Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

sveikos! pries savaite grizom is bulgarijos! buvo nuostabu thumbup.gif vis dar negaliu atsitoketi! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 07 08, 09:14)
mes irgi galvojam,kad jei kur vaziuosim,tai su vietiniais,kad net ir i ta pati Stambula ,kad be nakvynes anksti ryte isvaziuot iki vakaro...Papasakokit,ka ten dar verta aplankyti?

ne taip supratai. mūsų lietuviai nekur neveža, veža vietiniai. Sumoki agenturos atstovui, o atvažiuoja bulgaraj. Autobuse, kai važiavome į Stambulą, buvo rūsai, čekai ir bulgarai. Gide kalbejo 3-m kalbom. Į Stambula važiuoti vienai diena - šakes. Į vieną pusę - 8 valandos+ muitinėje. Mes išvažiavome 4.30 iš viešbučio, muitinėje apie 8.30 buvome (praleista 1.5 val), koją pastateme"žemėje" apie 14 val. Pietus, apžvalginė "peškom", 19.00 buvome viešbuty. O 20.30 jau "Naktinis Stambulas". Kitą dieną 7.00 atsikelem, pusryčiai, 8.30 - plaukiam Bosforų, paskui Stambulo turgus, pietus ir namo. Išvažiavome 14.45, " namie" buvome 24.00.
Ar per vieną dieną imanoma ką nors speti?
Papildyta:
QUOTE(iievukas @ 2008 07 12, 19:09)
O kaip jus pinigus keiciat? lietuvoj litus i eurus ir bulgarijoj i levus ar cia iskart i levus ax.gif

Mes vėžemes eurus, nes Lietuvoj levų neradome ( gal blogai ješkojome? ax.gif ) Jokių budų nekeiskite pinigų oro uoste! Viešbuty irgi žemas kursas. Mieste banke(!) duoda už 1 eurą 1. 92 levo.
Atsakyti
QUOTE(bullet @ 2008 07 09, 17:18)
O aš siūlyčiau važiuoti į Bulgariją savarankiškai:) Maždaug: Sofija-Rila Monestir-Kazanlak-Plovdiv-Melnik-Sozopol-Nessebar-Balchik-Veliko Tarnovo. Aišku, gerai būtų pačekinti Unesco objektų sąrašą.
Bulgarija, aš dar grįšiu!:)

o kada jus buvot?mes norim vaziuot masina,kaip ten keliai?ir gal ka patarsit del keliones blush2.gif norim per visa kranta pervaziuot ax.gif ir i graikija uzsukt....o ar imanoma bulgarijoj rast prie juros pas kokius zmones nuomotis kambari su patogumais?mes ana vasara taip kroatijoj nuomavom.....
Atsakyti
QUOTE(iievukas @ 2008 07 12, 20:09)
O kaip jus pinigus keiciat? lietuvoj litus i eurus ir bulgarijoj i levus ar cia iskart i levus ax.gif


Jokiu problemu Bulgarijoje su pinigais, jei turite Debetine Visa Electron arba Maestro kortele- visuose bankomatuose labai geru kursu gali issiimti levu, ir tikrai neverta ju ieskoti Lietuvoje. Jei vezates grynais (nors nepatarciau), tada imkit EUR.
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 16, 12:12)
Jokiu problemu Bulgarijoje su pinigais, jei turite Debetine Visa Electron arba Maestro kortele- visuose bankomatuose labai geru kursu gali issiimti levu, ir tikrai neverta ju ieskoti Lietuvoje. Jei vezates grynais (nors nepatarciau), tada imkit EUR.

Kokiu kursų keičiama bankomate?
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 16, 11:12)
visuose bankomatuose labai geru kursu gali issiimti levu, ir tikrai neverta ju ieskoti Lietuvoje.

QUOTE(Marinaaaa90 @ 2008 07 16, 14:49)
Kokiu kursų keičiama bankomate?

nuo kiekvieno isemimo ir mano saskaitos buvo nurasyta po 10 Lt komisiniu, o kursas 1,8 Lt. Nemanau, kad pigiausia imti is bankomatu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2008 07 16, 20:56)
nuo kiekvieno isemimo ir mano saskaitos buvo nurasyta po 10 Lt komisiniu, o kursas 1,8 Lt. Nemanau, kad pigiausia imti is bankomatu  g.gif  g.gif


Bet užtai - be galo patogu!!!! Juk jei jau atostogoms tuos kelis tūkstančius leidžiam, tai dar kad kokius 20 litų sutaupyt, nežinau ar verta laiką gaišt, banko ieškot, eilėj stovėt, kai vos ne kiekvienam viešbutyje yra bankomatas - čia gi ne paskolą atidavinėt ar biznį daryt konvertuojant valiutas:hm Na nžn, mano tokia nuomonė, nors esu labai taupi ir paskaičiuojanti mirksiukas.gif Tik reikia pasiskaičiuot, kiek išleisi, ir nuimt per vieną kartą, o beto, kai kur ima atsiskaitymui korteles ax.gif Be to, keičiant banke, kai kur, ypač kur geresnis kursas, ima aptarnavimo mokestį... žodžiu, dėl mini ekonomijos per daug triukšmo mano galva mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 17 liepos 2008 - 10:27
QUOTE(vedeja @ 2008 07 16, 19:56)
nuo kiekvieno isemimo ir mano saskaitos buvo nurasyta po 10 Lt komisiniu, o kursas 1,8 Lt. Nemanau, kad pigiausia imti is bankomatu  g.gif  g.gif

Nemanau, kad tai geras kursas. Mes keiteme po 1.92.
Papildyta:
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 17, 11:25)
Bet užtai - be galo patogu!!!! Juk jei jau atostogoms tuos kelis tūkstančius leidžiam, tai dar kad kokius 20 litų sutaupyt, nežinau ar verta laiką gaišt, banko ieškot, eilėj stovėt, kai vos ne kiekvienam viešbutyje yra bankomatas - čia gi ne paskolą atidavinėt ar biznį daryt konvertuojant valiutas:hm  Na nžn, mano tokia nuomonė, nors esu labai taupi ir paskaičiuojanti mirksiukas.gif Tik reikia pasiskaičiuot, kiek išleisi, ir nuimt per vieną kartą, o beto, kai kur ima atsiskaitymui korteles ax.gif Be to, keičiant banke, kai kur, ypač kur geresnis kursas, ima aptarnavimo mokestį... žodžiu, dėl mini ekonomijos per daug triukšmo mano galva mirksiukas.gif

Mūsų viešbuty nėbuvo bankomato, ir miestėlyje tik vienas. Nuejome vieną kartą, iškeiteme ir galas. Joko mokesčio nėra ( apie tai rašo).
Atsakyti
Mes vezemes eurus, keisdavomes bankuose po 1.91 arba 1.92 levo uz eura. atsisakityneti kortelemis Bulgarijoje nepopuliaru schmoll.gif is bankomato apsimoka imt is karto didesne suma,o ne po kokiu 100 litu, nes uz kiekviena nuemima 10 litu 4u.gif
beja, mes ka tik is Sauleto kranto, is viesbucio BARCELO ROYAL HOTEL 4u.gif viesbutis super, maistas super, baseinai super (mineralinis vanduo be jokiu chlorkiu), personalas thumbup.gif zodziu atostogos super...tik su kambariu tvarkimu nelabai kazkaip schmoll.gif aisku pats kurortas yra gana triuksmingas, nelabai tinkamas seimom su vaikuciais mirksiukas.gif

Eglincia, medalis tau uz kantrybe tongue.gif as isdurneciau su tokiu nuolat "klykianciu turistu" doh.gif doh.gif :lotuliukas:nesivezciau dar tokiu maziuko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 17 liepos 2008 - 23:57
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as ipratus su tuo turistu jau ,bet patikek,mano kantrybe irgi ne gelezine unsure.gif na ieskojom vietos ,kur galetumem su tokiu mazium pailset,agenturoje sake ,kad cia bus tik tik,bet kazkaip butu buve geriau ramesne vieta,nors tikrai viesbutis buvo labai geras thumbup.gif o tas vaikas babulios islepintas,imsis dabar grieztu priemoniu auklejimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 18 liepos 2008 - 00:26
Nu cia tai jo...aisku ne musus reikalas kistis i svetimu vaiku auklejima, ale as tai pakraupus buvau..REKIA IR REKIA IR REKIA IR REKIA doh.gif doh.gif doh.gif tik viena ji ir temaciau bliaunanti lotuliukas.gif
siaip mum irgi viskas ciki, viesbutis labai patiko thumbup.gif tik t promenada ju tai aisku,kad atsibosta ant 3 dienos, gariunai...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 12, 18:43)
Mes su vyru dabar Sauletam krante, viesbutyje Barcelo Royal Hotel 4u.gif viesbutis labai fainas, labai skanus ir ivairus maistas, paslaugus personalas...oras super, pats tas, diena aisku karsta,o vakare tai su megztukais vaikstom smile.gif zodziu, atostogos liuks thumbup.gif

thumbup.gif Ir mes ruosemes.l
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 18 liepos 2008 - 14:36