Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Jetau doh.gif

Mes rugpjūčio mėn ruošiamės tuoktis, o tik dabar pradėjau ieškoti vietos kur švęsti, ir pasiskaičius čia forumą, tai net išsigandau schmoll.gif
Kurie pasiūlyti variantai mane sudomino, tai pasirodo rugpjūčio 12 d. jau užimti.
Net nežinau ką reiks daryti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
galiu pasakyt, kur nešvęst - ALEKSANDRAVO PIRTY schmoll.gif šį savaitgalį draugės vestuves ten atšventėm...
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 13, 22:02)
galiu pasakyt, kur nešvęst - ALEKSANDRAVO PIRTY  schmoll.gif šį savaitgalį draugės vestuves ten atšventėm...



O tai kas nutiko?? unsure.gif
Aš čia jau prisikaičiau gerų atsiliepimų ir jau susidomėjau, tai papasakok, kas negerai buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 13, 22:02)
galiu pasakyt, kur nešvęst - ALEKSANDRAVO PIRTY  schmoll.gif šį savaitgalį draugės vestuves ten atšventėm...


Na lijo kas ten buvo blogai sakyk sakyk neslepk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 13, 21:02)
galiu pasakyt, kur nešvęst - ALEKSANDRAVO PIRTY  schmoll.gif šį savaitgalį draugės vestuves ten atšventėm...


aha pasakok, kas ne taip, labai įdomu, nes mano vestuvės ten vyko labai net thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 03 14, 08:23)
O tai kas nutiko??  unsure.gif
Aš čia jau prisikaičiau gerų atsiliepimų ir jau susidomėjau, tai papasakok, kas negerai buvo. g.gif



QUOTE(siamka @ 2006 03 14, 10:09)
Na lijo kas ten buvo blogai sakyk sakyk neslepk ax.gif



1. nusibodo žiūrėti į rūškanus aptarnaujančio personalo veidelius.
2. klausytis tokių pasakymų: UŽDARYKIT DURIS, NES MES JUMS TIEK NEPRIŠILDYSIM ir pan.
3. negaut pirties, už kurią buvo sumokėta, nes MALKOS BAIGĖSI.
4. miegot ant pripučiamojo nepripūsto čiužinio.

nekokį įspūdį man paliko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 14, 10:04)
1. nusibodo žiūrėti į rūškanus aptarnaujančio personalo veidelius.
2. klausytis tokių pasakymų: UŽDARYKIT DURIS, NES MES JUMS TIEK NEPRIŠILDYSIM ir pan.
3. negaut pirties, už kurią buvo sumokėta, nes MALKOS BAIGĖSI.
4. miegot ant pripučiamojo nepripūsto čiužinio.

nekokį įspūdį man paliko  schmoll.gif


oho kaip keista, kaip diena nuo nakties skiriasi, nejau per pusmetį taip pasikeisti galėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reniss: 14 kovo 2006 - 11:24
QUOTE(Reniss @ 2006 03 14, 12:22)
oho kaip keista, kaip diena nuo nakties skiriasi, nejau per pusmetį taip pasikeisti galėjo g.gif



matyt, galėjo mirksiukas.gif ne man vienai taip pasirodė - visi tai matė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 14, 03:02)
galiu pasakyt, kur nešvęst - ALEKSANDRAVO PIRTY  schmoll.gif šį savaitgalį draugės vestuves ten atšventėm...


mes taip pat praėjusią vasarą ten šventėm vestuves, mums nepatiko šeimininkė, net vandeniu neleido pasinaudoti schmoll.gif doh.gif buvo apačioj toks vienas WC, bet žinot kai kokia 20 žmonių laukia prie jo nusičiurkšti blush2.gif tai pasiprašau antrame aukšte esantį WC, jis buvo užrakintas, tai įsivaizduojat neleido schmoll.gif ir šiaip išmandrėjusi ta šeimininkė blink.gif
Atsakyti
Sakykit Merginos, kurios švenčiat sodyboj, pvz "Gaspada" ar "Majoro" ar kokioj kitoj, tai kiek dienų švenčiat, vieną ar dvi??? Ir kaip darot, ten ir pasiliekat nakvot ar vistik kažkaip parsigaunat i Klaipėdą???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 03 15, 22:54)
Sakykit Merginos, kurios švenčiat sodyboj, pvz "Gaspada" ar "Majoro" ar kokioj kitoj, tai kiek dienų švenčiat, vieną ar dvi??? Ir kaip darot, ten ir pasiliekat nakvot ar vistik kažkaip parsigaunat i Klaipėdą???? g.gif

Mes švęsim Majorų sodyboj, tai apie važiavimą namo nakvoti net minties nebuvo. Ir manau, kad tokiose sodybose vienai dienai net nenuomotų.
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 03 15, 22:54)
Sakykit Merginos, kurios švenčiat sodyboj, pvz "Gaspada" ar "Majoro" ar kokioj kitoj, tai kiek dienų švenčiat, vieną ar dvi??? Ir kaip darot, ten ir pasiliekat nakvot ar vistik kažkaip parsigaunat i Klaipėdą???? g.gif


As svesiu "Gaspadoj" tai ten su nakvyne dviem dienom, man kaipir Junetei atrodo kad vienai dienai jie net nenuomotu,
Atsakyti