Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

.....pasikeiciau palangiu vazonus mirksiukas.gif .....nieko mandro ,tik raudonos pelargonijos ir oranzines begonijos .Norejos ,kad kazkiek deretu prie naujai dengto stogo tongue.gif

....ale foto,tai seipsau g.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2015 08 09, 10:22)


O kodel kaireje esancia palange "nuskriaudet"?
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2015 08 09, 10:22)
.....pasikeiciau palangiu vazonus  mirksiukas.gif  .....nieko mandro ,tik raudonos pelargonijos ir oranzines begonijos .Norejos ,kad kazkiek deretu prie naujai dengto stogo tongue.gif

....ale foto,tai seipsau g.gif 



Iš tolo neblogai atrodo, o gal galėtumėte parodyti iš arčiau kaip žiūrisi pelargonijos su begonijomis, su stogo spalva pas mane panaši situacija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 08 09, 11:47)
O kodel kaireje esancia palange "nuskriaudet"?


.....aha g.gif ir man nuotraukoj sitas krito i akis. Isties ,ta palange mazute ir neatrode,kad truktu.....ale reiks kazka pamislit,padeliot mirksiukas.gif
Papildyta:
Linetax,ok ....kai padarysiu foto-ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2015 08 09, 17:58)
.....aha  g.gif  ir man nuotraukoj sitas krito i akis. Isties ,ta palange mazute ir neatrode,kad truktu.....ale reiks kazka pamislit,padeliot  mirksiukas.gif
Papildyta:
Linetax,ok ....kai padarysiu foto-ikelsiu  mirksiukas.gif

Labai gražu, ryšku ir gyva.. O ir didelės foto matosi - atsidarius nuotrauką yra didinimo stiklas, tad ir tas derinys aiškiai apžiūrimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 08 10, 09:01)
Labai gražu, ryšku ir gyva.. O ir didelės foto matosi - atsidarius nuotrauką yra didinimo stiklas, tad ir tas derinys aiškiai apžiūrimas smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai gražu. Iš tiesų, net nepastebėjau, kad galima pasididinti nuotrauką, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ką patartumėt gražaus auginti balkone namuose, buto balkone.
Gėlių nenoriu, bet mąstau apie kokį medelį dideliam vazone ar panašiai.
galėčiau žiemą įsinešti į vidų bet pageidautina kad galėtų ir žiemoti lauke.
Gal turite ką patarti?
ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 23 rugpjūčio 2015 - 18:34
QUOTE(Žm❤nytė @ 2015 08 23, 20:33)
Sveikos, ką patartumėt gražaus auginti balkone namuose, buto balkone.
Gėlių nenoriu, bet mąstau apie kokį medelį dideliam vazone ar panašiai.
galėčiau žiemą įsinešti į vidų bet pageidautina kad galėtų ir žiemoti lauke.
Gal turite ką patarti?
ačiū


g.gif Tokia pirma mintis aplankė bigsmile.gif ax.gif
user posted image

Gal kas patars kitaip, nes aš pati, tai neįsivaizduoju tokio augalo, kuris galėtų namuose augti esant +21 laipsnių ir šast į lauką -15 ar -20 laipsnių, tiksliau atvirkščiai. Bet gal ir yra tokių stebuklų mastau.gif Net įdomu pasidarė g.gif Gal kokia tuja ar buksmedis ištvertų balkone g.gif

Prašom wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 23 rugpjūčio 2015 - 18:56
QUOTE(Žm❤nytė @ 2015 08 23, 19:33)
Gėlių nenoriu, bet mąstau apie kokį medelį dideliam vazone ar panašiai.

Gaila kad nenorit gėlių. Galėtumėt vijoklinę rožę auginti vazone. Ji gerai peržiemoja, tik reikia vazoną apvynioti žiemai kad šaknys neiššaltų.
Jums reikia ieškoti lauko augalų ir auginti vazone. Panaršykit internete tikrai rasit ką nors tinkamo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif nepykit , jei ne ten "pataikiau", bet gal parekomenduotume kur pirkti pakabinamu lauko vazonu geresnem kainom? seni jau atgyveno savo, reik atsinaujinti, bet kiek paziuriu gan brangus nauji. gal jus, motereles, matet kur pigiau. dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(utikuciuke @ 2016 01 28, 16:59)
sveikos  4u.gif  nepykit , jei ne ten "pataikiau", bet gal parekomenduotume kur pirkti pakabinamu lauko vazonu geresnem kainom?

Laba diena,
o mane domina pakabinami ant sienos vazonai arba loveliai gėlėms? Gal kas pasidalins patirtimi, kokie pasiteisino, o kokie nuvylė?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2016 01 31, 14:41)
Laba diena,
o mane domina pakabinami ant sienos vazonai arba loveliai gėlėms? Gal kas pasidalins patirtimi, kokie pasiteisino, o kokie nuvylė?
Ačiū


Man pasiteisino loveliai ir vazonai su dvigubu dugnu. Maziau priežiūros. Gali išvykti ir ilgesniam laikui. 4u.gif
Atsakyti