Įkraunama...
Įkraunama...

Downton Abbey

user posted image
imdb

Nuostabus serialas. ax.gif ar kas nors žiūrite?
Atsakyti
O per kur ji galima ziureti? Ar reikia serijas siustis is interneto?
Atsakyti
Nuostabus serialas, siunciuosi iš rusiškų torentų originalo kalba su rusiškais titrais. Dabar jau 2 sezonas baigėsi. 3 reiks laukt iki 2012 rudens. Kaip ilgai verysad.gif
Atsakyti
man irgi patinka jis,toks kitoks ,grazus sakyciau
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2011 11 09, 21:39)
Nuostabus serialas, siunciuosi iš rusiškų torentų originalo kalba su rusiškais titrais. Dabar jau 2 sezonas baigėsi. 3 reiks laukt iki 2012 rudens. Kaip ilgai  verysad.gif

imdb.com teigia jog bus speciali kaledine serija 9 sezono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 11 10, 18:39)
imdb.com teigia jog bus speciali kaledine serija  9 sezono 4u.gif


2 sezono speciali 9 serija, laukiam nesulaukiam 4u.gif
Atsakyti
Sveikos si seriala ziurincios smile.gif kaip jums specialioji kaledine serija??? man tai lb patiko wub.gif , tik va db laukiu nesulaukiu 3-sezono, o jis ne greitai.
Ziurincioms anglu kalba galite atsisiusti cia SU SVENTEMIS 4u.gif
Atsakyti
Trumpai nupasakokit apie ka jis?
Atsakyti
Superinis, rekomendavau rekomenduojamu serialu temoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 12 27, 21:24)
Superinis, rekomendavau rekomenduojamu serialu temoje  smile.gif


Prisidedu ir aš prie pagyrų šiam serialui.Tikrai puikus thumbup.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad prisiruošiau parsisiųst, tikrai puikus serialas. Istorinis laikotarpis gerai parinktas, nesumeluosiu turbūt, kad dar nesu mačius kostiuminio serialo iš XX a. pradžios. Perteikia laikmečio dvasią. Tik bent jau man kartais sunkokas tas angliškas akcentas, gal kad prie amerikiečių serialų labiau esu pratus blush2.gif

Trumpai apie serialą - Downtown Abbey yra pilis Anglijoje, kurioje gyvena lordas Grantham su savo šeima, turinčia savo paslapčių ir intrigų, kova dėl palikimo ir pan. Labai įdomu, kad viskas parodoma ir iš tarnų pusės, ne tik ponų.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 12 28, 17:43)
Džiaugiuosi, kad prisiruošiau parsisiųst, tikrai puikus serialas. Istorinis laikotarpis gerai parinktas, nesumeluosiu turbūt, kad dar nesu mačius kostiuminio serialo iš XX a. pradžios. Perteikia laikmečio dvasią. Tik bent jau man kartais sunkokas tas angliškas akcentas, gal kad prie amerikiečių serialų labiau esu pratus  blush2.gif

Trumpai apie serialą - Downtown Abbey yra pilis Anglijoje, kurioje gyvena lordas Grantham su savo šeima, turinčia savo paslapčių ir intrigų, kova dėl palikimo ir pan. Labai įdomu, kad viskas parodoma ir iš tarnų pusės, ne tik ponų.

su viskuo sutinku tikrai nesu ir as maciusi tokio gero serialo istorinio, o kostiumai super ir vaidyba labai gera tokia naturali atrodo, wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti