Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vazonai lauke
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
lingomina
man labai grazu prie iejimo i nama didelis vazonas ,prisodintas daug yvairiu geliu thumbup.gif .pas mane irgi padariau tokia kompozicija prie iejimo,bet nelabai ispudingai gavos g.gif .ruosius kitiems metama renku idejas,nu negi as nepadarysiu ko grazaus to negali buti schmoll.gif .
lingomina
[quote=lingomina,2011 10 30, 18:29]
kol ruosiaus fotografuoti,mano kompozicija nusalo ir liko tik vazonas,tai parodyti nebeturiu ka.pavasari reiks ka nors galvoti,nesugalvoju kokias geles derinti o gal pasodinti tuja,nenusals g.gif .nesugalvoju.laukiu gal turit kas geru ideju ax.gif

lingomina
na va ,niekam neidomi tema g.gif ,niekas neturi nauju ideju g.gif ,pasitarsiu pati su savim g.gif .maciau roziu temoje kazkas atsiunte nuotraukas vazonams pasiutus tokius fainus uzdangalus.galvoju butu visai grazu man ziemai aprengti savo vazona prie duru.bandysiu pasiuti ka nors panasaus.ir nereiks vazona tempti i rusi.
Partizanė
aprengti, kaip čia pasakius. pagalvokit, kas iš tos medžiagos bus po žiemos padargų biggrin.gif

aš rudeniui žiemai susodinau tokią kompoziciją: kadagiukas (toks tujinis), viržiai, čiobrelis ir nepamenu dabar pavadinimo kažkokią bobučių gėlę. man gražu, bet kaip žiemą atlaikys, dar žiūrėsim. vazone iš vidaus agro plėvelės išklojau.
lingomina
idomu sitie augalai gali ziemoti lauke,o kam ta agroplevele,gal del salcio.as galvojau kaip nors uzpilti zemiu,susukti i plasmase ir uzmauti toki uzdangala.nes vazone buvo pasodinti irisai,saulutes ir tokie taskuoti lapai(lig plaute vadinas),manau kad pavasari jie dar isaugs.
amarrile
QUOTE(Partizanė @ 2011 11 15, 16:56)
aprengti, kaip čia pasakius. pagalvokit, kas iš tos medžiagos bus po žiemos padargų biggrin.gif

aš rudeniui žiemai susodinau tokią kompoziciją: kadagiukas (toks tujinis), viržiai, čiobrelis ir nepamenu dabar pavadinimo kažkokią bobučių gėlę. man gražu, bet kaip žiemą atlaikys, dar žiūrėsim. vazone iš vidaus agro plėvelės išklojau.
*

Tai gal parodyk,užsikresim ,supavydesim,ir naujas judejimas kils drinks_cheers.gif
Partizanė
QUOTE(amarrile @ 2011 11 17, 18:59)
Tai gal parodyk,užsikresim ,supavydesim,ir naujas judejimas kils drinks_cheers.gif
*

eik jau biggrin.gif tokioms senoms vilkėms sukelt pavydą be šansų...
na, gal kada pafotkinsiu
lingomina
galvojau,galvojau ka cia bepadarius is to mano nusalusio vazono prie duru,ir pasinaudojau jusu patarimais,pasodinau virzi(turbut taip vadinas- tas toks raudonai zydi mazas spygliuotas).dar radau parduotuvej maza kadagiuka vazonely ir puikiausiai gavos.kol dar nesala jie zaliuoja kaip vasara,bet manau kad ir per ziema jie isgyvens.o pavasary matysim kas ten bebus.
Papildyta:
QUOTE(lingomina @ 2011 11 30, 17:32)
galvojau,galvojau ka cia bepadarius is to mano nusalusio vazono prie duru,ir pasinaudojau jusu patarimais,pasodinau virzi(turbut taip vadinas- tas toks raudonai zydi mazas spygliuotas).dar radau parduotuvej maza kadagiuka vazonely ir puikiausiai gavos.kol dar nesala jie zaliuoja kaip vasara,bet manau kad ir per ziema jie isgyvens.o pavasary matysim kas ten bebus.
*

o mano kaimynai maciau pribade pusu sakeliu i toki pat vazona prie duru,visai grazu.
lingomina
QUOTE(amarrile @ 2011 11 17, 19:59)
*

nusipaveikslavau susikeliau i kompa visus savo kieme esancius vazonus .tuo ir pasibaige.pasirodo as galeciau ideti tik labai maza nuotraukyte.na lauksim gal kas paivairins tema normaliom graziom,nuotraukom.man nesigauna.
lingomina
sveikinu su kaledom visus kad ir po kaledu jau smile.gif .kaip atsventet,ka gavot dovanu,matau kad lankotes kad ir nerasot bigsmile.gif .as gavau vazona laukui.specialus izoliuotas,ziema nepraleis salcio o vasara saules,nekaitins saknu gelems.paziureti toks kaip ir visi tik lengvas kaip is juros putos (budavo ipakavimai daromi),ir storos sienos.laukiu pavasario ax.gif ax.gif ax.gif
lingomina
oj nugrimzdus mano temuke vos ne i dugna ,turbut niekas ne nebeuzsuka taip toli,keliu i virsu.jau daug kur kalbama,planuojama pavasario darbai,gal atsiras norinciu pasidalinti ir kiemo vazonu idejomis.
amarrile
Nelabai reikalingi,manau vazonai žieminiai.Neįsivaizduoju ju prasmes ir grožio irnesakyk.gif Ar verta vargt su žieminem gelem vazonuose,ar geriau vasarai kurt trumpalaikes kompozicijas?
lingomina
QUOTE(amarrile @ 2012 01 16, 20:27)
Nelabai reikalingi,manau vazonai žieminiai.Neįsivaizduoju ju prasmes ir grožio irnesakyk.gif Ar verta vargt su žieminem gelem vazonuose,ar geriau vasarai kurt trumpalaikes kompozicijas?
*

kai jau tokius gamina manau reikalini g.gif .iki siol as irgi nezinojau kad tokiu yra.dukra surado ir padovanojo,nes as visiems iskvarsinau galvas kaip cia kad nepersaltu nesiu i rusi paskui atgal.ne ziemai as i ji nesodinsiu jokiu atskiru kompoziciju.mano vazone augo,viendiene ,plaute,noriu ka jos isgyventu ir kitam pavasariui.
amarrile
O tu negali tu gelyciu darželį auginti? Mieste yra prisodinta spygliuočiu prie pastatu vazose,bet ten reikia akcentu,zalios spalvos,tai priversti sodinti....O namuose savuose galima apseit be vargo tokio g.gif
lingomina
QUOTE(amarrile @ 2012 01 16, 21:24)
O tu negali tu gelyciu darželį auginti? Mieste yra prisodinta spygliuočiu prie pastatu vazose,bet ten reikia akcentu,zalios spalvos,tai priversti sodinti....O namuose savuose galima apseit be vargo tokio g.gif
*

auga jos ir darzeliuse,bet juos po truputi mazinu.nenoriu vazone sodinti vienas petunijas,noriu padaryti kompozicija is daug geliu,maciau sia vasara kaimo turizmo sodybose ir man patiko .palergonija augusi ant palanges buvo iskraustyta i lauka, prie duru i dideli vazona pas petunijas.o vargas su vienu kitu vazonu manau mazesnis kaip su tais musu tradiciniais darzeliais.siai vasarai sodinsiu jau 3,maciau balkonu temoj geru ideju.
Linetax
QUOTE(lingomina @ 2012 01 19, 15:56)
auga jos ir darzeliuse,bet juos po truputi mazinu.nenoriu vazone sodinti vienas petunijas,noriu padaryti kompozicija is daug geliu,maciau sia vasara kaimo turizmo sodybose ir man patiko .palergonija augusi ant palanges buvo iskraustyta i lauka, prie duru i dideli vazona pas petunijas.o vargas su vienu kitu vazonu manau mazesnis kaip su tais musu tradiciniais darzeliais.siai vasarai sodinsiu jau 3,maciau balkonu temoj geru ideju.
*

Be abejo kiekviena turi pati nuspręsti kur auginti savo augaliukus: vazone, ar darželyje, alpinariume 4u.gif Bet aš manau, jei mylime augalus, jaučiame pasitenkinimą savo darbu, jo rezultatais, tai joks vargas nėra sunkus. Todėl nė kiek nesistengiu sumažinti darželių pakeisdama juos vazonais ax.gif Be abejo auginu ir vazonuose. Man labiau patinka kompozicijos iš keleto augalų smile.gif
amarrile
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Jei jau yra tema,gal pades nuotraukytes pades priimti sprendimus.Pas mane mažai vietos,o norisi žiedu,tai taip sakant,verčiuosi per galva blush2.gif galetu labai informatyvi temele išsivysryti rolleyes.gif
Gaudvilė
tai, kad balkonų temoj apie terasų apželdinimą kalbam - vazonai, loveliai. Dubliuosis ta pati informacija per abi.
lingomina
AMARILE,AMARILE,kokiu graziu kompoziciju vazonuose prisisodinus,nerodai ir sakai kam tau tie vazonai gali auginti ir darzely.as tik praeitais metais pradejau sodinti i vazonus,matydavau ir anksciau bet kazkaip neatejo ikvepimas. ax.gif
amarrile
QUOTE(lingomina @ 2012 01 19, 20:59)
AMARILE,AMARILE,kokiu graziu kompoziciju vazonuose prisisodinus,nerodai ir sakai kam tau tie vazonai gali auginti ir darzely.as tik praeitais metais pradejau sodinti i vazonus,matydavau ir anksciau bet kazkaip neatejo ikvepimas. ax.gif
*

Nesusikalbam,sakau ,daugiametes geles per žiema persunku išlaikyti vazonuose,o tu minejai vienadienes,pvz.
lingomina
QUOTE(amarrile @ 2012 01 19, 21:26)
Nesusikalbam,sakau ,daugiametes geles per žiema persunku išlaikyti vazonuose,o tu minejai vienadienes,pvz.
*

jo jo neisigilinau,neatidziai skaitau.nuo to ir prasidejo kalba kaip nesusaltu ziemines geles vazone doh.gif .dabar nesusals turiu ziemini(izoliuota) vazona,bet isbandyti teks tik kita ziema ax.gif
lingomina
[quote=lingomina,2011 11 09, 17:24]
[quote=lingomina,2011 10 30, 18:29]
kol ruosiaus fotografuoti,mano kompozicija nusalo ir liko tik vazonas,tai parodyti nebeturiu ka.pavasari reiks ka nors galvoti,nesugalvoju kokias geles derinti o gal pasodinti tuja,nenusals g.gif .nesugalvoju.laukiu gal turit kas geru ideju ax.gif
*
ir geru nuotrauku.
[/quote]
lingomina
jau link pavasario artejam.sutempiau per salcius savo vazonus i rusi,ogi ziuriu jau vegetuoti pradeje,isleido tokius baltus ugliukus irisai smulkiaziedziai ir dar kazkas lenda,manau skubiai reik tempti i kiema.kur atitinkamas klimatas.
kuzdaite
Geles vazuonuose-jega drinks_cheers.gif Tokio gerio vasara pilnas kiemas buna. Auginu viska, kas tik sauna i galva, kartais net pamerkiu pievu geliu i stiklaini, o ji istatau i vazona, laikina, bet kaip grazu bigsmile.gif Vargo daug, kai geles auga vazone, bet man labai labai grazu. Taip auginu spriges, kosmejas, petunijas, serencius ir t.t., rudenejant visas vasarines geles ismetu ir prisodinu chrizantemu, prikisu kiskiakrumio saku, o ziema i vazonus prismeigiu saltalankio saku su uogomis (laikosi visa ziema), pusu saku, laukinio erskecio uogu ir pan. Atejus pavasariui vazonuose auga raktazoles, narcizai. Na kiekvienam metu laikui savi augalai, taip ir lakstau su jais, bet grazu, kai prie iejimo, kiemely stovi ivairios kompozicijos, kurios keiciasi kartu su metu laikais. Pernai pirkom keramikinius vazonus, suplojom nemazai, bet, anot pardaveju, augalai juose gali augti per ziema, ir nei pastarieji nukencia, nei vazonas nuo salcio suskyla. Tai va tiek is vazonu gyvenimo, gaila foto neturiu........
pilo
Turiu kelis terakotinius vazonus, man jie gražesni net už augalus, kuriuos į juos pasodinu doh.gif lotuliukas.gif Rudenį nepamąsčius pasodinau į vieną levandų daigus, o vėl persodint į gėlyną per vėlu buvo. Palikau žiemot vazone, bus matyt, ar išgyvens. Sniegas nutirpo, levandos atrodo gyvos, bet vėl šaltį žada... O šiaip lauke vazonuose ir pomidorus, ir cukiniją auginau smile.gif
kuzdaite
As noriu vazone pomidorus auginti, bet vis nepasodinu, gal siemet susigriebsiu ir isodinsiu blush2.gif O levandos manau nesusalo, jei dabar gyvos, tai ir po salciu bus gyvos, galit del viso ko ta vazona i siltnamy nugabenti ar levandas eglisakem apdengti 4u.gif
lingomina
maciau ir as kazkur ,vazone tarp geliu mazas ,turbut zemaugis,pomidoriukas su vaisiais pasodintas,kaip fainai atrode .tik as toki vazona statyciau kurnors sode ,prie iejimo i darza.
kuzdaite
Tai taip, kazkur prie darzo, kieme darzoviu nedristu auginti 4u.gif
lingomina
thumbup.gif
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 28, 18:59)
Tai taip, kazkur prie darzo, kieme darzoviu nedristu auginti 4u.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kuzdaite
Truputi ne i tema-esu auginusi krapus kartu su gelemis, tai kol buvo mazi, visai graziai atrode lotuliukas.gif blush2.gif
O dabar jau i tema-jei as vazone auginciau kobeja, tegul ji sau lipa kur ant sienos, o rudeni inesciau i rusi, gal saknys liktu gyvos?A ? g.gif
lingomina
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 09, 17:49)
Truputi ne i tema-esu auginusi krapus kartu su gelemis, tai kol buvo mazi, visai graziai atrode lotuliukas.gif  blush2.gif
O dabar jau i tema-jei as vazone auginciau kobeja, tegul ji sau lipa kur ant sienos, o rudeni inesciau i rusi, gal saknys liktu gyvos?A ? g.gif
*

nu tikrai ,kobeja daugiamete tik pas mus nusala,bet bus labai didelis augalas prie vazono.as irgi galvojau sodinti koki vijokli tik mazesni.maciau nasturtas priderintas.as dar galvoju padaryti atrama kaip krepselio rankena ir koki vijokliuka,viendieniu kupsteli ir kelias petunijas ar serencius.petunijos po pernai vasaros man nelabai.jas geriausia sodinti kur negauna lietaus.
kuzdaite
As turiu pagerintu vazonu, dideli labai, galima medelius auginti, tai, jauciu, eksperimentuosiu su kobeja, jei pavyks, parodysiu.
Petunijos nemegsta lietaus schmoll.gif tokios fe pasidaro....
lingomina
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 09, 21:32)
As turiu pagerintu vazonu, dideli labai, galima medelius auginti, tai, jauciu, eksperimentuosiu su kobeja, jei pavyks, parodysiu.
Petunijos nemegsta lietaus schmoll.gif tokios fe pasidaro....
*

o kas tie pagerinti vazonai.lauksim,lauksim ,pavyks nepavyks visvien kazkas bus. g.gif .as jau planuoju kur rasti dideli vazona,sodinsiu geles ,krapus su svogunais.prie iejimo darzan ax.gif
vasarema
Idomi mintis su kobeja, tiek pavasari su ja tampytis tenka, kai nori, kad pradetu zydeti anksciau (man pernai pirmas ziedas prazydo 7 birzelio). Bet ja nukirpti teks, nes nuplesti nuo pagrindo, prie kurio prilips, bus, matyt, neimanoma. O be to, kur tas kasas laikyti? g.gif
kuzdaite
Tai taip, galvoju nukirpti kasas ir i rusi lotuliukas.gif Ziuresiu, kas bus blush2.gif Turiu viena daigeli, reikia daugiau paseti mirksiukas.gif
saridon'e
laba vakara ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity 4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...
nijole0619
QUOTE(saridon'e @ 2012 03 10, 22:56)
laba vakara  ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity  4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...
*

Man labai patinka smulkiažiedžiai serenčiukai nuo geltonos iki raudonai rudos paletės itin nereiklios (kaip ir visi serenčiai), o dar šliaužia ir žydi -nasturtės. Yra tų gėlių pasirinkti...
Jei sėsit serenčiukus jie labai greit sudygsta ir gan greit auga. smulkiažiedžiai serenčiukai
ar kokios visai smulkutės -lobuliarijos(baltos, alyvinės, rausvos)
saridon'e
QUOTE(nijole0619 @ 2012 03 11, 01:36)
Man labai patinka smulkiažiedžiai serenčiukai nuo geltonos iki raudonai rudos paletės itin nereiklios (kaip ir visi serenčiai), o dar šliaužia ir žydi -nasturtės. Yra tų gėlių pasirinkti...
Jei sėsit serenčiukus jie labai greit sudygsta ir gan greit auga. smulkiažiedžiai serenčiukai
ar kokios visai smulkutės -lobuliarijos(baltos, alyvinės, rausvos)
*

labai ačiū už atsakymą 4u.gif
manau apsistosiu ties lobuliarijom... žiūrinėjau kaip tik šias sėklas parduotuvėj kažkurią dieną smile.gif
kuzdaite
QUOTE(saridon'e @ 2012 03 10, 23:56)
laba vakara  ax.gif

Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity  4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...
*

I lovelius galima sodinti lobelijas, petunijas , surfinijas, lakisius, visas sitas gelytes galima pamaisyti su dichondromis, slamuciais, jei yra siauriniu palangiu labai graziai atrodo zalialapes cimbziedos, jas galima pamaisyti su begonijomis, visos kompozicijos mano isbandytos 4u.gif
Kelkrasciuose galima ledinukiu pasodint, zydes iki salnu, ju buna ir mazyciu kupsteliu, prieziuros dideles nereikalaus 4u.gif
ramiai!
Labai gera idėja kaip pasigaminti vazonus pačioms yra čia

Manau kad pigiau nei pirkti gatavus 4u.gif
kuzdaite
Grazus vazoniukai iseina wub.gif
Doviliukep
QUOTE(ramiai! @ 2012 03 12, 10:04)
Labai gera idėja kaip pasigaminti vazonus pačioms yra čia

Manau kad pigiau nei pirkti gatavus  4u.gif
*

labai faina ideja....bet su dideliais vazonais manau jau butu problemele rolleyes.gif
zirniuko_mamyte
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 12, 12:40)
labai faina ideja....bet su dideliais vazonais manau jau butu problemele rolleyes.gif
*

Manau, kad visai gal nieko, jei kokius kibirus imti rolleyes.gif ar kokias kartonines dezes g.gif Visai susidomejau, tik nesuprantu is ko ten padaryta blush2.gif
lingomina
QUOTE(zirniuko_mamyte @ 2012 03 12, 18:29)
Manau, kad visai gal nieko, jei kokius kibirus imti  rolleyes.gif ar kokias kartonines dezes  g.gif  Visai susidomejau, tik nesuprantu is ko ten padaryta  blush2.gif
*

ten pareklamuotas kazkoks specialus misinys,bet as galvoju buna betuonuojant kad lieka cemento-betono,,ir nera kur padeti o stai galima padaryti fainiausia vazona.
kuzdaite
Nemanau, kad su betonu taip efektingai atrodys.........
didi007
Sveikos mergaitės,
paskaitinėju visas temas apie namų aplinką, nes pačiai labai aktualu ir pamačiau, kad apie savadarbius vazonus kalbėjot... Kaip tik turiu išsisaugojus nuorodą iš delfio ta pačia tema čia.
Šiemet irgi bandysiu daryt kompozicijas, nes kiemelis nedidukas, tad tenka tenkintis gėlių auginimu vazonuose blush2.gif Vidiniam kiemui turiu pasisėjusi petunijų, kelias spriges, nemezijų, nakvišų ir šlamučių, o prie įvažiavimo karaliaus svyrančios begonijos ax.gif
Linetax
QUOTE(didi007 @ 2012 03 15, 21:08)
Sveikos mergaitės,
paskaitinėju visas temas apie namų aplinką, nes pačiai labai aktualu ir pamačiau, kad apie savadarbius vazonus kalbėjot... Kaip tik turiu išsisaugojus nuorodą iš delfio ta pačia tema čia.
Šiemet irgi bandysiu daryt kompozicijas, nes kiemelis nedidukas, tad tenka tenkintis gėlių auginimu vazonuose  blush2.gif Vidiniam kiemui turiu pasisėjusi petunijų, kelias spriges, nemezijų, nakvišų ir šlamučių, o prie įvažiavimo karaliaus svyrančios begonijos  ax.gif
*

Man labai gražu sprigės su šlamučiais viename derinyje wub.gif
lingomina
labas ,pas mane is rudens isziemojo vazone tuja,bandysiu ja palikti,viendieniu is saliu pasodinsiu ir kokiu naslaiciu nuo pavasario manau kad bus tokia kompozicija.
lingomina
labas 4u.gif sezono atidarimas 4u.gif kas ka pasodinot i vazonus lauke 4u.gif
vilma37
QUOTE(lingomina @ 2012 03 25, 21:57)
labas 4u.gif sezono atidarimas 4u.gif kas ka pasodinot i vazonus lauke 4u.gif
*

dar truputi per salta sodinti g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.