Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

QUOTE(Irunia @ 2012 05 18, 14:04)
Va kaip tas daiktas iš arti atrodo.

Kalis` - kur gavai, kiek mokėjai ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia šiaip, iš interneto platybių.
Kažkaip šiandien užėjo noras pasikuist po googlą tongue.gif

user posted image

user posted image
Kaip pasigaminti įrankėlius wink.gif http://polymerclaywe...dmadeTools.aspx

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 18, 14:52)
Kalis` - kur gavai, kiek mokėjai ?   mirksiukas.gif

Nepamenu, berods veriu.lt
Dabar pas juos tik brangesnis yra, nes su vielutėm dar.
Aš mokėjau gal 15-20 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 18 gegužės 2012 - 14:01
QUOTE(Irunia @ 2012 05 18, 05:31)
Ale smagus tas gyvenimas. Su Margareta susipažinom gyvenime visai netyčia, nors buvom ilgai pažįstamos čia.
Dabar va tamsta thumbup.gif

O mane ant varpelių patraukė. Gal dėl visokių išleistuvių lotuliukas.gif


Ai, kaip gražu bigsmile.gif

QUOTE(SagiuManija @ 2012 05 18, 08:38)
Mano vakar vakaro darbas smile.gif

Jei kazkam bus noro, ateity galesiu ikelt pamokele kaip su vielutem graziai pazaist biggrin.gif


Super, labai norėčiau pamokėlės su vielutėm cool.gif

QUOTE(Irunia @ 2012 05 18, 13:54)
Čia šiaip, iš interneto platybių.
Kažkaip šiandien užėjo noras pasikuist po googlą  tongue.gif

user posted image



Fantastika, nerealiai gražu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Man dar labai įdomu dėl lako, užmačiau kažkur purškiamą g.gif verta jį kažin pirkt?
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 05 18, 18:32)
Man dar labai įdomu dėl lako, užmačiau kažkur purškiamą  g.gif  verta jį kažin pirkt?

Necituok nuotraukų su vaizdu mirksiukas.gif

Aš lako nenaudoju. Atsakys gal kitos.
Vis kažkaip gundausi foliją išbandyt.
Va šita iš esmės tokia pati, kaip šitos? Gal paaiškinsit skirtumus dirbančios su folija ax.gif
Atsakyti
aš nesu dirbusi su tom, kur su raštais, bet ta, kur pirmoj nuorodoj - esu naudojus. ji labai labai plonyte. dazniausiai naudoju mokume gane technikoj, labai dailus pablizgenimai gaunasi. vat nagai niezti tas su rastais pabandyt ax.gif
Atsakyti
Skirtumas tas, kad viena nuplesiama (ji su plevele buna), o kita paprasta. Man patogiau dirbti su nuplesiama, nes ji nera tokia trapi, galima drasiai ja liesti, karpyti, ji neplysta. Paprasta folija labai jau "jautri", nors ir siek kiek storesne. Siaip ziurint, kur zadi naudoti, jei tarp modelino sluoksniu, tai pirmenybe teikciau nenuplesiamai, nes ji truputi storesne ir aiskiau matytusi tarp sluoksniu, o jei ant virsaus, tai tada tik nuplesiama.
Bet cia tik mano nuomone, kitos gal kazka kito parasys smile.gif
Atsakyti
Taip skirtumai tokie, kaip minejo Bjaurushka. Dar paminesiu, jog nuplesiamos folijos tik viena puse spalvota, ta geroji, o kita puse sidabrine. Kuri patogesne naudoti sunku pasakyti.
Atsakyti
Aga, teisingai Margareta sako del kitos puses. Buna, kad kita puse buna baltos spalvos - turiu ir tokios.
Atsakyti
Tai dabar susipainiojau. Kai naudoji foliją ant viršaus, tai čia koks efektas gaunasi?
Ir po to reikia lakuoti kaip suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 18 gegužės 2012 - 19:58
Na, mano paskutiniuose darbuose visur folija ant virsaus yra. Margareta dejo plona transparento sluoksni, tai ten gal ir poliravimo uztektu, o siaip tai butina lakuoti, nes kitaip nusitrina ta folija su laiku. Del to derva ir uzliejau, kad nenusitrintu, na ir kad kaip stiklas atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 18, 21:01)
Margareta dejo plona transparento sluoksni,

Bet tada jau čia skaitosi dėjimas tarp sluoksnių?? g.gif
Atsakyti
Rasydama apie dejima tarp sluoksniu as turejau galvoje mokume gane technika. Jei desi folija balta blogaja puse, tai tas baltumas gali islysti pjaustant.
Atsakyti