Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

QUOTE(Olesta @ 2011 10 26, 11:49)
dėl pinigų maišo[/b], iškočiok gabalą masės, iškirsk vidurį skylę mažesnę šiek tiek, nei torto dugnas, užkelk ant tos kylės tortą, o kraštus sukelk ir suraukšlėk kaip maišą, labai paprastas būdas, ir nepalieka jokių siūlių, nieko nereikia maskuoti ir masės dugne nereikia valgyti ir svorio neprideda bereikalingo  4u.gif



ačiū.

O DENGIAMOJO PASTILAŽO GAMYBAI, jei aš neturiu dirbtinio medaus, ar galiu dėti gliukozės? Ir jei galima tai vietoj 3 šaukštų medaus kiek reikėtų gliukozės?
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 26, 11:52)
Naktinukas , moliugėlio atspalvio , prašė rausvo , gausiu snukin .turbūt

laugh.gif nors kartą laugh.gif
juokauju....

labai gražus tas naktinukas.. Visgi grožis kainuoja. Masės ir medienos tai čia maždaug 1:1 su valgoma dalimi? cool.gif
Atsakyti
naitai, be pavasario matyt nieko nebus drinks_cheers.gif (davai gazuok atgal)
Atsakyti
[quote=naitas,2011 10 26, 08:18]
... Masės ir medienos tai čia maždaug 1:1 su valgoma dalimi?


o as sedziu ir galvoju, jei zmogus praso 2kg tortuko ir jei nori graziai papuosti,pvz kaip adrijos figurelem ir pan.,tai tortui belieka koks 1kg g.gif visa kita papuosimai g.gif

cia tik siaip garsiai mastau blush2.gif labiausiai megstu daryti tortukus seimynai biggrin.gif krauni negalvodamas ir neskaiciuodamas biggrin.gif
Atsakyti
Na ir smaginates jus cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Cia pas jus ir sirdziai ir akiai gera biggrin.gif
Nors paciai dar ne kas gaunasi, bet norisi vis dar ir dar bandyti.
Jus super...... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 26, 10:49)
mieloji mano, Bijūna, puošiam itin retai atvejais, juk seki forumą senai ir tikrai žinai, ir apie gėles jau rašyta ne kartą, man kai teko dėti gyvas gėles, o teko tik rožes ir tik du kartus gyvenime, tai aš kreipiausi į profesionalią floristę, ji man suformavo žiedynus į kolbeles, aš jas prieš kišdama į tortą dar nuvaliau degtine dėl visa ko. Jei tortas dengtas mase, tai įpjauni masėje kryžiuką ir įsmeigi kolbytę (būtų gerai, jei būtų smailėjančiu galu), kažkur ir kažkada čia forume buvo rašyta, kad gėlių kotus įkišus įlydytą vašką, o paskui apsukus maistine plėvele irgi galima dėti į tortą, bet man priimtinesnios buvo kolbelių variantas 4u.gif  vat ir visos paslaptys  4u.gif
kad bent įsivaizduotum kaip nusibosta daryti tortus „nuo vieno kurpaliaus“ doh.gif  mes kadangi su @Adrija@ gimusios dviejų dienų skirtumu, tai aš ją labai suprantu cool.gif  daryti visą laiką vienodus, tai geriau jau eiti tikrai porą cigarkų nerūkančiai sutraukti  lotuliukas.gif


Kaip maloniai atsakėte flirt.gif Ačiū aciuks.gif Pas floriste aš ir taip eisiu, bet prieš einant reikia pačiai kažką žinoti ax.gif Skaitau ir mokausi iš Jūsų visų senai, bet kai tortai tik hobis, tai ne į viska tuo metu kreipi dėmesį blush2.gif
O Jūs man pasakykite kodėl nedaug tortų yra puošiama gyvomis gėlėmis? Todėl kad negražu, netinka maistas su ne maistu, neskoninga, nemadinga ir t.t. Gal tiesiog taip iš viso negalima daryti unsure.gif
Atsakyti
labutis,

Angel1203 labai tikroviška rože thumbup.gif labai wub.gif
naitai matosi kad čia rūkė moteriške lens.gif o gal apsirku g.gif
adrijapapuolei i saldainių karaliste lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jaunam ūkininkui, svajojantis apie tokį traktoriuką, juodas miškas. slap beze, mmg.
4,00 kg.
user posted image
parodau kaip traktoriukas aria ax.gif
user posted image
dar keli naminiam vartojimui, papuošimas nulis doh.gif
kavos turtingas, labai skanus , tik va su grietinele ir šokoladu neišejo verysad.gif kažka ne taip darau g.gif blush2.gif
user posted image
marskapone karamelinis su šokoladu, mmg
user posted image
Atsakyti
oooo, kad aš žinočiau, žinai, pas mus apskritai mada gyvų gėlių Lietuvoj žiūriu tik vestuvėm ir laidotuvėm doh.gif lietuviai kažkur pamiršo ramantiką lotuliukas.gif vienas dalykas brangu, kitas dalykas, dėl to valgomo-nevalgomo matyt, net nežinau kaip ir atsakyti, kodėl taip retai puošiama gyvomis gėlėmis... va pabandyk nueiti į kepyklą ir paprašyti siužetinio torto ar su gėlėmis, ką tau atsakys g.gif dažniausiai išgirsi atsakymą, prašom, tik tai kas nurodyta kataloge...

paskaičiuok pavyzdžiui trijų aukštų kad ir vestuvinį sugalvotų tau jaunoji, kad nori gyvom orchidėjom ir ne bet kokiom o tarkim žalsvom su violetiniu viduriu, tokia orchė skinama kažkur 45 lt šaka, tai kiek investuosi į tą torto papuošimą tada g.gif , o pastilažo prasiminkei, pusdienį pasėdėjai ir gatava mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 26, 13:44)
... o pastilažo prasiminkei, pusdienį pasėdėjai ir gatava mirksiukas.gif

doh.gif O sako, kad laikas- pinigai lotuliukas.gif
Atsakyti
deja lietuviai ir to nevertina, nori daug, skaniai ir pigiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 10 26, 13:40)

parodau kaip traktoriukas aria ax.gif


bigsmile.gif oho thumbup.gif čia tai liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 10 26, 13:26)
O Jūs man pasakykite kodėl nedaug tortų yra puošiama gyvomis gėlėmis? Todėl kad negražu, netinka maistas su ne maistu, neskoninga, nemadinga ir t.t. Gal tiesiog taip iš viso negalima  daryti unsure.gif

o man gyvos net labai grazu wub.gif va parodysiu, paprastuciai, bet man labai mieli buvo smile.gif cia tiesa daryta 2008m tai kiek mados pasikeite, bet esme matosi, buvo orchidejos kolbelese, kai pjauni isimi ir viskas ok. O issilaike puikiai, net kita d. grazios liko smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 26 spalio 2011 - 13:04