Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas III

QUOTE(Ivy* @ 2012 11 03, 13:04)
Darželių virš 30, bet kiek iš jų priima metinukus? Mano žiniom - vienetai.

Beabejo,kad ne visi priima,bet tikrai pakankamai.Tik gal ne visiems ir visada tinka rajonas/vieta ir etc.
O kur dar mamos prižiūrinčiais su savo vaikeliais kitus kelis vaikučius,dienos centriukai ir t.t. ir t.t.
Jau nekalbant apie tai,kad reikia viską gerai apskaičiuoti-įsikūrimo dideles išlaidas/mokesčius/patalpų nuomą/tinkamų patalpų parinkimą/darbuotojų atlyginimus/maisto išlaidas/lavinimo išlaidas.Ir turėti ne vieną grupę,kad neitum į minusą.O dar vaikai serga,nesusirenka grupės,pasirinkimas nemažas,tad tėveliai irgi renkasi tik tai kas geriausia.Pagal kainą ir kokybę.
Jau nekalbant apie tai,kad sukurti ugdymo programą,kuri būtų įdomi,naudinga, protingai pritaikyta tokio amžiaus mažyliams.Turėti toje srityje jau nemažos patirties,atitinkamo išsilavinimo.
Ir dar begales niuansų,kurie galbūt neįsivaizduojami,kol su tuom nesusiduri.Ir svarbiausia tokį darbą turi mylėti,nuoširdžiai,daug jam skirti laiko,net ir asmeninio.Tai ne ta sfera,kur įkuri ir valdai.Jau nekalbant apie tinkamų darbuotojų parinkimą,nes rodos darbo daug kas ieško,bet tokiam darbui reikalingi tik atsidavę,nuoširdūs darbuotojai.Ir tokius iš patirties rašau,oi kaip sunku surasti ir vistiek manau,kad tokioje sferoje visada privalai pats dirbti.
Tad linkiu tik sekmės/ištvermės ir savo tikslo siekimo,jei tai narei LUKRO toks darbas būtų pats mieliausias ir labiausiai patinkantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 03 lapkričio 2012 - 16:15
kaip geriau iteisinti savo versla? individualios veiklos pazymejimu, patentu, individualia imone?
planuoju gaminti preke ir pardavineti, bent kolkas, internetu. Pajamos nebutu dideles, tiesiog papildoma veikla.

gal kas nors konkretesne nuroda gali nurodyti
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2012 11 07, 17:53)
kaip geriau iteisinti savo versla? individualios veiklos pazymejimu, patentu, individualia imone?
planuoju gaminti preke ir pardavineti, bent kolkas, internetu. Pajamos nebutu dideles, tiesiog papildoma veikla.

gal kas nors konkretesne nuroda gali nurodyti

siuo atveju tiktu individuali veikla, bet gali pasikonsultuoti Mokesciu inspekcijoje, pas juos yra sarasiukas
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2012 11 07, 15:53)
kaip geriau iteisinti savo versla? individualios veiklos pazymejimu, patentu, individualia imone?
planuoju gaminti preke ir pardavineti, bent kolkas, internetu. Pajamos nebutu dideles, tiesiog papildoma veikla.

gal kas nors konkretesne nuroda gali nurodyti

aš irgi forminčiau kaip individualią veiklą g.gif
Atsakyti
O jeigu norima nuomoti pirtele, ar tokia veikla galima vykdyti pagal patenta?
Atsakyti
Internete begalės skelbimų apie tai, jog rašo kursinius, referatus ir t.t. Įdomu, ar galima tai daryti legaliai? tarkim pagal autorines sutartis?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 07, 23:19)
O jeigu norima nuomoti pirtele, ar tokia veikla galima vykdyti pagal patenta?



taip
Atsakyti
QUOTE(Kastinga @ 2012 11 02, 21:25)
Sveikos merginos, ieškau patarimo, gal kuri buvote su tuo susidūrusios... Žodžiu turiu puikią verslo idėją, bet kaip tradicija, trūksta lėšų jos įgyvendinimui. Žiūrinėjuosi verslo partnerių, internete pilna tokių, kurie turėdami pinigų ieško verslo partnerio su idėja. Tad man kilo klausimas: Kaip reikia vest derybas su  būsimu verslo partneriu, kad apsaugot savo idėją? Nes gi žmogus kuris turi pinigų ir ieško tik idėjos, bet kada derybų eigoje, kai tik sužinos mano idėją, gali sugalvoti, kad aš jam nebereikalinga... g.gif


Logiškai mąstant, reikėtų pradedant vesti derybas kažkaip teisiškai įforminti, kad kol vyksta derybos nei viena iš šalių neviešina derybų objekto. O šiaip apsaugoti idėją labai sunku iš principo, čia gelbėtų tik patentavimas g.gif manau pirmiausia čia reikėtų jums kreiptis į teikiančius teisinę konsultaciją teisininkus, net internete galima rasto tokių forumų mirksiukas.gif


O aš su klausimu. neskaičiau visos temos, tad atsiprašau jei klausimas kartosis. bet gal kuri esate susidūrusi su paskaitų/kursų/seminarų vedimu. kas tokiu atveju geriau apsimoka g.gif galvoju kad būt neblogai kaip koks verslo liudijimas ribotam laikui. Pvz veiklos turiu, susiplanuoju kokiam laikui , mėnesiui (pvz), tokiam laikui ir išsiimu g.gif Gal kas patarimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 13 lapkričio 2012 - 22:46
QUOTE(Kastinga @ 2012 11 03, 00:25)
Sveikos merginos, ieškau patarimo, gal kuri buvote su tuo susidūrusios... Žodžiu turiu puikią verslo idėją, bet kaip tradicija, trūksta lėšų jos įgyvendinimui. Žiūrinėjuosi verslo partnerių, internete pilna tokių, kurie turėdami pinigų ieško verslo partnerio su idėja. Tad man kilo klausimas: Kaip reikia vest derybas su  būsimu verslo partneriu, kad apsaugot savo idėją? Nes gi žmogus kuris turi pinigų ir ieško tik idėjos, bet kada derybų eigoje, kai tik sužinos mano idėją, gali sugalvoti, kad aš jam nebereikalinga... g.gif

http://www.versloangelai.eu/
http://www.bznstart....verslo-partneri
Vilniuje vyksta įdomių renginių, galima susitikti su panašiai idėjas turinčiais ir jas siekiančiais įgyvendinti žmonėmis ir pasisemti patirties:
http://www.hubvilnius.lt/
Ir dar patarimas - nelaukti per ilgai..žinoma , skaudu, jei kas pavoks idėją, bet dar labiau tikėtina- kažkas įgyvendins savarankiškai tokią pačią ar panašią. ax.gif
Atsakyti
Aš visad sakau- geros idėjos ilgai vienos nevaikšto smile.gif jei tik šovė galvon- eini ir darai, nes labai tikėtina, kad gera idėja, pasisukiojusi tavo kieme, bet neradusi kur prisiglausti, išeis kitur smile.gif
Literatūros, seminarų, paskaitų ir visko visko savišvietai dabar labai daug, didelis pasirinkimas.
Ir gal kam atrodys juokinga, bet aš, trypčiojantiems vietoje, labai labai patariu paskaityti "Du tėčiai. Turtingas ir vargšas" ir D.Trumpo knygą. Bent kelias. Įkvėpimui mirksiukas.gif Nors milijono neuždirbau biggrin.gif Bet tos knygos tikrai įkvepiančios. Galvotas ir išmanus žmonus ras ką prisitaikyti. Aš randu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 14 lapkričio 2012 - 10:48
QUOTE(*Star* @ 2012 11 14, 10:47)
Aš visad sakau- geros idėjos ilgai vienos nevaikšto smile.gif jei tik šovė galvon- eini ir darai, nes labai tikėtina, kad gera idėja, pasisukiojusi tavo kieme, bet neradusi kur prisiglausti, išeis kitur smile.gif
Literatūros, seminarų, paskaitų ir visko visko savišvietai dabar labai daug, didelis pasirinkimas.
Ir gal kam atrodys juokinga, bet aš, trypčiojantiems vietoje, labai labai patariu paskaityti "Du tėčiai. Turtingas ir vargšas" ir D.Trumpo knygą. Bent kelias. Įkvėpimui  mirksiukas.gif Nors milijono neuždirbau biggrin.gif Bet tos knygos tikrai įkvepiančios. Galvotas ir išmanus žmonus ras ką prisitaikyti. Aš randu smile.gif

ką tik baigiau ją, apie milijoną, na man ji lėkšta g.gif
Atsakyti
Kažkaip galvoju jei jau neturi gyslelės verslui,tai ir knygos nepadės g.gif
Atsakyti