Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 16, 23:22)
Labuka, as i gerimu tema paklausiu, gal kuri darosi pati almond milk ir pasidalins skaniu receptu?  smile.gif  O gal kas zino kur LT galima nusipirkti? UK geriau pastoviai , nu nerealiai skanu, o cia neisivaizduoju kur rasti jau pagaminto blink.gif

Principas visu receptu tas pats, uzmerki riesutus 12 val. paskiau isspaudi.
http://www.geragyven...riesutu-pienas/
tik as spauziu letaige sulciaspaude, pilant mirkyto vandens thumbup.gif dziovintos datules ar razinos priduoda lengvo saldumo. Puikus pieno pakatailas musu seimoj.
Atsakyti
frosty, neseniai ana sav pagal rutos bloga pasigaminau migdolu pieno. super. bet toks rieeeebus, net daug gert nereikia.tos, kurios geriat riesutu piena, juk ten baisybe kaloriju - ar ne? ar as klystu? negeriat gi stiklinem? man keliu gurksniu uztenka.

o migdolu piena gaminau taip:
migdolus pernakt uzmirkiau (8-12val, galima ir daugiau.)
5-6-datules(30min pamirkiau.)
dabar neatmenu, ar vandens pyliau, (nusunkus mirkyta sunka? ar joje plakiau?)
nu super viskas gavosi. isplakiau trintuvu kokteiliniu. po to per marle ispyliau. minkstima panaudojau riesutiniam raw pyragui.

o anakardziu kremas pagal rutos bloga koks mhmmmm isejo. taip pat - mirkyti reikia anakardzius ir su mirkytom 3-4- datulem sumaisyti, sutrintu suplakti, tik vandens ciut ciut reik, nes kremas tirstas, kitokia konsistencija. nuostabus skonis, dejau ant riesutinio pyrago, su dziovintu vaisiu rutuliukais valgiau ir siaip viena. galima ji pilti ant vaisiu.
dekoju rutai ir kitiems uz receptus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 16, 22:22)
Labuka, as i gerimu tema paklausiu, gal kuri darosi pati almond milk ir pasidalins skaniu receptu?  smile.gif  O gal kas zino kur LT galima nusipirkti? UK geriau pastoviai , nu nerealiai skanu, o cia neisivaizduoju kur rasti jau pagaminto blink.gif



esu pirkusi sveiki produktai pardutuvej, skanu labai

todel ir pati pradejau gaminti pgl katik mineta recepta

o kaloriju nebijau,man ju kaip tik lb reikia
Atsakyti
Kalorijos gal ir nieko baisaus, bet vat ryju dabar knygute 80/10/10 tai ten kritikuoja siandieninius zaliavalgius del labai didelio gaunamo riebalu kiekio. Labai suprantamai paaiskinta kodel tai sukelia nuovargi ir issekima. Ar skaitet? ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2012 05 17, 09:43)
Kalorijos gal ir nieko baisaus, bet vat ryju dabar knygute 80/10/10 tai ten kritikuoja siandieninius zaliavalgius del labai didelio gaunamo riebalu kiekio. Labai suprantamai paaiskinta kodel tai sukelia nuovargi ir issekima. Ar skaitet? ka manot?

Knygos neskaičiau tik atsiliepimus, patirtis ir ištraukas. Aš sutinku dėl didelio riebalų vartojimo. Dėl to per dieną suvalgau tik vieną avokada, kartais keičiu šviežiu kokosu. Valgau pagrinde vaisius, nors reiktų daugiau daržovių traukt į racioną. Turiu raw papildų, jei nepamirštu - išgeriu, kad ko nepritrūktų blush2.gif Būna dienų ir be riebalų mirksiukas.gif bet retai.
Žaliavalgystė - kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Populiariai - tai vadinama panacėja, o kai pasiskaitau forumus ir tas negerai ir tas.... Visokio velnio darosi, nebūna stebuklų iš niekur.
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2012 05 17, 06:53)
Principas visu receptu tas pats, uzmerki riesutus 12 val. paskiau isspaudi.
http://www.geragyven...riesutu-pienas/
tik as spauziu letaige sulciaspaude, pilant mirkyto vandens  thumbup.gif  dziovintos datules ar razinos priduoda lengvo saldumo. Puikus pieno pakatailas musu seimoj.


Ar galima smulkiau kaip ten su ta letaeige sulciaspaude ta piena daryti? As ja turiu, tai labai noreciau isbandyti.
Atsakyti
o kur gauti raw papildu?
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 05 17, 17:12)
o kur gauti raw papildu?

http://www.iherb.com/Search?kw=raw pagrinde manau B kompleksas arba B12.
kaip tik laukiu sito http://www.iherb.com...60-Lozenges/117
Dabar kaip tik yra 10 dol nuolaida su koduku OPA870 pirmam apsipirkimui wink.gif iki geguzes 22d.
Papildyta:
QUOTE(handtouch26 @ 2012 05 17, 15:01)
Ar galima smulkiau kaip ten su ta letaeige sulciaspaude ta piena daryti? As ja turiu, tai labai noreciau isbandyti.

Uzmerki riesutus , po 12-24 val o paskiau juos tiesiog su saukstu i sulciaspaude beri(pas mane HUROM) kartu su vandeniu mirkusiu ir datulem ar razinom 4u.gif per viena skylute bega pienas per kita tirsciai, kuriuos panaudoju, sausainiu kepimui nezaliavalgiams vaikams smile.gif. Geriam viena arba vaikui balinu kakava ar su sultimis vasiiu pamasau.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 17, 09:23)
bet toks rieeeebus, net daug gert nereikia.tos, kurios geriat riesutu piena, juk ten baisybe kaloriju - ar ne? ar as klystu? negeriat gi stiklinem? man keliu gurksniu uztenka.






as zinok ji kaip gerima gaivu gerdavau, po kelis 300ml pokelius per diena. Bet matyt smarkokai praskiestas buvo biggrin.gif Skystas toks, lengvas. Ir pati darysiuos su daugiau vandenuko.
Atsakyti
as irgi mastau apie zaliavalgystes minusus. tarkim apie ta fakta - ka geriau valgyt musu juostos zmonems? ar dujomis pripumpuotus bananus, kuriuos kertu pusryciams ar musu ltv obuolius? bet tarkim obuoliu, kriausiu lietuvisku!!!-atsargos issibaige ir ka? imi, eini i turgu ar kur - ir perki dviovintus vaisius, riesutus, po to pasiskaitai kad jie apdirbti chemikalais. tuomet kyla klausimas, kuris nuolat mane neramina, kas geriau? ir kas cia atsakys? kur pradingo senbuve Rasma? biggrin.gif sveikuole tokia. smile.gif
taigi, kas geriau skrandziui, energijai, savijautai-ar vistik tie is uzsienio vezti dziov vaisiai(nesiulykit pirkti eko-neipirksiu, tuomet islaidos maistui 2000lt sieks), ar tarkim savi produktai, ne raw, kad ir tapati mesa, is pazistamo ukio, versiuko mesa ir tt. ar koks pieno produktas?
tai yra: ar geriau tai, kad musu senoliai valge ir mums genetiskai persidave, ar visgi tie visi raw valgiai-bet juk avokadas neauga ltv, ji veza is juru mariu juru mariu juru mariu-ir kaip jus galvojat, taip geriau visgi, ar tuomet jau grudeta duona pusryciams?

na zodziu, pradziai tiek klausimu. po to dar bus ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 18, 07:06)
as irgi mastau apie zaliavalgystes minusus. tarkim apie ta fakta - ka geriau valgyt musu juostos zmonems? ar dujomis pripumpuotus bananus, kuriuos kertu pusryciams ar musu ltv obuolius? bet tarkim obuoliu, kriausiu lietuvisku!!!-atsargos issibaige ir ka?
na zodziu, pradziai tiek klausimu. po to dar bus !  4u.gif

Tai va ir man taip buvo. Pradėjau skaityt rusiškus forumus - ten visi paprastesni, nes užsienį tik eco ir organic, kas labai daug kainuoja doh.gif Perku dauguma produktų parduotuvėse ir laukiu kol savi užaugs. Žiūriu pagal savijautą ar tinka produktas ar ne... Vienu momentu valgiau daug bananų ir nieko, tik jie apsunkina labai, norisi miego užvalgius. Dabar stengiuos nevalgy, nebent labai norisi pora sutašau. Džiovintų vaisių, uogų ir riešutų neperku. Jeigu pirkčiau tai tik RAW sertifikuotus. Visa kita yra džiovinama aukštoje temperatūroje, purškiama aliejumi, dažais ir tt.
Apibendrinant - apsimetu, kad nitratų nėra lotuliukas.gif Gerai jaučiuosi ir nesijaudinu. Dėl šalto klimato... Pradėjau jau kai orai šiltesni pasidarė. Dabar man visada šalta, tikiuosi, kad tai tik pereiamasis laikotarpis. Šalta man jau daugiau, kaip trys mėnesiai doh.gif Tai nežinau ar susireguliuos. Bet yra maisto, kuris "šildo" - imbieras, tie patys ridikėliai thumbup.gif
Antra. Koks sirtumas ką valgysi - visur visko prikišta, dabar net paprasčiausių produktų be priedų negamina. Todėl svarstytina - kas sveikiau žaliavalgystė, sualansuota mitybą ar visvalgystė g.gif Kiekvienas renkasi pagal save thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2012 05 18, 06:29)
1. Džiovintų vaisių, uogų ir riešutų neperku. Jeigu pirkčiau tai tik RAW sertifikuotus. Visa kita yra džiovinama aukštoje temperatūroje, purškiama aliejumi, dažais ir tt.


2. Dabar man visada šalta, tikiuosi, kad tai tik pereiamasis laikotarpis. Šalta man jau daugiau, kaip trys mėnesiai  doh.gif Tai nežinau ar susireguliuos. Bet yra maisto, kuris "šildo" - imbieras, tie patys ridikėliai  thumbup.gif


3.Antra. Koks sirtumas ką valgysi - visur visko prikišta, dabar net paprasčiausių produktų be priedų negamina. Todėl svarstytina - kas sveikiau žaliavalgystė, sualansuota mitybą ar visvalgystė  g.gif Kiekvienas renkasi pagal save  thumbup.gif

1. vaje, vat be sito mirciau. nes pirmiausia susiradau raw skanestu receptus, ir pamaniau - jega. riuestuai, datules - stai kas teikia energijos, saldumas - jega. aisku, energija teikia ir zoles - nesigincysiu. bet jei taip kaip rasai, tuomet siauuuuuuuuuubas. jei nevalgai nieko saldaus, aprt bananu. unsure.gif

2. vat del to salcio. atsimenu Karalius is ZAS'U taip blogai jauties pereinamuoju laikotarpiu, ji vos ne girtu Seime vadino- o ji eme saltis, po to pasakojo zurnalistams. gal galetum pakomentuoti kodel toks saltis uzeina? 4u.gif 4u.gif salta nes kaip? negauni net karstos arbatos, sriubu? ar cia - valymosi pasekme? tarkim tu negeri arbatos zoliu, tarkim atvesini virinta vandeni iki 43laipsniu ir gali gerti ? - ar as cia nusisnkejau?
ir antras klausimas - o kai salta, kaip su energija? ar visad esi zvali- siaip daugumoje? ax.gif
Atsakyti