Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Labas vakaras,

gal kuri galėtų pagelbėti ax.gif Gal turit schemutę tokio arba tokio rašto? Butų didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 02 02, 17:12)
jau is select zurnalo ka pigiai nusipirkti, neimanoma doh.gif

man tai is to select nieko nera pigiai g.gif
Atsakyti

Mezgu sita salika MB
user posted image
Man tas rastas gaunasi suplotas nu tai atkasiau dar toki papaisyma sakykit dabar ka reiskai tie tusti langelei?aky tik perkelti?nes kaip suprantu tos akys niekur nedingsta g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AušraTa @ 2012 01 17, 20:14)
Gal galima šio schemutę būtų gauti  bigsmile.gif  rolleyes.gif ? Labai šitas patiko  wub.gif



Ar šitas nors šiek tiek panašus?

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 02 02, 16:36)
Manau,kad stipriai permokesit pirkdami  rolleyes.gif Atskirai kamuoliukais tokie siulai 50gr(o gal net 100gr  g.gif )-5-6-7lt.O cia tik kokie 200-300gr.

O kokie tai siūlai? Čia greičiausiai paprastai megsta ar kokiu spec raštu? Labai tokio dalyko norėčiau. O gal galit patart kokius kitokius, ne tokius plaukuotus, siūliukus pasiūlyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2012 02 02, 19:09)
Labas vakaras,

gal kuri galėtų pagelbėti ax.gif Gal turit schemutę tokio arba tokio rašto? Butų didelis ačiū 4u.gif


Iš paveikslėlių sprendžiant, pirmasis raštas - ripsas, t.y. vien gera, viena bloga akis, sekančioj atvirkščai, na o antrasis - lygtai 3 eilės megzta gerosiomis, 4-toje eilėje viena gera, viena bloga akis. Jei neklystu
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2012 02 02, 18:09)
Labas vakaras,

gal kuri galėtų pagelbėti ax.gif Gal turit schemutę tokio arba tokio rašto? Butų didelis ačiū 4u.gif


Abiejuose puslapiuose, į kuriuos nuorodos, yra schemos ar linkai į jas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2012 02 03, 14:25)
Abiejuose puslapiuose, į kuriuos nuorodos, yra schemos ar linkai į jas  4u.gif


Schemų neradau unsure.gif Tik lyg ir kažkokius aprašymus, o pagal juos nesuprantu blush2.gif
Papildyta:
Pattern Stitch (odd number of stitches)
R1 (RS): Knit
R2 & 4: Purl
R3: K1, *(P1, K1), rep * till end

Tai gal taip:
1 eilė - geros akys;
2 eilė - blogos akys;
3 eilė - 1G, *(1B, 1G)* skliausteliuose kartojama iki pabaigos
4 eilė - blogos akys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogailė @ 2012 02 02, 18:09)
Labas vakaras,

gal kuri galėtų pagelbėti ax.gif Gal turit schemutę tokio arba tokio rašto? Butų didelis ačiū 4u.gif


Pabandžiau išsimegzti to pirmojo šaliko raštą, tai kažkoks kiauras jis man gavosi unsure.gif kažką netaip darau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogailė: 03 vasario 2012 - 19:03
QUOTE(Inetux @ 2012 02 03, 14:39)
O kokie tai siūlai? Čia greičiausiai paprastai megsta ar kokiu spec raštu? Labai tokio dalyko norėčiau. O gal galit patart kokius kitokius, ne tokius plaukuotus, siūliukus pasiūlyt ax.gif

Nepasakysiu ,kokie tai siulai,bet is foto man jie panasus i ''zolyte'' ziureti cia smile.gif Kaip matot,ju kaina tik 5lt-100g.Yra ir kitokiu panasiu su plaukeliais-gumbeliais-sereliais.O megzta tikrai paprastu lygiu rastu,nes per plaukelius vis tiek nesimato rasto.
Atsakyti
Gal tam šalikui ir tokie siūlai tiktų http://siulai.yarnsh....com/soft_twist , nes jie plonesni, bent 200m į 100 gr telpa?Bet kaip tas šalikas paskui toks tamprus pasidaro, nes iš šalikiukas neatrodo storas, o juk dvigubas yra, ir paskui pats įlyst gali g.gif Gal čia labai didelių virbalų reikia g.gif Ir kiek čia tų akių reiktų užsidėt-apie 200, kad įtilptum g.gif Bet tada , kaip tam šalikui skersą paimt g.gif Čia dar vis samprotavimai, dar nemezgu, domiuos ,garsiai tebemąstau blush2.gif
Atsakyti
Įmesiu ir aš pora savo "kūrinių" biggrin.gif
Foto gal ir šiaip sau, bet man jie patinka, gražiai susigarbanoja ant kaklo smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
O šį tai iš siūlų likučių sukurpiau.
user posted image
user posted image
Atsakyti