Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

Army wives geras serialas, man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2012 01 18, 23:21)
naujas serialas. uzkabino, nors tik viena serija buvo, tai rekomenduoju.

http://www.youtube.c...h?v=h9PXqJUp2Ug

Apie Alkatrazo kalejima, toks Lost ir Kalejimo begliu misinys sakyciau.



Alcatraz kaip tik vakar paziurejau, kol kas uzkabino smile.gif

Dar noreciau parekomenduoti siuos serialus:
1) Fringe - sakyciau toks uzuktas su fantastikos ir mistikos elementais
2) The Secret Circle - apie paauglius - raganas, bet gana idomus
3) The Firm - tik pasirode, izymaus filmo su Tomu Cruzu "The Firm" tesinys, pagrindinis vaidmens atlikejas zinoma jau ne be Cruzas, bet taip pat kino aktorius
4) Grimm - megstantiems detektyvus su mistikos elementais
5) Once Upon a Time - fantasy stiliaus serialas, pasaka, kurioje veiksmas vyksta musu laike ir karts nuo karto pasakoje, zodziu labai idomus, ir geri aktoriai vaidina
6) True Blood - gal kas jau minejo, nerealus serialas megstantiems vampyrus, labai savotiskai pastatytas, bet viskas praktiskai pagal knygas , jeigu kas skaitete
Atsakyti
Cia pasiskaicius jau siunciuosi The Killing, tikiuosi patiks rolleyes.gif

O pati noreciau parekomenduoti Terra Nova, kiek skaiciau nieks apie ji neuzsimine g.gif Esme serialo tokia: ateinant pasaulio pabaigai, zmones atranda laike skyle kaip pergabenti zmones i dinozauru amziu biggrin.gif Mum patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sherlock 4u.gif, cia tas naujas, kur sezonas 3 serijos.
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2012 01 19, 19:09)
Cia pasiskaicius jau siunciuosi The Killing, tikiuosi patiks rolleyes.gif

Laukiu nesulaukiu 2 sezono ax.gif


O nuotaikai pakelti rusiskas serialas Internai 4u.gif (rusiskas Hausas)
Papildyta:
QUOTE(Lavija @ 2012 01 19, 14:33)
Alcatraz kaip tik vakar paziurejau, kol kas uzkabino  smile.gif

6) True Blood - gal kas jau minejo, nerealus serialas megstantiems vampyrus, labai savotiskai pastatytas, bet viskas praktiskai pagal knygas , jeigu kas skaitete

Alcatraz siandien ziuresiu smile.gif

O True Blood skaicciau knyga, tai nelabai patiko filmas verysad.gif , buciau neskaiccius, ziuretusi gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 19 sausio 2012 - 18:23
Dar viena pamirsau pamineti nebloga seriala apie advokatus - The Suites thumbup.gif
Atsakyti
Perziurejom su vyru The Killing seriala. Tikrai vertas demesio. Prikaustantis. Islaikantis demesi. Paskutiniosiose serijose buvo pradeje kurejai daryti neatleistinu klaidu susijusiu su siuzetu, bet suvirskinom ir taip biggrin.gif vietomis labai sunkus, ypac isijauciant i zmoniu netekusiu armito isgyvenimus verysad.gif
Bet nutarem kad ziureti po viena serija butu ne kas, jeigu i savaite po viena, kaip kas bu isejus naujam sezonui, nes pamirsiti galima ka rode. Geriausia va taip kaip mes padarem, vakar pries miega 4 suziurejom ir per siandiena likusias. Tada neatitruksti nuo jo rolleyes.gif
siaip tikrai gera serialas, vertinciau labai aukstu balu gal ne 10 bet stiprus 9 tikrai 4u.gif
Aciu uz rekomendacijas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apie ką tas Alcatzar? mačiau linkomanijoje yra gal reiks parsisiust, dar mačiau Redemption iš naujų atrodo, niekas nežiūrit.

Kadangi, šiuo metu sergu tai ir liko tik serialų žiūrėjimas. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gossipgirl @ 2012 01 06, 22:44)
thumbup.gif
Gal Last man standing bandei žiūrėt ?

Gali imest torrentu psl per kuri serialus siunteis, noriu 1 ir 2 sezonus atsiust o linkomanijoje nera, o ten kur per linkus siunčiaus niekas nebeveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2012 01 28, 20:13)
Gali imest torrentu psl per kuri serialus siunteis, noriu 1 ir 2 sezonus atsiust o linkomanijoje nera, o ten kur per linkus siunčiaus niekas nebeveikia  verysad.gif

Na aš viską siunčiuos iš kickasstorrents wink.gif
Atsakyti
likimo galia-puikus serialas.jį rodo kiekvieną darbo dieną,po simpsonų.patariu thumbup.gif aš pati tą serialą atsitiktinai,žiūrėdama kanalus radau.pažiūrėjau vieną seriją ir.... negalėjau sustoti tongue.gif myliu šitą serialą thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzioaana: 29 sausio 2012 - 18:06
Mano rekomenduojami butu:
Kam patikdavo "Draugai", ir siaip humoro serialai tokie 'mieli' be dramu: Modern Family, labai labai geras ir juokingas thumbup.gif
The lying game - mano megstamiausias is dabar rodanciu apskritai (dramos, meiles, painiavos ir pan. tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueberrie: 29 sausio 2012 - 18:11
Pabaigiau Terra Nova, tik 13serijų tai antra pusė sezono įdomiau žiūrėjos.

Parsisiunčiau 1 seriją Alcatzar bet visai neužkabino. unsure.gif

Gal kas žiūrėjot Fringe, mastau siustis unsure.gif Nes nebeturiu ką žiūrėt, o naujos serijos su tom pertraukom pribaigs.

Likimo galia, geras bet kad nera niekur serijų o per tv ziuret po serija ne man, juolab kad tuo metu kai rodo darbe bunu. mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Blueberrie @ 2012 01 29, 18:11)

The lying game - mano megstamiausias is dabar rodanciu apskritai (dramos, meiles, painiavos ir pan.  tongue.gif )

Susigundžiau, tikiuosi nenusivilsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Sherlock (BBC, 2010-...) - moderni versija, šiek tiek smegenėles pasukt leidžia, labai genialiai susuktas serialas; Modern Family - linksmas, paprastas, gyvenimiškas; 2 Broke Girls - neseniai atrastas, bet užkabinęs beveik iškart, smagus; Happy Endings - thumbup.gif ir The Lying Game, Gossip girl, bet šitie žinomesni ir daugelio jau peržiūrėti. smile.gif
Ir dar Episodes superinis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milė.: 30 sausio 2012 - 21:41