Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(braskel @ 2012 03 29, 09:09)
Gal nuorodą galite pasidalinti iš kur pirkote?  4u.gif


Aš kaip supratau čia nelabai propaguojamos idėjos"būk draugas"-negalima sakyt iš kur galima paimti pigiau biggrin.gif

Keistai, per daug lietuviškai gaunasi...

Aš pati tą knygą pirkau Pegase už 40 lt.bet žinau(vistiek pasakysiu), kad gyvasmaistelis.lt mačiau pardavinėjo už 30 lt.Dabar nebuvau užėjusi, negaliu pasakyti, kad tikrai yra...bet tikrai buvo.
Papildyta:
QUOTE(Boni @ 2012 03 29, 09:16)
Aš kaip supratau čia nelabai propaguojamos idėjos"būk draugas"-negalima sakyt iš kur galima paimti pigiau  biggrin.gif

Keistai, per daug lietuviškai gaunasi...

Aš pati tą knygą pirkau Pegase už 40 lt.bet žinau(vistiek pasakysiu), kad gyvasmaistelis.lt mačiau pardavinėjo už 30 lt.Dabar nebuvau užėjusi, negaliu pasakyti, kad tikrai yra...bet tikrai buvo.


Per vėlai, matau, parašiau ax.gif
Atsakyti
Klausykit tautieciai. As zaliavalgiu receptuose, pac saldumynuose, randu daznai agavos sirupa. Gal kas radote kuom ji imanoma pakeisti butu? Bandet gal kokius variantus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2012 03 29, 10:28)
Klausykit tautieciai. As zaliavalgiu receptuose, pac saldumynuose, randu daznai agavos sirupa. Gal kas radote kuom ji imanoma pakeisti butu? Bandet gal kokius variantus? smile.gif



keiskit medumi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites, o kodel reiketu valgyti maziau riesutu ir seklu doh.gif
Atsakyti
Na aš kaip neekspertas pasakysiu tai, ką sužinojau iš knygos 80/10/10.

Autorius labai propaguoja vaisiavalgystę.80 % mūsų mitybos turi būti angliavandeniai(gerieji), 10-riebalų,10-baltymų.

Gera sauja riešutų ar sėklų iškart viršys tą normą ir tai,pasak autoriaus, nėra sveika.

Trumpiau atsakant:nes jie yra riebūs smile.gif
Atsakyti
Aš irgi varčiau tą 80/10/10 knygą smile.gif Ir šiaip nemažai kur tokio pobūdžio knygose siūloma riešutų ir sėklų valgyti kuo mažiau, nes jie rūgština organizmą, BET jei neseniai pradėjote žaliavalgiauti siūlyčiau to nebandyti, nes greitai galite pasijusti nelaimingi, kad tiek visko apriboti reikia. Manau, kad prie to galima pereiti per kelerius metus. Nebent, žinoma, tokia mityba tik eksperimentas ir bet kokiu atveju planuojate grįžti prie įprasto maitinimosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 03 29, 16:38)
Aš irgi varčiau tą 80/10/10 knygą smile.gif Ir šiaip nemažai kur tokio pobūdžio knygose siūloma riešutų ir sėklų valgyti kuo mažiau, nes jie rūgština organizmą, BET jei neseniai pradėjote žaliavalgiauti siūlyčiau to nebandyti, nes greitai galite pasijusti nelaimingi, kad tiek visko apriboti reikia. Manau, kad prie to galima pereiti per kelerius metus. Nebent, žinoma, tokia mityba tik eksperimentas ir bet kokiu atveju planuojate grįžti prie įprasto maitinimosi  4u.gif


Pritariu tavo nuomonei, aš į tai pereinu tik dėl geresnės savijautos, bet šiuo metu greičiau esu vegetarė nei žaliavalgė...Labai esu šaltkretė, tai labai sriubytės reikia... ax.gif
Esu skaičiusi, kad ne man vienai to norisi..
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2012 03 29, 17:52)
Pritariu tavo nuomonei, aš į tai pereinu tik dėl geresnės savijautos, bet šiuo metu greičiau esu vegetarė nei žaliavalgė...Labai esu šaltkretė, tai labai sriubytės reikia... ax.gif
Esu skaičiusi, kad ne man vienai to norisi..

4u.gif as irgi nuo lapkricio men mazdaug-vegetare,irgi susala esu amzina,todel zoleliu arbatu sunkiai atsisakyciau,o ir sriuba man tinka,pvz avinzirniu smile.gif .siaip manau mesos atsisakymas yra jau didelis zingsnis link sveikesnes mitybos.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 03 29, 11:38)
keiskit medumi..  mirksiukas.gif



As apie sita varianta irgi galvojau. Tik pavyzdziui darant saldumynus tas sirupas "suklijuojamaja" funkcija dar atlieka ir jis skystas yra tai labai lengva ismaisyti viska, o medus kietas tai niekaip neismastau budo kaip ji sveikai paskystinus nes jei jau tirpinti karstuoju budu tai pradingsta tos gerosios savybes.
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2012 03 29, 20:49)
As apie sita varianta irgi galvojau. Tik pavyzdziui darant saldumynus tas sirupas "suklijuojamaja" funkcija dar atlieka ir jis skystas yra tai labai lengva ismaisyti viska, o medus kietas tai niekaip neismastau budo kaip ji sveikai paskystinus nes jei jau tirpinti karstuoju budu tai pradingsta tos gerosios savybes.



o i ka jus norite ji maistyt? t.y. i kokius patiekalus?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2012 03 30, 06:20)
o i ka jus norite ji maistyt? t.y. i kokius patiekalus?



Kad ir pvz i toki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2012 03 30, 09:22)



manau, kad ir čia puikiai tiktų medus. Jeigu jis labai kietas, pašildykit karšto vandens vonelėje, suminkštės. O ant uogų uždėtas ištirps. Na, o jeigu medus netinka, naudokit agavos, klevų, datulių sirupus.. rolleyes.gif
Atsakyti