Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

Ar vaziavot is Bulgarijos i Rumunija? Savarankiskai ar su agentura? Fiji travel siulo eksursija i midiju feram. Kaip ten?
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2008 04 16, 20:48)
Tik 1  smile.gif  Plaukem laivu, ar kaip ji pavadinti, per Bosforo sasiauri, super  bigsmile.gif

O cia jus is Bulgarijos laivu i Stambula plauket ?... blink.gif
Gal gali truputi konkreciau papasakot, nes kiek domejausi, tai nieko panasaus neradau; vasara busim Bulgarijoj netoli Varnos, ir butinai norim dienai-dviem i Stambula nuvaryt, ieskau dabar, kaip geriausia butu ta padaryt 4u.gif
Atsakyti
ziuriu Bulgarija nera populiari salis g.gif . taip mazai informacijos unsure.gif . Mes negavome norimo viesbucio, tai vadybininke uzsake kita. Idomu, kaip ten bus. jokiu atsiliepimu nerandu. Ji sake, kad tai geras viesbutis, bet tokia idomi situacija, kai ne tu pats renkiesi viesbuti, o tau isrenka, tai man keista. Bet nieko nekeisim, vaziuosim ten ir paskui papasakosim kaip sekesi. Jau liko nedaug laiko iki musu keliones thumbup.gif . laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nijako @ 2008 05 18, 14:53)
ziuriu Bulgarija nera populiari salis  g.gif . taip mazai informacijos  unsure.gif . Mes negavome norimo viesbucio, tai vadybininke uzsake kita. Idomu, kaip ten bus. jokiu atsiliepimu nerandu.

aš manau, kad jei nera SM informacijos, tai nereiškia, kad nepopuliari. Pati matai, kad negavot norimo viešbučio. Kadangi Bulgarijoje galima laisvai susinekėti rusiškai, tai manau, kad ten daugiausia važiuoja vyresnio amžiaus žmonės, kurie internete informacija nesidalina tongue.gif
Aš ir važiuoju nuo birželio vidurio. Pernai negavom i Bulgarija, tai siemet uzsisakem anksciau
Atsakyti
QUOTE(nijako @ 2008 05 18, 16:53)
ziuriu Bulgarija nera populiari salis  g.gif . taip mazai informacijos  unsure.gif . Mes negavome norimo viesbucio, tai vadybininke uzsake kita. Idomu, kaip ten bus. jokiu atsiliepimu nerandu. Ji sake, kad tai geras viesbutis, bet tokia idomi situacija, kai ne tu pats renkiesi viesbuti, o tau isrenka, tai man keista. Bet nieko nekeisim, vaziuosim ten ir paskui papasakosim kaip sekesi. Jau liko nedaug laiko iki musu keliones  thumbup.gif . laukiu nesulaukiu  smile.gif

O kur norėjot? Ir ką gavot?
Atsakyti
QUOTE(nijako @ 2008 05 18, 15:53)
ziuriu Bulgarija nera populiari salis  g.gif . taip mazai informacijos  unsure.gif . Mes negavome norimo viesbucio, tai vadybininke uzsake kita. Idomu, kaip ten bus. jokiu atsiliepimu nerandu. Ji sake, kad tai geras viesbutis, bet tokia idomi situacija, kai ne tu pats renkiesi viesbuti, o tau isrenka, tai man keista. Bet nieko nekeisim, vaziuosim ten ir paskui papasakosim kaip sekesi. Jau liko nedaug laiko iki musu keliones  thumbup.gif . laukiu nesulaukiu  smile.gif

Bulgarija - pirma užsenio šalis, kirioje mes atostogavome (KRYMO AŠ NET NENORIU MINĖTI doh.gif ). Tai buvo 2006 metais. Pernai aplankeme Tunisą. Galiu pasakyti, kad Bulgarijoje mums patiko daugiau. Mūsų šeima nekalba angliškai arba prancuziškai (šitos kalbos žinomos tik iš mokyklos), todėl susišnėketi Tunise buvo nelengva. Bulgarija nėra pigi šalis, todėl nedaug mūsų tautiečių gali sau leisti čia atostogas. Turkija arba Tunisas žimiai pigesnes, todėl ir važiuoja ten. O dar ir pamastimas, kad Bulgarija - tai sovietine salis, tai ko ten važiuoti?
Veltui žmones taip nusiteikė .
Atsakyti
QUOTE(Marinaaaa90 @ 2008 05 19, 00:30)
Bulgarija - pirma užsenio šalis, kirioje mes atostogavome (KRYMO AŠ NET NENORIU MINĖTI doh.gif ). Tai buvo 2006 metais. Pernai aplankeme Tunisą. Galiu pasakyti, kad Bulgarijoje mums patiko daugiau. Mūsų šeima nekalba angliškai arba prancuziškai (šitos kalbos žinomos tik iš mokyklos), todėl susišnėketi Tunise buvo nelengva. Bulgarija nėra pigi šalis, todėl nedaug mūsų tautiečių gali sau leisti čia atostogas. Turkija arba Tunisas žimiai pigesnes, todėl ir važiuoja ten. O dar ir pamastimas, kad Bulgarija - tai sovietine salis, tai ko ten važiuoti?
Veltui žmones taip nusiteikė .


na nežinau, ar taip jau negali smile.gif
gal nereikėtų taip absoliutinti remiantis savo dviem šalim ir piniginės dydžiu?smile.gif

prieš pusantro mėnesio birželio pabaigai (tai dienai, kuria aš domėjausi), lėtuve buvo likusios 4 vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 20 gegužės 2008 - 09:29
QUOTE(Odre @ 2008 05 01, 23:10)
O cia jus is Bulgarijos laivu i Stambula plauket ?...  blink.gif
Gal gali truputi konkreciau papasakot, nes kiek domejausi, tai nieko panasaus neradau; vasara busim Bulgarijoj netoli Varnos, ir butinai norim dienai-dviem i Stambula nuvaryt, ieskau dabar, kaip geriausia butu ta padaryt  4u.gif


stambulas fantastiskas uzburiantis miestas, butinai nuvykite jei turesite galimybe, tik kad bus labai karsta tuo metu.. jau du kartus ten buvau ir jauciu ne paskutinius smile.gif

Kur jus busite prie Varnos? Kokiame miestelyje? As planuoju Nesebar, sake, kad cia vienas is graziausiu pajurio miesteliu (bent man taip minejo)..
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2008 05 20, 07:43)
stambulas fantastiskas uzburiantis miestas, butinai nuvykite jei turesite galimybe, tik kad bus labai karsta tuo metu.. jau du kartus ten buvau ir jauciu ne paskutinius smile.gif

Kur jus busite prie Varnos? Kokiame miestelyje? As planuoju Nesebar, sake, kad cia vienas is graziausiu pajurio miesteliu (bent man taip minejo)..


Zinau, kad fantastiskas wub.gif , nes jau irgi du kart buvau, ir vel noriu thumbup.gif Kadangi busim visai salia, tai noretusi isnaudot proga ir vaikam parodyt, bet nelabai isivaizduoju, kaip iki ten nusigaut, nes autobusai tai kazkaip labai ilgai vaziuoja, keltu jokiu nerandu, o su masina nesinori list... Jauciu reiks vietoj ieskot kokio varianto..
O gyvensim kazkokiam kaimelyje 13 km nuo Varnos link Balchik'o, ta vietove berods Chaika Beach vadinasi; bet kadangi vaziuojam su masina, tai zadam pasivazinet po visa pakrante, ir i Nesebar butinai vaziuosim, ten sako labai grazu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Marinaaaa90 @ 2008 05 18, 21:30)
Bulgarija - pirma užsenio šalis, kirioje mes atostogavome (KRYMO AŠ NET NENORIU MINĖTI doh.gif ). Tai buvo 2006 metais. Pernai aplankeme Tunisą. Galiu pasakyti, kad Bulgarijoje mums patiko daugiau. Mūsų šeima nekalba angliškai arba prancuziškai (šitos kalbos žinomos tik iš mokyklos), todėl susišnėketi Tunise buvo nelengva. Bulgarija nėra pigi šalis, todėl nedaug mūsų tautiečių gali sau leisti čia atostogas. Turkija arba Tunisas žimiai pigesnes, todėl ir važiuoja ten. O dar ir pamastimas, kad Bulgarija - tai sovietine salis, tai ko ten važiuoti?
Veltui žmones taip nusiteikė .


Tunise nebuvau, nezinau, bet kad Turkija uz Bulgarija zymiai pigesne salis, tai nenoreciau sutikt, ir tautieciu galinciu sau leist poilsi Bulgarijoj tikrai yra pakankamai... ax.gif
Atsakyti
sveikos,
as irgi su maziausiuoju birzelio 1 diena skrendam i Albena Laguna garden viesbutuka. Nesitikiu nieko per daug smile.gif Bet informacijos tikrai mazoka,pvz.kiek trunka kelione i Stambula autobusu?
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2008 05 20, 13:15)
sveikos,
as irgi su maziausiuoju birzelio 1 diena skrendam i Albena Laguna garden viesbutuka. Nesitikiu nieko per daug smile.gif Bet informacijos tikrai mazoka,pvz.kiek trunka kelione i Stambula autobusu?

Beveik pavydžiu..turėsi nerealiai gerą poilsį: Albena labai fainas ramus kurortas, pajūrys fantastiškas, viešbutis tikrai thumbup.gif maistas Bulgarijoje irgi labai superinis, nepatikėjau kol pati nenuvykau.
Tiesa, Albena toks ramus kurortas, mėgstantiems gamtą, ramius pasivaikščiojimus pajūriu, jei mėgsti triukšmingesnius ir pilnus pramogų kurortus tai gal ir nepatiks...

Nežinau kaip su autobusais, bet iš Albenos į Stambulą yra ekskursijos, visai apsimoka (galima net bandyt pasidairyt vietinių agentūrų). Tik, važiavimas į Stambulą trunką beveik visą naktį (su pasienio kontrolėm ir pan. ten tikrai užtrunki). Išvažiuoji vakare, Stambule būni labai anksti iš ryto. Apsimoka imti dviejų dienų ekskursiją į Stambulą, su nakvyne Stambulo viešbutyje, tada ne taip varginanti kelionė atrodo. Mes priš keleta metų vykom būtent taip iš Albenos. Pirkom ekskursiją pas Fiji, nors keliavom su vietine bulgarų agentūra, viskas gerai organizuota wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lunar @ 2008 05 20, 15:19)
Beveik pavydžiu..turėsi nerealiai gerą poilsį: Albena labai fainas ramus kurortas, pajūrys fantastiškas, viešbutis tikrai  thumbup.gif  maistas Bulgarijoje irgi labai superinis, nepatikėjau kol pati nenuvykau.
Tiesa, Albena toks ramus kurortas, mėgstantiems gamtą, ramius pasivaikščiojimus pajūriu, jei mėgsti triukšmingesnius ir pilnus pramogų kurortus tai gal ir nepatiks...

Nežinau kaip su autobusais, bet iš Albenos į Stambulą yra ekskursijos, visai apsimoka (galima net bandyt pasidairyt vietinių agentūrų). Tik, važiavimas į Stambulą trunką beveik visą naktį (su pasienio kontrolėm ir pan. ten tikrai užtrunki). Išvažiuoji vakare, Stambule būni labai anksti iš ryto. Apsimoka imti dviejų dienų ekskursiją į Stambulą, su nakvyne Stambulo viešbutyje, tada ne taip varginanti kelionė atrodo. Mes priš keleta metų vykom būtent taip iš Albenos. Pirkom ekskursiją pas Fiji, nors keliavom su vietine bulgarų agentūra, viskas gerai organizuota wink.gif

nu aciu! smile.gif tikrai paguodei ir padrasinai! senai galvojau apie Bulgarija,o kai uzsisakiau pradejau blaskytis,gal vis del to vel i Turkija lotuliukas.gif
Tik mazai apie ekskursijas randu,nei kainu nei atsiliepimu per daug g.gif
tai todel ir aciu uz informacija!
Atsakyti