Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kaktusas
Nė viena net nesusigundykite "Vėtra" Klaipėdoje. Jau toks š..., kad dar ir dabar spjaudomės. O jau gyrėsi, kad šitokia patirtis ir pan. vestuvių rengime gun_bandana.gif
Ir maistas nu jau toks š... Gerai kad visa kita buvo SUPER, tai kažkaip užsimerkėm ir nebekreipėm dėmesio. Užtat nuoširdžiai kitiems patariu NIEKADA GYVENIME
Krisla
QUOTE (kaktusas @ 2004 04 07, 10:13)
Nė viena net nesusigundykite "Vėtra" Klaipėdoje. Jau toks š..., kad dar ir dabar spjaudomės. O jau gyrėsi, kad šitokia patirtis ir pan. vestuvių rengime gun_bandana.gif
Ir maistas nu jau toks š... Gerai kad visa kita buvo SUPER, tai kažkaip užsimerkėm ir nebekreipėm dėmesio. Užtat nuoširdžiai kitiems patariu NIEKADA GYVENIME

Is pradziu ir musu sarasa buvo atsidures Vetros viesbutis, bet pagalvojom, kad vaizdelis tai jau tikrai nekoks ten... Turiu omeny isore. Visas "grozis" iseina tiesiai ti turgu. O dar kai perskaiciau toki atsiliepimai, tai tikrai isitikinimas vengti sito viesbucio sustiprejo wink.gif
kava
QUOTE (kaktusas @ 2004 04 07, 10:13)

Gal kas nors žinote neblogą vietą vestuvėms švęsti pajūryje (nesvarbu, Klaipėda, Palanga, Šventoji) Apie 30 žmonių, kad būtų jauku ir būtų kur pernakvoti. Taip pat gal ir bažnyčią kokią nedidukę, paprastą arčiau jūros parekomenduotumėt? Ačiū.
hereja
QUOTE (kava @ 2004 05 24, 12:22)
Gal kas nors žinote neblogą vietą vestuvėms švęsti pajūryje (nesvarbu,  Klaipėda, Palanga, Šventoji) Apie 30 žmonių, kad būtų jauku ir būtų kur pernakvoti. Taip pat gal ir bažnyčią kokią nedidukę, paprastą arčiau jūros parekomenduotumėt? Ačiū.

Kava, o kas tas tavo "pajury" yra? Jei ant juros kranto, tai nezinau nieko, o jei arti juros, tai nebloga vietele yra "Pajurio" viesbutis (Giruliuose). Ten kur vaziuojant nuo II Melnrages link Giruliu, yra posukis i kaire - pire juros isejimas, o i desine - kilsi i kalniuka ir ten viesbutis stovi. Mes ten sventem isleistuves. Turi jie kelias sales, didele ir mazesne smile.gif Maistas buvo tikrai labai skanus ir graziai paserviruota, kiek zinau - nebrangu, nes cia buvo pats optimaliausias variantas isleistuvems svesti (is siaip labai paklausus tas viesbutis), kambariu pilna, nakvyne yra, tik del kainu nezinau. smile.gif
kava
QUOTE (hereja @ 2004 05 25, 17:58)

Kava, o kas tas tavo "pajury" yra? Jei ant juros kranto, tai nezinau nieko, o jei arti juros, tai nebloga vietele yra "Pajurio" viesbutis (Giruliuose). Ten kur vaziuojant nuo II Melnrages link Giruliu, yra posukis i kaire - pire juros isejimas, o i desine - kilsi i kalniuka ir ten viesbutis stovi. Mes ten sventem isleistuves. Turi jie kelias sales, didele ir mazesne smile.gif Maistas buvo tikrai labai skanus ir graziai paserviruota, kiek zinau - nebrangu, nes cia buvo pats optimaliausias variantas isleistuvems svesti (is siaip labai paklausus tas viesbutis), kambariu pilna, nakvyne yra, tik del kainu nezinau. smile.gif

Na, pagaliau rekomendacijos sulaukiau tongue.gif Dėkoju wink.gif Šito viešbučio koordinates buvau radusi internete, kai ieškojau, gaila, kad neturi jie puslapio ir nuotrauku paziuret negalima sad.gif Bet jei Jūs esat ten buvę ir sakot, kad neblogai, tai ten tikrai reikės nuvažiuoti pažiūrėti. Beje, dėl to, kas man yra pajūris rolleyes.gif Iš tiesų ant jūros kranto švęsti tikrai nerizikuočiau, kad ir kaip tai gražu būtų. Manau, kad tai gali tikti tik kokiam nors trumpam ir nedideliam vakarėliui (daugiau tikimybės, kad "itilpsi" i gera ora, kuris prie jūros labai greitai gali pasikeisti tongue.gif )
kava
O kaip tas Pajūrio viesbutis, pati salė atrodo viduj? Radau keletą nuotraukų internete, tai pats pastatas atrodo šiaip sau, o kambariai tokie tarybiniu stiliumi įrengti (nors, aisku, dėl jų galima ir pakentėti rolleyes.gif

Beje, o gal dar kas nors ką nors prisiminė ar sužinojo apie tinkamas vieteles vestuvėms pajūrio miestuose ir miesteliuose, tik nieko nesako tongue.gif ? Prašom pasidalinti... wink.gif
hereja
QUOTE (kava @ 2004 05 28, 09:34)
O kaip tas Pajūrio viesbutis, pati salė atrodo viduj? Radau keletą nuotraukų internete, tai pats pastatas atrodo šiaip sau, o kambariai tokie tarybiniu stiliumi įrengti (nors, aisku, dėl jų galima ir pakentėti rolleyes.gif

Beje, o gal dar kas nors ką nors prisiminė ar sužinojo apie tinkamas vieteles vestuvėms pajūrio miestuose ir miesteliuose, tik nieko nesako tongue.gif ? Prašom pasidalinti... wink.gif

As jau nelabai ir prisimenu - pries 4 metus ten buvau tongue.gif Viesbutis man visai normaliai atrode, kambariuose nebuvau, o sale tai labai didele. Musu buvo apie 100-120 zmoniu, sedejom prie atskiru apvaliu stalu ir dar sokiams vietos pilnai buvo smile.gif kiek pamenu - salej grindys buvo parketas. Kas patiko ir labiausiai isimine - tai didelis balkonas prie sales. Ten visi "atsigaivinti" ejome laugh.gif ir pati aplinka - pusynelis aplink buvo smile.gif Siaip ten ir mazesne salyte yra. Nu nuvaziuok su vyreliu, susirask administratore ir pasiklausinek. Ivertinsi situacija savo akimis, o ne is nuotrauku internete smile.gif
kava
Buvom savaitgalį apžiūrėti to "Pajūrio" viešbučio, kaip Hereja patarė ir visų kitų nužiūrėtų vietų pagal planą "vestuvės pajūry" rolleyes.gif

Ką galiu pasakyti - visos dienos kelionė buvo be rezultatų sad.gif Netiko ir nepatiko niekas, na, viena vieta buvo tokia, kad trūkumėlis gal tik vienas, bet jausmo, kad ten norėtųsi švęsti TOKIĄ šventę, ir kad ten tikrai būtų thumbup.gif , nebuvo g.gif

Įdomumo dėlei viešbutis "Pajūris" (Giruliuose) tikrai atrodo ne kaip doh.gif Viskas taip ir likę iš tarybinių laikų... Šiaip pati salė, tiksliau, net ne salė, o kavinės patalpos, kurias mums siūlė, dar būtų kaip ir pusė velnio, bet visa kita aplinka ir kambariai, kurių, kaip supratom, mums net nebūtų davę (primygtinai siūlė visus svečius suguldyti mansardoje huh.gif ), atrodė doh.gif

Dar labai įdomu pasidarė, kai sužinojom, kad jei mes ten būtume šventę, tai tą pačią dieną iš viso būtų ketverios vestuvės huh.gif Kaip tokiu atveju, pvz., su maistu - ar gali būti tikras, kad keliems šimtams žmonių viskas bus paruošta tinkamai g.gif ?

Žodžiu, išvada tokia, kad tikrai arti jūros vietų pasirinkimas labai nedidelis sad.gif Gal mes nemokėjom ieškoti? Taip kad pradedam galvoti, jog gal teks apsiriboti ežeru wink.gif
rimulka
musu vestuves klaipedoje, tai mes issinuomavom kavine-restorana, uz klaipedos sernuose, vadinasi 'saulys', labai faina vieta, gamtoje ir tt... turi sauna, prudeli, na turesim antra diena ka veikt jaunimelis thumbup.gif
edliute
gal kas galite patarti kur Klaipėdos ar Palangos apylinkėse butu galima atšvęsti nedideles vestuves? Gal kokių išnuomojamų sodybų žinote?
edliute
Sveikos panelės (kol kas wink.gif )
As taip pat žadu tekėti vasarą thumbup.gif gal kas galit patarti kur švęsti, tačiau arčiau Klaipėdos g.gif
rudaake
ir as, mergaites, turiu jum panasu klausimeli.gal kas galetu patarti vietele klaipedoje?tai pat reiketu su miegamom vietom.aciu
dolile
labas,

as del saliu klaipedoje. mes va siandien irgi ieskojom galimu variantu. buvom "vetroj" ir "pajuryje". kazkaip vetroje tai nelabai patiko ju skaiciavimo technika. ir siaip nemazai kas is giminiu yra svente ten, tai paskui buna daug problemu su tuo- tai priskaiciuoja daug kavos puodeliu, tai daug sudauzytu indu( nors to tikrai nebuvo). o del "pajurio" tai girdejau tik gerus atsiliepimus tiek apie virtuve, tiek siaip. bet noretusi daugiau variantu paziuret. gal kas dar zino kokiu neblogu variantu nedidelems vestuvems- 20 - 25 zmonems?
Samta0204
Dolile, tu minejai kad buvai Pajurio viešbutį, ir kokios kainos, ka tau pasiūlė? aš irgi turiu minčiu ten švesti vestuvės, tik rugpjūčio 20d.. Šiaip prieš du metus su grupėšventem ten diplomų šteikima, tai labai patiko ir virtuvė ir aplinka.
dolile
QUOTE(Samta0204 @ 2005 02 15, 16:40)
Dolile, tu minejai kad buvai Pajurio viešbutį, ir kokios kainos, ka tau pasiūlė? aš irgi turiu minčiu ten švesti vestuvės, tik rugpjūčio 20d.. Šiaip prieš du metus su grupėšventem ten diplomų šteikima, tai labai patiko ir virtuvė ir aplinka.
*

"Pajurio" viesbutyje yra keletas saliu, priklausomai, kiek zmoniu bus. mum siule kavine- prie baro ir antram aukste sale, bet ji mums kiek didoka, ten talpina iki 30zmoniu ir dar salia yra atskira salyte saldziam stalui. va ten tai labai grazu- daug ivairiu veidrodziu, grazus apsvietimas, bet pati sale tai nelabai. sales nuoma 300lt. galima rinktis is keliu meniu variantu, vienam zmogui 50lt, gerimus ir saldumynus leidzia atsivesti. clap.gif
mes greiciausiai svesim toj kavinej salia baro. tiesa, ir kavinej, ir salej yra balkonai- gana nemazi, tai gana smagu ir pasokt thumbup.gif , ir alaus stalas dazniausiai ten buna.
mano teta ten svente jubilieju ir drauge vestuves svente, tai virtuve tai tikrai yra gera, pvz. patys sveciai gali rinktis is keliu karstu patiekalu pagal savo skoni. ir salotos kiek ivairesnes, o ne vien baltos ar morku salotos.
tai va tiek informacijos. ax.gif
o " Vetroj" labai daug apribojimu ir siaip daug visokiu nesamoniu. schmoll.gif
Reniss
Galiu parekomenduoti Sodybėlė už Plikių, jei žinote Plikių bažnyčią, tai pasukate už jos ir važiuojate, pamatysite tokia nedidelę sodybą, yra megamieji ir sake apie 50 žmonių, nors mano manymui ten tik apie 30 laisvai jaustusi, akina 100 Lt. vienam žmogui.
Samta0204
Ačiū labai Dolile už informaciją. Prieš porą metų Pajūryje šventem diplomų įteikimą kaip tik toj salej antram aukštė, tai labai patiko, mes pasirinkom vestuvinį menių, tai kainavo 40lt žmogui ir už salės nuoma nieko nereikėjo mokėti. Bet virtuvė iš tikrųjų pas juos gera, salotos netradicinės, ir balkoniuks geras, alaus staloą jame padaro. Paskutinių metų iš pažistamų teko grdėti, kad už salės nuoma pradėjo imti schmoll.gif Gal dar kur buvot nuvažiave, gal kokių idėju pasiūlėsit? blush2.gif Bučiau labai dėkinga.
Bella
Dėl "Pajūrio" mano nuomonė nekokia. Patalpos verktinai prašosi remonto. Beje, bent jau praeitą rudenį už salės nuomą reikėjo mokėti. Nesiginčyčiau tik dėl maisto, o visa kita paliko labai slogų įspūdį. Kažkada "Pajūris" labai klestėjo, tačiau jei jo šeimininkai sėdės nuleidę rankas ir nieko nesitvarkys, ta vieta bus greitai užmiršta.
dolile
na, kad "pajuri" reik remontuot, tai nesigincysiu, bet viska atperka tai, kad aplinka grazi, t.y. netoli jura, geras maistas. thumbup.gif
daugiau niekur nebuvom nuvaziave, bandziau ko nors per interneta ieskot, sesuo bande klausineti klaipedoj, bet nieko geriau neradom ( kad butu prieinama kaina) doh.gif . tai uzsisakem pajuryje ta kavine prie baro tongue.gif , nes pas mus bus tik 20 zmoniu, tai bus pats tas. 4u.gif
raganiuke86
mano dede svente ten vestuves, as buvau daugiau patenkinta Vetra, negu kaip mes restorane uz 40km. nuo klaipedos uz zmogu mokejom po 100lt.ir nieko gero, valgis buvo nekoks, nezinau VETROI nors skanei buvo padare valgi, tai buvo pries 4 metus ax.gif
elve
sveikutes, mano draugė taip pat ruosiasi tekėti vasara, ji irgi ieskojo kur svesti, tai priimtiniausi pasiulymai buvo siksnosparnio lizde, neringos restorane, pabandykit uzsukti ir jus, busim su vyru liudininkais tai jauniesiems truputi padedam ruostis
sypsenele
Sveikutes,
Gal kuri nors is jusu svente vestuves Siluteje "Silageleje"? Papasakokit, kaip ten jums patiko wink.gif
Astrėja
QUOTE(sypsenele @ 2005 03 06, 13:51)
Sveikutes,
Gal kuri nors is jusu svente vestuves Siluteje "Silageleje"? Papasakokit, kaip ten jums patiko wink.gif
*

Labukas, mano drauges vestuves buvo ten, gana nebrangu, tik 45lt zmogui as ir norejau dabar savo vestuviu ten, tik gaila kad jau uzimta ten buvo sad.gif
sypsenele
QUOTE(astreja @ 2005 03 12, 15:03)
Labukas, mano drauges vestuves buvo ten, gana nebrangu, tik 45lt zmogui as ir norejau dabar savo vestuviu ten, tik gaila kad jau uzimta ten buvo sad.gif
*

oho, jau nera ten vietu? Kada tavo vestuves, astreja, jei ne paslaptis, nes as irgi labai ten noreciau, ir nebrangu, ir maistas neblogas, ir aplinka grazi , turbut jau reikia paskubeti uzsisakyti, nes tai ir man ten vietos nebeliks sad.gif
V&A
na "pajurys" man tikrai patiko.ir kaina priimtina.jau uzsakem sale antrame aukste smile.gif
o dar galeciau pasiulyti melnragej viesbuti "morena".sale iki 30zmoniu.uz sales nuoma nieko nereikia moketi,bet vienam zmogui uz maista apie80lt.sale visai nieko atrodo.galima ir kambarius uzsakyti.ta diena butu 50proc. nuolaida.jei noresite svesti 2 dienas tai galima ir sauna uzsakyt.kaina 1val 50lt.
bet pajurys apskaiciavus iseina daug pigiau,nors ir uz nuoma ima.
Astrėja
Sypsenele, mano vestuves geguzes 14, bet kai buvom nuvazeve, jie sake, kad turi net rugsejo menesiui jau uzsisakiusiu!!!
ramirėja
Nelabai rekomenduočiau "Pajūrio viešbučius" schmoll.gif Didžiausias minusas, jog vasaros metu ten vyksta visose salėse vestuves, tai kartais makalynė gaunas, o dar be to ir pačios salės neįspūdingiausios, remonto tikrai reikia, primena senus laikus schmoll.gif Gal tik patys viešbučio kambariai pusėtini. O virtuvės šeimininkės vagia ką gali. schmoll.gif schmoll.gif

Aš rekomenduočiau sodybas pvz Šernuose yra faina sodyba "Šaulys" bei Majoro sodyba jos yra labai labai paklausios, ir reikia prieš gerą pusmetį užsisakyti. Tiek vienoj tiek kitoj sodyboj esi nevaržomas sienų, kaip kituose baruose, graži aplinka ir t.t. Žmonių aboejuose telpa apie 60
Tik aišku jose nėra super pigu, žmogui 100 Lt, Majoruose už nakvynę nereikia moketi, dar įeina pirtis už tą kainą. "Šauly" dar už nakvynę ima.
puma2
Ramirėja, is kur pas tave tokia bloga nuomone apie Pajūrį. Ar tau teko ten kanors svesti? Ar is pasakojimu susidarei tokia nuomone, kad ten vasara makalyne vestuviu ir virejos vagia? As ten planuoju vasara savo vestuves svesti todel labai idomu.

ramirėja
QUOTE(puma2 @ 2005 03 16, 14:17)
Ramirėja, is kur pas tave tokia bloga nuomone apie Pajūrį. Ar tau teko ten kanors svesti? Ar is pasakojimu susidarei tokia nuomone, kad ten vasara makalyne vestuviu ir virejos vagia? As ten planuoju vasara savo vestuves svesti todel labai idomu.
*

Nenoriu gąsdinti, juk visiems patinka skirtingi dalykai. Savo pačios vestuves švenčiau ne ten, bet teko daug kartų švęsti draugų vestuves, o be to ten dirba mano keletas giminaičių. Tai kas dėl virėjų vagimo- teisybė, bet šiaip virėjos vagia beveik visose kavinėse ir restoranuose.
Aš papraščiausiai susidariau per keletą metų tokią nuomonę iš to ką mačiau.
Bet iš kitų nuomonių matau jog kitiems visai patiko. Taip kad svarbiausia gersa nuotaika. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
sypsenele
QUOTE(astreja @ 2005 03 16, 12:12)
Sypsenele, mano vestuves geguzes  14, bet kai buvom nuvazeve, jie sake, kad turi net rugsejo menesiui jau uzsisakiusiu!!!
*

Na tada teks paskubeti ten nuvaziuoti ir uzsisakyti, jei dar vietos bus like, o jei ne, net nebezinau, kurioj vietoj dar noreciau savo svente daryti sad.gif

Sveikinu Astreja, su artejancia tavo svente - ji jau ne uz kalnu wink.gif
puma2
Gal kas zinote dar panasiu vieteliu Klaipedoje kaip Pajūris? Ar jis toks vienintelis su tokia gera kaina ir maisto kokybe?? Busiu labai dekinga uz pagalba.
elve
QUOTE(ramirėja @ 2005 03 16, 14:24)
Nenoriu gąsdinti, juk visiems patinka skirtingi dalykai. Savo pačios vestuves švenčiau ne ten, bet teko daug kartų švęsti draugų vestuves, o be to ten dirba mano keletas giminaičių. Tai kas dėl virėjų vagimo- teisybė, bet šiaip virėjos vagia beveik visose kavinėse ir restoranuose.
Aš papraščiausiai susidariau per keletą metų tokią nuomonę iš to ką mačiau.
Bet iš kitų nuomonių matau jog kitiems visai patiko. Taip kad svarbiausia gersa nuotaika. drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
*

As irgi tau pritariu, man ta aplinka tai brr.. doh.gif remonto tikrai prasosi, esam ten sventę giminaicių vestuves, man tai schmoll.gif jei nenorit uz miesto kazkur tai yra neblogų restoranėlių Klaipėdoj. Man tai grazu kai graziai paserviruota, kai patiekalai skanūs ir aisku graziai atrodo ax.gif
V&A
man atrodo kad per vestuves tikrai niekas neziures kokios ten sienos ir panasiai.o juk kai sale visi apziuri ji juk nei papuosta buna nei stalai serviruoti.o jau kai bus svente bus visai kitas vaizdas.sale graziai papuosta, stalai graziai paserviruoti.yra pakankamai vietos sokiams.o ko dar reikia????karalisku rumu gal norit?!svarbiausia kad visiem butu linksmi,uztektu vietos sokiams o ne sienu dazai visiems rupes.beto maista ten tikrai labai skaniai gamina ir jo buna daug.
man ten tikrai labai patiko.vieta tikrai gera.o tuos ibrezimus ant sienos balionai paslieps.vat.

elve
QUOTE(Pacific @ 2005 03 16, 17:33)
man atrodo kad per vestuves tikrai niekas neziures kokios ten sienos ir panasiai.o juk kai sale visi apziuri ji juk nei papuosta buna nei stalai serviruoti.o jau kai bus svente bus visai kitas vaizdas.sale graziai papuosta, stalai graziai paserviruoti.yra pakankamai vietos sokiams.o ko dar reikia????karalisku rumu gal norit?!svarbiausia kad visiem butu linksmi,uztektu vietos sokiams o ne sienu dazai visiems rupes.beto maista ten tikrai labai skaniai gamina ir jo buna daug.
man ten tikrai labai patiko.vieta tikrai gera.o tuos ibrezimus ant sienos balionai paslieps.vat.
*

Cia kiekvienas pagal save renkasi, vieniems tai netrukdo kitiems nepatinka, o dėl karaliskų rūmų, tai neblogai būtų thumbup.gif man grazu vienam restorane tau gal ten nepatiktų, kiek zmonių tiek nuomonių 4u.gif
V&A
man svarbiausia kad butu gera aikstele sokiams,geri muzikantai, kurie uzvestu visus.svarbiausia kad butu linksma.
baltoslankos
"Pajūryje" teko švęsti praeitais metais. Drįsčiau teigti, jog jei tikitės jums gražiai paserviruos stalą, tai labai klystat. Prieš balių nepamirškite pasiimti lygintuvo išsilyginti staltiesės ir ką nors uždėti ant dėmių. Na, o salės gražumas priklausys kaip jūs ją patys pasipuošite. Nesiginčiju tik dėl pigumo, o pagal jį ir maistas - eilinis.
sidabrine
Perskaiciau visus pasiulymus, ir ziuriu kad ner is ko rinktis cry.gif O gal kas ka zinot apie Palangos kavinukes? As dar siandien pagalvojau, kad butu atrakcija svesti Smiltynej smile.gif Uzsisakyt tos geltonus traukinukus, kad nuveztu iki vietos ax.gif Ten yra kazkoks viesbutukas ant mariu kranto...Tik neaisku kaip ten su maistu...
Astrėja
Sypsenele, labai aciu smile.gif o kada tavo vestuves? Na zinok turi vaziuoti ir tartis.
O super pigi vieta yra sveksnoje Viesule bare, ten tikrai nera brangu ir daug ka savo galima, tik problemele viena, nera kur miegoti ten, o ten ir vieta labai labai grai ten prie to parko kur dvaras yra, ten svenciau jau 2 vestuves ir labai patiko, tik kad miegot reikejo masinoje:(
sypsenele
Ech, kaip as nepagalvojau apie Sveksna, tikrai vieta ten tai super, na kad nera kur pernakvoti tai nekas, nes daugelis sveciu bus ir is Klaipedos atvaziave sad.gif Jau uzsisakem vieta "Silagelej", per plauka begavom wink.gif Kazkas pries mus buvo ateje apsiklausineti, norejo tai paciai dienai ir isejo pagalvoti, uzstato nepalike, tai as su savo isrinktuoju puoliau i ta kavine ir palike 200 Lt turim jau ten rezervuota vieta clap.gif Na kaip ten bus, bus matyt liepos 23 d. - papasakosiu paskui kitiems, kaip man ten patiko wink.gif O kur tu, Astreja, nutarei savo svente svesti? wink.gif
Astrėja
Mes y stoniskius leksim y sena giria, siaip ten brangiau nei silagelej, bet kad silageles negavau tai:( o ten netoli tetulyte gyvena, tai savvo visa nama duos, sveciukam miegot:) na tik nepamirsk sypsenele papasakoti kaip sekesi:) ir jum:)
ir dar norejau paklaust taves ar kai jus pareiskimus neset, ten buvo parasyta prie tu datu kada vestuves buna, kad pries tai kazkelias dienas reikia ateit, ir pamirsau paklaust ar reikia, ar ten tik del akiu parasyta?
sypsenele
QUOTE(astreja @ 2005 03 17, 23:27)
Mes y stoniskius leksim y sena giria, siaip ten brangiau nei silagelej, bet kad silageles negavau tai:( o ten netoli tetulyte gyvena, tai savvo visa nama duos, sveciukam miegot:) na tik nepamirsk sypsenele papasakoti kaip sekesi:) ir jum:)
ir dar norejau paklaust taves ar kai jus pareiskimus neset, ten buvo parasyta prie tu datu kada vestuves buna, kad pries tai kazkelias dienas reikia ateit, ir pamirsau paklaust ar reikia, ar ten tik del akiu parasyta?
*

Butinai papasakosiu, kaip ta mano svente praeis wink.gif
Na kai mes nunesem pareiskimus, gavom tokia knygute "Vestuves" wink.gif ten parasyta, kuria diena ir val. bus registruojama musu santuoka, o kad pries vestuves ten dar kelias dienas reikia lankytis, tikrai nesake blink.gif Tik pasake: "Lauksime Jusu ir Jusu sveciu liepos 23 d. 12.40 val., turite tureti su savimi pasus ir ziedus wink.gif, na o jei noresite gerti sampana, tai dar ir sampano buteli;)" O apie dar kazkokius papildomus apsilankymus tikrai nieko nesake. Tiesa, dar turesim nueiti kita savaite vel i CMS, nunesti savo gimimo liudijimus, nes kai nesem pareiskimus, ju nebuvom pasieme schmoll.gif Gal tada dar ka suzinosiu, tai tada tau pasakysiu smile.gif
Monika
QUOTE(sidabrine @ 2005 03 17, 01:17)
Perskaiciau visus pasiulymus, ir ziuriu kad ner is ko rinktis cry.gif O gal kas ka zinot apie Palangos kavinukes? As dar siandien pagalvojau, kad butu atrakcija svesti Smiltynej smile.gif  Uzsisakyt tos geltonus traukinukus, kad nuveztu iki vietos ax.gif  Ten yra kazkoks viesbutukas ant mariu kranto...Tik neaisku kaip ten su maistu...
*

mes tai tuokiames rugpjuti, bet, laimei, vieta jau susiradom. o del sveksnos... yra ten toks vilkenu malunas, tai vos nesusigundem, bet uzteko su vadybininke pasneketi, ir jos kambarius bei sale aprodyti. tokia apskurusi sovietine prabanga, jaunavedziu liukas - tai pereinamas kambarys, su isstiesiancia sofa-lova. siaubas, kazkos
Astrėja
Na mum ir pasake, laukiam geguzes 14, 15.30 jei norite galit turet sampano, pasas, ziedus ir nepasake del to apsilankymo kur netycia perskaiciau, bet pamirsau paklausti:( tai ku jus eisit sypsenele paklasuk ar nereikia ateit smile.gif ok, tada ir as zinosiu ka man daryt:)
sypsenele
QUOTE(astreja @ 2005 03 22, 00:36)
Na mum ir pasake, laukiam geguzes 14, 15.30 jei norite galit turet sampano, pasas, ziedus ir nepasake del to apsilankymo kur netycia perskaiciau, bet pamirsau paklausti:( tai ku jus eisit sypsenele paklasuk ar nereikia ateit smile.gif ok, tada ir as zinosiu ka man daryt:)
*

Na buvau dar karta CMB ir paklausiau, ar daugiau nereikia ateiti pries pat vestuves, sake, tikrai ne, viska mes jau turime, lauksime jusu liepos 23 d. Taip kad , astreja, gali buti rami ir ramiai lauk savo didziosios sventes wink.gif
Astrėja
QUOTE(sypsenele @ 2005 03 23, 11:38)
Na buvau dar karta CMB ir paklausiau, ar daugiau nereikia ateiti pries pat vestuves, sake, tikrai ne, viska mes jau turime, lauksime jusu liepos 23 d. Taip kad , astreja, gali buti rami ir ramiai lauk savo didziosios sventes wink.gif
*

Labai labai aciu sypsenele:)na jau vestuve, lyg ir viskas uzsakyta ir padaryta, tik del pirmosios masinos nezinom ka daryti, o ka jus sypsenele galvojat?siaip drauge turi roveri , bet kazkaip juokinga atrodys jei pana vairuot pirma masina, o ji tikrai niekam neduot:))
o sypsenele kokius muzikantus gal jau su busimu vytru uzsisaket?
sypsenele
QUOTE(astreja @ 2005 03 23, 12:18)
Labai labai aciu sypsenele:)na jau vestuve, lyg ir viskas uzsakyta ir padaryta, tik del pirmosios masinos nezinom ka daryti, o ka jus sypsenele galvojat?siaip drauge turi roveri , bet kazkaip juokinga atrodys jei pana vairuot pirma masina, o ji tikrai niekam neduot:))
o sypsenele kokius muzikantus gal jau su busimu vytru uzsisaket?
*

Va pirmoji masina ir muzikantai ir mums didziausias galvos skausmas g.gif
Nezinom geru muzikantu Klaipedos kraste, bandziau ziureti skyrelyje "vestuviu muzikantai", bet ne vieno neradau ten klaipediecio, tai nezinom, kur juos rasti cry.gif mums siule brolius Soveljevus (is Ramuciu jie berods) arba Serpycius is Silutes, bet kai mes ne vienu, ne kitu negirdeje, tai bijom ir kviesti, turedami tik vieno zmogaus pasiulyma. Gal tu astreja ka nors apie juos girdejai? Ka jus kvietet muzikantais i savo vestuves? wink.gif
Na o del masinos su vairuotoja-mergina visai idomus variantas, jei ji gera vairuotoja, kodel gi ne wink.gif
Bella
Mergikės,
jau ne į temą jūs čia pradėjot nono.gif . Eikit į nuotakų pasiplepėjimus.
elve
QUOTE(astreja @ 2005 03 17, 15:37)
Sypsenele, labai aciu smile.gif o kada tavo vestuves? Na zinok turi vaziuoti ir tartis.
O super pigi vieta yra sveksnoje Viesule bare, ten tikrai nera brangu ir daug ka savo galima, tik problemele viena, nera kur miegoti ten, o ten ir vieta labai labai grai ten prie to parko kur dvaras yra, ten svenciau jau 2 vestuves ir labai patiko, tik kad miegot reikejo masinoje:(
*

O kur tas Viesulas ar Silagėlė, gal galėtumėt parasyti? 4u.gif
lotute
Sveikutes, o ka jus esate girdejusios apie Kino studija?sako ten pigu ir labai geras maistas ir vietos daug.
sypsenele
QUOTE(elve @ 2005 04 05, 20:30)
O kur tas Viesulas ar Silagėlė, gal galėtumėt parasyti? 4u.gif
*

Silagele yra Siluteje wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.