Įkraunama...
Įkraunama...

grimm

user posted image

fantastinis/mistinis/kriminalinis serialas. Veiksmas vyksta šiandieniniame Portlande, Oregone, kur visiems žinomos pasakos pasisuka kita kryptimi, o žmogžudystes tiriantis detektyvas sužino apie save šį tą naujo...

ar yra žiūrinčių?
Atsakyti
Yra 4u.gif
Labai patiko ax.gif tik man per baisu vakarais toki ziureti hihihi.gif
Atsakyti
Ziuriu patiko 1 serija smile.gif
Atsakyti
Laukiam 2serijos thumbup.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu jau mastau.gif 2 serija jau rode penktadieni, o kodel jos niekur dar nera mastau.gif
Atsakyti
Gal kas rado antrąją seriją?
Atsakyti
tai kad antra serija tik kitą savaitę. penktadienį gi pilot buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 10 30, 21:56)
tai kad antra serija tik kitą savaitę. penktadienį gi pilot buvo smile.gif

As antradieni praeitoj savaitej ziurejau 1 serija ax.gif tai gal rytoj ir bus nauja mastau.gif
Atsakyti
aš pirmą seriją išvis pažiūrėjau gal prieš dvi savaites online, matyt buvo iš kažkur negvelbta išankstinė premjera, tai taip ir atrodo, kad jau ir antra serija turėtų būt smile.gif bet visur rašo, kad premjera 28spalio, penktadieniais rodys serialą, antra serija šį penktadienį mirksiukas.gif

gaila šiaip kad taip anksti pirmą seriją pažiūrėjau, labai jau daugiau šito serialo noriu biggrin.gif
Atsakyti
O gal kažkur jau yra sutitruotas lietuvių kalba? rolleyes.gif
Atsakyti
Niekas neziurejo dar antros serijos g.gif as ziurejau ax.gif man sitas labiau patinka, nei 'Once uopn a time'
Atsakyti
superinis serialas, kuo toliau, tuo labiau patinka biggrin.gif tas 'blutbad', na, tas vilkas koks fainas thumbup.gif
Atsakyti