Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

Na taip, Suburgatory kas savaite nauja iseina, bet juk zinute rasyta tada, kai buvo 2 serijos pasirodziusios.
Atsakyti
user posted image

Man labai patikes, pagal Emilio Zola romana 'Moteru laime' pastatytas 2013 m. britu serialas apie jauna mergina, kuri is mazo kaimelio atvyksta i didesni miesta pas savo dede ir isidarbina i Paradise - moterisku rubu ir kitu groziu parduotuveje. Jos savininkas - jaunas vyras.. nai nai nai rolleyes.gif Bet jis draugauja su bankininko, kuris investaves i jo versla, dukra. Ta ju meile tokia keista.. O veliau viskas dar labiau susisuka jausmuose ax.gif

Is viso yra 8 serijos, kurios trunka po 1 valanda. Bet 2013 numatyta naujas sezonas. Nors man, uztenka ir sio, nes pabaiga pirmojo sezono labai patiko rolleyes.gif

Atsakyti
Žalia Rūta, kur galima parsisiusti ta Moteru laime? bigsmile.gif manau turetu but idomus serialas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 09 20, 18:41)
Breaking bad naujausia ir paskutini sezona planuoju ziureti veliau, gal netgi serialui pasibaigus, kad nereiktu sekti, kada iseina kiekviena serija ir po jos likt su jausmu "kas toliau, noriu dar biggrin.gif "



o kada naujas serijas ideda, kokiom dienom ji rodo? kazi kiek bus 5 sezono seriju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2012 11 22, 20:22)
Žalia Rūta, kur galima parsisiusti ta Moteru laime?  bigsmile.gif manau turetu but idomus serialas wink.gif

Va cia http://kino-dom.tv/d...iya-onlayn.html

Bet kol kas tik 4ios. Ikeltos dar ne visos, bet kaip matau pildo, nes as tris cia ziurejau, o kitas siunciau is linkomanijos... Kazkurios nebuvo, tai susiradau bele kur kazkur nete online..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 lapkričio 2012 - 20:25
Breaking bad sitam sezone bus 16 seriju, bet jis perskeltas per puse, t.y., 8 parodytos, o kitos 8 pasirodys tik 2013 m. vasara. Tai kazin, ar tiek islauksiu, turbut parsisiusiu tas 8 -as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 22, 21:24)
Va cia http://kino-dom.tv/d...iya-onlayn.html

Bet kol kas tik 4ios. Ikeltos dar ne visos, bet kaip matau pildo, nes as tris cia ziurejau, o kitas siunciau is linkomanijos... Kazkurios nebuvo, tai susiradau bele kur kazkur nete online..



aciu, reiks paziureti smile.gif
Atsakyti
nežinau ar buvo siūlančių,bet man patinka http://www.teleseria...showtopic=24229
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 17, 15:26)
user posted image

Man labai patikes, pagal Emilio Zola romana 'Moteru laime' pastatytas 2013 m. britu serialas apie jauna mergina, kuri is mazo kaimelio atvyksta i didesni miesta pas savo dede ir isidarbina i Paradise - moterisku rubu ir kitu groziu parduotuveje. Jos savininkas - jaunas vyras.. nai nai nai rolleyes.gif Bet jis draugauja su bankininko, kuris investaves i jo versla, dukra. Ta ju meile tokia keista.. O veliau viskas dar labiau susisuka jausmuose  ax.gif

Is viso yra 8 serijos, kurios trunka po 1 valanda. Bet 2013 numatyta naujas sezonas. Nors man, uztenka ir sio, nes pabaiga pirmojo sezono labai patiko rolleyes.gif

labai patiko šis Zolia romanas...būtinai pažiūrėsiu,ačiū
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2012 11 27, 19:53)
nežinau ar buvo siūlančių,bet man patinka [url=http://www.teleserial.com

Ziuriu, labai man patinkam. Maciau jam ir atskira tema yra, tik apmirusi.
Labai gerai kritiku ivertintas. O ir mane itrauke.
Vienu metu tai kruvinom asarom verkiau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 27, 20:03)
Ziuriu, labai man patinkam. Maciau jam ir atskira tema yra, tik apmirusi.
Labai gerai kritiku ivertintas. O ir mane itrauke.
Vienu metu tai kruvinom asarom verkiau..  verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 27, 20:03)
Ziuriu, labai man patinkam. Maciau jam ir atskira tema yra, tik apmirusi.
Labai gerai kritiku ivertintas. O ir mane itrauke.
Vienu metu tai kruvinom asarom verkiau..  verysad.gif

aš dar tik pirmą sezoną peržiūrėjau,bet įtraukė
Atsakyti
user posted image
O aš ką tik baigiau THE TUDORS visus tris sezonus 4u.gif
Nuostabus serialas, nuostabūs kostiumai, aktoriai..... Laabai patiko pagrindinis veikėjas ir ypač jo draugas- Čarlzas, grafas Sofolkas thumbup.gif toks, kaip sakau, gryno angliško grožio, Bekhemo stiliaus.
Tiesa, iš pradžių tikėjausi kitokio pobūdžio, net pasikviečiau dukrą pažiūrėti filmą apie karalių, karalienių ir princesių gyvenimą, naobettačiau lotuliukas.gif teko nusiųst kitan kambarin kai prasidėjo atviros scenos......kelis karytus buvo net užnervinę- vieni dūsavimai laugh.gif

Paskutinio sezono paskutinė serija nostalgiška- prisiminti visi aktoriai...ir man pačiai paliko liūdna, kad kažkas baigėsi 4u.gif

Puikus filmas 4u.gif

user posted image
Visai neseniai pažiūrėtas mini serialas Mildred Pierce- tikrai rekomenduoju- visas 5 serijas ,,surijau" per dieną (sirgau, turėjau laiko laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 28 lapkričio 2012 - 15:20
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 11 28, 16:17)
O aš ką tik baigiau THE TUDORS visus tris sezonus 4u.gif


Tiudorų yra keturi sezonai. Bet, greičiausiai, suklydot čia, matėt visus keturis.
Jei nematėt, rekomenduoju jums The Borgias. Kol kas yra du sezonai. Taip pat puikus istorinis serialas 4u.gif
Atsakyti