Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(*Rūta* @ 2012 06 04, 21:29)
nu netobulas as iki begalybes  blush2.gif  bet pirmyn visoms bandyt (turiu as viena knyga ji man kaip teve musu nu kalkite prie sienos  lotuliukas.gif  Fermentu faktorius cia kaip windows zaliems  lotuliukas.gif ) o toliau bendravimas tik pokalbiuose atrasite tai kas tinka jums nes vienam vaistas kitam nuodas  ir genialumas paprastume

pazadu daugiau paveiksliuku savo vakarieniu o gal ir pietu  ax.gif


Idek idek foto seiles pavarvinti bigsmile.gif

Apie bendravima tai jau sipratau, akd tas labai skatina... Nes viena sau kai zaliavalgiauji, tai tokia 'balta varna' jautiesi, bet man mama i kompanija prisijunge, tai smagiau. O dra forumai tai isvis thumbup.gif

__

given444, kazkaip pamirsau del migdolu pakomentuoti dar tavo pasisakyma... Sakai mali su vandenuku, kuriame mirko. Daugelyje 'receptu' ji ispila, nes po mirkymo jis, sako, buna kartokas ir drumzlinas 4u.gif
O ta 'riebuma', kaip supratau, 'reguliuojiesi' vandens kiekiu, jei nori riebesnio, pilo maziau vandens, jei liesesnio - daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 04, 22:15)
Apie bendravima tai jau sipratau, akd tas labai skatina... Nes viena sau kai zaliavalgiauji, tai tokia 'balta varna' jautiesi, bet man mama i kompanija prisijunge, tai smagiau. O dra forumai tai isvis  thumbup.gif


matau vaikucia maziukai kaip ir mano panasiai, tai jiems atskirai gaminate?
man asmeniskai tai jokiu sansu zaliavalgiaut, nes kai gaminu normalu silta maista tai negaliu nevalgius butu pikta kaip sirse biggrin.gif doh.gif tai kolkas tik prijaucianti ir moraliskai palaikanti esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 06 04, 22:21)
matau vaikucia maziukai kaip ir mano panasiai, tai jiems atskirai gaminate?
man asmeniskai tai jokiu sansu zaliavalgiaut, nes kai gaminu normalu silta maista tai negaliu nevalgius butu pikta kaip sirse  biggrin.gif  doh.gif  tai kolkas tik prijaucianti ir moraliskai palaikanti esu  ax.gif


Atskirai gaminu... Didziajam vaikui visokie blynai, koses ir kotletai doh.gif Mazoji kol kas pienuku... Bet jau irig greit prasides marmaliones... unsure.gif MB irgi visokiu darau slauneliu, file ir t.t. Biskuti ziauru, bet a stada pilnais zandais RAW sausiuku bunu, koki manga susipjaustau, obuoli panosej ir kol kas ta savaite atsilaikiau pagundai. thumbup.gif
Vis mintyse kartoju, kad as valgau sveikiau, geriau ir cia tik is iprocio man tas kvapas viliojantis atrodo, o jei kazkuo susiviliosiu, tai paskui gailesiuos, tai va ir laikausi visaip... doh.gif
Norisi sau sakyti, kad gi nebutina taip staigiai nustoti vartoti termiskai apdorota maista, galiu gi ir 20-30 % dar jo vartoti, bet as zinau, kad jei taip sau pasakysiu, tai man tas termiskai apdorotas maistas palaipsniui pereis i 70 - 80 % raciono doh.gif
Atsakyti
moulenrouge man rodos darai viena is tu baisiu KLAIDU-negalima VISISKAI atsisakyti is praziu virto maisto. ar skaitei kokiais zingsneliais patariame zygiuoti? imesti tau nuoroda? ax.gif

beje, o kaip jusm detoksikacijos procesais, merginos, Vilux ir kitos? ax.gif ar buvo? kaip tveriate?



ruta, g.gif g.gif man ziauriai neaisku kaip tu sutaupai blush2.gif nu tikrai pigiau ryte manus isvirti tarkim vaikams ir sau, kiek ju savikaina - iki 2lt pusryciams su pienu kartu, nei man 2 bananai, mano vaikui 2 bananai , po to juk neuztenka , po valandos vel kiviai eina i trasa. ir tt. mano antrasis vaikas irgi labai valgus. man vien zali pusryciai kiek kainuoja doh.gif , gi nesiplaksi nuolat kokteiliu, bet net i kokteilius ieina nemazai vaisiu, jei nori tirstesni padaryti. o darzoves pusryciams vaikams dar schmoll.gif schmoll.gif as galiu su kalnu salotu sedet, o jie - neeeeeeeeeeeeee.....
del to vos ne bliaunu finansiskai. vat ir Vilux parase- jai 600lt i menesi, moulenrouge-400lt i menesi. ojei. mes visi trys isleidziam 400-600lt (cia su tradiciniu maistu.)


bet man rodos, jei tu valgai mesa plius daug darzoviu, tai ar nebus tas pats kaip maitinasi prancuzes na ir bet kas, kas maitinasi sveikai, suderintai, pagal Sheltona daugiau? jei tarkim, nespjauni i mesa ir visa kita? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 05 birželio 2012 - 15:55
QUOTE(given444 @ 2012 06 05, 16:54)
moulenrouge man rodos darai viena is tu baisiu KLAIDU-negalima VISISKAI atsisakyti is praziu virto maisto. ar skaitei kokiais zingsneliais patariame zygiuoti? imesti tau nuoroda?  ax.gif

beje, o kaip jusm detoksikacijos procesais, merginos, Vilux ir kitos?  ax.gif ar buvo? kaip tveriate?
ruta, g.gif  g.gif man ziauriai neaisku kaip tu sutaupai  blush2.gif nu tikrai pigiau ryte manus isvirti tarkim vaikams ir sau, kiek ju savikaina - iki 2lt pusryciams su pienu kartu, nei man 2 bananai, mano vaikui 2 bananai , po to juk neuztenka , po valandos vel kiviai eina i trasa. ir tt. mano antrasis vaikas irgi labai valgus. man vien zali pusryciai kiek kainuoja  doh.gif , gi nesiplaksi nuolat kokteiliu, bet net i kokteilius ieina nemazai vaisiu, jei nori tirstesni padaryti. o darzoves pusryciams vaikams dar  schmoll.gif  schmoll.gif as galiu su kalnu salotu sedet, o jie - neeeeeeeeeeeeee.....
del to vos ne bliaunu finansiskai. vat ir Vilux parase- jai 600lt i menesi, moulenrouge-400lt i menesi. ojei. mes visi trys isleidziam 400-600lt (cia su tradiciniu maistu.)
bet man rodos, jei tu valgai mesa plius daug darzoviu, tai ar nebus tas pats kaip maitinasi prancuzes na ir bet kas, kas maitinasi sveikai, suderintai, pagal Sheltona daugiau? jei tarkim, nespjauni i mesa ir visa kita?  rolleyes.gif


Imesk, aciu 4u.gif

O kodel neisplaksi nuolat kokteiliu? As dienai ryte susiplaku 2 kartus po 1 litra (viso 2 litrus mazdaug, pirmom dienom litra plakiausi, bet pastarosiomis pasirode jau mazoka), sugaistu lygiai 10 min su pjaustymais jauciu ... g.gif

Del emsos tai gal ir taip, jei Tu jauti poreiki ir norisi tos mesos 'mirk-atsikelk', tai akd ir 75% RAW racionas sudarytu, o likusi dalis ne RAW, vistiek skaitytumeisi 'raw'iste' biggrin.gif
___

P.S. Nesusiamsciua niekad, bet kai perskaiciau ta sakini pries akis..."Gyvuliniame piene yra kraujo ir puliu... "Siandien net ta uzbalinta kava springau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 05 birželio 2012 - 18:50
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 05, 18:46)
P.S. Nesusiamsciua niekad, bet kai perskaiciau ta sakini pries akis..."Gyvuliniame piene yra kraujo ir puliu... "Siandien net ta uzbalinta kava springau  verysad.gif



ir slapimo ir ismatu likuciu ir antibijotiku ir.t.....

o del pinigu mes maistui visada skyrėm 200 +-50 i savaite, bananus perku dezem bazeje, vaisius darzoves irgi bazeje parduotuvėse man per brangu, apelsinu greifruktu uzsiperku per akcijas, pastoviai kur po 2-3- lt uz kg buna, koteilius maluosi pastoviai jug net tai tukinimo pigiai manu kosei laiko reikia riesutus taip pat bazeje, datules pagrindinis saldumo reikalas pigiau grybo kainuoja...dabar man ir pupai (ji diena darzelyje valgo tai man lieka pusryciai jos nes 6 keliames ir kelionei namo bei vakarienei) uztenka 100 lt savaitei per akis, obuoliai is turgaus, bet jei ir darzelyje nevalgytumem nemanau kad dauk brangiau iseitu

nu nesigincyju kad jusu meniu gali buti pigesnis tik kiek kainuos sveikata ir jos atstatymas?
Papildyta:
user posted image
anakardziu kremas au agaru sluoksniai padazyti uoguomis


Receptukas +- visada improvizuoju pagal situacija

1 puod anakardziu mirkytu,
3-4 mirkytos datules
2 puod vandens viska iki vientisos mases (blenderio per akis uztenka ilgiau pazizinti)
1 puod vandens uzvirinti su agaru ( va su juo mistika vienoje vietoje kur pirkau valgomo sauksto neuzteko kitoje arbatinio buvo pats tas) na geriau maziau vistiek ne pjaustymui skirtas sluoksnis blogiua nebus negu padauginus

na ir burimas lotuliukas.gif gautas baltas sluoknis 1/3 viso kiekio ispistom i taures, i likusi dedu braskes vel blenderiukas, vel 2/3 ispilsaus ir i paskutini saldyti juodieji serbentai wub.gif i psio

kam per tista ar kaip as kartais dideli kieki darau anakardziai nepigus tai pilu daugiau vandens ax.gif kokias nuorite uogas nu niekaip neina to reikalo sugadinti ir svarbiausia skaniausias 2-3 diena, nors galima ir is karto 4u.gif vaisinti
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2012 06 05, 21:19)
ir slapimo ir ismatu likuciu ir antibijotiku ir.t.....

o del pinigu mes maistui visada skyrėm 200 +-50 i savaite, bananus perku dezem bazeje, vaisius darzoves irgi bazeje parduotuvėse man per brangu, apelsinu greifruktu uzsiperku per akcijas, pastoviai kur po 2-3- lt uz kg buna, koteilius maluosi pastoviai jug net tai tukinimo pigiai manu kosei laiko reikia riesutus taip pat bazeje, datules pagrindinis saldumo reikalas pigiau grybo kainuoja...dabar man ir pupai (ji diena darzelyje valgo tai man lieka pusryciai jos nes 6 keliames ir kelionei namo bei vakarienei) uztenka 100 lt savaitei per akis, obuoliai is turgaus, bet jei ir darzelyje nevalgytumem nemanau kad dauk brangiau iseitu

nu nesigincyju kad jusu meniu gali buti pigesnis tik kiek kainuos sveikata ir jos atstatymas?


drinks_cheers.gif brr...

As svarstau ziemai prisisaldyti, kas saldoma sezonisko ir 'pakaitomis/maisant' su ziema atveztinem vartoti ateityje (jei ir nepavyktu 100 % issilaikyti zaliavalge, manau, kad jau mastymas pasikeite negriztamai ir bent jau kokteiliu nebezadu atsisakyti tikrai). Kaip ta mintis jums 'atrodo' ..? Pvz kad ir spinatai... arba uogos kai prasides... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 05, 20:27)
drinks_cheers.gif  brr...

As svarstau ziemai prisisaldyti, kas saldoma sezonisko ir 'pakaitomis/maisant' su ziema atveztinem vartoti ateityje (jei ir nepavyktu 100 % issilaikyti zaliavalge, manau, kad jau mastymas pasikeite negriztamai ir bent jau kokteiliu nebezadu atsisakyti tikrai). Kaip ta mintis jums 'atrodo' ..? Pvz kad ir spinatai... arba uogos kai prasides...  g.gif



tai as ziemai saldziau pernai tik pirktinius, siamet saldysiu savo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2012 06 05, 21:33)
tai as ziemai saldziau pernai tik pirktinius, siamet saldysiu savo  ax.gif


Ok, viskas aisku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 05, 21:27)
drinks_cheers.gif  brr...

As svarstau ziemai prisisaldyti, kas saldoma sezonisko ir 'pakaitomis/maisant' su ziema atveztinem vartoti ateityje (jei ir nepavyktu 100 % issilaikyti zaliavalge, manau, kad jau mastymas pasikeite negriztamai ir bent jau kokteiliu nebezadu atsisakyti tikrai). Kaip ta mintis jums 'atrodo' ..? Pvz kad ir spinatai... arba uogos kai prasides...  g.gif


as manau kad saldyt liuks, praktiskai viska galima, zinau kad zmones prisisaldo net agurku ziemai saltibarsciams biggrin.gif gal ir zoles visokias (pvz dilgeles, garsva ir pan) galima butu uzsaldyti ziemai i kokteilius, vis geriau negu nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 06 05, 22:22)
as manau kad saldyt liuks, praktiskai viska galima, zinau kad zmones prisisaldo net agurku ziemai saltibarsciams  biggrin.gif  gal ir zoles visokias (pvz dilgeles, garsva ir pan) galima butu uzsaldyti ziemai i kokteilius, vis geriau negu nieko  g.gif


Kad spinatai, krapai ir pan. saldyti tinkami vartojimui tai faktas, kazkodel manau, kad ir dilgeles - garsvos ir t.t. visai puikiai 'atrodytu'.
Pasibandysiu ko gero po lapa ikisti saldiklin rytoj ir ziuresiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 05, 22:26)
Kad spinatai, krapai ir pan. saldyti tinkami vartojimui tai faktas, kazkodel manau, kad ir dilgeles - garsvos ir t.t. visai puikiai 'atrodytu'.
Pasibandysiu ko gero po lapa ikisti saldiklin rytoj ir ziuresiu kas gausis  biggrin.gif


as dilgeliu turiu uzsaldziusi ir ridikeliu lapu, nes nespejau sunaudot svieziu, tai normaliai, is kameros tiesiai i blenderi dedu tai skonis nieko nesiskiria smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rūta* @ 2012 06 05, 21:26)
Receptukas +- visada improvizuoju pagal situacija


thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti