Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas III

QUOTE(kristinkaa @ 2013 02 14, 17:16)
bet pinigus i saskaita, juk gauni ir kazkaip pagristi tuos pinigus turi wink.gif

o tai taip kiekviena pavedima ir tikrina? smile.gif ir dar klausimas, o saskaita turi buti atidaryta visai atskira ar tinka ta kuri yra mano asmenine? (Individualiai veiklai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 14 vasario 2013 - 16:46
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 14, 17:46)
o tai taip kiekviena pavedima ir tikrina? smile.gif ir dar klausimas, o saskaita turi buti atidaryta visai atskira ar tinka ta kuri yra mano asmenine? (Individualiai veiklai)

Atskira. Asmenine netinka.
Ieis pinigai-juos automatiskai VMI matys per banka, nereiks ne tikrinti. Reiks parodyti, is kur gavote.
Pelna galite nuslepti, jei perka grynais ir nereikalauja saskaitos ar pinigu gavimo kvito.
Atsakyti
Man įdomu, ar baisi problema, jei aš parduotu daiktą, rodau pelną, bet neturiu popierių iš kur ir už kiek tą daiktą pati pirkus? Tikiuos aiškiai paklausiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 14, 16:46)
o tai taip kiekviena pavedima ir tikrina? smile.gif ir dar klausimas, o saskaita turi buti atidaryta visai atskira ar tinka ta kuri yra mano asmenine? (Individualiai veiklai)

Jei turit omeny Individualią veiklą pagal pažymą, tai tinka ir asmeninė sąskaita, nereikia atskiros atsidaryti, pati šito klausiau raštu VMI. 4u.gif
Man pačiai irgi dar neaišku kaip su ta sąskaita faktūra, siunčiant paštu prekę ar man kiekvienam reikia įdėti ją, ar tik jei prašo žmogus, ir ar man reikia dėl savęs kopiją pasirašyti ar užtenka tik atsispausdinti bankinį pavedimą. Reiks užklaust šitą klausimą dar VMI. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 02 14, 18:08)
Man įdomu, ar baisi problema, jei aš parduotu daiktą, rodau pelną, bet neturiu popierių iš kur ir už kiek tą daiktą pati pirkus? Tikiuos aiškiai paklausiau biggrin.gif

Problemos jokios, tik mokesit diiiidelius mokescius biggrin.gif Juk skirtumas yra, jei perki uz 8lt, parduodi uz 10, vadinasi, pelnas-2lt. Vadinasi, mokesciai bus tik nuo tu 2 litu, o stai jei parduodi uz 10lt, o perki uz 0, mokescius moki nuo tu visu 10 litu. biggrin.gif
Mes labai stengemes rodyti nuostolius, issirasydavom net prezentacines saskaitas(pvz, nueinam su seima i boulinga ir pazaide paprasydavom, kad israsytu saskaita tai sumai-VMI juk neirodys, ar boulinge mes buvom su seima ar su verslo partneriais biggrin.gif ). Visur stengemes rodyti kuo didesnius nuostolius ir vengem rodyti pelna.
O is kitos puses, koki ora pardavinesit, jei neturesit nei vienos prekes su saskaita? Tada irgi domisi VMI is kur prekes, kodel jos nepajamuotos, o gal kontrabandine bigsmile.gif O gal pinigu plovimas, kai keliauja pinigu sumos uz ora, zodziu, norit ramiai gyventi-darykit didesnius nuostolius ir stenkites viska pagristi popieriais, net wc valiklius, tualetini popieriu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2013 02 14, 18:29)
Man pačiai irgi dar neaišku kaip su ta sąskaita faktūra, siunčiant paštu prekę ar man kiekvienam reikia įdėti ją, ar tik jei prašo žmogus, ir ar man reikia dėl savęs kopiją pasirašyti ar užtenka tik atsispausdinti bankinį pavedimą. Reiks užklaust šitą klausimą dar VMI. g.gif

prisidedu ir as prie klausimo ax.gif

nezinau, ar kazkur praleidau cia, kai buvo parasyta, ar kaip, bet kas kiek laiko reikia rodyti pajamas? kas metus?
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 14, 23:01)
prisidedu ir as prie klausimo  ax.gif

nezinau, ar kazkur praleidau cia, kai buvo parasyta, ar kaip, bet kas kiek laiko reikia rodyti pajamas? kas metus?

Kas metus. Už 2012 reikia deklaracijas pateikti iki 2013 gegužės 1 4u.gif

O dėl sąskaitų darau taip- pirkėjas atsiunčia užsakymą per mūsų e-parduotuvę, arba suderinam emailu ar tf. Tada išrašau Pvm sąskaitą faktūrą. Pirkėjas apmoka. Mes išsiunčiam prekes. Nesu pardavusi nei 1 prekės be sąskaitos, nesinori rizikuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2013 02 14, 20:21)
Kas metus. Už 2012 reikia deklaracijas pateikti iki 2013 gegužės 1 4u.gif

O dėl sąskaitų darau taip- pirkėjas atsiunčia užsakymą per mūsų e-parduotuvę, arba suderinam emailu ar tf. Tada išrašau Pvm sąskaitą faktūrą. Pirkėjas apmoka. Mes išsiunčiam prekes. Nesu pardavusi nei 1 prekės be sąskaitos, nesinori rizikuoti  blush2.gif

o jus pvm moketojas, kad israsot pvm faktura? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2013 02 15, 13:31)
o jus pvm moketojas, kad israsot pvm faktura?  4u.gif

Taip, nes importuojam patys prekes is uzsienio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 01 08, 18:27)
Jei turit prekių įsigijimo dokumentus, galite į sąnaudas dėti visas IV išlaidas. Jei dokumentų neturite, galite atskaityti 30% pajamų. Pvz, pirkot triusikų už 100lt, pardavėt už 300Lt. Jei turit dokumentą (t.y. sąskaitą), įrodantį patirtas išlaidas, mokesčiai sudarys 300Lt-100Lt=200Ltx5%=10Lt. Jei sąskaitos neturite, mokesčiai sudarys 300Lt-90Lt=210x5%=10,50Lt.
Plius, nepamirškit, dar bus mokesčiai Sodrai- 90Lt/mėn. Metų gale dar kartą mokėsite Sodrai 28,5% atitinkamai nuo 50% grynojo pelno.


QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 14, 18:30)
Problemos jokios, tik mokesit diiiidelius mokescius biggrin.gif Juk skirtumas yra, jei perki uz 8lt, parduodi uz 10, vadinasi, pelnas-2lt. Vadinasi, mokesciai bus tik nuo tu 2 litu, o stai jei parduodi uz 10lt, o perki uz 0, mokescius moki nuo tu visu 10 litu. biggrin.gif

va cia du dalykai kurie man nesutampa, ir nezinau kuris teisingas kuris ne smile.gif Pvz as perku uz tuos pacius minetus 8lt, parduodu uz 10lt, pelnas yra 2lt, tai jei turiu saskaitas tai moku mokescius nuo tu 2lt, o jeigu neturiu tai moku nuo tu visu 10lt? Ar as jau cia kazko nesuprantu g.gif
Atsakyti
Taip,mokate nuo visu 10,nes juk niekur nerodote,kad išleidote tuos 8lt prekei isigyti ir kad jūsų pelnas realiai tik 2lt smile.gif
O dėl tų 30%-tai juk galima parodyti kad išlaidos realiai ir visus 60-70% siekia,o gali juk ir taip būti,tad mokesčiai čia kaip tipo palengvinimą tingintiems vesti tikslią buhalteriją sugalvoję .Tad kam kaip apsimoka,man pvz.apsimoka vesti tikslią buhalteriją ,su visais nurašymais,dokumentais,nes žaliavom ir pan.išlaidom realiai gaunasi daugiau nei 30%,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruma: 16 vasario 2013 - 22:13
QUOTE(Dioryte @ 2013 02 16, 17:28)
va cia du dalykai kurie man nesutampa, ir nezinau kuris teisingas kuris ne smile.gif Pvz as perku uz tuos pacius minetus 8lt, parduodu uz 10lt, pelnas yra 2lt, tai jei turiu saskaitas tai moku mokescius nuo tu 2lt, o jeigu neturiu tai moku nuo tu visu 10lt? Ar as jau cia kazko nesuprantu  g.gif

Galima pasirinkti 2budus apskaitos. Arba islaidas isminusuoti ir moketi tik nuo pelno. Arba neatskaiciuoti JOKIU nuosavu islaidu ( tik kaip rase 30%nuo pajamu ) ir moketi mokescius nuo pajamu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gi2lux: 16 vasario 2013 - 22:13