Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas III

Sveikos. Gal kuri vazinejate i Varsuvos kinieciu bazes? Noriu pradet nedideli versliuka. Bet labai reiktu konsultacijos ir kompanjones bent jau pirmai kelionei. 4u.gif
Prasom i AZ jei kuri galetumete pagelbeti, aisku ne uz dyka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arste @ 2012 02 27, 18:02)
Sveikos. Gal kuri vazinejate i Varsuvos kinieciu bazes? Noriu pradet nedideli versliuka. Bet labai reiktu konsultacijos ir kompanjones bent jau pirmai kelionei.  4u.gif
Prasom i AZ jei kuri galetumete pagelbeti, aisku ne uz dyka.  smile.gif

Mane ir domintu ta pati info:)labai lauksiu informacijos is ten buvusiu?
??
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2012 02 27, 19:32)
Mane ir domintu ta pati info:)labai lauksiu informacijos is ten buvusiu?
??



http://www.gdpoland.pl/en/galeria.php
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2012 02 27, 19:29)

dekui,kazin idomu ten visom dienom turgaus dienos buna,kiek maciau dirba kiekviena diena iki 16val.bet kazkaip pagalvojau,kad nebutu taip ,kad nuvykus koki treciadieni pvz,bus nevisi dirbantys,kaip musu gariunuose:)
Papildyta:
gal kas turit elektronine parduotuve?noreciau keleta klausimu uzduoti 4u.gif ax.gif ?galima ir i AZ.
Atsakyti
QUOTE(arste @ 2012 02 27, 19:02)
Sveikos. Gal kuri vazinejate i Varsuvos kinieciu bazes? Noriu pradet nedideli versliuka. Bet labai reiktu konsultacijos ir kompanjones bent jau pirmai kelionei.  4u.gif
Prasom i AZ jei kuri galetumete pagelbeti, aisku ne uz dyka.  smile.gif

ir mane domintu tas pats, atsiliepkit kurios buve, koki ispudi paliko? ar verta ten apsilankyti? ar jie israso parduodant dokumentus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gloss @ 2012 02 27, 20:54)
ir mane domintu tas pats, atsiliepkit kurios buve, koki ispudi paliko? ar verta ten apsilankyti? ar jie israso parduodant dokumentus?    blush2.gif

esu skaicius vienam forume,kad ten viskas pigiau 30-50 proc. nei gariunu prekeiviai didmenininkai parduoda.Kiek tame tiesos nezinia,kol pats nepabuvojai,negali sakyti:)
Kad dokumentus israso tai tikrai turetu,tik va matyt savo kalba ir sava valiuta:)
Dar klausimelis zinancioms,kaip ten su tais kasos aparatais nuo 2012.05.01,ar reiks jau visiems be isimties isigyti,norintiems prekiauti ne maisto prekems.Nes skaitydama pataisas supratau,kad visiems privalomai bus g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureelka: 27 vasario 2012 - 22:47
Apie kiniečių bazes : Pasiskaitykite čia http://www.supermama...?...8785&st=132

ten diskusijoje yra žmonių ten važiuojančių , galite jų tiesiogiai užklausti
Atsakyti
Buvau ir aš ne vieną kartą. Turim internetinę parduotuvę, tai mano akimis žiūrint, tokie rūbai nelabai tinkami internetinei parduotuvei. Aišku viskas priklauso nuo to, kokio lygio norima drabužiais prekiauti. Nes ten labai didelis pasirinkimas, bet beveik viskas "gariūnų" stiliaus biggrin.gif Kitas blogas dalykas, kad prisipirkus iš ten rūbų reikės mąstyti kaip juos pateikti patraukliai prekiaujant internetu. Mano akimis žiūrint ir skaičiuojant tų rūbų savikainą, kelią, savo pastangas viską fotografuojant ir t.t. tai tikrai neapsimoka. Galima ir pigiau tų drabužėlių gauti.
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 02 28, 18:05)
Buvau ir aš ne vieną kartą. Turim internetinę parduotuvę, tai mano akimis žiūrint, tokie rūbai nelabai tinkami internetinei parduotuvei. Aišku viskas priklauso nuo to, kokio lygio norima drabužiais prekiauti. Nes ten labai didelis pasirinkimas, bet beveik viskas "gariūnų" stiliaus  biggrin.gif Kitas blogas dalykas, kad prisipirkus iš ten rūbų reikės mąstyti kaip juos pateikti patraukliai prekiaujant internetu. Mano akimis žiūrint ir skaičiuojant tų rūbų savikainą, kelią, savo pastangas viską fotografuojant ir t.t. tai tikrai neapsimoka. Galima ir pigiau tų drabužėlių gauti.


Gal galite pasidalinti iš kur gauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2012 02 29, 15:22)
Gal galite pasidalinti iš kur gauti  4u.gif



aha ir man kilo klausimas, as isivaizduoju tuomet nebent tiesiogini kelia i kinija smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetu patarti mergaites kur uzsiima rubu nuoma smile.gif durnas klausimas bet vis tiek ax.gif turiu savo mergaites daug karnavaliniu rubeliu, jeigu as juos surinkciau , sutvarkyciau ir noreciau nuomot , kaip tai sutvarkyt nes isigyjimo dokumentu aisku neturiu nes kiti pirkti net pries 7 metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2012 02 29, 15:22)
Gal galite pasidalinti iš kur gauti  4u.gif


QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 04, 19:07)
aha ir man kilo klausimas, as isivaizduoju tuomet nebent tiesiogini kelia i kinija  smile.gif


biggrin.gif Nepykit merginos, tačiau manau, kad nei viena nepasakytų iš kur gauna pigiau tam tikrų prekių 4u.gif Tiesiog tam reikia nemažai pastangų, laiko ir tam tikro įdirbio.
Atsakyti