Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rekomenduojame serialus
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
saulyte525
QUOTE(Montera @ 2012 05 03, 06:45)
Su tuo paciu turku aktoriu Halit Ergenç labai neblogas dar vienas serijalas jei sito niekas nerekomendavo ax.gif  Irgi visai uzkabino smile.gif
Tukstantis ir viena naktis: Jau ziuriu 29 serija ir kol kas visai idomu smile.gif
http://serialsonline.net/serials/Binbir_Gece-online.html
*

gaila, kad su subtitrais, būtų įdomu pažiūrėt.
Leksa
ax.gif atleiskit, kad kisuosi kur nereikia... as tik serialo pavadinimo noriu paklausti.
Gal kuri ziurejo per BTV mazdaug pries metus ir prisimena berods vokiska seriala apie policijos, gaisrines ir mediku darba. Jie visi vienam pastate dirbo, vazinedavo i visokius iskvietimus. Ju vade buvo veziu susirgus, bet gydesi. Paskui jai paskyre pavaduotoja, bet jis viskam pradejo vadovaut, nes ja santazavo. Dar apie kitu darbuotoju asmenini gyvenima rode. Pvz. vienas gaisrininkas mane, kad islose pinigu, tai kreditan ferari pirko ir ji sudauze. Medicinos sesele romana su policininku, paskui su jo sunum buvo pradejus ir t.t.
kwp715
QUOTE(Leksa @ 2012 05 03, 14:12)
ax.gif atleiskit, kad kisuosi kur nereikia... as tik serialo pavadinimo noriu paklausti.
Gal kuri ziurejo per BTV mazdaug pries metus ir prisimena berods vokiska seriala apie policijos, gaisrines ir mediku darba. Jie visi vienam pastate dirbo, vazinedavo i visokius iskvietimus. Ju vade buvo veziu susirgus, bet gydesi. Paskui jai paskyre pavaduotoja, bet jis viskam pradejo vadovaut, nes ja santazavo. Dar apie kitu darbuotoju asmenini gyvenima rode. Pvz. vienas gaisrininkas mane, kad islose pinigu, tai kreditan ferari pirko ir ji sudauze. Medicinos sesele romana su policininku, paskui su jo sunum buvo pradejus ir t.t.
*

http://en.wikipedia.org/wiki/112_%E2%80%93...tten_dein_Leben
Leksa
QUOTE(kwp715 @ 2012 05 04, 23:43)

aciu notworthy.gif tai butent tas serialas clap.gif
saulyte525
QUOTE(Leksa @ 2012 05 05, 19:50)
aciu  notworthy.gif tai butent tas serialas  clap.gif
*

o i6 kur j5 galima atsisiusti ?
fuke
nezinau buvo rekomenduotas,ar ne,bet the L.A. complex . toks gossip girl, 90210 holyvudinio stiliaus-lengvam suziurejimui. smile.gif http://www.youtube.com/watch?v=OhL2GZNPado
radera
QUOTE(egesichora @ 2012 03 01, 20:47)
El Internado yra tik rusiškai ir ispaniškai. Jis daug įdomesnis nei El Barco.
Labai rekomenduoju mistikos gerbėjoms "River" žiūrėti.

O Великолепный век / Muhtesem Yüzyil / Magnificent Century šiuo metu yra mano favoritas.
*

Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono
saulyte525
QUOTE(radera @ 2012 05 17, 14:40)
Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono
*

mane irgi "uzkabino" , įdomu kiek bus serijų bigsmile.gif
DG*
Pasidalinkit torentų puslapių iš kur serialus siunčiatės blush2.gif
karoliukai22
QUOTE(radera @ 2012 05 17, 15:40)

kiek jo serijų yra iš viso? man duoda, kad pirmo sezono yra net 50 ? g.gif
Elera
*

As ziuriu! Tik dar nedaug perziurejus esu, apie 20 gal seriju, vis laiko pritruksta, nes trukme nebloga vienos serijos, bet laaaaaabai patiko smile.gif Myliu Turkija, myliu ir sita seriala smile.gif
Zivilka
nuostabaus amziaus yra 60 seriju. siandien turkijoj paskutine iseina per telika. o nuo rudens naujas sezonas bus rodomas. trecias sezonas yra paskutinis
Zivilka
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 18, 10:58)
nuostabaus amziaus yra 60 seriju. siandien turkijoj paskutine iseina per telika. o nuo rudens naujas sezonas bus rodomas. trecias sezonas yra paskutinis
*

pazejau 60-a, tai 61 anonsuoja, matyt 61 bus paskutine.

o del Client list, pradzioj pagyriau, bet realiai tik 2 serijos idomios buvo. vakar 4 serija paziurejau, nu nieko nevyksta
klara_
QUOTE(DG* @ 2012 05 17, 18:59)
Pasidalinkit torentų puslapių iš kur serialus siunčiatės  blush2.gif
*

Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako ax.gif
isdykusS
QUOTE(klara_ @ 2012 05 19, 18:34)
Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako  ax.gif
*

nu tai tie patys:
Linkomanija, rutracker.org
Montera
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 18, 10:58)
*

Jo 61 bus paskutine ir pertrauka iki rudens.
Kiek radau vikipedijoj kad bus 5 sezonai smile.gif
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%...B8%D0%B0%D0%BB)

Nu kaifuoju as nuo sito serijalo... jau irgi i Turkija baisiai prireike lotuliukas.gif
As net kelis turku forumus radau rusiskus apie sita serijala.
Jau per Star tv ziuriu turkiskai nauja serija treciadieniais neislaukiu kol atsiranda su titrais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.startv.com.tr/CanliYayin.aspx treciadieni 20.00 val rodo biggrin.gif
Tuoj sakiau ir turkiskai sneket ismoksiu beziuredama.

Beja perziurejau ta kita turkiska Tukstantis ir viena naktis/Binbir Gece nu laaabai patiko serijalas. thumbup.gif O nuo to aktoriaus pagrindinio alpstu koks nerealus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(klara_ @ 2012 05 19, 18:34)
Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako  ax.gif
*

As tai nebesisiunciu dabar serijalu nes didzioji dalis dabar buna pas rusus tiesiai ziureti online.
saulyte525
QUOTE(Montera @ 2012 05 21, 17:32)
Beja perziurejau ta kita turkiska Tukstantis ir viena naktis/Binbir Gece nu laaabai patiko serijalas. thumbup.gif  O nuo to aktoriaus pagrindinio alpstu koks nerealus thumbup.gif
*

o šitas gal yra kur nors rusiškai įgarsintas, be subtitrų bigsmile.gif
Zivilka
na va, o as kazkokiam forume perskaiciau ,kad turkiskojo tik trys sezonai. bet kad numire ta ju scenariste. tikiuosi buvo parasiusi iki galo viska kas priklauso
o tas tukstantis ir viena naktis tai ne senoviskas?
Montera
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 22, 09:03)
na va, o as kazkokiam forume perskaiciau ,kad turkiskojo tik trys sezonai. bet kad numire ta ju scenariste. tikiuosi buvo parasiusi iki galo viska kas priklauso
o tas tukstantis ir viena naktis tai ne senoviskas?
*

http://turkeyforfriends.com/forum/167-6072-36
as dabar sitam forume paskaitineju. Cia ir anonsai labai greit atsiranda su titrais. Va si ryt paziurejau antra anonsa.

Nea tas tai ne senoviskas o apie siuos laikus. Apie dideles statybu organizacijos savininkus. Ir vienas is ju nepasitikedavo moterimis ir labai mego ta knyga tukstantis ir viena naktis ir ja labai daug filme cituoja. O pagrindine veikeja vardu Šechrezada. (beja jie realiai yra vyras ir zmona po to serijalo rimtai isimylejo smile.gif Ji taip pat vaidino ir vienoje serijoje Nuostabaus amziaus. Sinjoro Grites seseri ar tai 24 serijoje smile.gif
http://serialsonline.net/serials/Binbir_Ge...e/season-1.html
as per cia ziurejau. Bandziau ieskoti bet tik su titrais radau. Turbut pas rusus nerode uztai ir nera igarsinto.
Bet tie titrai visai gera rusu kalbos praktika is pradziu leciau skaitos o paskui kaip lietuviskais jau vel einas smile.gif
wijokle
Sveikos,

noriu ir aš parekomenduot vieną serialą, gal kam ir žinomas - The Event. Imdb kažkodėl reitingas neaukštas, bet man labai "skaniai" žiūrisi. 4u.gif

The event
Hypnotic Poison
Rekomenduoju:)

1.hollyoaks

user posted image

hollyoaks pristatymas

senesnio sezon istrauka

istrauka

istrauka

IMDb
instaliacijaaa
Ateinu su naujienomis visai greitai vasarai gal neblogi bus
Breaking Pointe apie baleta
Bunheads irgi baleto tematika

O rudeny sulauksim tikrai geru nauju serialu:
Cult (SU VD zvaigzde Matt Davis)
BEAUTY AND THE BEAST (vien pavadinimas man skatina nora ziureti)
ARROW (siuolaikinis robinas hudas)
THE CARRIE DIARIES
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gabanne
*

vienas geriausiu serialu wub.gif wub.gif wub.gif man net VD nebetaip idomus tapo biggrin.gif
Breta@
Sveikos 4u.gif Aš kaip savo mėgstamus serialus parekomenduočiau vieną tokį : How I met your mother (Kaip aš susipažinau su jūsų mama) labai įdomus serialas, labai dažnai pasitaiko humoristinių ir kasdieniškų situacijų, manau skirtas linksmų plaučių žmonėms smile.gif Galima žiūrėti per www.ziurim.lt. Kitas serialas vadinasi G.C.B Good christian belles (Dievo baimingos kalės). Nors iš pavadinimo skamba nekaip, patikėkit, labai fainas serialas. Kiekvienoje serijoje yra intrigų ir norisi tą serialą žiūrėti ir žiūrėti. O šiaip tame seriale tokio lengvo humoro pilna. Kažkiek, truputėlį (bent jau man tongue.gif ) nusivylusias namų šeimininkes primena smile.gif. Gaila tik kad kanalas kuris išleido šį serialą į dienos šviesą ABC , sustabdė jo filmavimą sad.gif . Taip kad yra dabar tiktais pirmas šio serialo sezonas.. Na, bet vis dar galima grąžinti šį serialą į ekranus pasirašius peticiją tinklapyje www.savegcb.com smile.gif biggrin.gif
liusė
Ką tik atradau "Raising Hope" thumbup.gif Juokingas, šiltas ir ne štampuotė.
aprila
Šiuo metu žiūriu serialą "Deadwood". Jo yra trys sezonai, iš viso 36 serijos. Dabar įpusėjau antrą sezoną. Serialas vertas dėmesio, daug skirtingų charakterių veikėjų, aukštas įvertinimas http://www.imdb.com/title/tt0348914/ smile.gif
isdykusS
Common Law, detektyvinis su trupuciu humoro (panasus kazkiek i Psych), naujas, 3 serijos dar tik yra (bent su vertimu)..
user posted image
karoliukai22
Ką galit rekomenduoti apie spec. tarnybų darbą? biggrin.gif
Peržiūrėjau visus 15 sezonų Ligoninės priimamojo (ER) thumbup.gif taip gaila, kad pasibaigė sad.gif
Dabar jau baiginėjo The third watch thumbup.gif kažkada ir per LT televizijas rodė...

ką dar galėtumėt parekomenduoti? g.gif
isdykusS
Naujas smagus Baby Daddy, kaip suprantu pagal sena filma "3 vyrai ir kudikis"..
2 serijas paziurejau, patiko, ziuresiu toliau smile.gif
user posted image
makute
QUOTE(isdykusS @ 2012 07 08, 04:11)
Naujas smagus Baby Daddy, kaip suprantu pagal sena filma "3 vyrai ir kudikis"..
2 serijas paziurejau, patiko, ziuresiu toliau smile.gif
user posted image
*

Sveiki. Iš kur siunčiatės (tik ne linkomanija doh.gif ) 4u.gif
Ačiū.
isdykusS
QUOTE(makute @ 2012 07 09, 00:33)
Sveiki. Iš kur siunčiatės (tik ne linkomanija doh.gif4u.gif
Ačiū.
*

is rutacker.org (nes as tik su vertimu ziuriu), o jums, manau, su anglu k. bedu nera, tai be igarsinimo bet kur manau galima rast smile.gif pvz CIA
makute
QUOTE(isdykusS @ 2012 07 09, 01:31)
is rutacker.org (nes as tik su vertimu ziuriu), o jums, manau, su anglu k. bedu nera, tai be igarsinimo bet kur manau galima rast smile.gif pvz CIA
*

Ačiū. 4u.gif
Čillė
Laba 4u.gif
Norėjau parekomenduoti labai labai gerą korėjietišką doramą "Lovers" wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Ir ašarą nubraukiau, ir juokiaus smile.gif
Tikrai nuostabus serialas wub.gif wub.gif wub.gif
Aš buvau parsisiuntus, bet yra ir online smile.gif
http://doramatv.ru/lovers
As ziurejau su rusiskais titrais smile.gif
blondhead
Baby Daddy toks puse velnio.. ziuretinas visai smile.gif
O gal kas zinot kur Beverly Hills Nannies paziureti butu galima? Linkomanijoj nera.. g.gif
liusė
QUOTE(blondhead @ 2012 07 12, 21:04)
O gal kas zinot kur Beverly Hills Nannies paziureti butu galima? Linkomanijoj nera..  g.gif
*

isohunt.com
liusė
Pažiūrėjau "Baby daddy" pilotą, tai nerekomenduočiau tiems, kam virš 20. Galvojau, kad užkadrinis juokas jau atgyvena – pasirodo ne.
–Her name is Emma.
–Ha-ha-ha-ha doh.gif doh.gif doh.gif
Zivilka
kas megsta istorinius, neblogas Toledo. ispaniskas. bet kol kas tik pirmas sezonas , kuriame 13 seriju, o radau tik 8 dar . kazkokia pertraukele. nera is tu, kaip kokie Tudorai, kad negali atsiplesti, nes veiksmas lygtai letokai vystosi, bet nieko visai
R/K

Iš krūvos Šerloko Holmso adaptacijų man pati stipriausia. Veiksmas perkeltas į šių dienų Londoną. Nors dauguma Doyle'io kūrinių detalių išlaikytos, viskas dar stipriau susukta. Lyginant su knygomis labiau išplėtoti herojų personažai, jie stipresni, įtikinamesni. Priešingai nei daugumoje detektyvinių serialų, labai daug dėmesio skiriama ir herojams. Patarčiau žiūrėt originalo kalba. Yra ir humoro, jis dažnai kandus, ironiškas. Kol kas tik du sezonai ir iš viso vos šeši epizodai... sad.gif Epizodas "Scandal in Belgravia" nominuotas 13 Emmy apdovanojimų. Trumpai - labai stiprus visomis prasmėmis "Doctor Who" kūrėjų darbas.

Keistas iki išprotėjimo. Turbūt pirmas serialas apie jaunuolius su "super" galiomis, kurie netampa Žmogaus Voro ar Batman'o stiliaus superherojais. Daug keiksmų, atvirų scenų, smurto, taigi tikrai ne vaikams, tačiau tų, kurie žiūrėjo True Blood neturėtų baisiai šokiruoti. Siužetas, iš pirmo žvilgsnio paprastas, - penki paaugliai/jaunuoliai, nuteisti viešiesiems darbams, po keistos audros įgyja supergalių. Tada prasideda... Veiksmas vyksta greitai, žiūrėt smagu, kiekvienas iš herojų turi savo istoriją, ją pamato ir žiūriovai. Garso takelis - kone tobulas. Žiūrėt originalo kalba verčiau, nors ir kiek sunkiau, vien dėl krūvos akcentų vienoj vietoj. Britiškas, bet amerikiečiai nori jį perdirbti. Šiuo metu yra trys sezonai, ~8 serijos kiekvienam. Vertas dėmesio ir nenuvalkiotas, tačiau ne silpnų nervų žiūrovams.
l'eau
drop dead diva, dešimt balų thumbup.gif labai įtraukiantis, smagus, nors iš aprašymo ir atrodė biški briedas (persikėlimas į kitą kūną), bet užsukta gerai smile.gif
isdykusS
QUOTE(liusė @ 2012 07 14, 01:49)
Pažiūrėjau "Baby daddy" pilotą, tai nerekomenduočiau tiems, kam virš 20. Galvojau, kad užkadrinis juokas jau atgyvena – pasirodo ne.
–Her name is Emma.
–Ha-ha-ha-ha doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Uzkadrini juoka girdziu ir How i met your mather.. O serialas tai kultinis .. Taigi tai ne rodiklis..
Beje, man virs 20, ir man patinka, ir rekomenduoju 4u.gif
haifa
Turkiskas serialas tik cia rusu kalba
http://latino-serialo.ru/tureckie_seriali_...sem-yuzyil.html

Oj, pamaciau,kad jau buvo rekomenduotas:) na, bet galbut pravers nuoroda, ten yra ir kitu serialu wink.gif
kvepia liepos
Iš čia rekomenduotų pažiūrėjome The Killing, tikrai labai patiko. Dar žiūrime Suits. Man kliūva naivoki dialogai, bet šiaip nieko, malonus žiūrėti. Nors jam tikrai toli iki Boston Legal.
Ner4Leo
Rekomenduociau seriala fantastikos megejams "Sliders" Jis kokiu 15 metu senumo, bet visai nieko kai isiziuri. Prasideda nuo to ,kad vienas studentas fizikas sukuria prietaisa, kuris atveria vartus i paralelini pasauli. Is pradziu jis nukeliauja vienas, paskui apie tai suzino jo profesorius ir drauge tada jie keliauja kartu ir netycia itraukia juodaodi muzikanta. Keliones metu praranda savosios realybes koordinates ir taip bastosi po ivairias paralelines visatas tikedamiesi patekti i savaja. Siunciausi is rusu tinklapio tfile. ru
blondhead
QUOTE(l'eau @ 2012 07 20, 13:37)
drop dead diva, dešimt balų thumbup.gif labai įtraukiantis, smagus, nors iš aprašymo ir atrodė biški briedas (persikėlimas į kitą kūną), bet užsukta gerai smile.gif
*

aciu uz rekomendacija, ziuriu antra serija, tikrai neblogas atrodo thumbup.gif
Pigalica
Geras online serialų ir filmų puslapis rusų kalba
Tik kokybė kai kurių galėtų būti geresnė
egesichora
Lark Rise to Candleford http://seasonvar.ru/serial-2898-CHut__svet...d-2-season.html
Kava&arbata
Switched At Birth 4u.gif
crystal
awkward, prisijuokiu biggrin.gif
isdykusS
QUOTE(crystal @ 2012 08 26, 13:42)
awkward, prisijuokiu biggrin.gif
*

patinka sis ir man smile.gif
l'eau
aš irgi žiūriu, toks nerimtai apie rimtus dalykus biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.