Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

QUOTE(saridon'e @ 2012 03 10, 22:56)
laba vakara  ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity  4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...

Man labai patinka smulkiažiedžiai serenčiukai nuo geltonos iki raudonai rudos paletės itin nereiklios (kaip ir visi serenčiai), o dar šliaužia ir žydi -nasturtės. Yra tų gėlių pasirinkti...
Jei sėsit serenčiukus jie labai greit sudygsta ir gan greit auga. smulkiažiedžiai serenčiukai
ar kokios visai smulkutės -lobuliarijos(baltos, alyvinės, rausvos)
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2012 03 11, 01:36)
Man labai patinka smulkiažiedžiai serenčiukai nuo geltonos iki raudonai rudos paletės itin nereiklios (kaip ir visi serenčiai), o dar šliaužia ir žydi -nasturtės. Yra tų gėlių pasirinkti...
Jei sėsit serenčiukus jie labai greit sudygsta ir gan greit auga. smulkiažiedžiai serenčiukai
ar kokios visai smulkutės -lobuliarijos(baltos, alyvinės, rausvos)


labai ačiū už atsakymą 4u.gif
manau apsistosiu ties lobuliarijom... žiūrinėjau kaip tik šias sėklas parduotuvėj kažkurią dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 03 10, 23:56)
laba vakara  ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity  4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...

I lovelius galima sodinti lobelijas, petunijas , surfinijas, lakisius, visas sitas gelytes galima pamaisyti su dichondromis, slamuciais, jei yra siauriniu palangiu labai graziai atrodo zalialapes cimbziedos, jas galima pamaisyti su begonijomis, visos kompozicijos mano isbandytos 4u.gif
Kelkrasciuose galima ledinukiu pasodint, zydes iki salnu, ju buna ir mazyciu kupsteliu, prieziuros dideles nereikalaus 4u.gif
Atsakyti
Labai gera idėja kaip pasigaminti vazonus pačioms yra čia

Manau kad pigiau nei pirkti gatavus 4u.gif
Atsakyti
Grazus vazoniukai iseina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2012 03 12, 10:04)
Labai gera idėja kaip pasigaminti vazonus pačioms yra čia

Manau kad pigiau nei pirkti gatavus  4u.gif

labai faina ideja....bet su dideliais vazonais manau jau butu problemele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 12, 12:40)
labai faina ideja....bet su dideliais vazonais manau jau butu problemele rolleyes.gif


Manau, kad visai gal nieko, jei kokius kibirus imti rolleyes.gif ar kokias kartonines dezes g.gif Visai susidomejau, tik nesuprantu is ko ten padaryta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirniuko_mamyte: 12 kovo 2012 - 17:29
QUOTE(zirniuko_mamyte @ 2012 03 12, 18:29)
Manau, kad visai gal nieko, jei kokius kibirus imti  rolleyes.gif ar kokias kartonines dezes  g.gif  Visai susidomejau, tik nesuprantu is ko ten padaryta  blush2.gif

ten pareklamuotas kazkoks specialus misinys,bet as galvoju buna betuonuojant kad lieka cemento-betono,,ir nera kur padeti o stai galima padaryti fainiausia vazona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 15 kovo 2012 - 19:35
Nemanau, kad su betonu taip efektingai atrodys.........
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
paskaitinėju visas temas apie namų aplinką, nes pačiai labai aktualu ir pamačiau, kad apie savadarbius vazonus kalbėjot... Kaip tik turiu išsisaugojus nuorodą iš delfio ta pačia tema čia.
Šiemet irgi bandysiu daryt kompozicijas, nes kiemelis nedidukas, tad tenka tenkintis gėlių auginimu vazonuose blush2.gif Vidiniam kiemui turiu pasisėjusi petunijų, kelias spriges, nemezijų, nakvišų ir šlamučių, o prie įvažiavimo karaliaus svyrančios begonijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(didi007 @ 2012 03 15, 21:08)
Sveikos mergaitės,
paskaitinėju visas temas apie namų aplinką, nes pačiai labai aktualu ir pamačiau, kad apie savadarbius vazonus kalbėjot... Kaip tik turiu išsisaugojus nuorodą iš delfio ta pačia tema čia.
Šiemet irgi bandysiu daryt kompozicijas, nes kiemelis nedidukas, tad tenka tenkintis gėlių auginimu vazonuose  blush2.gif Vidiniam kiemui turiu pasisėjusi petunijų, kelias spriges, nemezijų, nakvišų ir šlamučių, o prie įvažiavimo karaliaus svyrančios begonijos  ax.gif

Man labai gražu sprigės su šlamučiais viename derinyje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 15 kovo 2012 - 21:31
labas ,pas mane is rudens isziemojo vazone tuja,bandysiu ja palikti,viendieniu is saliu pasodinsiu ir kokiu naslaiciu nuo pavasario manau kad bus tokia kompozicija.
Atsakyti