Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(siamka @ 2006 01 11, 12:14)
turbut klaipedos apylinkese dvien dienom maziau nei uz 100 litu zmogui nieko nerasi


ypač jei miegamos vietos reikalingos tai turbūt kad sunkiai
Atsakyti
ir man taip atrodo
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 11, 13:14)
turbut klaipedos apylinkese dvien dienom maziau nei uz 100 litu zmogui nieko nerasi



schmoll.gif 100-120 Lt ir ne mažiau
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 11, 10:14)
turbut klaipedos apylinkese dvien dienom maziau nei uz 100 litu zmogui nieko nerasi

tai kur rasti prie klaipedos uz ta 100 litu zmogui blink.gif
as bandau internete ieskot,bet nieko nerandu verysad.gif
parasiau emaila i aleksandravo dvara bet jau dvi dienos atsakymo negaunu
jauciu kad sunku bus rasti,nes pas mus tik apie 30 zmoniu bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 11, 22:41)
tai kur rasti prie klaipedos uz ta 100 litu zmogui blink.gif
as bandau internete ieskot,bet nieko nerandu verysad.gif
parasiau emaila i aleksandravo dvara bet jau dvi dienos atsakymo negaunu
jauciu kad sunku bus rasti,nes pas mus tik apie 30 zmoniu bus verysad.gif


tu geriua nuvažiuok ten arba paskambink, nes el.paštu sunkiai gausi atsakymą.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pasiskaičiau ir pradėjau panikuoti, jei jau dabar ieškant vietos švesti vietos negaunat liepos mėn. tai ka man reiks daryti mes tuokiamės balandi scare.gif
Esam nusižiūrėję Žvejo sodybą, prieš tai galvojom apie Molo užeiga, bet ten kažkaip jokio kiemelio, tiesiai į gatvę išeini tai nežinau mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 01 12, 10:22)
Sveikos merginos,

Pasiskaičiau ir pradėjau panikuoti, jei jau dabar ieškant vietos švesti vietos negaunat liepos mėn. tai ka man reiks daryti mes tuokiamės balandi scare.gif
Esam nusižiūrėję Žvejo sodybą, prieš tai galvojom apie Molo užeiga, bet ten kažkaip jokio kiemelio, tiesiai į gatvę išeini tai nežinau  mega_shok.gif


apie Žvejo sodybą esu nelabai kokių atsiliepimų girdėjusi, prastas maistas, aptranavimas. Neblogai dra yra Pjūrio viešbutį, jei nereikia nakvynės ar gražios gamtos o užtenka tik pokylių salės.
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 01 12, 11:22)
Sveikos merginos,

Pasiskaičiau ir pradėjau panikuoti, jei jau dabar ieškant vietos švesti vietos negaunat liepos mėn. tai ka man reiks daryti mes tuokiamės balandi scare.gif
Esam nusižiūrėję Žvejo sodybą, prieš tai galvojom apie Molo užeiga, bet ten kažkaip jokio kiemelio, tiesiai į gatvę išeini tai nežinau  mega_shok.gif


Balandi dar nera toks pikas, kaip liepa, odel zvejo sodybos turiu, nemaloniu prisiminimu, ir del maisto, ir del barmeniu, pereitais m. birzeli, gal jos girtos buvo nezinau, lekstes karstu tik po to kai nuo stalo kilom besurinko. Pats baisiausias kosmaras "VORO uzeiga" Ginduliuose, gal jau net ir uzsidare. Megink Majoro sodybon kreiptis, dar yra Šaulys, paskui prie Plikiu "Gaspada" vadinasi. Del vietu kur švesti galima pasižiureti intere,... tiksliai nepasakysiu bet yra tinklapis kur visos kaimo turizmo sodybos pajuryje. Jose palyginti nebrangu. Kaip pavyzdi ant Lapiu vaziuojant Bartkėnų sodyba. Kintuose.
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2006 01 12, 07:22)
tu geriua nuvažiuok ten arba paskambink, nes el.paštu sunkiai gausi atsakymą.

reiks paskambint,nes nuvaziuot neina as gi uzsieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 01 12, 11:22)
Sveikos merginos,

Pasiskaičiau ir pradėjau panikuoti, jei jau dabar ieškant vietos švesti vietos negaunat liepos mėn. tai ka man reiks daryti mes tuokiamės balandi scare.gif
Esam nusižiūrėję Žvejo sodybą, prieš tai galvojom apie Molo užeiga, bet ten kažkaip jokio kiemelio, tiesiai į gatvę išeini tai nežinau  mega_shok.gif



gali bandyti kreiptis i gaspada, nes bus pavasaris, o pas juos kainos pakyla vasaros sezonui
Atsakyti
sveikutes,
esu naujoke tai jau prasom atleist jei ka nusisnekesiu 4u.gif . niu mes ir veselia planuojam liepos men tai del tos vietos pradedu plaukucius rautis. paskaiciau komentarus tai skambinau i pajurio viesbutuka. labai maloniai snekejo ir viska pasake. o gal yra koks jo internetinis puslapis jo, kaip atrodo? tai 350 sales nuoma ir 50 lt zmogui. apie ta gaspada tai as girdejau tik geru atsiliepimu, bet kakzaip maniskai ten nesiverzia. sako geriau tuos pinigus jie sukis i povestuvine kelione. gal dar kokiu pasiulymu? ai dar skambinau i parko viesbuti? gal kas ka girdejot apie ji, cia liepojos gatvej. kas atsiliepe tai baisiai nemaloni bobike. myke kazka ir nieko nepasake.
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 01 12, 13:43)
Balandi dar nera toks pikas, kaip liepa, odel zvejo sodybos turiu, nemaloniu prisiminimu, ir del maisto, ir del barmeniu, pereitais m. birzeli, gal jos girtos buvo nezinau, lekstes karstu tik po to kai nuo stalo kilom besurinko. Pats baisiausias kosmaras "VORO uzeiga" Ginduliuose, gal jau net ir uzsidare. Megink Majoro sodybon kreiptis, dar yra Šaulys, paskui prie Plikiu "Gaspada" vadinasi. Del vietu kur švesti galima pasižiureti intere,... tiksliai nepasakysiu bet yra tinklapis kur visos kaimo turizmo sodybos pajuryje. Jose palyginti nebrangu. Kaip pavyzdi ant Lapiu vaziuojant Bartkėnų sodyba. Kintuose.

apie majoro sodyba taip apt ne is vienu girdejau tik blogus atsiliepimus, tai nelabai ir ryzciausi ten svesti g.gif
Atsakyti