin.gif Ir nubrauktas saukstas zelatinos. Isbrinkinam. Dedam 3 saukstus medaus ir apie 1,5 saukstelio rugsteles. Uzkaitinu iki labai karstos mases, ir pilu i dali krakmolo su pudra. Krakmolo dedu 150-180 g. Ismaisau, tada ipilu 4 saukstus aliejaus, ir kartais kvapu. Isminkau ir palieku nakciai, arba bent porai valandu subresti.
akilezna
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 01, 23:28)
Tiesa, as vandens i dengimo pastilaza pilu 4 saukstus. Nu nesvarbu kokio dydzio, su kaupu vistiek nepripilsim biggrin.gif Ir nubrauktas saukstas zelatinos. Isbrinkinam. Dedam 3 saukstus medaus ir apie 1,5 saukstelio rugsteles. Uzkaitinu iki labai karstos mases, ir pilu i dali krakmolo su pudra. Krakmolo dedu 150-180 g. Ismaisau, tada ipilu 4 saukstus aliejaus, ir kartais kvapu. Isminkau ir palieku nakciai, arba bent porai valandu subresti.
*

aciu 4u.gif butinai isbandysiu biggrin.gif
ir dar isbandysiu ir pgl adrijos recepta su glicerinu ir dragakanu, tik kai nupirksiu, nes kai probrendau nupirkt, tai dabar pas cake-deco nera sad.gif
MO
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 11 01, 17:20)
as jau gvildenu sita minti ax.gif . As nusipirkau lekste (ar kaip ji ten vadinasi),na kur atsistoji ir sukinejiesi(15lt),ir naudoju vietoj sukamo padeklo blush2.gif
*

ačiū už auksinę mintį-kur buvot anksčiau thumbup.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 19:13)
Kiekius dedu pagal turimą gabalėlį masės ( pastilažo ) .
*

o kiek dedate tra lia lia į normą pastilažo?
Serinute
Sveikos,

Labai reikia patarimo, kas galėjo būti daryta ne taip.Kepiau Rafaello tortą. Kremui plakiau Žemaitijos pieno grietinėlę 36%, bet ji taip keistai susiplakė lyg į sviestą..... Ir kremą tepti ant sulaistytų biskvito lakštų buvo be galo sungu, nes ne kremas lipo prie biskvito, o biskvitas prie kremo su peiliu. Biskvito viršutinė plutelė tiesiog luposi nuo biskvito ir sunkiai ėjo uždėti kremą. Na nežinau kaip čia tiksliau apibūdinti. Gal per daug sudrėkinau? Bet valgant taip neatrodė.... Kas galėjo būti netaip? g.gif
Užsispyrėlė
QUOTE(Serinute @ 2011 11 01, 22:18)
Sveikos,

Labai reikia patarimo, kas galėjo būti daryta ne taip.Kepiau Rafaello tortą. Kremui plakiau Žemaitijos pieno  grietinėlę 36%, bet ji taip keistai susiplakė lyg į sviestą..... Ir kremą tepti ant sulaistytų biskvito lakštų buvo be galo sungu, nes ne kremas lipo prie biskvito, o biskvitas prie kremo su peiliu. Biskvito viršutinė plutelė tiesiog luposi nuo biskvito ir sunkiai ėjo uždėti kremą. Na nežinau kaip čia tiksliau apibūdinti. Gal per daug sudrėkinau? Bet valgant taip neatrodė.... Kas galėjo būti netaip? g.gif
*

nesu profė, bet man tai lupasi biskvito viršus, kai per daug sulaistau pirktinį biskvitą blush2.gif du kart bandžiau taip sukčiaut ir abu kartus š...gavos
O grietinėlė tai tikrai gali į sviestą susiplakti, jei per ilgai plaksit...
Nors aš pastaruoju metu naudoju info kuris pateiktas medučio pertepimui: gerai atšaldau grietinėlę, įspaudžiu citr blush2.gif nos, cukraus ir plaku. Kolkas gaunasi puikiai
Olesta
Anber, apart trūkstamų vyzdžių drambliukas, daugiau nekeisčiau nieko, šaunus tortas 4u.gif ir labai puikus lagaminas 4u.gif

Asseni, Tavo tortai, tai niekaip ir niekada turbūt neiškris iš tobulumo lentynos, žaviuosi, gėriuosi ir tikiuosi, kad gal kada norrrrrssssss wub.gif wub.gif wub.gif

paskaičius, su kuo Jūs čia ruošiatės tortus špakliuoti, apėmė šiokios tokios mintys, bet tiek to...nesiplėsiu smile.gif

Rafaelui patarimai turėtų rasti vietos tortų temoj, bet kad nepasimestų atsakymas, manau tiesiog suplakėte kremą į sviestą, Žemaitijos pienas turi savybę labai greitai susiplakti, o vasarą bent jau man ir nuo šilumos pavandenyti, kol puošiu...nemyliu jo blush2.gif
amorosa
QUOTE(Serinute @ 2011 11 01, 22:18)
Labai reikia patarimo, kas galėjo būti daryta ne taip.Kepiau Rafaello tortą. Kremui plakiau Žemaitijos pieno  [b]grietinėlę 36%, bet ji taip keistai susiplakė lyg į sviestą.....
*

Per mažai atšaldyta grietinėlė. Jei grietinėlė prieš tai būna gerai atšaldyta , tai ir norėdamas nesuplaksi į sviestą. O vasarą niekada nepuošiu plakta grietinėlė,nes ji kažkodėl gerai neišsiplaka.
Cool Mama
sveikos 4u.gif

atsiprasau jei ilindau i uzdara kluba ax.gif , as cia daznai izeinu pasigrozeti jus tortais, padusauti, paverkti, nes tokie grazus, man niekada turbut nesigaus verysad.gif
bet db uzkliuvo akys uz kai kuriu komentaru, gal pravers mano nuomone doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Bijuna @ 2011 11 01, 13:55)
gražių popierinių formelų keksiukams niekur LT nėra  g.gif
*

nueik i torrent.lt parsisiusk photoshop programa, ir darykis graziausias popierines formeles namuose mirksiukas.gif .. visokiais ornamentais ir panasiai, galesi netgi personalizuoti keksiukus kitiems, uzrasiusi ir vardus ir panasiai... wub.gif pamokele yra youtube.. 4u.gif (tikiuosi nenusisnekejau ir apie tas formeles keksiukams kalbi apie kurias as galvoju, tie idekliukai?)

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 18:13)
Laba diena .
*

ech... wub.gif truksta zodziu... wub.gif

visu tortukai superiniai 4u.gif

beje dar tokiu dalykeliu noriu pasidalinti, bet gal jau zinote.... zodziu besmirinedama youtube, radau kaip viena mergina lygina torta kuris buvo uzklotas pastiliazu su... kamuoliuku to paties pastiliazo! isbandziau, tai zinokit - pasaka!!! uzdengusi pastiliazu torta, ir apipjausciusi krastuys, tu extra neismeciau o padariusi kamuoliuka su juo pradejau vazineti torto sonais, tai tas kamuoliukas igavo torto sonu forma,ir tiesog idealiai islygino visa tortuka, o paciu pastiliazu begalo lengvai slydo thumbup.gif ...
@adrij@
erikiuxxx , atėmei iš naito 5 litus ... tep , skardinės nuo sidriuko tongue.gif , iš vienos išeina 3 , na dabar tik laukiu su kuo galėčiau jų daugiau ištuštinti alc.gif , gavau vieną pasiūlymą , reiks pasinaudoti juo , o dar ir su taksi aptarnavimu .... good.gif

IKI platėja į viršų , čiupinau , tokios raudonos , silikoninės .

Nepamenu kas klausė , kiek dedu tra lia lia į normą ? .... man nereikia tiek , tortų dengimui aš turiu kitą pastilažą ax.gif , o detalėms pasiimu tiek , kiek man reikia .

Cool Mama , ačiū už labai įdomų pasakojimą apie tą rutuliuką , būtinai reikės pamėginti bigsmile.gif .

O dėl keksams formelių ...šiaip dirbu su photoshop ( to prireikia kitoje SM temoje ) , bet kaip daryti formeles labai sudomino , kol kas net nenutuokiu kaip g.gif .
dzokada
QUOTE(anber @ 2011 11 01, 20:10)

P.S. veltui praskaiciau tiek puslapiu. Kazkaip tas pats per ta pati. Lyg ir ne pilnatis siandien.. O gal.. smile.gif
*

faini drambliai,kazkas kitokio thumbup.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 01, 20:28)
*

aha,gal del to man nesigauna nes as jos nebrandinu g.gif nes kazkada @adrija maciau rase kad nebrandina ji jos tai ir as to nedarau smile.gif
Cool Mama
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 02, 00:15)

Cool Mama , ačiū už labai įdomų pasakojimą apie tą rutuliuką , būtinai reikės pamėginti  bigsmile.gif .

O dėl keksams formelių ...šiaip dirbu su photoshop ( to  prireikia  kitoje SM temoje ) , bet kaip daryti formeles labai sudomino  , kol kas net nenutuokiu kaip  g.gif .
*

Labai gaila, kad niekaip nebeatseku as to video, kur mergina graziai ir detaliai rodo kaip ta pastiliaza panaudoditi vietoje iprasto "lygintuvo" , nes as jo tai neturiu ax.gif ... Na tikiu, kad iprastas tai gal geriau, bet sis budas man tiko idealiai, ir nors anksciau ir zadejau ta lygintuva pirkti, bet dabar tai tikrai, kad nebepirksiu ax.gif

Beje dar viena video buvau radusi, bet dabar vel nebatseku doh.gif kaip buitiniai daigtai gali gelbeti puosiant torta.. Tarkim tas stovas tortui, kurio virsus sukasi, tai tikrai labai pagelbeja torto dekoravime, ypatingai tepant torto sonus, ir norint kad jie lygiai pasidengtu kremu, be jokiu rauksliu ir pan... Tai imi dubia sriubine lekste, apverti o ant virsaus teisinga padetimi dedi kita betkokia lekste, bet virsutines lekstes dugnas turi turet issikisusias briauneles, ir toa briauneles turi but platesnes uz apatines lekstes briauneles (itariu manes nesupratot) ... Taigi dedat viena lekste ant apatines lekstes, o ant tos virsutines dedat torta iskart su padekliuku... Ir puosdamos sukat, ta virsutine lekste sukasi gan graziai ir lengvai ax.gif ... Gal ir palengvina darba, as tiesa pasakius tuo budu nesinaudoju, karta bandziau ir perdaug isijautusi sukau as ta savo torta, na ir virsutine lekste nuskrido nuo apatines lotuliukas.gif

Stai video, rodo kaip daryti tuos imovus keksiukams... smile.gif Pirma dalis...

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F...h?v=K7wd7DemVZI

Papildyta:
Cia antras video...

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F...h?v=3ejKqHcAEIU
Papildyta:
Man asmeniskai tai sitos imautes labai grazios keksiukams, nereikia jokiu photoshopu, ir jokio mokslo, o atrodo, gan net graziau ir elegantiskiau wub.gif thumbup.gif

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F...h?v=uBJBTWfwSI4
akilezna
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 02, 01:51)
Stai video, rodo kaip daryti tuos imovus keksiukams...  smile.gif  Pirma dalis...
*

man visai ka kito rodo rolleyes.gif
Evelinčiksa
Labas rytas
man ir visai pievas čia rodo.
ryto_rasa
QUOTE(Evelinčiksa @ 2011 11 02, 09:48)
Labas rytas
man ir visai pievas čia rodo.
*

labas rytasm ir man nerodo..sad.gif
naitas
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 02, 01:51)
karta bandziau ir perdaug isijautusi sukau as ta savo torta, na ir virsutine lekste nuskrido nuo apatines  lotuliukas.gif

Stai video, rodo kaip daryti tuos imovus keksiukams...  smile.gif  Pirma dalis...

*

dėl tų lėkščių.. nu tai išvada, kad geriau ir pigiau profesionalus įrankis, prietaisas, negu gramdyt tortą nuo stalo ar grindų biggrin.gif
o nuorodose... lego demolition kažkokie bigsmile.gif
ramune.v
labas rytas smile.gif
stai klipukai apie formeliu daryma, sonuose yra ir daugiau: http://www.youtube.com/watch?v=3ejKqHcAEIU
http://www.youtube.com/watch?v=VNK57Q6Px7s...feature=related

Aisku tarp tokiu neiskepsi, bet papuosti mintis gera, aciu Cool Mama
beladona
Labas rytas smile.gif

Mergaites, reikia patarimo man. Kepsiu snikersa, noriu dengti ji cukrine mase. Tortas berniukui, tai noriu nudazyt melynai. Klausiu - ar dazyt pacia mase ar paskui jau apdengta torta reikia dazyt ? Kokis dazus isigyti ? Ar tiks Americolor geliniai dazai ar geriau miltelinus pirkti ? Kaip naudoti tuos gelinius dazus, ar daug ju reikia, ar spalva ryski gaunas ?

Va tiek pradziamoksles kepejos klausimuku blush2.gif
Cool Mama
Sveikos,
Neparode? g.gif ... Nzn kodel neparode, nes man ir db atvertus iskart atvercia kaip tas imautes daryti g.gif ... Nu zodziu, persiprasau 4u.gif bet va ramune idejo 4u.gif
ramune.v
QUOTE(beladona @ 2011 11 02, 11:02)
Labas rytas smile.gif
Mergaites, reikia patarimo man. Kepsiu snikersa, noriu dengti ji cukrine mase. Tortas berniukui, tai noriu nudazyt melynai. Klausiu - ar dazyt pacia mase ar paskui jau apdengta torta reikia dazyt ? Kokis dazus isigyti ? Ar tiks Americolor geliniai dazai ar geriau miltelinus pirkti ? Kaip naudoti tuos gelinius dazus, ar daug ju reikia, ar spalva ryski gaunas ? 
Va tiek pradziamoksles kepejos klausimuku  blush2.gif
*

ziurint kokio melynumo norit, as vaikam naudociau pastelinius atspalvius blush2.gif zydra puikiai gausis ir naudojant gelinius Americolor tiesiai i mase. Dedat lasa ar kelis, minkot, mazai dar dedat... ryskios melynos as nedariusi-gal atsakys kitos ax.gif
beladona
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 02, 11:36)
ziurint kokio melynumo norit, as vaikam naudociau pastelinius atspalvius blush2.gif zydra puikiai gausis ir naudojant gelinius Americolor tiesiai i mase. Dedat lasa ar kelis, minkot, mazai dar dedat... ryskios melynos as nedariusi-gal atsakys kitos ax.gif
*

Aciu, Ramune smile.gif na as labai ir bijau kad tortas nesigaudu melynas melynas g.gif tai jei minkant galiu det, tai ziuresiu tada pagal situacija. Vasaros gale kepiau dukrai snikersa gimtadieniui, tai visiems labai patiko tortas, dabar arteja kriksto sunaus vienas metukas, tai broliene vis primena, kad mano snikersa sapnuoja doh.gif suprask - kuma ruoskis kepk. Noriu nustebinti, noriu kad grazus butu tortas. Nes kad skanus tai jau zinome wink.gif
ramune.v
QUOTE(beladona @ 2011 11 02, 11:43)
Aciu, Ramune smile.gif na as labai ir bijau kad tortas nesigaudu melynas melynas  g.gif  tai  jei minkant galiu det, tai ziuresiu tada pagal situacija. Vasaros gale kepiau dukrai snikersa gimtadieniui, tai visiems labai patiko tortas, dabar arteja kriksto sunaus vienas metukas, tai broliene vis primena, kad mano snikersa sapnuoja  doh.gif  suprask - kuma ruoskis kepk. Noriu nustebinti, noriu kad grazus butu tortas. Nes kad skanus tai jau zinome wink.gif
*

gausis gausis, svarbu su meile mirksiukas.gif man ir nusimato sia savaite daryti du tortukus o laiko nera tai net nezinau kaip ten bus, koks darymas pribegus doh.gif ir dar kai praktikos ne daug smile.gif bet ka darysi-suksimes biggrin.gif
beladona
Taip, Ramune, tenka suktis doh.gif o tam viskam prasideti jauciu uztenka iskepti viena kita torta, visiems patinka, pagiria, va tada ir pagauni kabli doh.gif
erikiuxxx
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 01, 21:28)
*

O kada panaudojat kita dali krakmolo su pudra ?

QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 01, 22:53)
beje dar tokiu dalykeliu noriu pasidalinti, bet gal jau zinote.... zodziu besmirinedama youtube, radau kaip viena mergina lygina torta kuris buvo uzklotas pastiliazu su... kamuoliuku to paties pastiliazo! isbandziau, tai zinokit - pasaka!!! uzdengusi pastiliazu torta, ir apipjausciusi krastuys, tu extra neismeciau o padariusi  kamuoliuka su juo pradejau vazineti torto sonais, tai tas kamuoliukas igavo torto sonu forma,ir tiesog idealiai islygino visa tortuka, o paciu pastiliazu begalo lengvai slydo  thumbup.gif ...
*

maciau kelis kart si filmuka, bet nebandziau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 23:15)
erikiuxxx , atėmei iš naito 5 litus ... tep , skardinės nuo sidriuko  tongue.gif , iš vienos išeina 3 , na dabar tik laukiu su kuo galėčiau jų daugiau ištuštinti alc.gif , gavau vieną pasiūlymą , reiks pasinaudoti juo , o dar ir su taksi aptarnavimu ....  good.gif

IKI platėja į viršų , čiupinau , tokios raudonos , silikoninės .

*

atspejau clap.gif

Jo , raudonos, bet man jos neplatejancios pasirode unsure.gif , nes turiu platejancias, tai jos kitaip atrodo smile.gif
rugiagele26
Na kai ismaisau su pirma dalim sauso misinio, tada vis pridedu pudros, krakmolo, kol gaunasi minksta, elastinga mase. Gali siek tiek lipti dar. Bet pabrendus matosi, ar dar reikia pudros. Dazniausiai 500 g pudros nesueina.
erikiuxxx
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 11 02, 12:13)
Na kai ismaisau su pirma dalim sauso misinio, tada vis pridedu pudros, krakmolo, kol gaunasi minksta, elastinga mase. Gali siek tiek lipti dar. Bet pabrendus matosi, ar dar reikia pudros.  Dazniausiai 500 g pudros nesueina.
*

O man viskas sueina jej tik pilu karsta zelatina, net labai limpanti buna, nes greit viskas tirpsta doh.gif ir butinai reikia brandinti tada mirksiukas.gif
O kai naudojau nelabai karsta , tai tada maziau sueidavo, daugiau elastinga yra, ir galima iskart kloti torta ax.gif
Cia mano pastebejimai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(beladona @ 2011 11 02, 11:19)
Taip, Ramune, tenka suktis  doh.gif  o tam viskam prasideti jauciu uztenka iskepti viena kita torta, visiems patinka, pagiria, va tada ir pagauni kabli  doh.gif
*

drinks_cheers.gif

sekmes tau iskepti nuostabu tortuka 4u.gif
as tai daryciau balta, o detales zidras
@adrij@
http://www.youtube.com/watch?v=Da_cJ974yAI&NR=1

bigsmile.gif kad padaryti tokias formas, reik turėti tokių instrumentų , kažin ar ne keturgubai pigiau , bus pirkti jau padarytas , nes tie aparačiukai , ne vieną ir ne kelis svarus ar doleriukus kažtuos , be to kur jų yra , dar neužfiksavau ....bet gražu neatpasokai wub.gif

Labas rytas 4u.gif
Bijuna
Sveikos. Ar galiu dengimo pastilaža nudažyti švelniai kremine spalva turėdama tik geltona, žalia, mėlyna ir raudona spalvas g.gif Įtariu nelabai smile.gif O gal šiaip patartumėte kokios spalvos tortas tiktų prie ryškiai violetinių orchidėjų blush2.gif
ramune.v
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 02, 13:31)
http://www.youtube.com/watch?v=Da_cJ974yAI&NR=1
bigsmile.gif  kad padaryti tokias formas, reik turėti tokių instrumentų , kažin ar ne keturgubai pigiau , bus pirkti jau padarytas , nes tie aparačiukai , ne vieną ir ne kelis svarus ar doleriukus kažtuos , be to kur jų yra , dar neužfiksavau ....bet gražu neatpasokai  wub.gif
Labas rytas  4u.gif
*

yra, tik reik paieskoti tai dekoratyviniai skilamusiai ax.gif
pvz.: http://www.piestukai-popieriukai.lt/index....nch-luxury.html
http://www.dolovija.lt/default.asp?uniid=3...=689&f2=622
@adrij@
Ačiū tau labai , reiks pasiieškoti savam mieste 4u.gif
erikiuxxx
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 02, 12:57)

bet brangiai kainoja po 30lt. doh.gif
MO
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 01, 23:15)
dedu tra lia lia į normą ? .... man nereikia tiek , tortų dengimui aš turiu kitą pastilažą  ax.gif , o detalėms pasiimu tiek , kiek man reikia  .

ačiū 4u.gif

Kokios gražios gaunasi formelės su tuo skylamušiu bigsmile.gif wub.gif
ramune.v
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 02, 14:19)
bet brangiai kainoja po 30lt. doh.gif
*

na paieskot tik reik labai smile.gif as tik pvz. imeciau mirksiukas.gif manau pigiau tikrai buna. O kaip grazu tai tikrai wub.gif
aura.
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 02, 13:40)
na paieskot tik reik labai smile.gif as tik pvz. imeciau mirksiukas.gif manau pigiau tikrai buna. O kaip grazu tai tikrai wub.gif
*

bet pabusiu nesupratinga o kam jos reikalingos, ką puošt galima, ten kaip suprantu popieriu iškarpo blush2.gif

gal teko susidurt http://www.ebay.co.uk/itm/54-X-CUTE-EXOTIC...590811778424036 kaip tokie drugeliai naudojami blush2.gif reik išsikarpyt...
MO
QUOTE(aura. @ 2011 11 02, 13:45)
bet pabusiu nesupratinga o kam jos reikalingos, ką puošt galima, ten kaip suprantu popieriu iškarpo  blush2.gif

gal teko susidurt http://www.ebay.co.uk/itm/54-X-CUTE-EXOTIC...590811778424036  kaip tokie drugeliai naudojami  blush2.gif  reik išsikarpyt...
*

rašo,kad reikia išsikirpti,naudojami kaip papuošimas keksiukams-aptepa sviestiniu kremu,pabarsto pabarstukais,ir uždeda drugelį smile.gif
ramune.v
QUOTE(aura. @ 2011 11 02, 14:45)
1. bet pabusiu nesupratinga o kam jos reikalingos, ką puošt galima, ten kaip suprantu popieriu iškarpo  blush2.gif

2. gal teko susidurt http://www.ebay.co.uk/itm/54-X-CUTE-EXOTIC...590811778424036  kaip tokie drugeliai naudojami  blush2.gif  reik išsikarpyt...
*

1. galima iskarpyti krasta keksiuku formeles darytos namuose (1psl. atgal buvo rasyta)
2. is ryziu popieriaus, iskarpomi naudojami dekoruojant tortus, keksiukus ir t.t.
pvz. http://cakecentral.com/gallery/1261599
cia geriau matosi kad kita puse nespalvota
http://www.flickr.com/photos/30559561@N07/4868533209/
mama Aiste
Merginos, gal kas bandet uzsisakinet is sio katalogo? Ar brangiai atsiuntimas iseina, cia tokiu graziu dalyku yra

http://netcat2.kolb-digital.de/tortissimo_...010/katalog.php
leila10
Nu išradingosios,papasakokite kaip išgaunat pinigų maišo tekstūrą blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.