Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas III

cia tai tiesa, as ir panasiai jauciuosi...norint kazka savo pradeti juk reikia viska gerai apsvarstyti, apskaiciuoti ar kas nors liks sumokejus mokescius...nes jie tai suryja labai daug
Atsakyti
[quote=ladyga,2012 03 28, 12:55]
O kodėl nenorit įsteigti ĮI? Manau užtektų ir jos rolleyes.gif
[/quote]
siuo metu ir svarstau, kas labaiu apsimoektu, kur mokesciai mazesni butu? kalusiu patarimu, konsultuojuosi. manote kad Individuali imone butu geriau nei UAB?
[/quote]
Tikrai ne ĮI geriau UAB Mokesciai tie patis ,bet mazas skirtumelis ĮI atsako uz viska savu turtu o UAB ne Pav jei koks nelaimyngas atsitikimas darbe darbuotojui ? Daleiskime vairuotojes padaro avarija ir lieka invalidu Tuomet ĮI visa gyvenima jam mokes parsiduos ne tik imone bet ir savus namus ir t.t Va skiresi tuo labai wink.gif Na o jei tai maza labai imonele tai gal geriau kaskaip verslo liudijimu ar tuo nauju MB ar kaip ten smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruma @ 2012 03 30, 22:42)
Na tai vat ir yra didelis klausimas,kur galima gaut (kokioj institucijoj)normalia konsultaciją apie versla pradedančiajam,apie ivairius veiklos būdus(veikla pagal pažyma,labai maža įmonė ir pan.)kad žmogus nusprest galėtum,kiek "patempsi" ir kas geriausia būtų konkretaus verslo atveju  g.gif  Ba dabar jaučiuos kaip ežiukas rūke,ka randu internete tai tik ta ir turiu,bet reiktų kad kasnors žmogiška kalba paaiškintų,nes nuo tos techninės kalbos tai tik dar daugiau neaiškumų  blink.gif


Aš taip pat mastau apie ką nors savo,bet visi tie teisiniai klausymai kol kas stabdo,iš tikrųjų gal yra kokios instancijos kurios suteikia visą reikiamą informaciją už nedidelį mokesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 04 10, 09:18)
Aš taip pat mastau apie ką nors savo,bet visi tie teisiniai klausymai kol kas stabdo,iš tikrųjų gal yra kokios instancijos kurios suteikia visą reikiamą informaciją už nedidelį mokesti  g.gif


turetu buti....juk db tu imoneliu kokiu tik nera. manau tik reikia pasiknisti, paieskoti internete.


beje, ar zinote, dabar girbejau, kad pagal kazkokias naujoves galima su verslo liudijimu prekiauti ir internete, t.y. tureti internetine parduotuvele su verso liudijimu?
Atsakyti
VMI organizuoja įvairaus lygio ir temų seminarus, reikia tik nepatingėti užsiregistruoti ir nueiti smile.gif . Tikrai daug vertingos info, bet kaip visada geriau ateiti jau kažką pasiskaičius ir klausinėti kas asmeniškai aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2012 04 10, 17:06)
VMI organizuoja įvairaus lygio ir temų seminarus, reikia tik nepatingėti užsiregistruoti ir nueiti smile.gif . Tikrai daug vertingos info, bet kaip visada geriau ateiti jau kažką pasiskaičius ir klausinėti kas asmeniškai aktualu.



buvau viename seminarw, nepatiko...nepasake nieko, ko nezinojau...gal ,,ant blogo " desytojo pataikiau
Atsakyti
QUOTE(ladyga @ 2012 04 11, 21:11)
buvau viename seminarw, nepatiko...nepasake nieko, ko nezinojau...gal ,,ant blogo " desytojo pataikiau


gali būti, kad nuo dėstytojo priklauso g.gif .
Aš tai buvau patenkinta suteikta info, nes ėjau beveik žalia.
Sodroj priskyrė moteriškę su kuria labai sėkmingai bendrauju.
Kažkaip kol kas viskas aišku kol vietinuose vandenyse plaukioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2012 04 11, 21:29)
gali būti, kad nuo dėstytojo priklauso g.gif .
Aš tai buvau patenkinta suteikta info, nes ėjau beveik žalia.
Sodroj priskyrė moteriškę su kuria labai sėkmingai bendrauju.
Kažkaip kol kas viskas aišku kol vietinuose vandenyse plaukioju smile.gif



tai liuks...o del sodros...tai irgi te tenkia konsultacija, galima nueiti ir paiskonsultuoti, kas neaisku?
Atsakyti
Kas gali suteikti daugiau informacijos,jei nieko nežinai? nuo ko pradėti,ką daryti?ar sodra.ar vmi,ar dar kokios instancijos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Turiu keletą konkrečių klausimėlių toms kurios susidurė su kiniečių bazėmis Lenkijoje blush2.gif

1. Ar jie noriai išrašo įsigyjimo dokumentus?
2. Kokių dokumentų prašyti norint prekiauti turguje (būtinai faktūrų ar užtenka kokio čekio) ?

Tikiuosi į tas bazes įleidžia paprastus žmones, ne firmas įmones g.gif Pirmą kartą važiuosiu, neramu kaip ten kas ir kaip seksis.. O ar apsimokėjo važiuoti pamatysiu paskui turbūt unsure.gif
Laabai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Beje, faktūroje reikėtų įrašyti savo mokėtojo kodą, o aš jo neturiu, nejau pirmiausia VL reik išsiimti prieš perkant prekes o tik tada pirkti? g.gif Bet tai nelogiška būtu .. doh.gif Kai atėjo laikas važiuoti paimečiau visai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2012 04 12, 22:42)
Beje, faktūroje reikėtų įrašyti savo  mokėtojo kodą, o aš jo neturiu, nejau pirmiausia VL reik išsiimti prieš perkant prekes o tik tada pirkti?  g.gif  Bet tai nelogiška būtu .. doh.gif  Kai atėjo laikas važiuoti paimečiau visai doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nebutina issiimt VL iskart,pirkti prekes galit ir kaip fizinis asmuo,irasant savo asmens koda.Kai jau pradesit vykdyti veikla,tuomet teks issimt VL.
Atsakyti