Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 12 26, 22:38)
o kokie dar tokie gerietiški? Be namų negerai man pačiai nebelabai įdomus būtų blush2.gif


Tai jus tada ziurekite, ka siulo kokia linkomanija lietuviu kalba, arba online puslapiai.

Ar bus El Barco 4 sezonas? Gal kas zinot? Jau taaaaaaip patiko, nes toks pozityvumas, o ir tikrai aukstas lygis ispanu, net nesitikejau, man nuo holivudo nieko nesiskiria. Is tiesu, vienas geriausiu serialu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 12 27, 09:29)
Tai jus tada ziurekite, ka siulo kokia linkomanija lietuviu kalba, arba online puslapiai.

Ar bus El Barco 4 sezonas? Gal kas zinot? Jau taaaaaaip patiko, nes toks pozityvumas, o ir tikrai aukstas lygis ispanu, net nesitikejau, man nuo holivudo nieko nesiskiria. Is tiesu, vienas geriausiu serialu rolleyes.gif

tai tada el internado paziurekit, zymiai geresnis
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 12 27, 09:44)
tai tada el internado paziurekit, zymiai geresnis

Apie ka? bigsmile.gif Jis jau pasibaiges, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 12 27, 10:18)
Apie ka? bigsmile.gif Jis jau pasibaiges, ar ne?

pasibaiges, daug sezonu yra 5, 6 - nebepamenu. apie uzdara mokykla ir joje vykstancius keistus dalykus. pora aktoriu is el barco vaidina.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 12 27, 10:44)
pasibaiges, daug sezonu yra 5, 6 - nebepamenu. apie uzdara mokykla ir joje vykstancius keistus dalykus. pora aktoriu is el barco vaidina.

Aciu 4u.gif Gaila, Casas nevaidina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 12 27, 09:44)
tai tada el internado paziurekit, zymiai geresnis

bet cia toks su siaubekiskais elementais, nepatinka man bijoti filmus ziurint...

o galit papasakot, kas ta pabaisa?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 12 27, 08:29)
Tai jus tada ziurekite, ka siulo kokia linkomanija lietuviu kalba, arba online puslapiai.

Ar bus El Barco 4 sezonas? Gal kas zinot? Jau taaaaaaip patiko, nes toks pozityvumas, o ir tikrai aukstas lygis ispanu, net nesitikejau, man nuo holivudo nieko nesiskiria. Is tiesu, vienas geriausiu serialu rolleyes.gif

na tu tiesiog mane verti netiesiogiai pradėt žiūrėt serialą rusų kalba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ondatra @ 2013 01 03, 13:07)
na tu tiesiog mane verti netiesiogiai pradėt žiūrėt serialą rusų kalba  lotuliukas.gif

Bet tai gal tau nepatiks net.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 03, 12:12)
Bet tai gal tau nepatiks net..  mirksiukas.gif

kiek mačiau buvo visai nieko, bet iš kelių serijų sunku pasakyt
bet vargas žiūrėt kai pusė nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 03, 13:12)
Bet tai gal tau nepatiks net..  mirksiukas.gif


"El Internado" net ispanų kalba žiūrėjau , kol laukiau titrų doh.gif
Koks dar čia siaubiakas? Nėr jokio siaubo. Tik mistika ir geras detektyvas. Jaučiu, kada bus laiko, dar kartą žiūrėsiu. 7 sezonus.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man labai patiko pastaruoju metu šie:

The firm, gaila, kad nutrauktas.
bei
Hunted

Gal kas rekomenduotumėt daugiau kažko tokio? 4u.gif
Atsakyti
wijokle, gal Last resort patiktu
ne toks kaip hunted, bet bet mane uzkabino

o Tfe firm rusu kalba ziurit? g.gif
Atsakyti