Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

mijaka, galesiu ryt paeksperimentuoti su premo alizarin ir balta..kazin kas bus g.gif ar jau bandei?
Atsakyti
margareta, vat premo šiuo metu neturiu nei gabalėlio raudonos, tai ir nebandžiau...bandžiau su fimo įvairiausiom, dar kažkokių gabaliukų įmaišydavau kitokio, gaunu gražiausią raudoną, kurios ir noriu....bet - maišant su balta - ir pffffff.....arba dar pastebėjau kad jei su juoda darau perėjimą, tai atrodo tokia rausvoka - iškepu ir gražiausia audona pereina, tokia kokios ir noriu, pakeičia spalvą...bet jei su baltu - ružavumą matau, gal čia mano akys tokios doh.gif lotuliukas.gif visą vakarą sėdžiu ir jau 'nervas ima' laugh.gif
Papildyta:
p.s. ir būčiau labai dėkinga už eksperimentą, ir kitos merginos turbūt irgi smile.gif ir parodysiu savo, ką šiandien jau kepu...aišku foto neatspindi visos tiesos, bet žodžiais gal gautųsi nupasakot smile.gif su jokia spalva neturiu tiek problemų kiek su raudona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2012 03 29, 22:51)
...

kilo viena mintis, tik ilgai rašyti... o man trišakio nervo uždegimas, visai nevaldau dešinės rankos.
paskambink, pakalbėsim, jei nori
Atsakyti
Man dar tokia mintis sove...o jei pabandzius perejima is raudona-skaidri-balta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 29, 21:58)
kilo viena mintis, tik ilgai rašyti... o man trišakio nervo uždegimas, visai nevaldau dešinės rankos.
paskambink, pakalbėsim, jei nori

o kur skambnt ?? smile.gif smile.gif) paskambinsiu biggrin.gif ir sveikatytės smile.gif

QUOTE(Margareta @ 2012 03 29, 22:05)
Man dar tokia mintis sove...o jei pabandzius perejima is raudona-skaidri-balta  g.gif

ogo, gerai kad parašiau, idėjų šturmas gaunasi biggrin.gif

aš kiek bandau, tai tų bandymų neužsirašau, neužsifiksuoju galvoje....tik paskui, kai prireikia panašiai padaryt, darau darau ir nesigauna...vat šiandien vėl gi bandžiau raudoną plius juoda perėjima padaryt kaip čia user posted image
čia tikra raudona spalva, nežinau kaip foto matosi....bet gėris tame, kad dar turiu šį rinkinuką prie savęs, ir reikėjo tokias pat spalvas atkartot....dariau dariau, maišiau maišiau, vis ružavumas, koralo spalvos.....prasikeikiau...atsibodo ir iškepiau tą ružavumą - ir gavau tokią pat normalią raudoną...... blink.gif viens prie vieno gavosi...gaila, kad 'nedaėjo' nufotkint prieš ir po...nes mano akimis labai didelis skirtumas buvo. Bet čia su juoda....su balta, ką tik iškepiau ir gavosi perėjimas nuo baltos link tamsiai vyšninės...nieko prieš šią spalvą - gražu, nes labai labai gražiai gavosi, bet NE RAUDONAI doh.gif
Atsakyti
Jolki palki, Margaretaaaaaaa doh.gif
Patvirtinau tave ant snukiaknygės. Čia tuuuuuuuuuuuuuuu???????????
Nu blin, man tas pasaulio mažumas kartais gąsdina unsure.gif
O tu žinojai, kad aš tai aš ar ne? Gausi velnių, jei žinojai ir tylėjai.

Susipažinom su Margareta per aplinkui. Ir tik dabar va iš darbų pažinau.
Nu tu duodi doh.gif

Aš tai gėda pelėda, dirbu tik kai prispiria dovanos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 30 kovo 2012 - 06:19
Irunia, nu gal biski ir zinojau..nu bet tai kad kazkaip nebuvo progos apie polimerini moli pasneketi blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 03 30, 10:44)
Irunia, nu gal biski ir zinojau..nu bet tai kad kazkaip nebuvo progos apie polimerini moli pasneketi  blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu jau tik man nepasakok, kad ligoniams nėr kada apie ligas pasikalbėt.
Nebent į polikliniką nueinam lotuliukas.gif
Atsakyti
as bandziau noredama pasviesinti spalba su skaidria smile.gif bet idomumas gaunasi toks, kad skaidri kai sumaisai spalva pasviesina, bet kai iskepi tai is tikro patamsina siek tiek smile.gif o vat jei imaisius raudonos skaidrios ir kokios nors sviesiai rudos laaaabai negaug , na buna tokia aliai smelio spalva smile.gif visai gali gautis aguonos raudona smile.gif
beje is polimeru cernitas turi viena tokia spalva raudonai raudona, raudonesnes net neisivaizduoju. pas fimo yra gal net 3 ar 4 raudonos spalvos, pardo irgi turi kelis atspalvius raudonos ir premo taip pogi smile.gif tai jei visa sita polizoosoda sumaisius gal gausi kazkas kas yra norima wink.gif o kazkada bandziau derinti cerniti raudona ir fimo rausva skaidru smile.gif labai idomus dalykas gavosi smile.gif tikrai labai greziai raudona spalva, bet vat beda jin ne matine gavosi o tokia pusiau beveik skaidri ( sunku nupasakoti ) bet ir ne matine smile.gif na va ziurint koki efekta nori isgauti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2012 03 29, 20:37)
aš tai kankinuos su raudona spalva...doh.gif noriu tikros sodrios kraujo spalvos...ir kad darant spalvų perėjimą balta + raudona, nebūtų ružava....jaučiu neįmanoma misija ? būna tamsi turkio, šviesi turkio, būna tamsi geltona, šviesi geltona...bet šviesios raudonos nebūna kogero - tik ružava...arba 'morkvinė'..nors ir ta maišant su baltu suružavėja....jau bile kiek molio sugadinau karsta.gif heeeeelp  lotuliukas.gif kaip padaryt kad raudona būtų vienodai ar šviesi ar tamsi, bet tas pats raudonumo atspalvis


Nėra šviesios raudonos, kuri nebūtų rausva. biggrin.gif Pastebėjau ir aš šitą dalyką vaikystėj dar, kai guašą maišydavau, kažkiek nustebino. Tikrai nesitikėjau rožinės gaut. O galvoje vis tiek tai kažkokios dvi skirtingos spalvos, niekaip nepersilaužiu.
Atsakyti
Mijaka,tas paskutinis tiesiog ....neturiu zodziu.Super darbeliai,ypac paskutinis palikes mane be zado.Atrodo taip paprasta,bet taip grazu.Nerealu.
Atsakyti
sveikos, 4u.gif
nuostabiu darbu prigaminusios visos wub.gif
reikia jusu pagalbos, kita savaite bus krikstynos, busiu krikstamote..ir sugalvojau sveciams padaryti medalius..gal galite pasakyti kaip pradeti ka daryti..
Nusipirkau polimerinio molio:) forma medaliu bus paprasta apvali:) kaip ji minkyti? isminkius kepti? ir paskui laku aptepti?ar butian, nes dabar niekur lako negavau pirkti:( laukiu patarimu, nes laiko labai mazai liko;)

aciu kas pades smile.gif
Atsakyti