Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(Dziurgita:) @ 2012 01 11, 14:57)
kalcio daugiausiai rasite brokoliuose, spinatuose, zalios spalvos darzovese, taip pat migdolu ir kituose riesutuose mirksiukas.gif

netingekite pagooglinti cool.gif



Aš ne tik apie kalcį mirksiukas.gif aktualiau netgi geležis. Pagooglinti galiu, bet .... man dažnas reiškinys yra geležies trūkumas ir su vaisiais ir daržovėm niekada nepasiekiu reikiamos ribos, net valgydama strutiena nepakylu iki normos. Todėl ir klausiu, galbūt kas nors žino kokį stebuklingą vaisių ar daržovę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 01 11, 14:05)
Aš ne tik apie kalcį  mirksiukas.gif  aktualiau netgi geležis.  Pagooglinti galiu, bet .... man dažnas reiškinys yra geležies trūkumas ir su vaisiais ir daržovėm niekada nepasiekiu reikiamos ribos, net valgydama strutiena nepakylu iki normos. Todėl ir klausiu, galbūt kas nors žino kokį stebuklingą vaisių ar daržovę  rolleyes.gif

Kraujas stebuklingai tvarkosi geriant burokėlių sultis ir vartojant spanguoles. Iš spanguolių tiesiog darykitės gėrimus kiekvieną dieną - keli šaukšteliai trintų spanguolių ir vanduo, jei norite pasaldinkite.
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 01 11, 15:36)
Kraujas stebuklingai tvarkosi geriant burokėlių sultis ir vartojant spanguoles. Iš spanguolių tiesiog darykitės gėrimus kiekvieną dieną - keli šaukšteliai trintų spanguolių ir vanduo, jei norite pasaldinkite.



spanguoliu kazdieniniam vartojimui as bijociau rekomenduoti, nebent labai atidziai sekamas sarminiu ir rugstiniu produktu balansas 4u.gif teko susidurti su labai rimtom problemom gydant lengva salpimo taku uzdegima ir jo komplikacijos vartojant spanguoles, labai nedideliais kiekiais, kas labai keista visiem pasirode, nes namu vaistineleje butent jos pirmoji pagalba.

gelezi kelciau krapais ir burokeliu sultimis (kurias geriau gerti 30-50 min po isspaudimo) skiedziant su sarminiu produktu sultimis

o jei norite, kad strutiena pakelti gelezi valgykite carpacio pagaminta is jos 4u.gif kitu atveju naudos bus nulis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 12 sausio 2012 - 05:48
QUOTE(*Rūta* @ 2012 01 12, 05:29)
spanguoliu kazdieniniam vartojimui as bijociau rekomenduoti, nebent labai atidziai sekamas sarminiu ir rugstiniu produktu balansas  4u.gif  teko susidurti su labai rimtom problemom gydant lengva salpimo taku uzdegima ir jo komplikacijos vartojant spanguoles, labai nedideliais kiekiais, kas labai keista visiem pasirode, nes namu vaistineleje butent jos pirmoji pagalba.

gelezi kelciau krapais ir burokeliu sultimis (kurias geriau gerti 30-50 min po isspaudimo) skiedziant su sarminiu produktu sultimis

o jei norite, kad strutiena pakelti gelezi valgykite carpacio pagaminta is jos  4u.gif kitu atveju naudos bus nulis  4u.gif

O gal kur nors galima rasti normalią šarminių/rūgštinių produktų lentelę? Nes google daug išmeta, bet jose ne viskas sutampa... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2012 01 12, 06:29)
spanguoliu kazdieniniam vartojimui as bijociau rekomenduoti, nebent labai atidziai sekamas sarminiu ir rugstiniu produktu balansas  4u.gif  teko susidurti su labai rimtom problemom gydant lengva salpimo taku uzdegima ir jo komplikacijos vartojant spanguoles, labai nedideliais kiekiais, kas labai keista visiem pasirode, nes namu vaistineleje butent jos pirmoji pagalba.

gelezi kelciau krapais ir burokeliu sultimis (kurias geriau gerti 30-50 min po isspaudimo) skiedziant su sarminiu produktu sultimis

o jei norite, kad strutiena pakelti gelezi valgykite carpacio pagaminta is jos  4u.gif kitu atveju naudos bus nulis  4u.gif

Ruta o kas konkreciai atsitiko vartojant spanguoles, pasidalink g.gif
ziuriu tau puikiai krenta svoris, ar vis stipriai zaliavalgiauji ar visai buna g.gif
Atsakyti
Dar man vienas mistinis dalykas yra - randu, kad vaisiai yra šarminiai produktai, BET tuo pačiu rašoma, kad vien vaisiais maitintis negalima, nes labai užrūgštėja organizmas blink.gif Tai, kaip iš tikrųjų...
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 01 11, 16:05)
Aš ne tik apie kalcį  mirksiukas.gif  aktualiau netgi geležis.  Pagooglinti galiu, bet .... man dažnas reiškinys yra geležies trūkumas ir su vaisiais ir daržovėm niekada nepasiekiu reikiamos ribos, net valgydama strutiena nepakylu iki normos. Todėl ir klausiu, galbūt kas nors žino kokį stebuklingą vaisių ar daržovę  rolleyes.gif


Kraujui gerinti ypatingai naudingos kvieciu zelmenu sultys ir dauguma zalumynu, ypac petrazoles - galima jas deti i zalia kokteili, spausti sultis 4u.gif
Musu vaikai, beje, mesos nevartoja, bet kartu geriam zalius kokteilius, o maziukui darom vaisiu tyreles su zalumynais ir hemoglobinas abieju vaikiuku tikrai geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Britule: 13 sausio 2012 - 11:07
QUOTE(Britule @ 2012 01 13, 12:04)
Kraujui gerinti ypatingai naudingos kvieciu zelmenu sultys

Taip, tik svarbu nepiknaudziauti, nes kvieciu zelmenu sultys, ne tik gerasias, bet ir blogasias lasteles puikiai atstato, augina.... Negalima piknaudziauti, o jei yra "giminystes rysys" su veziu, tai dar labiau...O jei buvo tokia liga, tai netgi vengti.
As tai negeriu zelmenu smile.gif
Atsakyti
jus man pasakykit, noriu nusipirkti kviecius ir juos daiginti, maximoje randu pakeli ant kurio parasyta "daiginti kvieciai"
, gal kas bandem ar jie daiginti, ar juos visgi reiktu susidaiginti, o gal kur kitur perkat g.gif
Atsakyti
Viktorija Boutenko Knygoje "žaliųjų kokteilių revoliucija" rašo, jog kviečių želmenyse ir kituose daiguose yra ypač daug alkaloidų, kurių per didelis kiekis sukelia organizmo reakciją kaip į apsinuodijimus. Maži kiekiai yra labai naudingi, bet kai valgai kiekvieną dieną tiesiog organizmas nebepriima , todėl reikia keisti žaliuosius augalus bent jau kas 7 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 01 12, 22:59)
Dar man vienas mistinis dalykas yra - randu, kad vaisiai yra šarminiai produktai, BET tuo pačiu rašoma, kad vien vaisiais maitintis negalima, nes labai užrūgštėja organizmas  blink.gif  Tai, kaip iš tikrųjų...


Galit pasiskaiciuot

http://www.basica.lt.../skaiciuokle/57

Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2012 01 13, 17:51)

Ačiū. Bandžiau kažkada skaičiuotis, bet norėtųsi tiesiog turėti lentelę teisingą, nes kasdien skaičiuotis tikrai neišeina, juolab, kad kiekvieno produkto nesveri juk.. ax.gif
Atsakyti