Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

Na taip. Kainos atrodo didokos. Žvejojam paskutines minutes, tik nežinau ar gausis. Žiūrim, kad nėra vietų lėktuve, o viešbučius siūlo??? g.gif

nijako,
kokias ekskursijas aplankėte ir kiek laiko buvote? Ar ėmėt ekskursijas iš vietinių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 24 birželio 2008 - 21:39
QUOTE(alvara @ 2008 06 24, 22:37)
Na taip. Kainos atrodo didokos. Žvejojam paskutines minutes, tik nežinau ar gausis. Žiūrim, kad nėra vietų lėktuve, o viešbučius siūlo???  g.gif

nijako,
kokias ekskursijas aplankėte ir kiek laiko buvote? Ar ėmėt ekskursijas iš vietinių?


tai čia amžina problema vasarą, kad čarteriniai reisai būna perpildyti. o viešbučiuose kambarių matyt daugmaž visad būna.

o ką sako agentūra?

aš tai berods balandžio pradžioj pirkau, tai birželio 26 d. buvo likusios 6 vietos lėktuve, todėl taip skubotai perdaug nepagalvojus ir sumokėjau už du žmones, kad tų vietų neprarastumėme.


o gal jie tiesiog spaudė, kad greičiau gautų pinigus, supaisysi ten smile.gif


Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 06 24, 22:49)
tai čia amžina problema vasarą, kad čarteriniai reisai būna perpildyti. o viešbučiuose kambarių matyt daugmaž visad būna.

o ką sako agentūra?

Rytoj sužinosiu atsakymą. Jei vietų nėr, teks rinktis kažką kitą.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 06 24, 22:37)

nijako,
kokias ekskursijas aplankėte ir kiek laiko buvote? Ar ėmėt ekskursijas iš vietinių?



buvom tik vienoje ekskursijoje i Balcika. Mums uzteko, nes su mazu vaiku sunku daugiau keliauti. Buvom viena savaite. O ekskursija pirkom is savo gides. kazkaip neieskojom is vietiniu, nes tik viena ekskursija. smile.gif
Atsakyti
na kas dar ryt vakare į Bulgariją traukiat? a?smile.gif
Atsakyti
Tai va, nesąmonė ta last minute. Viešbučiuose vietų yra, o visi birželio lėktuvai užpildyti. gun_bandana.gif Į Rodą nėr, į Bulgariją nėr, o kitur kainos bezbožnos ir karščiai, karščiai..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 25 birželio 2008 - 20:48
Mes tai irgi apie liepos viduri planuojam po vestuviu i Bulgarija palekt, nes "rimtesne" kelione ziemai atidedam tongue.gif zvejosim last minute, bet jei ir nebus, tai sesim i masina i dumsim kaip pernai tongue.gif uzsisakem viesbuti ir isvarem su masina biggrin.gif
o kas sako, kad Bulgarijos "blogai, blogai,labai blogai", tegu ten ir nevziuoja ir kitu negasdina. As ten buvus gal 7 kart, isimylejau ta sali wub.gif ir man ten yra "gerai, gerai ir labai gerai" thumbup.gif ir tikrai turiu su kuo palygint, nes esu macius nemazai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 26 birželio 2008 - 08:40
Mes vykstam i Bulgarija Burgasa Sauleta kranta liepos 10 i 5 zvaigzduciu viesbuti Barcelo Royal Beach.Ga;l kas buvote ir galite smulkiua papasakot kaip ten viskas? 4u.gif
Atsakyti
..baisi ta Bulgarija. Vienintelis ten vertas dėmesio dalykas - jūra, ji fantastiška. Labai norėčiau dar prie jos grįžti, bet į tą laukinių kraštą - niekada.
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 07 07, 11:14)
..baisi ta Bulgarija. Vienintelis ten vertas dėmesio dalykas - jūra, ji fantastiška. Labai norėčiau dar prie jos grįžti, bet į tą laukinių kraštą - niekada.

Ar tik ne tuo pačiu lėktuvu atskridome vakar??? mirksiukas.gif O aš vakar iš Albenos grįžau SUŽAVĖTA, nors tikrai daug keliauju, ir ne vieną šalį už Europos esu aplankius unsure.gif , bet pliažo atostogoms su vaikais tik Albena! Patiko viskas-jūra- nereali, krantas, smėlis, pliažas neapkrautas, viešbutis - puikus, puikioje vietoje ( Kaliakra Superior), maistas - skanus, mano skrandis dažnai svetur streikuija, o čia- nieko bigsmile.gif Pati Albena- tai labai prižiūrėta Palangos dydžio uždara kurortinė zona (sakyčiau viena labai didelė , milžiniška viešbučio teritorija), nes ten nėra vietinių gyventojų, o yra tik apie 40 viešbučių, restoranai, nuostabus parkas wub.gif Kadangi buvau su vaiku, tai tikrai puikiai pailsėjau, vaikams veikti tai visko pilna...
Kas šlubuoja, tai servisas. Bulgarai nėra labai jau paslaugūs - kambarį ne tą davė ( kortelė nuo vieno, o parašė kitą doh.gif ), reikėjo eit atsikeist, apie viešbučio infrastruktūrą recepcijoj- 0 info, aiškinkis pati, kur liftai, kur restoranas, kur tavo fligelid, restorane lėkštes nurinkinėja, kai kąsnį dediesi lotuliukas.gif Bet tai - smukmenos, ispanijoje nepalyginamai blogiau, nors buvau apsistojusi labai auštos kategorijos viešbučiuose, skirtumas tik tas, kad ispanai labai šypsosi, viską žada, ir nieko nedaro, o čia tai jau iš karto aišku- rūpinkis pati. Bet tai- tikjrai smukmena, nes už tokius pinigus mūsų gimtojoje Palangoje ne tik nieko nepaaiškins, bet dar ir pasiųs toli toli jei ko paklausi lotuliukas.gif , mes pripratę... Bulgarija yra stewbuklas lyginant su mūsų vietiniais kurortais ir jų "bobučių" servisu wub.gif
Buvo tik vienas visiškas pravalas - tai Fiji-travel atstovė latvė Julia. Mus oro uoste sutiko Alma tour atstovas (jie - Fiji partneriai), viskas buvo normaliai, tai tas Alma tour atstovas sako, kad ryt (pirmadienį) mus viešbutyje susiras Fiji atstovė Julia... deja, gerbiamoji Julia tegalėjo skirti 10 min. savo garbaus laiko mums tik trečiadienį, 20 val., nors žinojo, kad mes tik savaitei doh.gif Žodžiu, kai pasakiau savo nuomonę, tai ji tiesiog pasakė, kad mes tai jai mažiausiai reikalingi, jeigu kąąąą... blink.gif blink.gif Kadngi ekskursijų ir nenorėjome, tai mityse pasiunčiau ją kuo toliau, ir daugiau mes jos nematėme (oro uostan nuvežė tas pats Alma Tour atstovas). A, na bet tai tik smulkmenos.
Kitais metais tikrai važiuosiu Albenon, tik jau ne 7, o 14 dienų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na tikiuosi mums patiks ten g.gif kokias ekskursijas ten galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 07 07, 14:44)
na tikiuosi mums patiks ten  g.gif  kokias ekskursijas ten galima nusipirkti?

sveikos, esu Bulgarijoje, Obzore. Puikus viesbutis, viskas gerai. Del ekskursiju.Buvome Stambule, 2 dienas, patiko, bet toks tempas....I Nesebara siulau vaziuoti patiems, nes kaina su gidai ziauriai auksta ( turiu omeni, kad uz tokia ekskursija). Is kiekvieno mesto vazioja autobusai, is autobusu stoties, kainuoja kapeikas, autobusas Nesebare sustoja prie pat tos pilies, kuria reikia apziureti. O ten jau galima viska apziureti patiems, aplankyti Sv. Stefano cerkve (5 levai=10 lt), nusipirkti daug ivairiu lauktuviu.
Sugrisiu sekmadieni, parasysiu daugiau.
Atsakyti