Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

QUOTE(Margareta @ 2011 11 13, 19:03)
as ir megstu sita tinginio technika, tik as tai darau su labai stambiu svitriniu popierium (kokiu 200) ispauziu ir psio  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Reikes butinai isbandyti sia tinginio technika smile.gif
Atsakyti
gal kas nors esat dekorave irankius su fimu? jei taip tai gal galetumet pasidalint kaip ka mazdaug daryt?
Atsakyti
Sveikos, auksarankes. 4u.gif Neseniai užmačiau, kokiu grožiu galima prikurti šią techniką ir pati dabar nekantrauju išbandyti. Bet kadangi esu visiškai "žalia" šitoj technikoj, tai iškyla daug klausymų blush2.gif ax.gif Pvz., ar yra modelino rūšių, kuriu ne reikia kepti?
Atsakyti
o gal tie klausimynai neiškiltų,jei perskaitytumėt pirmus puslapius? ax.gif na kad ir šios temos...nes tikrai neskaitėt.. schmoll.gif negaila žinoma ir pasakyti,bet...kai pats susirandi,tai ir ūpas darbuotis yra,o kai kažkas padeda ant lėkštelės,norėsis kad ir padarytų darbelį kažkas už Jus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 15 lapkričio 2011 - 10:51
QUOTE(adusia @ 2011 11 15, 10:43)
Sveikos, auksarankes. 4u.gif Neseniai užmačiau, kokiu grožiu galima prikurti šią techniką ir pati dabar nekantrauju išbandyti. Bet kadangi esu visiškai "žalia" šitoj technikoj, tai iškyla daug klausymų blush2.gif  ax.gif Pvz., ar yra modelino rūšių, kuriu ne reikia kepti?


taip yra tokiu lipdymo masiu, kurios ore kieteja, bet kiek man zinoma jos nebuna spalvotos schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 11 15, 11:43)
Pvz., ar yra modelino rūšių, kuriu ne reikia kepti?


"Makin's" gamina ore džiūvantį polimerinį molį www.clayfactory.net/makins/makinsclay.htm
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 11 15, 12:50)
o gal tie klausimynai neiškiltų,jei perskaitytumėt pirmus puslapius? ax.gif  na kad ir šios temos...nes tikrai neskaitėt.. schmoll.gif negaila žinoma ir pasakyti,bet...kai pats susirandi,tai ir ūpas darbuotis yra,o kai kažkas padeda ant lėkštelės,norėsis kad ir padarytų darbelį kažkas už Jus 4u.gif



QUOTE(Margareta @ 2011 11 15, 14:49)
taip yra tokiu lipdymo masiu,  kurios ore kieteja, bet kiek man zinoma jos nebuna spalvotos  schmoll.gif



QUOTE(*MAGIC* @ 2011 11 15, 15:45)
"Makin's" gamina ore džiūvantį polimerinį molį www.clayfactory.net/makins/makinsclay.htm

Ačiū už atsakymus 4u.gif 4u.gif , tiesiog kai leliukas ne miega ne labai yra laiko viska perskaityti, o norisi gi greičiau pradeti kažka daryti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 11 15, 15:02)
kai leliukas ne miega ne labai yra laiko viska perskaityti, o norisi gi greičiau pradeti kažka daryti  ax.gif biggrin.gif

suprask kad nepaieškojusi teorijos ir joje gerokai "nepasiknaisiojusi" nemanau kad praktiškai ką galėsi kurti.
Yra išeitis eksperss praktikai įgyti - tai KURSAI. Sumokėtum pinigus, ir gautum abėcėlę kaip darbuotis su modelinu. Tik net neįsivaizduoju kur jie vyksta.

Dėl ore stingstančios masės.
Dar yra toks dalykas kaip japoniškas šaltas porcelianas.
Svajoju pabandyti iš jo kažką padaryti, bet jau kaineeeelė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 15 lapkričio 2011 - 15:08
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 11 15, 16:07)
Dėl ore stingstančios masės.
Dar yra toks dalykas kaip japoniškas šaltas porcelianas.
Svajoju pabandyti iš jo kažką padaryti, bet jau kaineeeelė  doh.gif


Beja, kazkokiam rusaiciu puslapyje buvau uztikus buda, kaip pasidaryti paciam "porcelianines" mases... Darbeliai tai labai grazus atrodo, maciau rozes, tai kaip gyvos blink.gif
Atsakyti
o ..Magic visada vietoj drinks_cheers.gif taip ir maniau, kad ji tikriausiai zino koki nors ore stingstanti ir spalvota biggrin.gif aciu uz info wink.gif
tas "porcelenas", tai esu maciusi kazkur recepta..kazkas is miltu, druskos, glicerino...daugiau nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 11 15, 17:07)
suprask kad nepaieškojusi teorijos ir joje gerokai "nepasiknaisiojusi"  nemanau kad praktiškai ką galėsi kurti.
Yra išeitis eksperss praktikai įgyti - tai KURSAI. Sumokėtum pinigus, ir gautum abėcėlę kaip darbuotis su modelinu. Tik net neįsivaizduoju kur jie vyksta.

Dėl ore stingstančios masės.
Dar yra toks dalykas kaip japoniškas šaltas porcelianas.
Svajoju pabandyti iš jo kažką padaryti, bet jau kaineeeelė  doh.gif

Šiaip esu rankdarbių megeja ir žinau kiek laiko reikia praleisti bejieškant atsakymus į rupimus klausimus, tiesiog norisi greičiau į viską isigilinti, kad suprast nuo ko bent reikia pradeti. blush2.gif Bet su jusų pagalba, tikiuosi, viskas man seksis daug greičiau, negu viena sedesiu ir ieškosiu informacijos, kuri man yra nauja , o jus jau viska žinot. Be to, kartais mamytes daug aiškiau paaiškina kai kurias smulkmenas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 11 15, 16:56)
tas "porcelenas", tai esu maciusi kazkur recepta..kazkas is miltu, druskos, glicerino...daugiau nepamenu  blush2.gif

mintis buvo "paleista", ir padarius Šerloko Holmso darbo dalį, radau bigsmile.gif

http://bigpapa.com.ua/blog/archives/15

visa gaminimo eiga su aprašymu, ačiū Margareta drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif ))) Na ir dar - jutubinis filmukas. Na viiiiiiską supratau, ypač ką ta dama kalba lotuliukas.gif ))) http://www.youtube.c...p;v=sf0kkBgVaq8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 16 lapkričio 2011 - 00:07