Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Tesiam 4u.gif
Atsakyti
Manau reiket, temos pradzioje, apibendrinti visus isgirtus ir gerus kirpejus smile.gif Kaip pvz. Vardas, kur dirba, kontaktinis telefonas bei kaina. Manau tokia informacija pagelbetu visoms bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal žinote tokį kirpėją Audrių? Kur jis dabar dirba ir ar aplamai dar tebėra Klaipėdoje? kirpausi pas jį paskutinį sykį prieš kelis metus, dirbo centre kirpykloje, pavadinimo neatsimenu, netoli Klaipėdos viešbučio, įėjimas iš kiemo, šiandien užėjau, tai sakė seniai nebedirba čia ir jo kontaktų neturi. Anksčiau yra dirbęs kažkuroje studijoje tik nepamenu kurioje, lyg Rūtos...
Atsakyti
QUOTE(ducis @ 2011 11 07, 13:38)
Sveikutės. Gal žinote tokį kirpėją Audrių? Kur jis dabar dirba ir ar aplamai dar tebėra Klaipėdoje? kirpausi pas jį paskutinį sykį prieš kelis metus, dirbo centre kirpykloje, pavadinimo neatsimenu, netoli Klaipėdos viešbučio, įėjimas iš kiemo, šiandien užėjau, tai sakė seniai nebedirba čia ir jo kontaktų neturi. Anksčiau yra dirbęs kažkuroje studijoje tik nepamenu kurioje, lyg Rūtos...


turit omeny kirpykla salia buvusio boogie woogie kur buvo? jeigu jo, tai tas audrius dirba sukileliu g. kirpykloj, tik neatsimenu pavadinimo ar tai pilies kirpykla, ar senamiescio kirpykla g.gif salia anikes aikstes cia ax.gif ten viskas kolektyvas issikele..

pagooglinau ir radau biggrin.gif

PILIES KIRPYKLA, individuali veikla
Sukilėlių g. 16, LT-91244, KLAIPĖDA (46) 219219
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnetism: 08 lapkričio 2011 - 19:27
Sveikos merginos , blush2.gif
pirma karta sioje temoje, papasakosiu apie savo plaukucius ir ispudzius apie Klaipedos kirpejus.


Mano plaukai is storesniu
Paskutinis kirpimas, kadangi jau mano kare taip uzaugo, tai pakirpo man galiukus, liko tas kampas, nes nesugalvojau ko noriu...
ilgis- baigesi uz krutines ilgiausias plaukas, trumpiausias iki
Plaukai tiesus
user posted image

Radau kirpeja, pas kuria kirpausi tris kartus, kirpdavo ilgai ir kruopsciai, jausdavo plauka, bet niekad nieko nepatardavo, deje susirgo.....
Pirma kare man kirpo Aida (Aidos studija) su iskarpymais, gal per daug... Tai kaip apkirpo, plaukai stovejo, bet jau reikedavo tvarkyti, na zinot kas turejot kare. Pasirode man didelis mandrumas ir kaina, ejau pas kita. Bet Aida tikrai suprato kaip plaukas turi kristi ir nors daug iskarpe, bet plaukai ataugo tokie stori, kad wow, stebuklinga ranka...
Po Aidos ejau i Hedera, pas moteri, nepamenu vardo, zema, blondine. Nepatiko, nesuprato manes. Po Aidos pasirode aukstoji matematika.

Siaip labiausiai buvau patenkinta kai buvo A studija.

Dabar noriu tokio kirpimo, spalva tokia pat manoji.

user posted imageuser posted image

Tai va, noriu prieki pakirpt, manau apimties daugiau atsiras, nes plaukas storas, bet tiesus. Lyg tai ir nesudetingas toks pakarpymas, tad super meistru ir neieskau..

Domina
Grozio safranas
Hedera (Kristina)


Kokios kainos, eiles, ispudziai ? 4u.gif
Atsakyti
Pas Kristina esu ne karta buvus, kainos padorios.
Uz galiuku pakirpima (plaukai tiesus, nestori) ir nudazyma ima ~70lt.
Tik siek tiek nepatinka, kad skuba...
Dabar pati noriu kazkoko imantresnio kirpimo, plaukai iki peciu, bet ploni...ir nezinau kam patike savo galva doh.gif
nesinori, kad bile kaip iskarpytu....
O del dazymo Kristina is Hederos galiu rekomenduot, pagal mane ji dirba daug geriau nei tarkim Romas is studlendo, tik kainos maziau uzlankstytos.
Atsakyti
Na as kaip suprantu Kristina meistre gera, nes visi patenkinti po jos. 4u.gif Tik va idomu ar galiu patiketi storus plaukus... Pakarpimas turbut pas ja labai pigus , kokia 50lt. O Kristina su kokiomis priemonemis dirba, plauku dazais?

Va, va kai yra minciu kaip apsikirpti, tai nera tinkamo kirpejo doh.gif . Baisu man bijau.gif , nes plaukai labai letai i ilgi auga ir siaip norisi grazaus kritimo. smile.gif

O kaip Mindaugas is safrano, ar neper daug drastiskai kerpa? Kaip jums safranas aplamai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makeup: 09 lapkričio 2011 - 17:31
deja bet noriu pasiguosti,
siandien gimtadienis (30m blush2.gif ) tai nusprendziau pasidaryti dovana ir pasikeisti sukuosena. Pries geras 3 sav. uzsiregistravau pas Tada is Amber studijos (prisiskaiciau kad geras spec.), vakar vakare po darbelio nueinu, o jis ne nepasirode, net nepaskambino, ir ragelio nekele, neturejau kur detis gimtadienio isvakarese mad.gif
pries men. ten dariausi vestuvine sukuosena, tai irgi neperlabiausiai patenkinta, padare graziai pagal mano atsinesta nuotrauka, bet islaike vos kelias val.
Atsakyti
QUOTE(Ritva @ 2011 11 16, 12:41)
deja bet noriu pasiguosti,
siandien gimtadienis (30m blush2.gif ) tai nusprendziau pasidaryti dovana ir pasikeisti sukuosena. Pries geras 3 sav. uzsiregistravau pas Tada is Amber studijos (prisiskaiciau kad geras spec.), vakar vakare po darbelio nueinu, o jis ne nepasirode, net nepaskambino, ir ragelio nekele, neturejau kur detis gimtadienio isvakarese mad.gif
pries men. ten dariausi vestuvine sukuosena, tai irgi neperlabiausiai patenkinta, padare graziai pagal mano atsinesta nuotrauka, bet islaike vos kelias val.


vat apie tada butent ir teko girdet, kad geras kirpejas, bet megsta nepasirodyt ir per daug nesuka galvos.. pazįstama pasakojo, kad net nuotaka yra taip pavedes, neperspejo ir nepasirode kirpykloj daryt vestuvines sukuosenos doh.gif suprantu, kad zmogui gali atsitikt kazkokia beda, nu bet ne pastoviai taip..

p.s. su gimtadieniu, Ritva 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2011 11 08, 21:25)
turit omeny kirpykla salia buvusio boogie woogie kur buvo? jeigu jo, tai tas audrius dirba sukileliu g. kirpykloj, tik neatsimenu pavadinimo ar tai pilies kirpykla, ar senamiescio kirpykla  g.gif salia anikes aikstes cia  ax.gif ten viskas kolektyvas issikele..

pagooglinau ir radau  biggrin.gif

PILIES KIRPYKLA, individuali veikla
Sukilėlių g. 16, LT-91244, KLAIPĖDA (46) 219219

Ačiū labai už informaciją, gal žinot kokios kainos ten?
Atsakyti
Uzsirasiau rytojui i Aidos Studija pas Sigita, bijau tai ne tas zodis, jokiu atsiliepimu neradau apie ja, rekomendavo studijos administratore, sake seniai dirba. Nezinau nepavyksta man rasti savo kirpejos. Buvau pas isgirtaja Karina is Surask save, nepatiko visai, sumokejau 140 lt ir isejau vos ne bliaudama. Mano plaukai raitosi bevek niekas nesusitvarko, buvau radus kazkada seniai tokia Dainora, bet ji isvyko i uzsieni. Labiausiai nepatinka kai kerpa drebanciom rankom ir klausineja be perstojo .Parasysiu kaip rytoj sekesi. biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko ir pati Aidos Studija ir kirpeja, tiesa sakant, dar taip graziai nebuvau nukirpta. Galiu rekomenduoti. 4u.gif
Atsakyti