Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

Bjauruska bigsmile.gif net neįsivaizduoju kaip tai padarei, bet atrodo fantastiškai thumbup.gif thumbup.gif

Margareta, ir tavo auskarai mmmmmmmm thumbup.gif

kaip jūs tai padarot doh.gif man tai gryn lipdymas tik gaunasi, bijau lįst į folijų, mokume gane, rašalų džiungles ...biggrin.gif na, giliau, nei jau įlindus biggrin.gif o įlindus puse kojos tik biggrin.gif
Atsakyti
Mijaka, dariau dariau ir padariau smile.gif O jei rimtai, tai su folija jau esu dirbusi, tai patirties jau buvo, tik truko gero virsutinio sluoksnio (lakas tokio efekto, kaip derva neduoda), o dabar turiu dervos, tai va, rezultata ir parodziau ax.gif
Atsakyti
Fanastika thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, užsimaniau aš šiandien pasidaryt kažką iš polimerinio molio, pirkau fimo soft ir permatomą, kepiau kiek parašyta, bet jis man vis tiek toks truputį lankstus unsure.gif gal reikia jį ilgiau pakept? parašyta 30 min., tai tiek ir kepiau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 05 14, 21:33)
Sveikos merginos, užsimaniau aš šiandien pasidaryt kažką iš polimerinio molio, pirkau fimo soft ir permatomą, kepiau kiek parašyta, bet jis man vis tiek toks truputį lankstus  unsure.gif  gal reikia jį ilgiau pakept? parašyta 30 min., tai tiek ir kepiau.  unsure.gif


Truputi lankstus gali likti, cia dar priklauso nuo storio zodziu tai nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 14, 21:52)
Truputi lankstus gali likti, cia dar priklauso nuo storio zodziu tai nieko baisaus.


Dėkui, o tai šlifuojant su švitriniu popierium - nieko blogo neatsitiks? Storis - tikrai nestoras, apie 3-4 mm. Kartu kepiau ir burbuliukus, tai jie kieti..
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 05 14, 22:16)
Dėkui, o tai šlifuojant su švitriniu popierium - nieko blogo neatsitiks? Storis - tikrai nestoras, apie 3-4 mm. Kartu kepiau ir burbuliukus, tai jie kieti..


ne, o kas turetu atsitikti, sakot suluzti gali? man dar taip nebuvo...nebent labai plonas...
Atsakyti
Norejau pasirodyti ir as. Polimerinis molis + metalas biggrin.gif keletas darbeliu:
user posted image
================
user posted image
================
user posted image
================
user posted image
Atsakyti
QUOTE(SagiuManija @ 2012 05 16, 17:23)
Norejau pasirodyti ir as.

sveika prisijungusi

kad nori pasirodyti, tai tiesiog super gerai ir smagūs akiai darbeliai.

Tik draugiškas patarimas kaip naujokei ... mažink foto dydį, jei dar gali pakeitimus padaryti. Tokias dideles nuotraukas, kad neperkrauti forume puslapio, modderatorės trina lauk, ir nebeliks tavo grožių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sagiumanija, labai grazu..man ypac laumzirgis wub.gif
Atsakyti
SagiuManija, saunuole, dailus darbeliai thumbup.gif Ir man laumzirgis ypac istrigo wub.gif
Atsakyti
Jeigu patiko galiu parodyti daugiau is tos serijos darbeliu.. Tai yra sages- pakabukai...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Dar viena ideja kur galima panaudoti polimerini moli:
user posted image

USB raktas veikia, kepant ~130laipsniu temperaturoje jam nieko nenutinka.. Aukstesneje temperaturoje nerizikuociau to daryti biggrin.gif
Atsakyti