Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Automobilių nuoma
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
saule
Gal kas duos patarimų - kur nuomotis lengvąjį automobilį? Kaune. Pažiūrėjau autojutos, toyotos puslapiuose, tai norėtųsi rasti pigiau ax.gif
Gal žinot kokių mažesnių firmų tuo užsiimančių?
laguna
QUOTE(saule @ 2006 03 22, 17:07)
Gal kas duos patarimų - kur nuomotis lengvąjį automobilį? Kaune. Pažiūrėjau autojutos, toyotos puslapiuose, tai norėtųsi rasti pigiau  ax.gif
Gal žinot kokių mažesnių firmų tuo užsiimančių?
*

Zinau pora tinklapiu : http://www.autonuoma.lt/index.php?TID=9&LID=0,
http://www.issinuomok.lt/skelbimai/1/14/
http://www.ziptravel.lt/index.php?id=48
amileta
sveiki, gal zinot ,kur Kaune issinuomuoti legvaji automobili.
avieciuks
karaliaus mindaugo gatvej netoli sexshopo kur jau 100metu yra tas
amileta
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 11, 20:52)
karaliaus mindaugo gatvej netoli sexshopo kur jau 100metu yra tas
*

gal zinai kokios kainos ir tel.nr.?
avieciuks
deja ne
sdr
dar yra Donelaičio gatvėj, prie Neries viešbučio
mamaEgle
Reikia ir mums mašiniuko vasarą kelioms savaitėm, kiek žiūrėjau internete visur gana brangūs, gal kas žinot kur galima būtų gauti pigiau? Geriausiai Vilniuje, tačiau galima ir iš kur nors kitur pasiimt ax.gif
Ačiū už info 4u.gif
patrakusi
QUOTE(mamaEgle @ 2008 06 12, 11:33)
Reikia ir mums mašiniuko vasarą kelioms savaitėm, kiek žiūrėjau internete visur gana brangūs, gal kas žinot kur galima būtų gauti pigiau? Geriausiai Vilniuje, tačiau galima ir iš kur nors kitur pasiimt  ax.gif
Ačiū už info  4u.gif
*

www.autocom.lt , www.avis.lt ..........Beje, kiek tas gana brangūs?.... ax.gif
meile0409
sveiki,
mes zadam apsilankyti Lietuvoje menesiui ir norime suzinoti pigiausias nuomos kompanijas Lietuvoje. Gal kas ir susidure su tokia problemele
Jei galite parekomenduoti,tikrai busim labai dekingi blush2.gif
sandrazemait
QUOTE(meile0409 @ 2009 07 19, 08:48)
sveiki,
mes zadam apsilankyti Lietuvoje menesiui ir norime suzinoti pigiausias nuomos kompanijas Lietuvoje. Gal kas ir susidure su tokia problemele
Jei galite parekomenduoti,tikrai busim labai dekingi  blush2.gif
*

www.autospektras.lt ivairiu automobiliu
Laura81r
sveiki,gristam i Lietuva,ir susidurem su problema,kur issinuomoti ekonomiska automobili.toje kompanijoje kur visada nuomavomes,tam laikotarpiui automobilis uzimtas.gal galite rekomenduoti kt.kompanijas,kas esate isbande.nes taip be jokiu atsiliepimu yra rizikinga nuomotis.karta buvom Vilniaus kompanijoj uzsisake,tai kai atvaziavom bande ikisti kt.auto,pasirodo tas uzimtas,ir t.t.
mamaEgle
Birželį nuomavausi iš JARR autoservisas thumbup.gif Ir kainos geros, ir mašiniukas patiko. Vos ne taip, kad ir sau tokio norėčiau ax.gif Turėjau Opel Agila, 1,2 variklis, toks mini džipas, nu man laaaabai patiko thumbup.gif
dardari
Sveiki, greitu laiku planuoju isšinuomoti automobilį iš Kauno orouosto porai savaičių. Radau internete firma Automba.lt, ten automobiliai pigiausi, bet jie prašo 1000lt užstato, kuri žada vėliau gražinti. Truputi įtartina, nes juk visos mašinos apdraustos ir kitos firmos užstato neprašo. Gal kas esat susidure su šia firma, parašykit atsiliepimus.
Dėkui
Simpatiška
Kai reikėdavo pažįstamiems, nuomavosi pagal skelbimus, pvz. iš skelbiu.lt, užstato niekada nereikėjo ir šiaip, viskas ok smile.gif
Visgi
QUOTE(mamaEgle @ 2010 08 08, 19:55)
Birželį nuomavausi iš JARR autoservisas  thumbup.gif Ir kainos geros, ir mašiniukas patiko. Vos ne taip, kad ir sau tokio norėčiau  ax.gif Turėjau Opel Agila, 1,2 variklis, toks mini džipas, nu man laaaabai patiko  thumbup.gif
*

Tikrai kad padorios kainos drinks_cheers.gif
Daivasys
QUOTE(dardari @ 2011 02 21, 02:34)
Sveiki, greitu laiku planuoju isšinuomoti automobilį iš Kauno orouosto porai savaičių. Radau internete firma Automba.lt, ten automobiliai pigiausi, bet jie prašo 1000lt užstato, kuri žada vėliau gražinti. Truputi įtartina, nes juk visos mašinos apdraustos ir kitos firmos užstato neprašo. Gal kas esat susidure su šia firma, parašykit atsiliepimus.
Dėkui
*

Laba, uzstato praso kiekviena kompanija, nes Casko draudimui yra francize, kurios neapmoka jokia draudimo kompanija. 1000 lt yra per daug, nors neaisku koks automobilis doh.gif
p Raganyte
dARIAUSI DEL SAVES SARASIUKA, TAI IMETU IR CIA wink.gif
1. Techmeda = 75.00 uz para = 1050.00 lt
‎2. Fortuna rent a car = 1187.00 lt Economy [CITROEN C2 or similar: Ford KA]
‎3. http://www.aruna.lt/ 9-14 dienu= 85 Lt = 1190.00 lt Fiat Stilo (5 Doors, Hetchback)
‎4. ---II--- 1190.00 Ford Focus (5 Doors, Hetchback)
‎5. ----II---- 1190.00 Renault Megane (Sedan)
‎6. ---II---1190.00 Ford Focus (4 Doors, Sedan)
‎7. ---II--- 1190.00 Renault Megane (Hatchback)
‎8. http://www.mgkaunas.com/Kainos.html COMPACT
VW Golf 1.2i, 4 d., AC arba panašus 1202.00 lt
‎9. http://www.autonuomakaunas.lt/2-6/#car3 Renault Megane 2005 m., 3.0 l >13 = 50 Lt = 700.00 lt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‎10. www.autogrupe.lt VW Golf 60.00 = 840.00 lt!!!!!!!!!!!!
‎11. ---II--- Mazda 626 60.00 = 840.00 !!!!!!!!!
‎12.00 ---II--- Opel Tigra 50 lt = 700.00 lt !!!!! DVIVIETE
YRA IR DAUGIAU PIGIU AUTO SITOJE IMONEJE!
‎13. www.autorental.lt/ Renault Megane, WV Polo 80 LT=1120 lt.
‎14. www.adcrent.com Citroen C1 840 LT
sita imone SU NUOLAIDOMIS draugauja wink.gif
‎15. www.asistus.lt 840 lt ir 980 lt smile.gif
‎16. www.mvauto.lt NUO 50 LT PARAI!!!!!!!!!!!
‎17. http://www.autograta.lt/ NUO 50 LT PARAI!!!!!!!!
‎18. http://autospektras.lt/lt/automobiliu_nuoma/?id=7 UZ 45 LT PARAI!!! IR SU KONDICIONIERIUMI smile.gif)))))
‎19. http://www.savingsrental.eu/kainos.html ir cia visai papigiai!!! Net nuo 37 lt parai!!! smile.gif))
‎20. www.jarrautoservisas.lt NUO 80 LT PARAI
‎21. http://www.automba.lt/ NUO 50 LT PARAI. LYGTAI NEREIKIA PAPILDOMAI MOKETI UZ PRISTATYMA I ORO UOSTA smile.gif
DEREEEETIS PAS JUOS GALIMA!!! AUTOKEDUTE - NEMOKAMAI, PRISTATYMAS IR PAEMIMAS IS VLN/KNS ORO UOSTO = PO 25 LT. smile.gif
DiteC
Jei Siauliuose, tai rekomenduociau www.donauto.lt . Tvarkingi automobiliai, malonus bendravimas. Saiuliu mieste nemokamai pristato automobili kur reikia, nera problemu susitarti del pristatymo ar grazinimo laido kitur ima paplidomai pinigus, jei ne darbo laiku).
Patikimas
Pilnas internetas skelbimų, tik atsirinkt kur kainos geresnės smile.gif
rava.
Mano broliui daznai tenka is Anglijos i Lietuva grizinet, tai karta sugalvojo issinuomot pigiai kazkokioj imoneje, bet atskridus i LT ir paskambinus pasake, kad automobilio nebus, daryk, ka tik nori.
tai po tokio pigaus palikimo "ant ledo" sake, kad daugiau neberizikuoja, o uzsakineja tik http://www.autocom.lt/ , nes paprastai nuomodavosi pas juos.
taip kad patarciau nepasikliaut aklai vien kaina, nes uzsisakius gali ne tik kad negauti uzsakyto ir tvarkingo automobilio, o ir is vis nieko negauti. O ka tada daryt su lagaminais oro uoste, ypac vakare???
Nesenai ir man paciai reikejo pakaitinio automobilio, nes apturejau avarija.
Issinuomavau autocom.lt savaitei uz 570Lt visiskai nauja Ford Fiesta.
Ir automobilis ir aptarnavimas labai patiko - rekomenduoju thumbup.gif
ADzyy
As jau kelinta men. esu issinuomavusi automobiliuka is City1.lt, kol nesuremontuos manoji smile.gif juokinga masiniuke pasiemiau, bet labai linksmai vairuojas ir man svarbiausia automatas biggrin.gif kainos nedideles plius dar padare nuolaida, nes paimiau keletui men. sis jau paskutinis, laukiu nesulaukiu kada prisesiu prie savosios masiniukes vairo cool.gif .
browzeris
http://www.lrytas.lt/-13204135701318095135...e-neprigijo.htm

straipsnis i tema smile.gif
sonata 1978
labas,gal kas zino Rygoj kur galima issinuomot automobili.Aciu.
ADzyy
QUOTE(sonata 1978 @ 2012 01 03, 21:50)
labas,gal kas zino Rygoj  kur galima issinuomot automobili.Aciu.
*

Tai cia manau Jums reikia skambinetis po auto nuomos kompanijas ir klausti ar turi laisvu masinu.Juk laikotarpis yra sarbus.
anjase
o kaip yr su paciom masinom kur nuomavotes? ar tikrai tvarkingos,nes tikrai nesinoretu gaut beleko.. ax.gif
Vėja2
Ar teko nuomotis auto važiuojant į užsenį? Ar mašinos visada draustos Kasko.
Ar galiojo nuomotos mašinos Kasko šalyje, kuri nepriklauso ES, kažkaip susiduriau su problema,kad visos firmos draudžia savo mašinas tik KASKO,kuris galioja ES
editule1
Laba diena.Gal kas zinote kas nuomoja ne brangiai automobilius kaune.Geriau butu senesnis,mazesne kaina smile.gif .Man labai reiktu 2 savaitem.Labai aciu.
Gerdos_mamyte
QUOTE(editule1 @ 2012 09 21, 11:42)
Laba diena.Gal kas zinote kas nuomoja ne brangiai automobilius kaune.Geriau butu senesnis,mazesne kaina smile.gif .Man labai reiktu 2 savaitem.Labai aciu.
*

Sveika. Mano vyras nuomavosi menesiui is www.iseta.lt Na, mums asmeniskai labai patiko ir aptarnavimas, ir pats automobilis. Nuomavomes mazda 323, nenauja, bet labai gerai vaziavo, visiskai negedo. Ir gavosi mums 48 lt para. Manau, kad labai nebrangiai. Ir jokiu papildomu mokesciu nepridejo, kas puslapy parasyta, tiek ir mokejom smile.gif
Vėja2
O mes nuomavomes auto iš čia http://www.malauta.lt/ ,likom labai patenkinti, važiavom į Kroatija 5000 km. ,jokių problemų, kiek tada ieškojau mašinos, tai buvo pats tinkamiausias kainos ir kokybes atžvilgiu variantas
chillin'
QUOTE(Vėja2 @ 2012 10 25, 17:14)
O mes nuomavomes auto iš čia http://www.malauta.lt/ ,likom labai patenkinti, važiavom į Kroatija 5000 km. ,jokių problemų, kiek tada ieškojau mašinos, tai buvo pats tinkamiausias kainos ir kokybes atžvilgiu variantas
*

Nepanasu, kad butu geras santykis, nes kainos kaip nauju auto, bet visos tokios, kad as nesiryzciau tokiu nuomotis 5000km kelionei..
Vėja2
QUOTE(OOOO @ 2012 10 31, 21:37)
Nepanasu, kad butu geras santykis, nes kainos kaip nauju auto, bet visos tokios, kad as nesiryzciau tokiu nuomotis 5000km kelionei..
*

Kainos tikrai ne kaip naujų auto, mes važiavom su 9 vietu RENAUT TRAFIK 2008m. , už nuoma 15 parų susitarem už 120Lt už para, mašina su kondicioneriumi, pilnas KASKO visoje Europoje, o ne tik ES,kaip siulo kitos nuomos firmos, ir pravažiavus 5000 km. neturejom jokiu priekaištu del technines bukles. Teko nemažai laiko praleist prie kompo, kol radau tinkama varianta, tai kad kainos žinau gerai, mikriuku kainos nuo 140-150 Lt. prasideda, o apie naujus net nera kalbos...
Garliauska
Kelissyk kaune nuomavom automobili www.aukotugas.ltwww.aukotugas.lt kontoroj. Auto nėra labai naujos bet kaina atstoja visus minusus:)
Taurė
QUOTE(Gerdos_mamyte @ 2012 10 25, 05:11)
Sveika. Mano vyras nuomavosi menesiui is www.iseta.lt  Na, mums asmeniskai labai patiko ir aptarnavimas, ir pats automobilis. Nuomavomes mazda 323, nenauja, bet labai gerai vaziavo, visiskai negedo. Ir gavosi mums 48 lt para. Manau, kad labai nebrangiai. Ir jokiu papildomu mokesciu nepridejo, kas puslapy parasyta, tiek ir mokejom smile.gif
*

tikrai geros kainos, aciu uz nuoroda. Vasara man reikes automato.
rava.
mes nuomojames www.autocom.lt
jie turi tik naujas masinas, kaip AIVIS, Europcar ir pan., tik zymiai zemesnem kainom. O dar ir nuolaidas pastoviems klientams taiko. Aptarnavimas irgi labai geras.
Be to turi skyrius ir Vilniaus ir Kauno oro uostose, taip kad jokios rizikos likt ant ledo, kai tau neatveza masinos ir ragelio nekelia. Cia jau is ankstesnes patirties galiu pasakyt, kad ir taip buna smile.gif
Paziurejau ir kitu, cia siulytu autonuomu, kainas, tai kainos tokios pat, bet uz senesnes masinas.
mamaEgle
QUOTE(rava. @ 2013 02 22, 21:21)
mes nuomojames www.autocom.lt
jie turi tik naujas masinas, kaip AIVIS, Europcar ir pan., tik zymiai zemesnem kainom. O dar ir nuolaidas pastoviems klientams taiko. Aptarnavimas irgi labai geras.
Be to turi skyrius ir Vilniaus ir Kauno oro uostose, taip kad jokios rizikos likt ant ledo, kai  tau neatveza masinos ir ragelio nekelia. Cia jau is ankstesnes patirties galiu pasakyt, kad ir taip buna smile.gif
Paziurejau ir kitu, cia siulytu autonuomu, kainas, tai kainos tokios pat, bet uz senesnes masinas.
*

Kiekvienam savo, bet man nėra būtinas naujas automobilis, grįžus į Lt savaitei/dviem ax.gif man svarbu, kad jis atliktų pagrindinę savo funkciją: patikimai važiuotų 4u.gif o tai gali padaryti ir senesni, bet žyyyymiai pigesni auto ax.gif Grįžus į Lt ir taip pinigai kaip vanduo slysta.... doh.gif
rava.
QUOTE(mamaEgle @ 2013 02 23, 00:30)
Kiekvienam savo, bet man nėra būtinas naujas automobilis, grįžus į Lt savaitei/dviem  ax.gif man svarbu, kad jis atliktų pagrindinę savo funkciją: patikimai važiuotų  4u.gif o tai gali padaryti ir senesni, bet žyyyymiai pigesni auto  ax.gif Grįžus į Lt ir taip pinigai kaip vanduo slysta....  doh.gif
*

mano asmeninis auto tai irgi nenaujas, bet jei jau nuomoju, tai norisi gaut tikrai gera daikta. O ir kuro maziau nauji sunaudoja, o per tai irgi susitaupo, jei aplink LT per atostogas prasuki smile.gif
Ir cia tikrai kiekvienam savo, ar vaziuot su 2006m.masina ar sumoket 100lt daugiau už 2012 smile.gif
mamaEgle
QUOTE(rava. @ 2013 02 23, 12:48)
mano asmeninis auto tai irgi nenaujas, bet jei jau nuomoju, tai norisi gaut tikrai gera daikta. O ir kuro maziau nauji sunaudoja, o per tai irgi susitaupo, jei aplink LT per atostogas prasuki smile.gif
Ir cia tikrai kiekvienam savo, ar vaziuot su 2006m.masina ar sumoket 100lt daugiau už 2012 smile.gif
*

Man geriau naujesnis savas auto, nes juo daugiau tenka naudotis 4u.gif ir jei skirtumas būtų tik 100 lt tarp kainų gal ir žiūrėčiau naują ax.gif bet kai imi ilgesniam laikui, skirtumas tikrai didesnis gaunasi ir mažesnės kuro sąnaudos to skirtumo nepadengia.
danuciuksss
QUOTE(mamaEgle @ 2013 02 23, 16:51)
Man geriau naujesnis savas auto, nes juo daugiau tenka naudotis  4u.gif ir jei skirtumas būtų tik 100 lt tarp kainų gal ir žiūrėčiau naują  ax.gif bet kai imi ilgesniam laikui, skirtumas tikrai didesnis gaunasi ir mažesnės kuro sąnaudos to skirtumo nepadengia.
*

Noriu pasiteirauti.
Norim issinuomoti masina is Kauno,nes ten parskrendame,o reikia lietuviskos korteles kad jie galetu ta uzstata rezervuoti,ar uztenka ir angliskos banko korteles?o gal jie grynais uzstata priima?
mamaEgle
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 25, 08:25)
Noriu pasiteirauti.
Norim issinuomoti masina is Kauno,nes ten parskrendame,o reikia lietuviskos korteles kad jie galetu ta uzstata rezervuoti,ar uztenka ir angliskos banko korteles?o gal jie grynais uzstata priima?
*

Aš grynais visada atsiskaitau. smile.gif
danuciuksss
QUOTE(mamaEgle @ 2013 02 25, 12:33)
Aš grynais visada atsiskaitau.  smile.gif
*

o tu is kokios kompanijos nuomoji?
rava.
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 25, 11:25)
Noriu pasiteirauti.
*

Mano brolis turi angliska kortele ir kiek zinau Autocom ja priima.As pas juos atsiskaitinejau pavedim ir grynais
danuciuksss
QUOTE(rava. @ 2013 02 25, 14:24)
Mano brolis turi angliska kortele ir kiek zinau Autocom ja priima.As pas juos atsiskaitinejau pavedim ir grynais
*

aciu labai drinks_cheers.gif
rava.
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 25, 15:00)
aciu labai drinks_cheers.gif
*

Prasom i sveikata! drinks_cheers.gif
Jovitele78
O ar galima issinuomoti automobili neturint 2metu vairavimo stazo? g.gif
DiteC
GAlima išsinuomoti ir neturint dviejų metų stažo, tiktada užstatas šiek tiek didesnis būna.
mikro2
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 02 28, 11:41)
O ar galima issinuomoti automobili neturint 2metu vairavimo stazo? g.gif
*

ne visur
denaxa
Man tai geriausias nuomai atrodo sitas variantas,+ tikrai labai pigu. http://www.citybee.lt/lt/?gclid=CjwKEAjwqa...8ClXxoCADvw_wcB
mamaEgle
QUOTE(denaxa @ 2014 09 30, 14:09)
Man tai geriausias nuomai atrodo sitas variantas,+ tikrai labai pigu. http://www.citybee.lt/lt/?gclid=CjwKEAjwqa...8ClXxoCADvw_wcB
*

Man ganėtinai brangu čia atrodo mastau.gif kitoje įmonėje šią vasarą už tris savaites 600 Lt mokėjau, o čia už savaitę prašo 708 Lt. .... doh.gif
denaxa
QUOTE(mamaEgle @ 2014 10 01, 14:32)
Man ganėtinai brangu čia atrodo mastau.gif kitoje įmonėje šią vasarą už tris savaites 600 Lt mokėjau, o čia už savaitę prašo 708 Lt. ....  doh.gif
*

Paziurejau dabar kad tikrai nepigu doh.gif Anksciau lyg tai kitokios kainos pas juos buvo... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.