Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Paprastas vyriskas salikas megztas sviedisku rastu. smile.gif

user posted image
Atsakyti
linaule,salikelis lape thumbup.gif

Carollina,kiek siulu tokiam reikia?

Neziurekit i klaidas,neduoda pataisyti. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, noriu nusimegzti lengvą banguotą šalikėlį (ne garbanotą, o tiesiog banguotais kraštais) virbalais arba šakute. Gal kas turi kokią schemutę arba patarimų, kaip geriausiai tai padaryti g.gif turėjau kažkada paveiksliuką, ale niekur neberandu ... vieną schemą turiu vašeliu, bet vašeliu aš nemėgėja. Lauksiu patarimų aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 15:04)
Bet jau tie salikeliai taip atsibodo  doh.gif  jau beveik galiu sakyti, kad slykstu i juos ziureti. Visi vienodo fasono ir nieko cia mandriau is ju neprimegsi. Butu mano valia nebeleisciau deti tu salikeliu foto i sita foruma. Tik noreciau kad kumpiene nepriimtu sito asmeniskai. As cia apsikritai apie visus garbiniuotuosius salikelius. Panos..nebemezkit situ saliku..geriau paieskokit konors orginalesnio ir siltesnio..juk ziema arteja smile.gif
]ps. Kumpiene tikrai nenoriu kad priimtum sito asmeniskai (kartojuosi).



Na, žiauriai čia pasakyta blink.gif Nepatinka, nežiūrėkit ir nemegzkite, bet kitų žmonių rankų darbą taip nuvertinti doh.gif Kam tie šalikėliai gražūs, tas ir toliau megs ir nešios... O savo nepasitenkinimą reikšti tokiu būdu ir dar atsakant į kitos forumietės postą su nuotrauką tikrai žema... Kam dar ir atsiprašinėjat, kad nepriimtų asmeniškai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinukas: 13 gruodžio 2011 - 17:16
kiekvieno skonis asmeniskas, ranku darbo salikeliai visada isliks silti ir mieli, jai ne kitam tai bent jau sau paciam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 14, 13:52)
kiekvieno skonis asmeniskas, ranku darbo salikeliai visada isliks silti ir mieli, jai ne kitam tai bent jau sau paciam  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Violetinio ale saliko klonas - pilkasis poncas
user posted image
Atsakyti
sveikos, ieskau nuorodos kaip mezgami tie salikeliai tokie banguoti, kur su spec siulu? kur ten kabini kabini ir kabini lotuliukas.gif nezinau gal suprasite apie ka as.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 19, 16:50)
sveikos, ieskau nuorodos kaip mezgami tie salikeliai tokie banguoti, kur su spec siulu? kur ten kabini kabini ir kabini  lotuliukas.gif nezinau gal suprasite apie ka as.


http://www.youtube.c...h?v=KsOa46ccYyQ
Atsakyti
Baktusiukas 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 12 19, 18:47)

Nuostabi nuoroda,kaip man tokiai žioplai ir tai daėjo thumbup.gif
O gal dar kur yra kokia nuorodėlė rusų kalba, kaip mezgami šaliai iš Bolero ir Flover tipo siūlų,skitom kalbom man nelabai aišku
Atsakyti
nemetykit akmenu biggrin.gif uzsiprase merginos ant kaledu smile.gif
user posted image
Atsakyti