Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto nuoma UK

Dabar reikalaujama, kad vaikai čia gyventų, kad galėtų tvarkytis pašalpas už vaikus.
rozeslasiukas atsake:
As nesiginciju bet nuo kada cia taip? Nes drauge dirbanti per agentura paskambino del WTC, ,jos jaunesnysis sunus mokosi 10klaseje Lietuvoje, tai tas darbuotojas pasake, kad ji dar gali gauti CTC. Ir gavo nesenai.

K_Margo CB - child benefit, kitaip vadinami vaiko pinigeliai
WTC - working credit tax
CTC - child credit tax
Papildyta:
QUOTE(K_margo @ 2011 11 05, 22:36)
Dabar reikalaujama, kad vaikai čia gyventų, kad galėtų tvarkytis pašalpas už vaikus.
      rozeslasiukas atsake:
As nesiginciju  bet nuo kada cia taip? Nes drauge dirbanti per agentura paskambino del WTC, ,jos jaunesnysis sunus mokosi 10klaseje Lietuvoje, tai tas darbuotojas pasake, kad ji dar gali gauti CTC. Ir gavo nesenai.

K_Margo CB - child benefit, kitaip vadinami vaiko pinigeliai
WTC - working credit tax
CTC - child credit tax



Ne, vyras nieko dar nesitvarke, nes kaip sake gali dabar tvarkytis tik CB, bet tai palauks. Nes Svarbiau susirasti kuo greiciau busta ir mums atvaziuoti, tada tvarkyti viska iskart...
As tikrai visko nezinau, tad nesigincisiu kaip ten istiesu yra
Siai dienai viena namuka jau rodo, visi kiti atsisake, nenori su vaikais nenori benefitu, del visiems suprantamu priezasciu ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 05 lapkričio 2011 - 21:38
QUOTE(K_margo @ 2011 11 05, 19:42)


Tegul CB pradeda jau daba tvarkytis, nes jis uztrunka iki 26sav kartais net ilgiau..tai kuo greiciau prades, tuo geriau bus..tada ir WTC greiciau susitvarkys ir kt reikalus smile.gif Tegul neatidelioja smile.gif Uzpildo ta forma (anketa yra internete) ir issiuncia su vaiku dokumentais.
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 11 05, 23:06)
Tegul CB pradeda jau daba tvarkytis, nes jis uztrunka iki 26sav kartais net ilgiau..tai kuo greiciau prades, tuo geriau bus..tada ir WTC greiciau susitvarkys ir kt reikalus smile.gif Tegul neatidelioja smile.gif Uzpildo ta forma (anketa yra internete) ir issiuncia su vaiku dokumentais.


Aciu uz patarima thumbup.gif
Atsakyti
Sugrazinsiu jus prie pagrindines temos.

Busto nuoma

Kokios patirties turit nuomuodamiesi per agentura?


Tarkim nama pamatet internete, uzpildet anketa agenturoje, o norinciu daug. Esu girdejus, kad tada sheimininkas renkasi nuomininkus ir gaunasi kaip konkursas.

O jei as nuejus i agentura lb jau noriu to namo ir noriu padet depozita. Ar man tai suteikia kokia pirmenybe ar cia jau susitarimo reikalas ir priklauso nuo aplinkybiu?

Zinoma turi atitikti agenturos reikalavimus, tureti reikiamus dokumentus, reference'us, laiska is darbo ir t.t...

Man asmenishkai yra svarbu, kad sheimininkas sutiktu su DHSS. Kada ir su kuo tai derinate? Kiti lb jau nenori nuomininku su housing benefitais.

Dalinames informacija smile.gif
Atsakyti
As kiek zinau, jei sumoki depozita tai skelbimas turi buti isimamas. Bent jau man kaip ieskojau taip sake. Ir su mano butuku buvo, kad kai sumokejau depozita, skelbimas buvo panaikintas.
As tai ieskodama butuko iskart agenturose sakiau, kad galbut prasysiu HB. Siaip gi buna po skelbimu parasyta ar sutinka ar nea. Po mano norimo butuko nebuvo parasyta apie HB, tai agenturos darbuotojas paskambino savininkui buto ir paklause ar jis sutinka. Seimininkas sutiko.

As asmeniskai nzn kokie yra agenturu reikalavimai, nes savarankiskai pirmakart ieskojausi buto. Tuo metu neturejau darbo kontrakto, nors zinojau, kad pradesiu greit dirbti. Tai uzpildziau tik ju anketa, kur reikejo nurodyti savo buvusius darbdavius ir buvusiu butu savininkus. Kiek zinau, jie siunte emailus jiems klausdami apie mano patikimuma. Kiek zinau, kazkokia spec imone tikrino mane - mano finansus, finansine istorija, buvusias darbovietes ir pan
Po menesio laiko tikrinimo gavau laiska, kad seimininkas sutinka isnuomuoti ir kt diena gavau raktus jau smile.gif
Atsakyti
Labukas,merginos 4u.gif

As irgi turiu rupesteli,na dar ne taip ir greitai ,bet geguze baigiasi namo kontraktas,kazkaip nusprendziau issinuomoti butuka koki,nes jau atsibodo su kitais zmonem bruktis blush2.gif Manau mums reiktu 2-ju bedroom buto,gal kas nors is mergyciu galetu apsviesti proteli kiek kainuotu counsil tax tokiam butui,na ir mazdaug kiek mokesciai (suprantu,kad buna ivairus mokesciai,kurie priklauso nuo butu bukles ir t.t.),lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine29 @ 2011 11 11, 08:25)
Labukas,merginos 4u.gif



Konsulo Tax suma priklauso nuo vietoves, nes vienur pigiau, kitur brangiau. Kartais skelbimuose buna nurodyta raide, kokiai tax grupej priklauso rajonas.
As gyvenu dvieju kambariu bute. Elektra pas mane su raktu Eon, tai menesiui mazdaug 40sv papildau. Dujos lyg British Gas, tai uz 3men gavau 80sv saskaita..uz vandeni sumokejau uz metus laiko apie 200sv g.gif Nu ir tv licenzija 124sv
Atsakyti
Aciu labai rozeslasiukui uz atsakyma 4u.gif tai siaip pasiziurejus visai nedaug dar,nes siuo metu gyvenam 3 bedroom name,aisku dalinames su kitais zmonemis,nes butu kraupiai per brangu,na aisku bilai irgi ogo 184 counsil tax,dujos +elektra kazkur uz 3 men 300-400 £ ,vandenukas uz puse metu apie 300£ vat ir grozis doh.gif nebenoriu jau as to brangumo,atsibodo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 11 11, 13:22)
Konsulo Tax suma priklauso nuo vietoves

ne. priklauso nuo namo vertes. kuo brangiau ivertintas namas, tuo didesnius council taxus moki. nuolaida gali gauti tik jei tame name gyvena vienas adult, jei esi disabled ir kt. apie viska cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo revenage: 12 lapkričio 2011 - 15:14
QUOTE(revenage @ 2011 11 12, 13:13)
ne. priklauso nuo namo vertes. kuo brangiau ivertintas namas, tuo didesnius council taxus moki. nuolaida gali gauti tik jei tame name gyvena vienas adult, jei esi disabled ir kt. apie viska cia


As nesiginciju 4u.gif tik zinojau, kad mokestis priklauso nuo tu Band'u ir daznai prie skelbimu buna parasyta, kuriam Band'ui priklauso, bent jau agenturos tikrai turi duomenis smile.gif
Atsakyti
Nu pas mus Shiaurinej rates dazniausiai moka landlordai. Retai kada buna rates exclusive ir atskiro mokescio uz vandeni nera, greiciausis jis ieina i rates smile.gif O nuomos nuo 350 prasideda, padorus nm uz 500 per men iseina smile.gif 600 ir daugiau jau prabangus smile.gif

Sunkiai man suvokiama kaip UK didziuosiuose miestuose kainos dwigubos + rates ir bilai, o atlyginimai tokie kaip ir Siaurinej Airijoj... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurootia: 14 lapkričio 2011 - 14:37
QUOTE(aurootia @ 2011 11 14, 12:36)
Nu pas mus Shiaurinej rates  dazniausiai moka landlordai. Retai kada buna rates exclusive ir atskiro mokescio uz vandeni nera, greiciausis jis ieina i rates smile.gif O nuomos nuo 350 prasideda, padorus nm uz 500 per  men iseina smile.gif 600 ir daugiau jau prabangus  smile.gif

Sunkiai man suvokiama kaip UK didziuosiuose miestuose kainos dwigubos + rates ir bilai, o atlyginimai tokie kaip ir Siaurinej Airijoj...  g.gif


Todel, kad i S.Airija mazai, kas nori vaziuoti gyventi smile.gif Mano darbovieteje siule puses metu komandiruote S.Airijoje su didesne alga, kelionpinigiais ir pan, bet nieks nesutiko vaziuoti, nes kaip anglai sako ten nera saugu smile.gif tai va del to ir pigiau viskas smile.gif
Atsakyti