Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

aha. man irgi žandikaulis atvipo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2012 02 03, 13:14)
Vetutė thumbup.gif: labai gražu. Ypač as pirmas, tai apyrankė ? bigsmile.gif super kiek technikų sujungta, ir molis ir biseris ir oda thumbup.gif:

Aciu labai 4u.gif Taip tai apyranke. Kazkaip partauke ant odos truputeli. taipasidariau kelias smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 02 03, 13:43)
aha. man irgi žandikaulis atvipo  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikinu Mijaka pasirodzius mano megstamiausiame polimerinio molio socialiniame tinkle biggrin.gif lithuania.gif http://polymerclayfi...661.html#cutid1
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 02 08, 20:15)
Sveikinu Mijaka pasirodzius mano megstamiausiame polimerinio molio socialiniame tinkle  biggrin.gif  lithuania.gif http://polymerclayfi...661.html#cutid1

oi kaip ačiū wub.gif atsekei hihihi.gif
iš tikrųjų, niekad najaučiau didelio poreikio kažkur kažką rašyt, tik šiaip pasvajodavau, kad va, vieną dieną ir aš ten postą paliksiu....o šiandien visai spontaniškai ryte, ant greičio, prieš lekiant į paštą pabandžiau ir vualia...nesitikėjau tiek komentarų... unsure.gif
kažkaip kai gyvenu su tuo, kasdien matau, ir artimiausia aplinka žino ką darau, niekas nesistebia jau naujais darbais, tai taip viskas paprasta ir įprasta atrodo ką darau...

čia 'a la' pritrūko emocijų lotuliukas.gif šiandien gavau sočiai karsta.gif
ir nėra ten taip paprasta parašyt tą postą kaip maniau doh.gif vis skaitydavau moderatorių komentarus apie netinkamai parašytus postus...galvojau, na negi žmonės negali taisyklių paskaityt ? o čia bac - ir pati praėjau tik iš antro karto lotuliukas.gif ne iš kart susivokiau kaip tekstą "под кат" paslėpt ir iš pirmo karto nepasislėpė jis doh.gif
Atsakyti
Tavo darbai tikrai verti tu visu pagyrimu wink.gif

man tai su rusu kalba liudanai... doh.gif perskaityti tai galiu susikaupti, bet rasyti ne per kur... schmoll.gif
Atsakyti
Oi Mijaka, kokia tu šaunuoliukė 4u.gif sveikinu ir labai džiaugiuosi už tave , labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 02 09, 10:21)
Tavo darbai tikrai verti tu visu pagyrimu wink.gif

man tai su rusu kalba liudanai...  doh.gif perskaityti tai galiu susikaupti, bet rasyti ne per kur... schmoll.gif

man be problemų rusų, o vat su anglų šiaip sau...o taip norėtųsi Etsy prasisukt biggrin.gif kalbos barjeras stabdo

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 02 09, 10:29)
Oi Mijaka, kokia tu šaunuoliukė  4u.gif  sveikinu ir labai džiaugiuosi už tave , labai labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū wub.gif
Atsakyti
nerealus darbai !!!!
Atsakyti
mijaka, nepakartojami darbeliai wub.gif
Atsakyti
ačiū, merginos wub.gif
Atsakyti
Ne modelinas, bet gal įkvėps kažkam ax.gif
http://www.tanelveen...c...9b&lang=est

Kiek supratau, ten kur tokie kaip pagaliukai, ten iš plūdžių padaryta g.gif

Va pora autoriaus darbų.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 19 vasario 2012 - 00:26
Aš su klausimu ateinu, gal galite pasakyti kas per klijai naudojami ŠIAME VIDEO

P.S. jei jau apie tai buvo kalbėta, sory už pasikartojančius klausimus blush2.gif
Atsakyti