Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Atėne, taip tinka tos tikrosios kol jaunos ir nedidelės, jau šiais metais ir aš plakiausi su dilgėlėm.. tongue.gif

O dėl kopūsto, tai dar nebandžiau kol šių metų derliaus nėra, o dėl žalumynas ar daržovė tai nežinau, dar dėl to galvos nesuku, plakuos iš visko kas plakasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2012 05 01, 09:56)
Atėne, taip tinka tos tikrosios kol jaunos ir nedidelės, jau šiais metais ir aš plakiausi su dilgėlėm.. tongue.gif

O dėl kopūsto, tai dar nebandžiau kol šių metų derliaus nėra, o dėl žalumynas ar daržovė tai nežinau, dar dėl to galvos nesuku, plakuos iš visko kas plakasi  biggrin.gif

Aha, žinau kad tinka tos tikrosios, bet man įdomu ar tinka tos kitos, kurios nedilgina ir baltai žydi g.gif . Na tos, iš kurių žiedų vaikystėje "medų" čiulpdavom lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 05 02, 15:08)
Aha, žinau kad tinka tos tikrosios, bet man įdomu ar tinka tos kitos, kurios nedilgina ir baltai žydi g.gif . Na tos, iš kurių žiedų vaikystėje "medų" čiulpdavom lotuliukas.gif .


Kiek aš domėjausi, tai naudingosios yra būtent tos, kur dilgina. Anglų kalboje net užakcentuota, kad turi būti dilginančios dilgėlės.

Čia šiek tiek apie dilgėles rašiau http://lieknek-lengvai.blogspot.co.uk/
Nors blogas pagrinde lieknėjimo temomis, kartais būna ir lyrinių nukrypimų smile.gif Galų gale, lieknas kūnas turi būti ir sveikas!
Atsakyti
ar galima regejima pasiprinti? paskutiniu metu nuo kompiuterio ziauriai blogai i toli matai, vairuoju tik su akiniais.
beje, i zaliuosiu koteilius man skanu griezinelis citrinos su odele. Dabar einamiausias: delgeles, kiaulpienes, bananai, (kivi, obuolys) , citrina ir vanduo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2012 05 03, 15:32)
ar galima regejima pasiprinti? paskutiniu metu nuo kompiuterio ziauriai blogai i toli matai, vairuoju tik su akiniais.
beje, i zaliuosiu koteilius man skanu griezinelis citrinos su odele. Dabar einamiausias: delgeles, kiaulpienes, bananai, (kivi, obuolys) , citrina ir vanduo.  4u.gif


Labai gerai akims morkos, mėlynės.

O dar geriau nepatingėti daryti akių pratimus kiekvieną dieną. 4u.gif
Pvz.: Stipriai užsimerkti (kiek įmanoma stipriau) pabuti porą sekundžių ir atsimerkus pabūti pora sekundžių. Ir taip kartoti kokį 10 kartų.
Paskui labai greitai mirksėti daug kartų. Maždaug kokį 30. smile.gif
Įsižiūrėti į kokį juodą daiktą, ir užsimerkus stengtis matyti pačią juodžiausią juodą spalvą, kad nešmėžuotų kitos spalvos.
Tada žiūrėti tai į viršų, tai į apačią. (10 kart.)
Į kairę, o paskui į dešinę. (10 k.)
Paskui įstrižai į kairės apačią ir į dešinės viršų (10k. ) bei į kairės viršų, ir į dešinės apačią (10 k.)
Tada sukti akis pagal laikrodžio rodyklę (10k.) ir prieš laikrodžio rodyklę (10 k.)
Pažiūrėti per langą į tolį, ir paskui į šalia esantį daiktą (irgi maždaug 10k.)
Pasikabinti ant sienos akių tikrinimui skirtą lentelę. Pirmiausia gerai įsižiurėti iš jums patogaus atstumo, o paskui atsitraukti truputį toliau, kai jau matysis neryškiai, ir žiūrėti, žiūrėti, kol kažkiek paryškės. (Žiūrėti ir ryškinti) Kai jau gerai matysit kokrečią eilutę, pereiti prie kitos.
Jei viena akis kuri silpnesnė, tai stipresniąją akį trumpam užsirišti ar užsidengti. Taip duodamas darbas(taip galima atlikti, įprastus buities darbus, skaityti, maždaug apie 30min.) silpnesniąjai akiai, kitaip ji įpranta tinginiauti ir dar labiau silpsta.
Jei akys išsausėjusios, reikia kelis kartus tiesiog nusižiovauti, taip akys natūraliai sudrėksta. smile.gif
Pratimais galima labai gerai sustiprinti regėjimą. thumbup.gif
Visi pratimai mano išbandyti, ir puikiai padeda. 4u.gif

Nors tema, ne apie pratimus, bet tikiuosi niekas nesupyks, kad pasidalinau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minėja: 03 gegužės 2012 - 15:11
QUOTE(Atėnė @ 2012 05 02, 13:08)
Aha, žinau kad tinka tos tikrosios, bet man įdomu ar tinka tos kitos, kurios nedilgina ir baltai žydi g.gif . Na tos, iš kurių žiedų vaikystėje "medų" čiulpdavom lotuliukas.gif .


Tos nedilginančios vadinasi notreles - jos taip pat naudingos ir mes pilnai jas naudojam. Šiuo metu naudojamos - dilgėlės, notrelės, garšvos, pienės, gysločiai, builiai, šalpusniai ( jei dar kur yra), medžiu lapeliai, aviečių, juod serbentų lapeliai....
Atsakyti
o kaip su ZUIKIO KOPUSTAIS, kazkodel niekas ju nemini? jie dabar zydi - ragavom - labai skanus ir lapai ir ziedeliai...
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2012 05 04, 05:06)
o kaip su ZUIKIO KOPUSTAIS, kazkodel niekas ju nemini? jie dabar zydi - ragavom - labai skanus ir lapai ir ziedeliai...



Aš taip pat pastebėjau kad apie rūgštynes niekas nekalba, bet zuikio kopūstai,manau, irgi puiki mintis thumbup.gif
Atsakyti
Skaičiau,jog naudinga valgyti kiaulpienių žiedus.Pabandžiau-skanu!Dabar kasdien po 3 žiedelius.
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2012 05 04, 13:09)
Skaičiau,jog naudinga valgyti kiaulpienių žiedus.Pabandžiau-skanu!Dabar kasdien po 3 žiedelius.


ypac jauni neissiskleide pumpuriukai labai skanus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinjora @ 2012 05 03, 22:45)
Tos nedilginančios vadinasi notreles - jos taip pat naudingos ir mes pilnai jas naudojam. Šiuo metu naudojamos - dilgėlės, notrelės, garšvos, pienės, gysločiai, builiai, šalpusniai ( jei dar kur yra), medžiu lapeliai, aviečių, juod serbentų lapeliai....

Kur rasti tų dilgėlių cray.gif taip noriu, o pas mus niekur neauga. Auga tokiose vietose iš kur raut valgymui schmoll.gif gal jų galima pasisodinti kur kampe g.gif
O tie builiai pagooglinau, tai irgi pačios auginat? Nes jau pavadinimas nusako, kad jis tik darže auga "daržiniai builiai".
Ir dar žurnale perskaičiau balanda augalas puikus. Ar tokį ragavot? Vikipedija išmetė labai daug rūšių, katro ieškot pievoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2012 03 27, 11:06)
biggrin.gif
Super, turėsiu pas ką pasikonsultuoti  tongue.gif

Pravažiavau pro Maximą, prisispirkau bananų(pigiau-3,95), kivių.Po dviejų sav parsivarau fūrikę raw riešutų ir džiovintų vaisių, o tada tai jau duosiu vaizdų  lotuliukas.gif

O gal kokį receptuką pradžiai?Kaip tik dabar internete radau jog pradėti geriausia nuo bananų su špinatais.Kaip teisingai elgtis, pirma sutrinu špinatus ar ne taip?

O va su anakardžiais kaip darai, labai juos  mėgstu...

4u.gif

Skelbimai forume draudžiami.

Taip pat draudžiama pirkti/parduoti/dovanoti maisto produktus, išskyrus sodo ir daržo gėrybes.

laba diena,

kur perkat raw riesutukus?
ar 1000 w sutrina zoles pilnai?

aciu 4u.gif
Atsakyti