Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

QUOTE(Margareta @ 2011 12 24, 11:27)
thumbup.gif Carollina, nu mergaitem patiks tai 100%

zinau kur su nuolaida modelinas www.polymerclay.lt wink.gif


Aciu Bjauruska ir Margareta smile.gif eisiu pasiziureti kas ten yra tame pslp.gero..nes net irankiu neturiu jokiu su dantu krapstuku krapsciau skylutes visokias ir bla bla bla.. reiktu kazkokius skulptoriu kelis irankius nusipirkti, kad linksmiau butu bandymus savo igyvendinti .. ai vyras vel pakraups pamates,kad nauja pomegy susiradau...jau jam negera darosi kai su siulu kalnu pareinu is parduotuves - sako: Ar dar tau negana, juk pilnos spinteles tu siulu..jauciu panasiai ir su modelinu bus doh.gif lotuliukas.gif

Siltu, ramiu ir aisku linksmu jums svenciu merginos friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 24 gruodžio 2011 - 12:30
Paskutiniai mano karoliukai iskepti dovanu sioms Kaledoms..dabar eisiu skaityti skaityti ir dar karta skaityti kas ten ir kaip ten su tuo modelinu darosi.

Karoliukai "Pyragaiciai"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 24 gruodžio 2011 - 13:53
Carollina, super stiliukas thumbup.gif Toks saldaininis. Niam niam.

Visoms daug kūrybinių idėjų ir kad modelinas neuždžiūtų lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image Su Naujaisiais 2012 metais. Linkiu visoms daug kūribinių idėjų ir visko visko geriausio user posted image
Atsakyti
Su Naujaisiais visas smile.gif
Ta proga atsinesu siek tiek vaizdu - siu metu simboliu rinkinuka blush2.gif

user posted image

Aisku, nieko cia mandro, tiesiog noriu pasidalinti atradimu, bent jau man smile.gif Radau specialaus molio formu darymui ( http://www.polymercl...mold-maker.html )- puikus dalykelis thumbup.gif Visi sitie drakoniukai daryti su ta pacia formele, tik padekoruoti skirtingai.
Atsakyti
Wau bigsmile.gif kokie superiniai wub.gif ar gerai issieme is formos ar teko papudrinti su kazkuo? O cia kas magnetukai? Tas krastinis desinej sviesus toks...labai idomus, kaip cia taip pavyko nuspalvinti? bigsmile.gif
Atsakyti
Labai jau smagiais drakoniukais metus sveikini thumbup.gif

O moldams masės kaina labai gera pateiktame saituke. Ačiū labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Margareta, magnetukai ten, dar ir ant saldytuvo fotkinti, tai nelabai graziai fotke isejo... Visi spalvinti su perl-ex pudromis smile.gif Labai jau man jos patinka wub.gif Labai idomus efektai su jom iseina ir labai skirtingai atrodo ant sviesaus ir tamsaus fono. Del pacios formos - is pradziu visai modelinas prie jos nelipo, o po kokio 4 drakoniuko pradejo po truputi kibti, tai truputi perl-ex pudros pabarsciau ir viskas buvo gerai smile.gif Dabar galvoju - gal reikejo tiesiog nuplauti forma g.gif

Nuotaikinga, prasom smile.gif Na va, matai, pasirodo jau zinojai apie mase formoms, o man cia didele naujiena buvo doh.gif blush2.gif

Del to puslapio - patiko jis man, ten yra tokiu dalyku, kur kitur neteko matyti. Kad ir ta mase formoms. Niekur anksciau jos neteko matyti. Ten dar idomus dalykas yra - itin lengvas modelinas... Reikes kito atlyginomo laukti ir bandyti uzsisakyti biggrin.gif Gal kuri jau ji isbandet? Kokie atsiliepimai butu?
Ai, dar patiko, kad ten perl-ex pudros galima pirkti ir 1 grama smile.gif Labai pinigeliai susitaupo, nes to 1 gr uztenka laaaabai ilgam biggrin.gif
Atsakyti
aaaaa stabdykit mane, kažkokius kosmosus lipdau, kaip vyras sako lotuliukas.gif negaliu suprast gražu tai ar ne, nežinau ar tinkama nėšiot ir kas išdrįstų, bet man kaip manija pasidarė, po vienos bemiegės dėl ligos nakties, ryte dar su temperatūra sėdau daryt ką prisikliedėjau naktį, nežinau kam, bet bent jau rankose laikyt super wub.gif
gal čia tas oras ne laiku pavasariškas daro įtaką, laukiu žalios žolės wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

čia jau ramiau hihihi.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2012 01 05, 00:02)
aaaaa stabdykit mane, kažkokius kosmosus lipdau, kaip vyras sako  lotuliukas.gif 

man tai paskutinis net labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
nu nezinau, mijaka, man kuo didesnis kosmosas tuo labiau patinka lotuliukas.gif aisku, cia jau ne popsas...bet neidomu visada pataikauti liaudziai biggrin.gif

super man tos islinde zoles ir tie mokume gane... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 01 04, 23:32)
man tai paskutinis net labai grazus  thumbup.gif

ačiū smile.gif

QUOTE(Margareta @ 2012 01 04, 23:42)
nu nezinau, mijaka, man kuo didesnis kosmosas tuo labiau patinka  lotuliukas.gif aisku, cia jau ne popsas...bet neidomu visada pataikauti liaudziai  biggrin.gif

super man tos islinde zoles ir tie mokume gane... wub.gif

ačiū Margareta biggrin.gif man tas kosmosas irgi patinka, ypač jį kurti ir paskui jau turėt rezultatą rankose, o tos žolės super gerai pirštų galiukus masažuoja/bado lotuliukas.gif mėgstu tokius terapinius visokius smulkius daikčiukus. Va, pati neįsisegčiau tokio nei už ką, aš net ir kukliausių savo sagių neįsisegu, nepatogiai jaučiuos doh.gif bet faktas tas, kad jau yra tokių "craizy" žmogelių, kurie nėšios tą mano kosmosą wub.gif
Atsakyti