Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Iruta
Jamčiau tą pirmą žolę. Dėl kreizumo man net norėtųsi labiau niūrios sagės, kokios tamsios, tada dramatiškesnio plyšimo ir nedrąsios išlindusios žolytės pro suaižėjusį paviršių tongue.gif
Šaunuolė Mijaka 4u.gif
Vetute
QUOTE(mijaka @ 2012 01 05, 19:21)
na dar įmesiu, ramesnių hihihi.gif

Jau vidurine sage kokia superine wub.gif noriu tokios wub.gif
mijaka
QUOTE(Irunia @ 2012 01 05, 21:42)
Jamčiau tą pirmą žolę. Dėl kreizumo man net norėtųsi labiau niūrios sagės, kokios tamsios, tada dramatiškesnio plyšimo ir nedrąsios išlindusios žolytės pro suaižėjusį paviršių  tongue.gif
Šaunuolė Mijaka 4u.gif
*

drinks_cheers.gif skaitai mano mintis, čia tobulai tiktų krackle textura, dykumos spalvos ir kelios žolytės....matau tą vaizdą vis mintyse bigsmile.gif kai tik turėsiu galimybę - bandysiu tęst mintį

Papildyta:

QUOTE(Vetute @ 2012 01 05, 22:05)
Jau vidurine sage kokia superine  wub.gif  noriu tokios  wub.gif
*

ačiū smile.gif ir jei ka, prašom Į až, kol kas dar turiu biggrin.gif
Nuotaikinga
Labai patiko medžiotojas thumbup.gif

Margareta
pas mane nieko naujo..klasika ax.gif
turejau idomesniu, bet nespejau nufotkinti doh.gif

user posted image
user posted image
mijaka
Margareta thumbup.gif: apyrankės spalvos kokios mmmm wub.gif
o labai šaunu, kai randa darbelis naujus namus, net nespėjus jo nufotkinti thumbup.gif:
Iruta
user posted image

Pasirodau ir aš, kad dar gyva. Komplektukas dukrytei ir mamytei. wub.gif
Mozaika.
Irunia, koks angeliukas gražus wub.gif nors šiaip aš jų nemėgstu biggrin.gif
Margareta
zuvus rinkinukas...grazi raudona spalva thumbup.gif
Bjauruska
Irunios angeliukai jau kaip firminis zenklas thumbup.gif Reiktu uzpatentuoti, kad kas nenukosetu hihihi.gif
Grazu... wub.gif
Iruta
ačiū ačiū ax.gif
Mamule13
sveikos, labai grazus jusu visu darbeliai 4u.gif susidomejau ir as sitais rankdarbiais, pilna galva visokiausiu minciu, tereikia kibti i darbus... o viso sito mano uzsidegimo kaltininke MIJAKA biggrin.gif pamaciau facebook'e jos darbelius ir pradejau narsyti interneto platybese kaip cia kas, is ko ir kaip..... aciu jai labai bigsmile.gif dabar jau pilna galva informacijos, teks ja panaudoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tik noriu paklausti, gal kuri nors darbelius bandete kepti konvekcineje krosneleje? pas mane orkaite be skaiciuku, tai nzn kaip cia ta tinkama temp reiketu nustatyti....
mijaka
QUOTE(Irunia @ 2012 01 12, 23:28)

Pasirodau ir aš, kad dar gyva. Komplektukas dukrytei ir mamytei. wub.gif
*

thumbup.gif spalvytės superinės, manau ir mama ir dukra džiaugiasi wub.gif

QUOTE(Mamule13 @ 2012 01 14, 14:01)
sveikos, labai grazus jusu visu darbeliai  4u.gif  susidomejau ir as sitais rankdarbiais, pilna galva visokiausiu minciu, tereikia kibti i darbus... o viso sito mano uzsidegimo kaltininke MIJAKA  biggrin.gif pamaciau facebook'e jos darbelius ir pradejau narsyti interneto platybese kaip cia kas, is ko ir kaip.....  aciu jai labai  bigsmile.gif  dabar jau pilna galva informacijos, teks ja panaudoti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  tik noriu paklausti, gal kuri nors darbelius bandete kepti konvekcineje krosneleje? pas mane orkaite be skaiciuku, tai nzn kaip cia ta tinkama temp reiketu nustatyti....
*

bigsmile.gif kaip smagu girdėt thumbup.gif sekmės kuriant smile.gif o dėl krosnelės, tai nežinau, nebandžiau, bet kažkaip man nelabai ši idėja atrodo gera g.gif man atrodo konvekcinė krosnelė veikia kitokiu principu nei paprasta orkaitė ? be to, ar negaila būtų ten kišti molį..? ax.gif manau, kad vistiek kažkas lieka nuo kaitinimo, nežinau faktų, bet nuo garų kažkas negero gal nusėda ant sienelių...aš pvz. kai pradėjau kepti darbelius, nuo to laiko maisto nebekepu orkaitėje, nors pradžioje mastai ir buvo juokingi, bet kažkaip ranka nekilo maisto ten dėti... ax.gif
Margareta
mijaka , to tu turi atskira orkaite? ar kaip? siaip tai galima konvekcineje kepti, tik nezinau kaip ten su temperaturom...
mijaka
Margareta, ne, kepu ne atskiroje, o paprastoje, kuri maistu buvo skirta, dujinė. O jei ką sugalvoju gaminti skanaus, tai turiu kaimišką pečių su 'duhovke' hihihi.gif daug skaniau ten gaunasi
bet planuose atskiras elektrinis pečiukas g.gif anksčiau man netiko, nes aukštis permažas skulptūrėlėm kepti, bet jau po truputėlį baigiu jas gaminti, tai pappuošalams pats tas būtų..
dianabu
super darbeliai,šaunuolės
smile.gif
Nuotaikinga
panos, o kur rasti pagrindų vaikiškiems stalo įrankiams?
Apklijuoti jau esančius metalinius - tikrai nesąmonė, kiek mačiau, man negražu, nes sugadinamos proporcijos, ir tampa nepatogūs.

Pirkti kažką ir laužyti kotus - perbrangu.

Ar randate Lietuvoje, ar siunčiatės iš užsienio?
Kur rasti pvz. Anglijoje ar Kinijoje?
Kaip google paieškoje angliškai tokius dalykus pavadinti?

Margareta
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 01 15, 23:57)
Apklijuoti jau esančius metalinius - tikrai nesąmonė, kiek mačiau, man negražu, nes sugadinamos proporcijos, ir tampa nepatogūs.

Kaip google paieškoje angliškai tokius dalykus  pavadinti?
*

Nesu maciusi kazkokiu spec irankiu aplipdymui. Manau aplipddyti buna netycia paluze ar kokie pigesni nauji. g.gif
Nuotaikinga
QUOTE(Margareta @ 2012 01 16, 01:10)
Nesu maciusi kazkokiu spec irankiu aplipdymui. Manau aplipddyti buna netycia paluze ar kokie pigesni nauji.  g.gif
*

nea, yra pagrindai, tik nerandu kur.

Kažkada, kai manęs modelinas dar nedomino, esu mačiusi net didelį pasirinkimą tokių pagrindų
mijaka
na, bet koks skirtumas koks galas bus smile.gif šaukštas ir Afrikoje šaukštas, kaip ir šakutė hihihi.gif o jau ta vieta, kurią dekoruosi, nemanau, kad reikalauja kažko ypatingo, už ką papildomus pinigus mokėtum...nes faktas, kas CPEC. daiktai kainuoja daugiau doh.gif nors niekuo nenusileidžia paprastiems..
Mamule13
juk yra pirkti tikrai nebrangiu stalo irankiu medinemis ar plasmasinemis rankenelemis, "nulupi" jas ir tada galima jau aplipdyti. tikrai manau kad cia labai pigiai iseitu smile.gif
Nuotaikinga
clap_1.gif na šiandien ir diena clap.gif pašte tiesiog modeliniavimui lobis atkeliavo thumb_yello.gif

Pirmiausia ačiū Justes už mašinką modelinui - kadangi turiu makaroninę, priedus iš dviejų sukomponuosiu ir veiks išsišiepusi thumbup.gif

ir ... ilgai lauktos formelės su sprendžinkomis iš kitos pasaulio pusės atskrido. Va tokios
user posted image( ir dar kelių formų, tik foto "ant greičio" nerandu).

Net nagai niežti pabandyti kažką daryti. Jei mano ligoniukas šiandien manęs labai "nešokdins", vakaras bus mano - dekoravimui bigsmile.gif

P.s. pabandymui - ėmiau ir specialiai sulaužiau sovietinius dar likusius iš labai buvusio faino komplekto šaukštą, sviesto peilį ir šaukštelį. Bandysiu ir juos reanimuoti mirksiukas.gif

Jetau, kiek minčių "pasipylė" kūrybai doh.gif Net kirba... blush2.gif
mijaka
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 01 17, 13:30)

Jetau, kiek minčių "pasipylė" kūrybai  doh.gif  Net kirba...  blush2.gif
*

vau thumbup.gif net jaučiu tą spirgėjimą thumbup.gif pirmyn kurti, lauksim grožybių drinks_cheers.gif
Nuotaikinga
Na va. Po ilgos "abstinencijos" pradėsiu kelti ką pridariau.

Čia dar tik bus auskariukai ir žiedukas Valentino dienai bigsmile.gif

user posted image

Kitus daiktelius nufotografavau, bet reikia perdaryti visas nuotraukas - apšvietimas "pavedė" blink.gif
Dabar žiūriu, kad ir šitoje foto realaus vaizdo nesimato. Raudonasis modelinas toks su žybsėjimais, o gaunasi vos ne murzinas.
Margareta
labai jau saldus komplektukas biggrin.gif

o cia juros ezys mirksiukas.gif
warinex
Bandysiu ir as pasirodyti su savo lipdinukais:)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Nuotaikinga
QUOTE(warinex @ 2012 01 23, 11:42)

Gražiai gavosi. thumbup.gif

Bet tokių didelių foto nedėk, moderatorės ištrins. Jei dar gali - pamažink formatą.
Margareta
na, tie batonai tai tikrai labai realistiskai atrodo smile.gif didis.gif
Mamule13
eina sau batoniukai tikrai liuxiski thumbup.gif
Lachesė
gal ką sudomins štai toks dalykas smile.gif čia ir čia
Mercredi
Sveikos, norėčiau paprašyti jūsų patarimo. Kur Vilniuje galėčiau įsigyti nedidelį kiekį balto ir tamsiai rudo modelino už nedidelę kainą?
dianabu
Negalejau nepakomentuoti.WARINEX labai liuks tavo darbeliai ir nuotraukytes labai kokybiskos.
Vetute
QUOTE(warinex @ 2012 01 23, 10:42)

Super darbai thumbup.gif O jau kokie tikroviski batonai bigsmile.gif
mijaka
QUOTE(warinex @ 2012 01 23, 10:42)
*

thumbup.gif batonai. O įdomu koks jų tikras dydis ? smile.gif

QUOTE(Mercredi @ 2012 01 24, 21:11)
Sveikos, norėčiau paprašyti jūsų patarimo. Kur Vilniuje galėčiau įsigyti nedidelį kiekį balto ir tamsiai rudo modelino už nedidelę kainą?
*

negaliu patart, perku tik internetu, o kaina bus 5,50 - 7 lt nepriklausomai nuo spalvos
Muminukė
QUOTE(Margareta @ 2012 01 06, 18:45)
pas mane nieko naujo..klasika  ax.gif
turejau idomesniu, bet nespejau nufotkinti  doh.gif

user posted image
user posted image
*

Labai labai grazu wub.gif Gal izduotumet paslapti, kur rasti tokiu teksturu kaip apyrankes sirdelese? Ilgokai ieskau bet nerandu pirkti sad.gif
Bjauruska
Va cia yra pirkt:
http://www.polymerclay.lt/lt/irankiai/teks...ura-lelija.html

Margareta
QUOTE(Chrysocolla @ 2012 01 25, 11:51)
Labai labai grazu  wub.gif Gal izduotumet paslapti, kur rasti tokiu teksturu kaip apyrankes sirdelese? Ilgokai ieskau bet nerandu pirkti sad.gif
*

aciu labai blush2.gif
Muminukė
QUOTE(Bjauruska @ 2012 01 25, 12:56)

Aciu labai 4u.gif
Bjauruska
Prasom smile.gif Ten dabar mano megstamiausias puslapiukas blush2.gif
neravardo
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 01 16, 00:57)

Kaip google paieškoje angliškai tokius dalykus  pavadinti?
*

as perku indu parduotuveje tokius mazesniu gabaritu - desertinius gal ar kaip juos pavadinti. ir sakute ir peilis ir saukstas - sumazinti tokie - kaip tik vaikams 4u.gif 4u.gif
Nuotaikinga
QUOTE(neravardo @ 2012 01 26, 19:22)
as perku indu parduotuveje

blush2.gif

būk gera, mestelk į AŽ daugiau informacijos wub.gif wub.gif wub.gif
mijaka
QUOTE(Bjauruska @ 2012 01 25, 13:12)
Prasom smile.gif Ten dabar mano megstamiausias puslapiukas  blush2.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

"susirgau" tekstūrom... biggrin.gif niekada nesidomėjau, nemačiau kur pirkt ir nereikėjo...kai nusipirkau vieną, tai "pošlo pojehalo" ..... lotuliukas.gif nespėju tiek daryt kiek sugalvoju doh.gif super malonumas wub.gif rodau mažytę dalelę darbų

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

ir dar folija jaukinuosi, irgi super patinka eksperimentai wub.gif
user posted image

Bjauruska
Mijaka, nori pasakyti, kad as likau del to kalta? ax.gif Jei taip, tai as tik dziaugiuosi del to, nes rezultatai - superiniai! wub.gif
Muminukė
mijaka, nu nerealu wub.gif Rodyk viska, kai pamatai biski, nori daugiau doh.gif As ir noriu teksturu, kai gausiu alga pirksiu biggrin.gif
o-pa-pa
QUOTE(mijaka @ 2012 01 28, 20:40)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

"susirgau" tekstūrom... biggrin.gif niekada nesidomėjau, nemačiau kur pirkt ir nereikėjo...kai nusipirkau vieną, tai "pošlo pojehalo" ..... lotuliukas.gif  nespėju tiek daryt kiek sugalvoju  doh.gif super malonumas  wub.gif rodau mažytę dalelę darbų

*

labai grazu wub.gif
Bjauruska
Chrysocolla, ne tu viena lauki lotuliukas.gif As dar pudru noriu nusipirkti, maciau nauju spalvu atsirado ax.gif
mijaka
QUOTE(Bjauruska @ 2012 01 28, 19:01)
Mijaka, nori pasakyti, kad as likau del to kalta?  ax.gif Jei taip, tai as tik dziaugiuosi del to, nes rezultatai - superiniai!  wub.gif
*

hihihi.gif nežinau kas kaltas, tas, kuris pirmas tą psl užrodė biggrin.gif šiaip jau gerą mėnesį žaidžiu su tekstūrom, ir vis daugiau noriu prisipirkt...dabar turiu tris...keista, kad per gerus tris darbo su polimeriniu moliu metus net nebuvau jomis susidomėjusi...

QUOTE(Chrysocolla @ 2012 01 28, 19:04)
mijaka, nu nerealu  wub.gif Rodyk viska, kai pamatai biski, nori daugiau  doh.gif As ir noriu teksturu, kai gausiu alga pirksiu  biggrin.gif
*

aš tai nelaukiu "algos", man liga...galiu suknelės nenusipirkt, batų, bet jei čia ir dabar užsimaniau ką nors su lipdymu susijusio - paskutinį litą išleisiu blush2.gif nors aš iš lipdymo pragyvenu, tai vistiek žinau, kad gausiu atgal tą litą hihihi.gif

na, va dar paprastesnių parodysiu ta proga, neteksturinių biggrin.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2012 01 28, 19:08)
labai grazu wub.gif
*

o pa pa, ačiū smile.gif kur dingus ? ar lipdai ? rodykis biggrin.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2012 01 28, 19:08)
Chrysocolla, ne tu viena lauki  lotuliukas.gif As dar pudru noriu nusipirkti, maciau nauju spalvu atsirado  ax.gif
*

[U]
kol jūs lauksit, aš viską išpirksiu laugh.gif lotuliukas.gif
Bjauruska
Mijaka, nebandyk! Palik ir mums!!! Kitaip daugiau niekada nerodysiu nauju parduotuviu (jei ju rasiu lotuliukas.gif ) schmoll.gif

P.S. Ir sitie koplektukai superiniai wub.gif
Margareta
nu Mijaka blink.gif eik tu sau..bet tu jas moki isnaudoti tai tobulai wub.gif labai grazu..atrodo kad ten odiniai kokie ar mediniai darbai..spalvos ir tas "garbanotas" pavirsius atrodo nuostabiai bigsmile.gif
Nuotaikinga
Mijaka, o bliamba kaip gražu thumbup.gif wub.gif blink.gif bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.