Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Na va mes irgi praeitą savaitę išsinuomojom salę - labai gražią,na tik viena bėda,kad nėra aplinkos gražios....bet salė tai labai graži thumbup.gif kaina dviem dienoms 700 lt, nuo ketvirtadienio šeimininkės gali pradėti ruoštis, ir reikia salę "grąžinti" pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2006 04 23, 16:36)
Na va mes irgi praeitą savaitę išsinuomojom salę - labai gražią,na tik viena bėda,kad nėra aplinkos gražios....bet salė tai labai graži thumbup.gif  kaina dviem dienoms 700 lt, nuo ketvirtadienio šeimininkės gali pradėti ruoštis, ir reikia salę "grąžinti" pirmadienį.



o kur cia taip, kur cia randasi labai smalsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2006 04 23, 16:36)
Na va mes irgi praeitą savaitę išsinuomojom salę - labai gražią,na tik viena bėda,kad nėra aplinkos gražios....bet salė tai labai graži thumbup.gif  kaina dviem dienoms 700 lt, nuo ketvirtadienio šeimininkės gali pradėti ruoštis, ir reikia salę "grąžinti" pirmadienį.



man tai klausimuks... o kur miegos visi ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 24, 10:45)
man tai klausimuks... o kur miegos visi  ax.gif ?



agga tikrai neblogas klausimas?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 04 21, 11:29)
Tau gal tik taip atrodo kad nera taip toli,
rugpieniu kaimas nuo Klaipėdos 25-30 km, tai kaip ir sutaptu  g.gif

Na kaip bebutų beka parašyk ar ta pati vieta  mirksiukas.gif


vis dėlto ne ta pati vieta. ji yra už Veiviržėnų link Endriejavo aštuntas km smile.gif
Atsakyti
Na kadangi mes esame vietiniai ir dauguma mūsų svečių yra vietiniai, tai problemų nėra, kur miegoti smile.gif , kurie bus iš toliau tie taipogi miegos mūsų namuose, o šiaip tai yra du kambariai, kur išsinuomojom tą salę, dar ketina ir trečią kambarį padaryti ir dar pirtį ketina padaryti (tik mūsų vestuvėms gal nelabai suspės sad.gif O šiaip, jei vasarą vestuvės, tai galima palapinių pasistatyt (jaunimui, manau, visai šaunu būtų). O ta pobuvių salė yra Kretingos rajone Kūlupėnuose. Tai va, jei kas susidomėsite, galėsiu duot ir numeriuką.
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2006 04 24, 18:11)
Na kadangi mes esame vietiniai ir dauguma mūsų svečių yra vietiniai, tai problemų nėra, kur miegoti  smile.gif , kurie bus iš toliau tie taipogi miegos mūsų namuose, o šiaip tai yra du kambariai, kur išsinuomojom tą salę, dar ketina ir trečią kambarį padaryti ir dar pirtį ketina padaryti (tik mūsų vestuvėms gal nelabai suspės sad.gif O šiaip, jei vasarą vestuvės, tai galima palapinių pasistatyt (jaunimui, manau, visai šaunu būtų). O ta pobuvių salė yra Kretingos rajone Kūlupėnuose. Tai va, jei kas susidomėsite, galėsiu duot ir numeriuką.



tai teks jums tada transportu pasirūpinti, kad visus išvežioti g.gif
Atsakyti
tai, kad mūsų namai už 100 metrų yra smile.gif tai jei nebus kam vežti į namus, pareis.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 04 20, 10:39)
kaip fainai kad visos jau viska turi valiooooo thumbup.gif

Labukas! Fainai tai fainai, kad turim, o ka daryti jei labai neramu del tos vietikes?! As apie "nendrine pastoge". Man kazko guli ant dusios ir tiek ir praktiskai jokiu atsiliepimu negirdeti schmoll.gif Labiausiai neramu, kad kaina tokia neapibrezta, nes tik nuo birzelio pradeda dirbti ir tik tada bus galima mazdaug paskaiciuoti. Dar pernai mazdaug i 100 tilpo, bet tas pasakymas "viskas nuo jusu priklauso" , mane labai neramina, o atsargini varijanta susirast turbut jau veloka... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bitux @ 2006 04 25, 17:18)
Labukas! Fainai tai fainai, kad turim, o ka daryti jei labai neramu del tos vietikes?! As apie "nendrine pastoge". Man kazko guli ant dusios ir tiek ir praktiskai jokiu atsiliepimu negirdeti schmoll.gif  Labiausiai neramu, kad kaina tokia neapibrezta, nes tik nuo birzelio pradeda dirbti ir tik tada bus galima mazdaug paskaiciuoti. Dar pernai mazdaug i 100 tilpo, bet tas pasakymas "viskas nuo jusu priklauso" , mane labai neramina, o atsargini varijanta susirast turbut jau veloka... verysad.gif

tu cia apie ta sneki kur sventojoj randasi? ar as kazka maisau g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 24, 21:17)
tai teks jums tada transportu pasirūpinti, kad visus išvežioti g.gif

didele čia beda irnesakyk.gif mikriuku klaipedoj pilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitux @ 2006 04 25, 17:18)
Labukas! Fainai tai fainai, kad turim, o ka daryti jei labai neramu del tos vietikes?! As apie "nendrine pastoge". Man kazko guli ant dusios ir tiek ir praktiskai jokiu atsiliepimu negirdeti schmoll.gif  Labiausiai neramu, kad kaina tokia neapibrezta, nes tik nuo birzelio pradeda dirbti ir tik tada bus galima mazdaug paskaiciuoti. Dar pernai mazdaug i 100 tilpo, bet tas pasakymas "viskas nuo jusu priklauso" , mane labai neramina, o atsargini varijanta susirast turbut jau veloka... verysad.gif


labai suprantu tave, nes ir man ts pacios bėdos blink.gif jau naktim pradėjau sapnuot, kaip ten ta vieta. mus tik šeštadienį ryte teįleidžia verysad.gif mat o jeigu dar koks gimtadienis iš vakaro būtų, juk vis dėlto pinigai. nu aš suprantu tą šeimininkę, bet kaip mes viską suspėsim???? g.gif o kur šeimininkės ruošis? g.gif žmonių nedaug, bet kažkaip reiks ir kažkur maistą gamint... verysad.gif
Atsakyti