Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Reniss @ 2006 03 22, 17:05)
tai kad taip ir visur sako kad pries vestuves už maistą o po vestuvių už kitką



niekas nedraudžia ir visą sumą sumokėti, bet kaip matau neverta mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimu apie nendrine pastoge sventojoj? Jau uzsisakem rugpjucio 5, bet ko tai neramu man del jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 21, 15:05)
aš taip pat ruošiuosi daryti  drinks_cheers.gif

tai ir mes tada tap darysim,nes mes buvom galvoje kai grisim trumpam i LT geguze sumokesim visa suma.
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 03 22, 21:33)
tai ir mes tada tap darysim,nes mes buvom galvoje kai grisim trumpam i LT geguze sumokesim visa suma.



nemokėkit visos rolleyes.gif bus nesusipratimų, išskaičiuosit už juos savo nuožiūra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 22, 19:21)
nemokėkit visos  rolleyes.gif bus nesusipratimų, išskaičiuosit už juos savo nuožiūra  biggrin.gif

tikriausiai tik uz maista sumokesim geguzi o per vestuves uz nuoma kavines smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau isijungti į jūsų pokalbį, kadangi esu naujokė, tikiuosi priimsit 4u.gif
Norėjau paklausti, gal kas šventėtė ką nors prie Pageluvio ežero salese, Šiauliuose? Ar kaip kitaip pavadinti... ten Na "Salomejos" kavinukės nuosavybė. Mes ten užsisakėm, bus apie 70 žmonių. Tik bėda, kad ten gali pamatyti ne tik ežerą iš terasos, o ir kokį žmogėną toli nuplaukusį... Na gal taip nenutiks...Mat kai rinkomės vietą buvo žiema, tai viskas super atrodė ir pirtelė, ir veranda apsnigta, ir ežeras užšalęs... Dabar pagalvoju, kas bus vasarą... Jei kas netyčia esat girdėję ar ka ax.gif būtų smagu sužinot.
Atsakyti
QUOTE(bitux @ 2006 03 22, 19:57)
Gal kas turite atsiliepimu apie nendrine pastoge sventojoj? Jau uzsisakem rugpjucio 5, bet ko tai neramu man del jos g.gif


pries pora metu buvau girdejus, kad nekas g.gif
bet zhinai per ta laika situacija gali buti pasikeitusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 22, 22:21)
nemokėkit visos  rolleyes.gif bus nesusipratimų, išskaičiuosit už juos savo nuožiūra  biggrin.gif




Mums tai šeimininkė pati pasakė, kad dabar paliekam avansą, o visą likusią sumą, kai jau švesim, tada jau ir atsiskaitysim.
Ir kaip tik gausis, kai jau pamatysim visą efektą, ar kokius tai trūkumas, tai ir dėl atsiskaitymo aiškinsimės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 22, 16:46)
niekas nedraudžia ir visą sumą sumokėti, bet kaip matau neverta  mirksiukas.gif


tad jei jua darosi tokie dalykai tada tikrai neskubėkite visos sumos sumokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 03 22, 17:29)
Labutis

As ir  svesiu Gaspadoj, skambinau penktadieni sake kainos nekyla, aciu dievui smile.gif

Kokia diena jus ten svesit, as liepos 15 smile.gif


Siamka, musu vestuves liepos 29 diena Gaspadoj smile.gif Kaip tu mane pradziuginai, kad kainu nepakele smile.gif smile.gif smile.gif Galu gale, nebutu sazininga-pries metus uzsisakem, o pries pat vestuves nuluptu tiek!
O tu suknele issirinkai jau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknishka @ 2006 03 24, 09:18)
Siamka, musu vestuves liepos 29 diena Gaspadoj smile.gif Kaip tu mane pradziuginai, kad kainu nepakele smile.gif smile.gif smile.gif Galu gale, nebutu sazininga-pries metus uzsisakem, o pries pat vestuves nuluptu tiek!
O tu suknele issirinkai jau? smile.gif



išsirinko ji suknelę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknishka @ 2006 03 24, 09:18)
Siamka, musu vestuves liepos 29 diena Gaspadoj smile.gif Kaip tu mane pradziuginai, kad kainu nepakele smile.gif smile.gif smile.gif Galu gale, nebutu sazininga-pries metus uzsisakem, o pries pat vestuves nuluptu tiek!
O tu suknele issirinkai jau? smile.gif


ir as taip manau, nebutu sazininga jei kainas pakeltu doh.gif o suknute tai taip issirinkau thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(lijo @ 2006 03 24, 09:35)
išsirinko ji suknelę  tongue.gif



che che viska tu zinai thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti